НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ З ПОЛІГРАФІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

28 травня 2019 року о 12:00 буде проводитись Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція з міжнародною участю на тему «Розвиток ключових компетентностей особистості педагога в умовах реформування освіти».

Конференція відбудеться в он-лайн-режимі.

Організатори конференції: Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти; Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій» м. Дніпро. Науково-практичний захід присвячено світлій пам'яті Володимира Адольфовича Макарова – реформатора освітньої діяльності Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій. Провідним кредом педагогічної практики Володимира Макарова було формування духовності, культури, підняття престижності освіченості, інтелігентності та інтелектуальної діяльності.

До участі в конференції запрошуються керівники та методисти навчально-методичних центрів, керівники та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, вищих навчальних закладів I – IV рівнів акредитації, аспіранти, фахівці в галузі навчання дорослих.

Мета конференції: розвиток ключових компетентностей особистості сучасного педагога; обмін сучасним психолого-педагогічним досвідом навчання, виховання та розвитку особистості учня, як майбутнього фахівця; вдосконалення освітнього процесу в закладах професійно-технічного напряму; підвищення психолого-педагогічної та науково-методичної компетентності педагогічних працівників; розвиток інформаційно-цифрових компетентностей педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у контексті діджиталізації освіти та соціальної й громадянської компетентностей для забезпечення навчання впродовж життя.

Робочі секції конференції:

  1. Психолого-педагогічна компетентність педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
  2. Науково-методична компетентність педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
  3. Розвиток інформаційно-цифрових компетентностей педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти у контексті діджиталізації освіти.
  4. Соціальна та громадянська компетентність як категорії ключових компетентностей для забезпечення навчання впродовж життя.
  5. Освіта для сталого розвитку.

Термін проведення: 28 травня 2019 року о 12:00

Конференція буде проводитись в он-лайн режимі:

Доступ до віртуальної кімнати  https://pruffme.com/landing/u14700/conference280519

Прийом заявок і матеріалів на участь у конференції до 26.05.2019.

Робоча мова конференції: українська, англійська, російська.

Інформаційний листок конференції буде розміщено на Web-сторінці за адресою:

http://ipo-ipp.com.ua/

За результатами конференції буде підготовлено збірник матеріалів і сертифікат учасника в pdf-форматі, які будуть розіслані кожному учаснику на е-mail. Збірник буде розміщено за адресою: http://kafpppo.inf.ua/

Участь у конференції безкоштовна.

Для участі в конференції необхідно:

1.Зареєструватися (подати заявку про участь у конференції на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

2.Надіслати електронною поштою тези на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

При замовленні друкованого збірника матеріалів конференції в заявці необхідно вказати наступну інформацію: місто, номер відділення Нової пошти для відправки друкованого збірника матеріалів конференції. Ціна друкованого збірника залежить від кількості замовлень і буде погоджена з кожним учасником у телефонному режимі; реквізити для оплати будуть повідомлені додатково.

Вимоги до матеріалів:

Ім’я файлу повинне відповідати прізвищу доповідача із зазначенням: для заявки – Заявка, для тез – Тези.

Наприклад: Фоменко - заявка, Фоменко - тези.

Вимоги до тез:

Перший рядок – Номер і назва секції, шрифт Times New Roman 12 розміру.

Другий рядок – Назва тез посередині рядку великими літерами (без крапки), шрифт Times New Roman 14 розміру, жирний.

Нижче, через один інтервал, праворуч – прізвище, ім’я, по батькові автора, повна назва установи, де працює або навчається автор, місто, область (шрифт Times New Roman 12 розміру).

Через один інтервал текст тез, який повинен відповідати таким вимогам: формат А-4, поля: верхнє, нижнє, ліворуч, праворуч – 2 см, шрифт Times New Roman 14 розміру, міжрядковий інтервал – 1,0.

Список використаних джерел оформлюється в кінці тексту під назвою «Список використаних джерел». У тексті посилання позначаються квадратними дужками зі вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [4, с. 89].

Обсяг тексту: до 5 сторінок у форматі .doc, docx.

Наданням заявки на участь у Конференції автори висловлюють згоду на публікацію тез в мережі Інтернет (збірник матеріалів конференції буде викладено на сайті кафедри http://kafpppo.inf.ua/). Роботи друкуються в авторській редакції. Передрук матеріалів можливий лише зі згоди автора.

Довідки за телефонами: Модератор: Коваль Лариса Євгенівна, старший викладач кафедри педагогіки, психології та менеджменту, тел.: (050) 859-55-28; (067) 852-86-51.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Адреса оргкомітету:

09108 м. Біла Церква, вул. Леваневського, 52/4. БІНПО

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ у PDF ФОРМАТІ          

ЗРАЗОК ЗАЯВКИ

ЗАЯВКА

на участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю

«Розвиток ключових компетентностей особистості педагога в умовах реформування освіти»

Прізвище, ім’я та по-батькові
Науковий ступінь, вчене звання (за наявності)
Місце роботи (повна назва), місто, область
Посада
Мобільний телефон
Е-mail для відправлення збірника та сертифіката в pdf-форматі
Секція
Тема доповіді
Виступ у режимі on-line на пленарному засіданні до 5 хв.

«так» або «ні»

(підкреслити)

Замовлення друкованого збірника матеріалів конференції

«так» або «ні»

(підкреслити)

Місто, номер відділення Нової пошти для відправки друкованого збірника матеріалів конференції

(Ціна друкованого збірника залежить від кількості замовлень і буде погоджена з кожним учасником у телефонному режимі; реквізити та сума для оплати будуть відправлені на е-mail)

Оргкомітет конференції!          

Copyright © 2019. БІНПО. Designed by Shape5.com Joomla Templates