Абонентське обслуговування фізичних осіб

Абонентське обслуговування фізичних осіб

Щоб планувати, розвивати і вести успішний бізнес в Україні, власники і керівники повинні приймати вивірені рішення і діяти в рамках законодавства. Не допускаються навіть маленькі помилки: в кінцевому підсумку вони можуть мати вирішальний вплив і перешкодити досягненню компанією поставлених цілей.

Щоб не допустити ризиків в процесі прийняття керівних рішень або ж мінімізувати їх вплив, об'єднання «АЛЬВА ПРАЙВЕСІ» пропонує повне юридичне обслуговування бізнесу будь-якої форми власності. Друга назва послуги, яка більше розкриває її суть — «Юридичний аутсорсинг».

Пропонуємо укласти договір, на підставі якого адвокати нашого об'єднання будуть надавати абонентське обслуговування. Юридичне обслуговування компаній — гарантія безпеки бізнесу, його захисту від ненавмисних витрат, матеріальних і тимчасових втрат. Така правова допомога дозволяє менеджменту компанії направити зусилля на постановку і досягнення цілей бізнесу.

Юридичне обслуговування бізнесу: переваги

Багато сучасних компаній Києва користуються послугами штатних адвокатів по господарських спорах або юридичних відділів, що входять у внутрішню структуру. Що краще: власні юристи або правове обслуговування бізнесу із залученням спеціалізованої компанії? Наведемо кілька аргументів на користь аутсорсингу юридичних послуг:

 1. Необхідність в таких юридичних послугах виникає не постійно. Тому утримувати в компанії професійного юриста часто економічно недоцільно. Витрати на організацію роботи, заробітну плату та інші виплати будуть занадто високими.
 2. Навіть якщо утримання власного юриста в штаті економічно вигідне, один фахівець не в змозі забезпечити весь спектр правової допомоги. Неможливо, щоб юрист володів на високому професійному рівні знаннями у всіх областях правового регулювання бізнес-діяльності.

Тому, підписавши договір на юридичне обслуговування фірми з «АЛЬВА ПРАЙВЕСІ», ви отримуєте пакет юридичних послуг від великої команди юристів з високою кваліфікацією.

Це забезпечує оперативну допомогу в різних областях права, вирішення конкретних завдань і широкий вибір послуг: від правових консультацій до захисту інтересів бізнесу у взаємовідносинах з контрагентами, інвесторами, клієнтами, контролюючими органами.

Також пропонуємо Вам за наступним посиланням почитати нашю статтю про переваги абонентського юридичного обслуговування.

Діяльність бізнес-суб'єктів в Україні регулюється величезною кількістю нормативно-правових актів. Однак, найчастіше при щомісячному абонентському правовому обслуговуванні підприємства юристи застосовують такі основоположні законодавчі акти:

 • Цивільний кодекс України;
 • Господарський процесуальний кодекс;
 • Господарський кодекс України;
 • Податковий кодекс.

Абонентське обслуговування — допомога і послуги надаються:

Великому і середньому бізнесу: Юридичним особам будь-якої форми власності (державним, комунальним, приватним) — підприємствам, компаніям, фірмам, об'єднанням, кооперативам, установам, організаціям, товариствам.
Малому бізнесу і приватним особам (бізнесменам) Малим підприємствам і фізичним особам — приватним підприємцям, а також особам, які не є підприємцями, у визначених законом випадках (наприклад, інвесторам, учасникам, акціонерам, власникам корпоративних прав, посадовим особам).

Абонентське юридичне обслуговування від АО АЛЬВА ПРАЙВЕСІ

Абонентське обслуговування фізичних осіб

Для будь-якої компанії, якщо вона зацікавлена в стабільній і успішній господарській діяльності, зміцненні свого бізнесу, однак з якихось причин не має свого досвідченого юриста, дуже важливо обрати для себе абонентське юридичне обслуговування, яке найбільше їй підходить.

Адвокатська компанія «Альва Прайвесі» пропонує вам допомогу у всіх операціях, угодах і процесах вашої компанії, швидке і якісне вирішення будь-яких правових проблем і питань, які потребують втручання юриста.

Перелік послуг, що входять в юридичне обслуговування

Що конкретно пропонує наша компанія в рамках забезпечення правового захисту в Києві? Перелік послуг, що входить в абонентське обслуговування юристами АО «Альва Прайвесі», наступний:

 • ✅ Консультації (усні та письмові) стосовно правових питань як безпосередньо, так і дистанційно — наш фахівець може здійснювати правовий супровід бізнесу, де б ви не знаходилися. З будь-якої точки Землі ви можете зв'язатися з ним і обговорити питання, які вас цікавлять.
 • ✅ Аналіз правової ситуації — в разі форс-мажорів, якщо вам терміново потрібна не тільки підтримка в правозастосовчій сфері, а й оцінка фахівця, ми в рамках договору проведемо всі необхідні аналітичні процедури, підготуємо письмовий юридичний висновок.
 • ✅ Моніторинг законодавства і діяльності компанії — в разі змін в законодавчій базі наш спеціаліст слідкуватиме і порадить вам стратегію дій.
 • ✅ Ми здійснюємо юр. обслуговування фірм, компаній, організацій в договірному, кримінальному, господарському, земельному та інших галузях права. Якою би діяльністю ви не займалися, у нас завжди знайдеться досвідчений спеціаліст у вашому питанні.
 • ✅ Підготовка ділових листів, претензій, відповідей, скарг, заяв та інших документів.
 • ✅ Підготовка, перевірка і аналіз договорів — в рамках абонентського юридичного обслуговування ми перевіримо кожний договір або контракт, що вами укладається.
 • ✅ Й інші види підтримки юр. осіб, підприємств будь-якого виду і форми власності.

Таким чином, з нашими допомогою та послугами з правових питань ваша фірма отримає захист і буде попереджати виникнення проблем, а не боротися з їх наслідками.

Вартість (ціна) абонентського обслуговування

Вартість пакетів послуг з абонентського юридичного обслуговування у нас починається від 6500 грн. Тарифи і ціни більш детально можна подивитися за посиланням вище, а також уточнити, зателефонувавши нам або зробивши запит на зазначену на сайті електронну пошту.

Абонентське обслуговування юридичних осіб в Києві

Абонентське обслуговування фізичних осіб

Багато юридичних фірм для зручності клієнтів пропонують на вибір кілька «пакетів послуг» абонентського обслуговування юридичних осіб. Це дозволяє замовникам підібрати оптимальне за ціною рішення і отримати певний набір варіантів правової допомоги. При всій зручності пакети значно обмежують замовника. Тому ми завжди пропонуємо альтернативні варіанти юридичного обслуговування в Києві.

Більш виважений варіант — індивідуальне формування комплексу послуг юриста, що потрібні компанії на конкретному етапі господарської діяльності.

Він формується після вивчення особливостей клієнта, розуміння його потреб.

За необхідності ми можемо забезпечити юридичне обслуговування організації, надаючи тільки найбільш актуальні послуги: це дозволить оптимізувати витрати клієнта і при цьому отримувати необхідну абонентську правову підтримку.

Ми завжди готові змінити умови співпраці: якщо бізнес-ситуація зміниться, якщо у вас з'явиться необхідність в нових видах правових послуг або просто ви захочете переглянути їх обсяг, юристи юридичної фірми АЛЬВА ПРАЙВЕСІ завжди підберуть для вас варіанти абонентського юридичного обслуговування підприємства, що найбільше підходять саме вам. Мета в будь-якому випадку буде та ж сама: максимально захистити інтереси вашої компанії і не допустити нецільових витрат на послуги.

З повагою — ALVA PRIVACY Law Firm

Абонентське юридичне та бухгалтерське обслуговування Київ — ціни на надання послуг 2021

Абонентське обслуговування фізичних осіб

Компанія бухгалтерських послуг – «Аудит Сіріус Плюс» надає різні послуги в сфері бухгалтерського та податкового обліку. Серед найбільш затребуваних – абонентське бухгалтерське обслуговування в Києві. Співпраця з нашою компанією дозволить ФОП або юридичним особам привести в належний порядок свою бухгалтерію і податковий облік.

Популярність таких послуг обумовлюється бажанням керівників компаній мати реальні уявлення про господарську діяльність компанії, бути впевненим у правильності нарахування та сплати податків, правильної подачі необхідної звітності, а також прогнозувати і планувати успішний розвиток бізнесу.

Бухгалтерський і податковий облік є невід’ємною і важливою частиною ведення будь-якого бізнесу.

Навіть незначні помилки, допущені при веденні обліку, можуть обернутися не тільки нарахуванням багатотисячних штрафів, а й блокуванням рахунків, і навіть припиненням господарської діяльності організації.

Не всі компанії мають в своєму штаті досвідченого і знаючого бухгалтера, здатного безпомилково вести бухгалтерський і податковий облік. Самостійно ведення бухгалтерії зазвичай обертається великими проблемами.

Уникнути їх допоможе звернення в агентство – «Аудит Сіріус Плюс», яке здійснює абонентське обслуговування (бухгалтерський облік). Наші фахівці можуть допомогти і представникам середнього бізнесу, оскільки компанія здійснює і абонентське бухгалтерське обслуговування юридичних осіб в Києві або інших населених пунктах України.

Як замовити абонентське бухгалтерське обслуговування в 2021?

Почати співпрацю з компанією – «Аудит Сіріус Плюс» легко. Для цього необхідно:

 1. Залишити заявку на сайті компанії або зателефонувати за контактним номером телефону;
 2. Дочекатися відповіді нашого фахівця (це не займає багато часу) і отримати відповіді на всі питання, що цікавлять;
 3. Після укладення договору на отримання послуги абонентського бухгалтерського обслуговування надати нашим фахівцям необхідну бухгалтерську документацію (можна в режимі онлайн).
Читайте также:  Підтримка - зразок розписки про отримання грошей (між фізичними особами)

Після цього можна спокійно займатися розвитком власного бізнесу. А питаннями бухгалтерського і податкового обліку будуть займатися професійні бухгалтери компанії – «Аудит Сіріус Плюс».

Переваги співпраці з компанією – «Аудит Сіріус Плюс»

Абонентське обслуговування фізичних осіб

Замовивши послуги абонентського обслуговування (контур бухгалтерської проводки) в компанії – «Аудит Сіріус Плюс», можна бути абсолютно впевненим у якісному веденні бухгалтерії організації.

Компанія – «Аудит Сіріус Плюс» успішно працює більше 17 років. За цей час наші фахівці зуміли допомогти величезній кількості клієнтів, про що свідчать їх відгуки. Співпрацювати з компанією – «Аудит Сіріус Плюс» вигідно з кількох причин:

 • Компанія цінує своїх клієнтів, тому надає послуги онлайн, що спрощує організацію робочого процесу і дозволяє бути на зв’язку з клієнтом в будь-який час;
 • Компанія дорожить своєю репутацією, тому виконує всі взяті на себе зобов’язання;
 • Компанія несе відповідальність за всі дії своїх фахівців;
 • Консультування клієнтів здійснюється з будь-яких питань, пов’язаних з бухгалтерським і податковим обліком;
 • Представники малого або середнього бізнесу, провідні свою діяльність в Україні, може звернутися за допомогою в нашу компанію.

Вартість послуг, що надаються компанією – «Аудит Сіріус Плюс», залишається доступною і економічно обгрунтованою. Ціну цікавить послуги можна подивитися в прайс-листі, розміщеному на сайті компанії, або ж уточнити у фахівця під час першої консультації. Вартість послуг може бути нижче, якщо клієнт замовляє комплекс послуг.

Абонентське юридичне обслуговування в Києві для бізнесу, фізичних осіб і організацій

«Стандарт»

300 Євро/місяць

Юридична компанія «Легал Солюшнз» надає послуги абонентського юридичного обслуговування для суб'єктів господарювання та неприбуткових організацій.

Юридичний аутсорсинг — оптимальне рішення, що забезпечує безпеку вашого бізнесу і впевненість у дотриманні закону. Для надання даної послуги наша юридична компанія має всі необхідні ресурси:

 • професійних юристів і бухгалтерів;
 • великий досвід роботи в наданні юридичних послуг.

Для зручності ми сформували Пакети на абонентське юридичне обслуговування, серед яких ви обов'язково знайдете відповідний саме для вашої компанії.

Щоб отримати детальну інформацію про умови співпраці, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.

Основні переваги абонентського юридичного обслуговування:

 1. Значне зниження витрат на створення та утримання додаткових робочих місць.
 2. Включення вартості аутсорсингових послуг до складу витрат при визначенні бази оподаткування.
 3. Кращий, гарантований результат завдяки високій кваліфікації співробітників юридичної фірми, багаторічному досвіду.

 4. Часткове або комплексний юридичний супровід діяльності організації.
 5. Відсутність необхідності навчання, контролю та фінансової підтримки штатних юристів.
 6. Мінімізація відповідальності. За зовнішніх консультантів відповідає юридична компанія, яка забезпечує безперебійну роботу зі справами Клієнта, які вимагають рішення.

 7. За рахунок своєї різнобічної практики ми бачимо більше і знаходимо вихід з будь-якої, навіть самої заплутаної і складної юридичної ситуації.

Постійна участь у судових процесах у різнобічних справах підтримує зовнішніх консультантів в хорошій професійній формі, дозволяє швидко орієнтуватися у змінах в законодавстві, враховувати тенденції судової практики та розвитку бізнесу. Все разом це працює на вашу користь.

У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Залежно від специфіки бізнес-діяльності ми пропонуємо оптимальний пакет послуг за лояльними цінами.

При необхідності спеціально для Вас ми розробимо індивідуальний пакет абонентського юридичного обслуговування з урахуванням всіх Ваших побажань.

Переваги співпраці

 • Уклавши договір на абонентське юридичне обслуговування з нашою фірмою, Вам більше не доведеться витрачати свій час і гроші на разове звернення до адвокатів і юристів.
 • В нашій команді висококваліфіковані фахівці з багаторічним, успішним досвідом роботи в різних галузях права.
 • Ми можемо організувати комплексний супровід бізнесу. Практично за 10 років роботи ми професійно, якісно і в строк надаємо не тільки юридичні, а й інші послуги, пов'язані з:
 • бухгалтерським супроводом;
 • маркетингом;
 • продажами;
 • підбором кваліфікованого персоналу.

Наша головна мета — полегшити вам ведення бізнесу, збільшити його маржинальність і дозволити своїм клієнтам займатися саме тими процесами в бізнесі, які приносять задоволення.

Юридичне обслуговування юр осіб від компанії VINCO`S

Корпоративне обслуговування від ЮК VINCO`S – це можливість сконцентруватися на веденні вашого бізнесу і залишити всі юридичні питання професіоналам. У штаті ЮК VINCO`S зібрані адвокати, юристи, фахівці в сфері інтелектуальної власності, бухгалтери, аудитори. Наша команда має багаторічний стаж юридичного супроводу бізнесу і вирішує питання будь-якої складності.

Постійна підтримка юриста дуже важлива для ведення успішного бізнесу. Особливо важливо, щоб підтримка була 24/7 і висококваліфікована.

Переваги юридичної компанії VINCO`S

 1. Досвід супроводу бізнесу більше 7 років.
 2. Команда вузькокваліфікованих фахівців.
 3. Супровід вашого бізнесу 24/7.
 4. Всі завдання можна ставити і контролювати зі смартфона.
 5. Гнучка система оплати.

Що ми пропонуємо?

Юридичні консультації

Консультації – дуже важливий елемент в повсякденній роботі бізнесу. Україна одна з небагатьох країн, де законотворчий процес відбувається зі швидкістю світла. Тому для ефективної роботи завжди необхідно отримати швидку і якісну юридичну консультацію.

Юристи та адвокати юридичної компанії VINCO`S нададуть консультації з будь-якого аспекту. Команда професіоналів надає роз’яснення законодавства, нормативно-правових актів та інших НПА, що стосуються діяльності вашої компанії.

Надання письмових юридичних консультацій з приводу трудових, договірних, корпоративних, податкових, адміністративних, господарських та інших відносин.

Юридичні запити

Господарські відносини дуже різні за своєю природою. Ці відносини регулюються різними нормативно-правовими актами.

На жаль, положення цих НПА не завжди однозначні, і для деталізації, як себе вести в тій чи іншій ситуації юристи, адвокати, бухгалтери та аудитори юридичної компанії VINCO`S готують відповідні запити і направляють їх до профільних органів і відомства для отримання максимального результату від нашій діяльності для Клієнта.

Договірні відносини

Всі бізнес відносини побудовані на домовленостях. Договірні відносини в процесі здійснення господарської діяльності грають одну з домінуючих ролей. Якщо вони знайшли своє відображення на папері, то стають Договором.

Якісно розроблені і прописані алгоритми здійснення діяльності з контрагентами збережуть ваші матеріальні і моральні витрати на вирішення конфліктних ситуацій.

Юристи компанії VINCO`S допоможуть проаналізувати, скласти і оформити договір або надати свої рекомендації до ваших контрактами.

Корпоративні відносини

Корпоративні відносини – це відносини між учасниками і засновниками товариств, відносини між акціонерами і топ менеджментом компанії, структурування бізнесу. Реорганізація його діяльності теж відноситься до корпоративних відносин.

Фахівці ЮК VINCO`S мають величезний досвід в юридичній підтримці бізнесу. Юристи компанії можуть провести всі необхідні зміни (змінити засновників, директора, назва, місцезнаходження і т.д.

), провести загальні збори засновників, розробити корпоративні договори, дозволити корпоративний спір і захистити ваші права в суді.

Юридична консультація для бізнесу по податках

Податки – дуже важливий механізм наповнення бюджету України. Однак, відносини в податковій системі занадто складні і дуже часто змінюються для розуміння їх директором компанії або топ менеджером. ЮК VINCO`S має в своєму штаті досвідчених податкових юристів і адвокатів, які вже понад 10 років займаються податковим правом і мають величезний досвід в цій галузі.

Захист прав інтелектуальної власності

Інтелектуальна власність в наш час є фундаментом бізнесу. Права на інтелектуальну власність в деяких компаніях становить 80% всього капіталу. ЮК VINCO`S реєструє і захищає права на об’єкти інтелектуальної власності. Спочатку ви можете звернутися до нас за юридичною консультацією.

Досудове врегулювання спорів

Всім відомо, що вирішити конфлікт набагато простіше на початковому етапі. «Війни» завжди забирають багато ресурсів, в тому числі матеріальних, моральних та репутаційних.

Юридична компанія VINCO`S дуже добре зарекомендувала себе у досудовому регулюванні спорів.

Спеціалісти нашої компанії завжди прагнуть максимально розібратися в ситуації, попередити про всі можливі ризики та запропонувати максимально результативні варіанти вирішення ситуації, яка склалася у Клієнта.

Представлення інтересів в судах

Іноді ваші контрагенти не розуміють всіх дій, які ви застосовуєте для мирного вирішення конфліктних ситуацій і вам нічого не залишається, як звернутися за захистом своїх прав до суду.

Адвокати ЮК VINC`S провели тисячі судових засідань і виграли сотні справ і зможуть допомогти вам побудувати успішну стратегію представлення ваших інтересів в суді, що допоможе досягти максимального успіху.

Читайте также:  Зразок. позовна заява про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди (дтп)

Бухгалтерські й аудиторські послуги

Юридичний супровід бізнесу пліч-о-пліч ідуть з бухгалтерськими та аудиторськими послугами. У команді нашої компанії досвідчені бухгалтери та аудитори, які можуть вам допомогти в питанні будь-якої складності.

Абонентське юридичне обслуговування

У сучасному світі ринок підприємницької сфери діяльності має найбільшу насиченість ніж будь-коли, і кожен підприємець прагне не тільки поліпшити свій бізнес, збільшувати прибуток, перемагати конкурентів, а й прикрити свій тил.

Щодня доводиться стикатися з різного роду бюрократичними та юридичними питаннями, які вимагають негайного і правильного рішення. Юридичне оточення в Україні на сьогодні є швидкоплинним і мінливим, і правознавці, які здійснюють юридичний супровід, повинні лавірувати між схожими нормами без права на помилку.

Чи не кожен підприємець може похвалитися відмінним знають юристом в своєму штаті. Альтернативним варіантом вирішення цього питання буде абонентське обслуговування юридичних осіб.

2020 рік уніс багато змін в усі сфери діяльності, особливо це торкнулося правового поля. Більшість підприємств переходять на віддалений режим роботи, деякі скорочують штат або специфіку роботи, переводять цілий відділи на аутсорсинг, і головною метою цих заходів є не тільки скорочення витрат, але і боротьба за виживання.

Для більшості бізнес моделей зараз головним аспектом у виборі напрямку діяльності є мобільність і швидкість, коли потрібно оперативно і з найменшими витратами вирішити те чи інше питання.

В даному варіанті вибирають послугу юридичний супровід діяльності.

Абонентське юридичне обслуговування дозволяє придбати професійний захист інтересів суб’єкта бізнесу і його фінансів під час укладення угод, різного роду розглядів, підписання документів і т.д.

Чому правовий супровід так вигідно?

На це питання можна відповісти попередньо, розібравши напрямки діяльності організації з надання комплексного абонентського юридичного обслуговування юридичних осіб.

 1. Одним з головних плюсів абонентського юридичного супроводу є економія. Вам апріорі не потрібно буде тримати в штаті одного юриста, якому потрібно оплачувати податки на зарплату, відпустку і лікарняні.
 2. Так само правовий супровід організацією виключає негативні впливи людських чинників. Юридична компанія не може захворіти, взяти відгул, піти в декрет або звільнитися. Персонал цілодобово в будь-який час року здатний вести справи без затримок і здійснювати юридичний супровід.
 3. Що випливає з попереднього плюс – це робота 24/7 в режимі форс-мажору. Будь то судові засідання, обшуки, рейдерські захоплення та інше, юрист завжди буде на місці, як людина, яка надає юридичний супровід.
 4. Маючи правовий супровід юридичної організації, ви отримуєте не одного вузькопрофільного фахівця, а цілу команду освічених, багатих досвідом професіоналів в різних галузях права, що дає комплексний підхід у вирішенні абсолютно будь-якого питання.
 5. Ви можете чітко скласти місячний бюджет, одержувати погодинний звіт про кожну дію і ефективно розподіляти кошти на інші потреби за допомогою юридичного супроводу.
 6. Сама суть абонентського обслуговування підприємств полягає в тому, що ви оформляєте свого роду підписку на послуги, вам не потрібно облаштовувати місце в офісі, купувати оргтехніку, канцтовари, проплачувати зв’язок, проїзд та інші витрати, пов’язані з наявністю штатного персоналу.
 7. Весь персонал з надання правового супроводу підбирається не просто за наявністю диплома. Кожен співробітник має практичний досвід роботи в державних органах.
 8. Компанії з надання юридичного супроводу часто негласно співробітничають з нотаріусами, держ. реєстраторами та аудиторами, що дозволяє комплексно і без зволікань закривати будь-яке завдання.
 9. Замовляючи комплексне юридичне обслуговування, клієнт отримує набагато привабливіше цінник, ніж якби він кожен раз для кожної дії замовляв окремі послуги в юридичних конторах.

Які послуги можна отримати, підписавши договір про юридичний супровід?

Купуючи автомобіль, ми, в першу чергу, дивимося на його марку і технічні характеристики, щоб зрозуміти, чи зможе він задовольнити наші потреби. Так і в області надання абонентського юридичного обслуговування клієнт повинен розуміти, за що він щомісяця буде віддавати частину свого чесно заробленого доходу, яке саме юридичний супровід йому буде доступно:

 •  Юридичні консультації – отримання клієнтом роз’яснень щодо правової оцінки ситуації, що склалися. Юридичне об’єднання здатне всебічно і в найкоротші терміни надати повноцінних і вичерпну відповідь щодо запиту клієнта з можливістю подальшого його дозволу. Дуже зручно, коли потрібно розуміти, що від нас може вимагати той же державний орган. Особливо коли це стосується діяльності вашого бізнесу. Оскільки, після замовлення комплексного юридичного супроводу команда професіоналів вивчить вашу компанію в найменших деталях. Кожен співробітник буде знати які ваші сильні і слабкі сторони, і дасть максимально вигідний вам відповідь.
 • Юридичні запити – обов’язковий етап підготовки до захисту своїх інтересів. Потрібно знати максимально багато інформації, яка вас зачіпає, щоб щільно побудувати лінію подальших дій. У звичайній юридичної компанії складання запиту може займати до декількох тижнів, оскільки там працює обмежена кількість юристів і ваше замовлення буде гаснути в порядку живої черги. Команда, яка надає юридичний супровід, може скласти запит в будь-який орган і профільне відомство відповідно до законів України практично миттєво, в найкоротші терміни, оскільки кожен клієнт є найважливішим.
 • Договірні відносини – будь-яка дія, пов’язане з укладанням договорів того чи іншого характеру буде розглядатися комплексно, із застосуванням юридичних алгоритмів, для виключення можливих прихованих підводних каменів і загроз. Профільний фахівець може не тільки скласти договір, прописати фабулу та інші юридичні тонкощі, а й проаналізувати вже наявний договір, внести свої правки, скласти, якщо це потрібно, протокол розбіжностей, і вести клієнта аж до моменту підписання.
 • Корпоративні відносини – відносини, які відбуваються всередині компанії, в самій її структурі. Компанія, з якою підписано абонентський договір на надання юридичних послуг, тобто юридичний супровід, може провести правильну реорганізацію компанії, зробити всі зміни щодо засновників, акціонерів, місцезнаходження та інших тонкощів цієї сфери.
 • Юридичні консультації в сфері оподаткування – одна з найважливіших сторін діяльності з юридичного супроводу. Ні для кого не секрет, що транснаціональний компанії витрачають мільйони доларів на юристів, які допомагають боротися зі звірячими податками, здійснюючи юридичний супровід, що стосується діяльності компанії. Україна не є винятком. Правильно підібраний перелік діяльності і правової курс допоможуть істотно економити на податках, що в свою чергу призведе до збільшення чистого прибутку.
 • Захист прав інтелектуальної власності. На сьогоднішній день це одна з найприбутковіших ніш в юридичному плані. Інтелектуальна власність все частіше піддається порушень з боку третіх осіб і потребує гідної захисту. Для того, щоб володіти цим правом, його потрібно правильно оформити, у вигляді патенту, свідоцтва або ж ліцензійного договору. Юридичний супровід здатне вирішити і це питання, надаючи повну інформацію і ведення від моменту виявлення бажання зробити фіксацію права інтелектуальної власності та до його кінцевого придбання. Так само комплекс послуг включає в себе постійний моніторинг і захист будь-якого акту третіх осіб, який може порушувати це право.
 • Досудове врегулювання спорів – вельми корисна процедура, коли обидві сторони розуміють, що подальше судовий розгляд буде коштувати чималих фінансових втрат. Так само таке врегулювання істотно скорочує терміни розгляду, що особливо корисно, коли майно бере участь сторони заморожено або не може використовуватися в повній мірі з огляду на судову заборону. Найчастіше досудове врегулювання спорів – це результат дій команди професіоналів в області юридичного супроводу, які розглядаючи всі можливі варіанти приходять до самого благополучного для клієнта.
 • Представлення інтересів в судах. Коли ведеш свій бізнес, то розумієш, що час – це найцінніший ресурс, і його треба витрачати з розумом і максимальною вигодою. Тому, багато підприємців представлені в суді через представника, людини, який наділений певними повноваженнями і має достатньо знань, щоб в повній мірі представляти інтереси. Абонентське юридичне обслуговування включає в себе комплекс з представництва інтересів в судах, проходженню всіх потрібних інстанцій, збору інформації та подальших дій в гос.органах. Замовити правовий супровід завжди ефективніше, ніж займатися цим самому.
 • Бухгалтерські й аудиторські послуги – ще одна можливість зберегти кошти за допомогою відсутності витрат на штатного співробітника. Все більше підприємств переходять на аутсорсинг в цих питаннях, оскільки це і вигідно, і продуктивніше. Штатні бухгалтери та аудитори компанії з надання юридичного супроводу здатні вирішити будь-яке питання, надати будь-який звіт за період, що цікавить.
Читайте также:  Разъяснение ВАСУ о порядке взыскания налогового долга

Як же вибрати відповідну компанію, що може надати абонентське юридичне обслуговування?

На сьогоднішній день в Україні послуги надання формату юридичний супровід представлені дуже широко і багатогранно. Практично в кожному великому місті існує ряд організацій, які здатні надати той чи інший комплекс по правовому супроводу.

Перш за все, люди довіряють стабільним компаніям, які існують на ринку вже довгий час, так звані мастодонти юридичного супроводу.

Адже на їх практиці вже побували десятки, а то і сотні компаній і підприємств, і багато процесів вже вивчені і виведені до автоматизму.

Так само слід зазначити практики компанії – це той самий коло діяльності, який фірма зачіпає, і який показує, який комплекс завдань команда здатна вирішити. Чим ширше коло, який стосується юридичний супровід – тим більше фахівців задіяно, і тим спокійніше ви будете знаючи, що вас підстрахують в будь-який момент.

Це можуть бути практики корпоративного права, податкового права, захисту об’єктів інтелектуальної власності, медіації та досудового врегулювання спорів, судового захисту бізнесу, антимонопольного законодавства, white color crime, створення і супровід НПО.

Головне, щоб компанія, яка надає юридичний супровід ставилася до вашого бізнесу як до свого.

В такому питанні, наприклад, одним з лідерів ринку надання абонентського обслуговування юридичних осіб є Юридична компанія VINCO`S – спеціалізується на комплексному супроводі бізнесу в Україні, а їх слоганом виступає – Law company VINCO`S «The best lawyers for your business». Даний гравець ринку має більше 7 років досвіду в сфері юридичного супроводу, близько 400 справ на рік, за 2020 рік було залучено 325 нових клієнтів, і все це завдяки 12 професіоналам, які стоять на сторожі спокою і комфорту.

Підіб’ємо підсумки за вибором юридичного супроводу

Питання абонентського юридичного обслуговування все частіше привертає до себе прихильників економічності і раціоналізму. Абсолютно будь-який підприємець хоче отримувати максимальну вигоду зі свого дітища і хоче захистити його з максимальною віддачею.

Зараз економіка дуже сильно постраждала через пандемію і кожен хоче вижити, вирватися з застою і функціонувати з максимальною продуктивністю. Хтось починає економити на продукті, хтось скорочує виробництво, у кого-то зменшується штат.

Але тенденція зрозуміла – мобільність і швидкість, ось головні помічники на сьогодні. І жоден штатний юрист не здатний закрити абсолютно всі правові питання, що виникають в процесі життєдіяльності компанії.

Відповідно все більше підприємств переходять на послуги аутсорсингових фірм з надання комплексного абонентського юридичного обслуговування.

Абонентський юридичний супровід фізичних осіб — Юридична компанія ENTIRE

Юридична компанія «ENTIRE» надає комплексну послугу Абонентське юридичне супроводження фізичних осіб, що забезпечує юридичний супровід господарської діяльності ФОП і фізичних осіб в Києві, Київській області та по всій території України.

Сучасний ритм життя вимагає юридичної компетентності.

При цьому зовсім неважливо, якою діяльністю займається людина: рано чи пізно у кожного з’являється необхідність захистити свої інтереси, забезпечити фінансову безпеку угоди чи розв'язувати складну проблему в правовому полі.

Запорукою успіху при цьому являються знання і досвід, тому наша компанія пропонує якісне абонентське юридичне обслуговування фізичних осіб. Адже приватний юрист не завжди зможе забезпечити  високий професіоналізм в ситуаціях, де необхідна вузька спеціалізація.

Юридичне обслуговування фізичних осіб юридичною компанією «Entire» – це основа успішного розвитку власного проєкту, безпечного придбання вартісних речей, а також юридично правильне оформлення будь-яких договорів і угод.

Порядок надання послуг

Оформити юридичне абонентське обслуговування фізичних осіб вигідно для клієнта: ЮК «Інтаєр» надасть кваліфіковану підтримку в будь-якій ситуації.

Порядок надання послуги юридичного супроводу фізичної особи простий, і складається з декількох етапів:

 1. Отримання інформації про діяльність клієнта. Перед співробітниками  компанії будуть поставлені завдання – спеціалізація роботи, можливі види юридичної допомоги, яка необхідна фізичній особі. Первинна консультація може бути проведена в онлайн-режимі, що зекономить час сторін.
 2. Призначення відповідальних контактних осіб за комунікацію між ЮК «Інтаєр» і клієнтом. Далі відбудеться погодження пакету послуг, щоб забезпечити необхідне юридичне обслуговування ФОП і фізичних осіб.
 3. Повсякденна комунікація в робочий час, що дозволить юристам максимально оперативно реагувати на потреби клієнта. Для цього може бути використаний будь-який спосіб зв’язку – телефон, електронна пошта, месенджери, Zoom чи Skype. Юридичне обслуговування фіз. особи чи ФОП може передбачати й цілодобову підтримку. Юридичний супровід ФОП – це обов’язковий виїзд на зустріч з клієнтом при необхідності активної участі юриста в ситуації.
 4. Звіт про надані послуги фізичній особі в кінці кожного місяця. 

Юридичне обслуговування фіз. осіб здійснюється із врахуванням потреб клієнта, тому в кожній ситуації можуть бути свої нюанси.

Особливості супроводу фізичних осіб

Реєстрація і юридичний супровід ФОП – взаємовигідне співробітництво підприємця і юридичної компанії.

Юридичне обслуговування фізичної особи не має суттєвих відмінностей, і може реалізуватися  в вигляді нерегулярної допомоги – оформлення будь-яких угод, відносин на фрілансі, супроводженні фінансових операцій (грошових вкладень, цінних придбань і т.д.).

Фізичні особи звертаються з повсякденними проблемами, в той час як юридичний супровід ФОП часто прогнозований. Адже підприємці заздалегідь знають про необхідність подачі звітів, запланованих перевірках і т.д. А це дає можливість попередньо вибрати вигідний пакет послуг для супроводження ФОП.

Пакети послугАбонентський юридичний супровід фізичних осіб

Абонентське юридичне обслуговування фізичних осіб може надаватися по одному з трьох пакетів:

Складові послугиНазва пакету/ Вартість, грн. / Знижка на інші послугиБАЗОВИЙ 5000-10%СТАНДАРТ10000-15%ПРЕМІУМ20000-20%
Усні консультації з усіх питань поточної діяльності ФОП без обмежень без обмежень без обмежень
Письмові консультації фізичної особи з усіх питань підприємництва (кількість консультацій в місяць) 3 5 необмежено
Допомога юриста в роботі з договорами (кількість документів в місяць) 3 5 10
підготовка проектів договорів
аналіз проектів договорів
оцінка ризиків при укладанні договорів
підготовка протоколів розбіжностей
перевірка контрагента
Допомога юриста при складанні документів (кількість документів в місяць) 3 5 10
листів, звернень, скарг на адресу державних органів
листів, вимог, претензій на адресу комерційних підприємств
листів, вимог, претензій на адресу фізичних осіб
відповідей на запити податкових органів
відповідей на запити правоохоронних органів та органів судочинства (прокуратури, поліції, податкової поліції, СБУ, судів)
відповідей на запити і вимоги інших державних органів
відповідей на листи, вимоги, претензії контрагентів
відповідей на листи, вимоги, претензії фізичних осіб, споживачів
Участь в переговорах клієнта (кількість годин в місяць) з фізичними особами чи представниками контролюючих органів. При перевищенні вказаної кількості кожна година оплачується за ставкою 500 грн / година роботи 1 4 6
Правова допомога адвоката фізичній особі (кількість годин в місяць), також в рамках кримінальної справи, в т.ч. участь в вилученнях, обшуках, допитах (при перевищенні вказаної кількості кожна година перевищення оплачується за ставкою 1500 грн. / год роботи) 1 4 6

Переваги обслуговування в нашій компанії

Юридичний супровід ФОП і професійна допомога фізичним особам від компанії «Інтаєр» в Києві та інших містах України – запорука якісного надання послуг досвідченими спеціалістами. Серед причин звернутися за допомогою до співробітників компанії:

 • оптимізація часу і ресурсів клієнта щодо всіх правових питань;
 • забезпечення оперативного реагування згідно з потребами фізичної особи;
 • отримання цілого юридичного департаменту за вартістю однієї зарплати юриста;
 • гнучка система погодження пакетів послуг.

Юридичне абонентське обслуговування фізичних осіб – це можливість розвивати бізнес і реалізувати ідеї під надійним юридичним захистом. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожної ситуації, а також доступну вартість допомоги професіоналів.

Ссылка на основную публикацию