Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.)

Сьогодні, 13 грудня, розпочалося бета-тестування проєкту єПідтримка у «Дії». Що це означає та коли можна буде отримати 1000 гривень за вакцинацію від COVID-19?

Сьогодні, 13 грудня, в пілотному режимі стартує проєкт єПідтримка в додатку «Дія». Це державна програма, мета якої – підтримати бізнес, який найбільше постраждав від локдауну, та заохотити людей до вакцинації. З тим, коли можна буде отримати гроші та куди їх витратити, і що таке бета-тестування, розбиралися сьогодні у шоу «Твій день».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як отримати 1000 гривень за вакцинацію: строки та алгоритм дій пояснили міністри цифрової трансформації та економіки

Отже, з 13 грудня стартує пілотний етап (або етап бета-тестування) проєкту єПідтримка.

На цьому етапі функцію отримання коштів зможуть випробувати на собі всі, хто попередньо записався на участь у пілоті у застосунку «Дія».

Якщо ви цього попередньо не зробили, дочекайтеся 19 грудня, коли виплати будуть доступні у «Дії» всім вакцинованим 2-ма дозами громадянам.

Як отримати 1000 гривень за вакцинацію?

На порталі «Дія» повідомляється, що треба зробити, щоб отримати обіцяну тисячу:

►Оформити картку єПідтримка в одному з банків-партнерів (на сьогодні це 5 банків, але розробники обіцяють, що після старту 19 грудня їх список буде розширюватися щодня).

►Завантажити на смартфон додаток «Дія», якщо ви ще цього не зробили. Або ж оновити додаток до останньої версії.

 • ►Завантажити зелений сертифікат про вакцинацію у додаток «Дія».
 • ►Зайти в розділ «Послуги» та обрати «єПідтримка».
 • ►Обрати для виплати картку єПідтримка та чекати на зарахування коштів.
 • Дивіться, які нові соціальні послуги онлайн запрацювали на порталі «Дія»:

Коли і на що можна буде використати отриману 1 тисячу гривень за щеплення?

Отримані на картку єПідтримка кошти можна витратити впродовж 4-х місяців з моменту їх нарахування. Якщо за ці 4 місяці гроші не будуть витрачені, то вони будуть втрачені.

Зняти 1000 гривень за вакцинацію готівкою чи переказати на іншу картку буде неможливо. Натомість ці кошти можна буде витратити на такі послуги:

 • квитки до музею, кінотеатру, театру, виставкового центру;
 • квитки на потяги та літаки (лише внутрішні рейси);
 • відвідини спортзалів, фітнес-клубів;
 • придбання книжок у книжкових крамницях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому епідситуація поліпшується, а карантинні обмеження посилюються? Пояснив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін (про карантин у жовтій зоні та скорочення терміну дії жовтих сертифікатів вакцинації)

Але чи вистачить на всіх білетів на потяги у святкові дні? Адже за отриману 1000 гривень можна буде придбати квитки лише після 19 грудня. На це запитання відповів керівник пасажирського напрямку «Укрзалізниці» Олександр Перцовський:

«Ми плануємо до цих дат видати в продаж ще кілька додаткових потягів, також є певна кількість місць в резерві. Залізничні перевезення – це одна з галузей, які були найбільш вражені через карантинні обмеження, тому ми зробимо все, щоб люди змогли скористатися отриманою тисячею для придбанні квитків на потяги».

Дивіться, які ще новинки підготували залізничники на період зимових свят:

#соціум #здоров'я #твій день #гроші #коронавірус Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.) Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.) Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.) Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.) Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.) Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.) Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.) Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.) Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.)

Як красиво відповісти на образу, грубість, незручні питання красиво: фрази, поради по правильному поводженню

Як бути, якщо потрапили в ситуацію з хамською поведінкою і незручними питаннями? Розберемося докладніше в статті.

Всі люди мають різний характер, манери, виховання, свою думку і саме тому часто трапляються суперечки, конфлікти і спірні ситуації. У цивілізованому світі виховані люди намагаються вирішувати існуючі проблеми за допомогою діалогу, нікого не ображаючи і не принижуючи.

Однак є й ті, кому чуже подібна поведінка і в такому випадку в хід йде хамство, грубість і образи. Часом подібна поведінка людей змушує впасти в ступор, але насправді реагувати на такі витівки досить просто.

Образи: як реагувати, як красиво і розумно відповісти?

Образити людину можна навмисно і, як би це дивно не звучало, випадково. Ненавмисне образу відбувається тоді, коли людина, яку образили, має дуже занижену або завищену самооцінку і вкрай болісно реагує на досить прості і деколи нешкідливі висловлювання на свою сторону. Однак навіть настільки відносна класифікація образ нікому не дає право чим-небудь ображати вас.

 • Якщо вас починають провокувати на скандал і ображати, перше, що ви повинні зробити, це чітко з'ясувати для себе, що сказані кривдником на вашу адресу слова ніяк не повинні вплинути на вашу самооцінку і сприйняття себе. Такою поведінкою людина ображає в першу чергу себе, адже показує своє справжнє обличчя. Ви ж повинні пропускати все сказане повз вуха і, звичайно ж, намагатися не вступати в суперечку.
 • Чітко усвідомте, що проблема не в вас. Тобто, це не ви занадто старо виглядаєте, не конкретно ваші зайві кг або зачіска спровокували людини на образи. На вашому місці міг бути будь-яка людина, і в ньому так же знайшлися б вади. Вся справа у вихованні людини, її настрої.
 • Намагайтеся вести себе спокійно незважаючи ні на що, адже ображаючи вас, людина так і чекає отримати відповідну реакцію, оскільки не отримавши її, йому буде зовсім не цікаво продовжувати монолог.

Керуючись вищевикладеними досить простими правилами, ви збережете спокій, здоровий глузд, нерви і настрій.

Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.)Реакція на образи

Діяти і відповідати на образи можна наступними способами:

 • Коли образи надходять від незнайомця. В такому випадку краще всього просто проігнорувати сказане, оскільки невідомо, що у цієї людини на розумі, на що він здатний і заради чого, власне, він діє таким чином. Якщо ситуація дозволяє, проходьте повз, йдіть від кривдника і зробіть вигляд, що ви його не бачите і не чуєте. Якщо людина занадто нав'язливий, продовжує йти за вами і ображати, постарайтеся максимально коректно вести себе і не уподібнюватися йому, якщо буде можливість, попросіть перехожих допомогти вам піти від незнайомця.
 • Коли образи надходять від близької людини, родича. В цьому випадку все набагато складніше і тим не менш. Постарайтеся стримувати емоції і попросіть людину припинити ображати вас, запропонуйте обговорити ситуацію в спокійній обстановці і коректно, без взаємних образ висловіть свою точку зору, обов'язково донесіть до кривдника, що вам боляче і неприємно чути від нього такі слова. Якщо людина не має наміру припиняти подібну поведінку, розпрощайтеся з ним і по можливості підіть, однак, навіть у такій ситуації не ображайте у відповідь, оскільки емоції вщухнуть, швидше за все ситуація проясниться, відносини налагодяться, але осад від сказаного залишиться і у вас, і у кривдника.
 • Якщо образи надходять від роботодавця, начальника, колеги. Тут вже тим більше потрібно думати, що говорити у відповідь і чи взагалі варто щось говорити. З начальством суперечки і скандали однозначно не потрібні. Будьте готові до того, що прийнявши рішення ображати у відповідь, ви будете звільнені. Однак якщо образи дійсно серйозні, не давайте себе в образу. Поясніть начальнику, що в разі повторення подібної ситуації будете змушені розпрощатися з ним і вплинути на ситуацію можливими методами. Образи колеги не варто залишати без уваги, однак, не вдавайтеся до грубощів. Попросіть заспокоїтися і реагуйте на все, що відбувається з посмішкою, це однозначно ще більше розлютить кривдника, проте, найімовірніше змусить замовкнути. Не забувайте, навколо вас будуть знаходитися інші колеги, можливо, начальство, тому взаємними образами ви тільки зіпсуєте думку про себе і свою репутацію. Якщо уникнути конфлікту все-таки не вдасться, скажіть колезі-кривдникові, що будете змушені повідомити про його поведінку в робочий час вашому начальству.

Заготовте для подібних конфліктних ситуацій кілька розумних, спокійних і стриманих відповідей на кшталт наступних:

 • «Навіщо ви розігруєте цей спектакль? Заради самоствердження?».
 • «Це ваш єдиний спосіб самоствердитися?».
 • «І як часто ви самоутверждаетесь за рахунок інших людей?».
 • «Вам стало легше? Якщо ні, я готовий/готова послухати цю маячню ще трохи».
 • «У вас поганий день?»
 • «У вас щось сталося?»

Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.)Як діяти?

На перший погляд це досить прості і банальні питання, але насправді вони мають великий вплив на людину. Іноді людина ображає дійсно з-за поганого настрою або ж якоїсь події, що його засмутила і розлютила.

В такому випадку, задавши запитання, можна заспокоїти людину і навіть спровокувати його на вибачення. Інші питання шокують людини, і він припиняє говорити свої образливі речі.

Важливо: Завжди пам'ятайте, що опускатися до рівня кривдника не можна, навіть якщо дуже хочеться, і реагувати на всі висловлювання потрібно дуже спокійно і врівноважено.

Найчастіше подібні образливі речі пишуться в смс, тому щоб не схибити і грамотно відповідати на них візьміть собі на замітку:

 • Правильний варіант написання слова «ображати» такий – «про-з-до-о-р-б-л-я-т-ь»

Грубість і хамство: як реагувати, як красиво і розумно відповісти?

Грубіяни і хами істотно відрізняються від людей, які зрідка когось ображають, оскільки подібний стан для перших є хронічним. Ці люди весь час грублять і хамлять, їх мова складається хамства, вони не думають, що і кому кажуть.

Важливо розуміти, що нагрубити і по-хамськи сказати що-то можна лише тій людині, яка дає можливість кривдникові це зробити. Нахамити і нагрубити людям з сильною психікою, нормальною самооцінкою досить складно, тому не зайвим буде працювати над собою у цих напрямках.

Щоб правильно зреагувати на подібну поведінку, для початку постарайтеся зрозуміти, чому кривдник так себе веде.

Можливі наступні варіанти:

 • Бажання бути крутим. Це властиво підліткам, особливо коли вони знаходяться в компанії серед своїх однолітків.
 • Бажання бути в центрі уваги. Це більш притаманне колегам по роботі, товаришам по службі. Люди намагаються придушити своїм авторитетом і грубістю інших людей і виділитися таким чином з маси.
 • Самоствердження. Це характерно для невпевнених, неповноцінних людей. Будучи насправді дуже сором'язливими і закомплексованими такі люди намагаються самоствердитися за рахунок грубості і хамства по відношенню до оточуючих.
 • Поганий настрій, день. У цьому випадку таку поведінку можна вважати захисним механізмом людини. Психіка кривдника настільки втомлюється від накопиченого негативу, що намагається позбутися від нього будь-яким способом і хамство з грубістю непогано для цього підходять. Іншими словами, людина просто таким чином емоційно розряджається.
Читайте также:  Чи зобов’язана фізична особа зареєструватися як суб’єкт підприємництва?

Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.)Причин багато поведінки

Реагувати на таку поведінку можна за допомогою таких психологічних прийомів:

 • Ігнорування. Зробіть вигляд, що не помітили хамства і брутальності в свою адресу. Вислухавши кривдника, посміхніться і підіть
 • Чхання. Краще всього використовувати, коли кривдник ніяк не може заспокоїтися і не розуміє спокійну мова. Вислухайте все, що хоче сказати людина, а після голосно і демонстративно чхніть і ввічливо попросіть вибачення за це, і додайте, що у вас з дитинства алергія на подібну поведінку. Також можна поцікавитися, чи не знайдеться у кривдника таблетка від подібного «недуги». Такий прийом ставить грубіяна в незручне і нестандартне положення, він більше не господар становища. Ви ж можете розвернутися і піти.
 • «Айкідо». Ця техніка передбачає те, що ви будете коректно і спокійно слухати свого кривдника, з розумінням кивати йому у відповідь і погоджуватися з усім сказаним. Також не зайвими будуть слова подяки грубияну за те, що він так зацікавлений у вашої персони і навіть згоден витрачати на вас свій час.

Подібна поведінка дуже дратує людей і змушує їх заспокоїтися і замовкнути

Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.)Як реагувати на хамство?
Відповідати на грубість і хамство можна подібними фразами:

 • «Вибачте, у мене більше немає часу вислуховувати вас, але якщо ви ще не все сказали, давайте я запрошу до вас когось ще».
 • «Мені дуже приємно, що ви так цікавитеся моєю персоною і навіть готові витрачати на мене свій дорогоцінний час».
 • «Навіщо ви грубите мені? Що це вам дає?».
 • «Як ви хочете, щоб я відповів/відповіла вам на ваші заяви?».
 • «Я сьогодні в доброму гуморі, тому можу слухати вас нескінченно довго».
 • «У вас, напевно, щось трапилося, не засмучуйтеся, все налагодиться».
 • «Тон вашого розмови мені не імпонує, тому я, мабуть, дозволю собі вас не слухати».
 • «Вибачте, ви це точно мені хотіли сказати?».
 • «З якою метою ви хамите?».
 • «Для кого ви розігруєте цей спектакль? Мені здається, на вас ніхто не дивиться».

Не давайте людині побачити ваші сльози, нерви і т. д., адже це саме те, заради чого він влаштовує подібні «виступу». Ведіть себе спокійно, уявіть, що все сказане проходить повз вас або ж, що перед кривдником коштує дзеркало, і він звертається до себе.

Незручні питання: як реагувати, як красиво і розумно відповісти?

Ще одна проблема сучасних людей – бажання знати абсолютно всі, незалежно від того, хоче чи інша людина що-небудь подібне розповідати.

До таким незручним питань можна віднести наступні:

 • «Коли вже виходити заміж/одружитися будеш?».
 • «Чому ти досі без пари, начебто красива/красивий і ніяк?».
 • «А чому дитину не народжуєте?».
 • «А яка в тебе зарплатня?».
 • «Чому ти не худнеш?».
 • «Скільки коштувала ця річ? Вона нова чи б/у?».
 • Питання інтимного характеру і т. д.

Люди, що задають подібні питання жадають отримати максимально точну і розгорнуту відповідь і найчастіше самі прекрасно розуміють, що ставлять іншу людину в незручне становище. Діяти в таких випадках потрібно рішуче, без збентеження і сорому, оскільки це ваше життя, присвячувати в яку ви нікого не зобов'язані.

Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.)Незручне положення

Отже, відповіді на такі питання можуть бути наступні:

 • «Мені, звичайно ж, приємно, що ви так цікавитеся моїм особистим життям, але присвячувати вас у неї я, мабуть, не буду».
 • «Ви знаєте, я сьогодні не в настрої обговорювати своє життя з чужим мені людиною»
 • «Від моєї відповіді залежить ваше життя? Якщо так, то я, звичайно ж, відповім вам».
 • «А навіщо вам це знати?».
 • «Ну, нарешті-то ви це запитали, адже я давно помічаю, що це питання турбує вас. Шкода тільки, що ви не знали, що такі подробиці я нікому не розповідаю».
 • «Як ви це робите? Як ви так просто задаєте особисті питання і не ніяковієте при цьому?».
 • «У вас дивовижна здатність – абсолютно спокійно ставити некоректні запитання, шкода тільки відповідати на такі питання я не люблю».
 • «Зарплата приблизно як у вас».
 • «Зарплата маленька, хотілося б більше».
 • «Заміж не виходжу/не одружуся тому, що принца/ принцесу чекаю».
 • «Немає половинки, не зустрічаюся, тому що всьому свій час».
 • «Я бачу, ви любитель полазити в чужій білизні».
 • «Я не помиляюся, вам дійсно цікаво копирсатися у чужій білизні?».

Відповідайте на питання спокійно, не показуйте, що насправді таке питання дійсно вас зачіпає або турбує. Нехай люди дивуються з того, як вам добре живеться, незважаючи на маленьку зарплату, відсутність дітей, сім'ї і т. д. зрештою, ваше особисте життя і ваші таємниці – це ваш особистий простір, вторгатися в яке ніхто не має права.

Як бачите, насправді грубість, хамство і некоректні запитання – це всього лише невихованість людей, на яку у разі необхідності можна вміло і коректно відповісти. Ніколи не уподібнюйтеся невихованим хамам, не опускайтеся до їх рівня, дбайте про свою репутацію і нервах.

Відео: Правильна реакція на пасивно-агресивна поведінка

Як відповісти на питання: «Як справи?»

22.04.2018 Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.)

Що відповісти на питання: «як справи?»

Крім того, що є народна приповідка «як сажа біла», можна щось вигадати самої.

Все залежить від того, хто твій співрозмовник або співрозмовниця, хочеш ти продовжувати діалог з ним або з нею, або тобі потрібно в момент обрубати нитку розмови і втекти у своїх справах.

До речі, питання може бути поставлене зовсім не при особистій зустрічі, а по телефону, в чаті або в соціальній мережі. Для таких випадків є ще одне чергове «зброя» – смайлики, або символи емоцій.

1) Відповісти гумором

Відмінний спосіб відповісти на це питання – пожартувати. Особливо тоді, коли все погано – цим ти покажеш, що ти не втрачаєш дух навіть у годину проблем.

Ось варіанти:

 • Чи не «добре», але на ту ж букву. До речі, хрін – це овоч, якщо що … І ду-у-уже гострий!
 • Відмінно, не дочекаються!
 • Які справи з такими справами!
 • Справи ??? Немає їх, не ділова я …
 • Справи бувають у того, хто щось робить, а я – відпочиваю!
 • Справи залишимо для бізнесменів, а самі підемо розважатися!
 • Ну, які можуть бути справи, коли за вікном дощ (сніг, сонечко, місяць, ніч, XXI століття і т.д. – по ситуації).

2) Надіслати смайли або прикольне відео

Різні варіанти смайликів або стікерів відмінно підійдуть для відповіді на це банальний, здавалося б, питання. Також підійдуть і відео-нарізки, найчастіше не більше декількох секунд, з різними відповідними за ситуації фразами.

Якщо ви за комп’ютером, то можна відшукати тематичний демотиватор, що відображає всю суть проблем, які на поточний момент для вас актуальні. Наприклад, фото людини на параплані, що опускається на пляж, що кишить крокодилами.

Також можна знайти відеоцитати з фільму «В бій ідуть одні старики» (для тих, хто не дивився – кінокартина про Велику Вітчизняну війну, про льотчиків), там де один з героїв, що летить на підбитому літаку, відповідає по рації: «Все нормально, падаю! »

 • 3) Відповісти дотепно і смішно
 • Ту ж саму фразу можна згадати і в телефонній розмові, якщо у вас дійсно щось в житті серйозно не заладилося.
 • Можна скористатися близьким до цього варіантом:
 • Лечу, зістрибнув тільки що з парашутом. А що? Чи не помітно?
 • Ах, я бідна-нещасна, так втомилася, адже мені кожен раз доводиться придумувати відповідь на питання «Як справи?»
 • В Африці діти голодують, а так все в порядку.
 • Все в шоколаді, навіть стільниковий телефон!
 • Так нормально, вчора нобелівську премію отримала за внесок в розвиток вивчення груммінга і ріарінга лабораторного пацюка, а також за відкриття нанотехнологій, які допоможуть пінгвінам подолати глобальне потепління і пережити його в секретному бункері Гітлера.
 • Справи мої відмінно! Чекаю подальших розпитувань про своє особисте життя!
 • Щодо. Якщо порівнювати з Марксом – то чудово, якщо з мультимільйонером – якось не дуже.

Як оригінально відповісти хлопцеві на питання «як справи?»

Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.)

Ось перед ким дійсно хочеться блиснути дотепністю, так це перед протилежною статтю. Гумор адже зближує людей і обеззброює.

Такі варіанти будуть чудовими відповідями:

 • Гарний настрій, пройтися було б непогано, але немає поки пропозицій.
 • Чудово. Адже ти зі мною спілкуєшся.
 • Відмінно, вдосконалююсь у всіх напрямках!
 • Приєднаєшся? Вгадай! Підказка – я посміхаюся, розмовляючи з тобою.

Коли у тебе з хлопцем не найкращі стосунки, і ти різними способами хочеш відштовхнути його від себе, то можна дати щось з таких відповідей:

 • Постійні перепади настрою, що тягне живіт, натягнуті нерви, як струна, і будь-яка інша гидота, в загальному, ПМС. А ти як?
 • А як у мене справи, по-твоєму? Я читала улюблену книгу, а тепер довелося відволіктися через деякі, що ходять тут.
 • Маєш якийсь грунтовний привід питати у мене це?

Крім негативу і позитиву, відповідь може бути нейтральним, але при цьому – закритим. Потрібно і не відштовхувати від себе людину, і в той же час показати, що розмова зараз недоречний:

 • Все хорошо, прекрасная маркиза …
 • Займаюся самокопанієм.
 • Медитую.

Що відповісти на питання «що робиш?», Щоб зацікавити співрозмовника

Тут важливо не тільки уславитися дотепним людиною, а й зачепити, зацікавити співрозмовника.

Наприклад, так:

 • Саме зараз? Відповідаю тобі на твоє запитання!
 • А ти вгадай з трьох разів! Здогадаєшся – з мене печеньки.
 • Розмовляю (спілкуюся в мережі, чатюсь і т.д.) з розумною людиною.

Остання відповідь має на увазі якесь продовження, на кшталт:

 • А з ким це спілкуєшся? (А хто цей розумний?)
 • З тобою (Ти).

«Як настрій?» – Що відповісти хлопцеві, який подобається

З цього найпростішого питання можна роздути запрошення до якоїсь дії або до бесіди

 • Сьогодні у мене на роботі получка, і настрій відповідає розміру моєї зарплати.
 • У мене є пляшка хорошого, вірменського, п’ятизіркового настрою, ще б тебе поруч – і все було б шикарно.
 • Хочу ось ніс догори підняти, а він гачком вниз дивиться …
Читайте также:  Головою комітету ААУ з сімейного права призначений Олег Голубничий

Перший приклад інтригує, тому що хочеться запитати далі: “А яка у тебе зарплата?” Після цього можна зав’язати довгу ненав’язливу бесіду.

Другий приклад – це відкрите запрошення провести вечір разом.

Третя відповідь вкаже на те, що ти не можеш сама собі підняти настрій, але все ж намагаєшся жартувати. Це завуальоване запрошення до дії. Хлопцеві доведеться або розважати тебе по телефону, або запропонувати сходити кудись разом.

Як відповісти на питання колишнього хлопця «як ти?», Щоб його зачепити

Такі питання від «колишніх» не завжди бувають щирими. Часто хлопець може хотіти тебе підколоти. І що найцікавіше, робиться це через те, що «колишній» сам відчуває себе ніяково при зустрічі з тобою, але хоче показати, що він на коні.

Тому потрібно відповісти так, щоб його осадити:

 • Настрій був прекрасним, поки тебе, дорогий мій, не зустріла.
 • Відмінно. А ти що думав, що без тебе Земля обертатися перестане?
 • Скріплю потихеньку, і вельми набридливо!
 • Не скажу, а то обзавідуешься!
 • Прекрасно, на відміну від деяких.
 • Вибач, у мене напад аутизму настав, як тебе побачила.

Що відповісти незнайомцю на питання: «як справи?»

Розповідають, що такий метод спілкування або знайомства поширений в США, у нас же народ не настільки розкуто, і деякі до цих пір вважають моветоном звичайні вуличні знайомства. А якщо ти сама так не вважаєш, то тобі може просто не сподобатися незрозуміло звідки звалився на голову співрозмовник.

Тоді його можна «відшити»:

 • Про що це ти?
 • А які саме?
 • А що, можеш допомогти?
 • А як ти вважаєш?
 • А тобі навіщо мої справи?
 • Абсолютно нічого;
 • Роблю уроки, відволікатися мені не можна.
 • Вибач, але я зайнята;
 • працюю;
 • Дивлюсь кіно;
 • А ти як сам?
 • А навіщо тобі це?
 • Тобі дійсно це важливо знати?
 • Думаю, як відв’язатися від настирливого співрозмовника.

Добре відповісти щось в риму:

 • На голові – ні шишки!
 • Купила штанці!
 • Як у церковній мишки!
 • Пропили все деньжішкі.

Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.)

Прикольні відповіді на банальні питання

Крім питання «Як справи?», Є ще кілька банальних питань, з якими стикатися доводиться чи не щодня. І якщо питання такого плану тебе дістали своєю тривіальність, то можна все урізноманітнити саме за допомогою відповідей.

1) Як у тебе справи?

 • Я, як Марс – життя не спостерігається, але все горить.
 • А справи все вже повз пройшли.
 • У деяких гірше.
 • Які справи? Все передали вже слідчому комітету.
 • Відчуваю себе зеброю.
 • Нічого не змінилося після вчорашньої зустрічі.
 • Начебто все добре, тільки ось, на жаль, ніхто не заздрить.
 • Життя б’є розвідним ключем і по голові.
 • Я як гудзик – кожен раз – в петлю.
 • «Хреношо» (і нехай здогадуються, де помилка).

2) Чим займаєшся?

 • Малюю американських президентів.
 • Ховаюся від працівників Скотланд-Ярду у підпільній організації масонів.
 • Плюю в стелю і намагаюся ухилитися.
 • Заздрю ??чорною заздрістю.
 • Росту над собою.
 • Друкую гроші на принтері.
 • Перераховую хабара, сидячи за щільними шторами.
 • Розслідую жорстоке вбивство величезною мухи в студентській їдальні.
 • Очищаю ауру своєї телефонної книжки від злих духів.
 • Відповідаю на твою есемеску.

3) Как жизнь молодая?

 • Та так само, як і стара.
 • Ох, вже не молода життя щось.
 • Співає, цвіте і пахне.
 • А як ваша, стара?
 • Коли повернуся в молодість, скажу.
 • Моє життя вашої привіт передавала.
 • Молодіє з кожним днем.
 • Зараз у неї спитаю.
 • Вчора у неї цікавилася, каже, непогано.
 • Так вона якось мимо пройшла, мені залишивши стару.

4) Що на особистому?

 • Все відмінно (в риму).
 • Іду в наступ.
 • Багато ваших полягло.
 • Чи не спокійно.
 • Як у казці: чим далі, тим страшніше!
 • Йдуть напружені бої.
 • Непристойно (знову в риму).
 • Ворог біжить.
 • Обрій чистий.
 • Вийшла переможцем.

5) Що нового?

 • А що ти пам’ятаєш зі старого? ..
 • Ось, хліб купила …
 • Росту, кольором, старію, все як завжди.
 • Ось тебе зустріла
 • Здається, дощ збирається …
 • Так відразу й не розкажеш …
 • Здається, диктатор до влади прийшов, а в якій країні – не пам’ятаю.
 • Не знаю, напевно черговий сезон Санта-Барбари.
 • У світі народилося 275 цуценят.
 • Місяць, здається, курс втратила …

Що запитати замість «як справи?»

 • Як ся маєш?
 • Як життя?
 • Як вдома?
 • А як, справді, справи?
 • Що робиш?
 • Як день пройшов?
 • Що на роботі (навчанні) було?
 • Що робив сьогодні?
 • Які плани на майбутнє?
 • Як сам (сама)?

Всі ці питання теж відносяться до розряду банальних. Їх можна задати будь-якій людині, навіть незнайомому.

Але якщо хочеться проявити до кого-небудь участь, то потрібно запитати людину саме про те, чим він зараз живе. Якщо вчиться, то задати питання, що стосується школи, коледжу, інституту. Якщо спілкуєшся з молодим батьком, то потрібно запитати, як чадо. Розмови про малюків бувають справді нескінченними. Конкурувати з цією темою може хіба що бесіда про домашніх вихованців, адже вони нам – як діти.

У захоплених людей – свої невичерпні теми: театр, фотографія, література, образотворче мистецтво, танці, електроніка, автомобілі, рибалка, футбол … Головне, знати, чим людина захоплений, і самій бути хоча б трохи в темі. І тоді все вийде!

Як відповісти на питання: «Як справи?» Ссылка на основную публикацию Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.) Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.)

Промокод Паріматч ≺ Як отримати промо код Parimatch ⇔ Умови отримання

Зміст:

 • Использование Parimatch промокода
 • Часто задаваемые вопросы
Промокод За посиланням на сторінці
Розмір бонуса 2500 грн
Розмір бонуса у відсотках 100%

Parimatch, як і інші букмекери, для залучення нових клієнтів пропонує різні акції і бонусні пропозиції. Це звичайне явище в ігровій сфері, яке підтримує повноцінне функціонування таких майданчиків на ринку. Одним з елементів бонусної програми БК є промокод Парі Матч.

Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.)

Parimatch користується популярністю серед шанувальників азарту. Крім надання послуг з укладення парі ще пропонує вигідний старт. Парі Матч промокод дає прекрасну можливість автоматичного зарахування суми винагороди на ігровий рахунок.

Щоб його отримати, немає необхідності шукати і ламати голову над будь-якими комбінаціями. Єдиною обов'язковою умовою є реєстрація на ресурсі Parimatch. Про все інше подбає сама система.

Рекомендується ознайомитись з інформацією щодо термінів дії такої пропозиції та іншим нюансам.

Використання Parimatch промокода

Використовувати Парі Матч промокод просто. Для зарахування грошових коштів на ігровий рахунок користувачеві не потрібно докладати будь-які зусилля. Внесення депозиту зареєстрованим новим гравцем автоматом активує промокод Паріматч. Це, по суті, є подарунком новачкові від букмекера за перше поповнення.

Однак вітальний бонус необхідно відіграти, поставивши на спорт за коефіцієнтами здійснення парі, зазначеним у правилах. Гроші, які відіграються таким шляхом, можна вивести на реальний рахунок користувача. Букмекерська контора за допомогою такої бонусної пропозиції стимулює користувачів ефективно використовувати кошти для укладення парі.

Робити ставки цими грошима можна на будь-який вид спорту:

 • у казино;
 • покер, запропонований майданчиком Парі Матч.

Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.)

Все це доступно на мобільному ресурсі.

Часто задаваємі питання

✔️ Промо код букмекерської контори вже вшитий в кнопки даної сторінки. Перейдіть по ним на офіційний сайт, проведіть реєстрацію, внесіть перший депозит і отримаєте на бонусний рахунок суму в 100% від вашого першого зарахування.

✔️ Клієнту, який отримав бонус, букмекерська контора дає на його реалізацію 30 днів.

✔️ У випадку, якщо гроші ви не отримали протягом 24-х годин на свій рахунок, можете звернутися в службу технічної підтримки.

Стягнення боргу по аліментах після 18 років

Як вже говорилося вище, борг може виникнути тільки на підставі аліментної угоди або судового рішення про сплату аліментів. В обох випадках у одержувача є на руках виконавчий документ (судовий наказ, виконавчий лист, аліментний договір). З одним із цих документів йому слід звернутися до судового виконавця для розрахунку суми боргу та вжиття необхідних заходів для стягнення боргу.

Отримавши заяву від одержувача аліментів, судовий виконавець:

 • виносить постанову і відкриває провадження по стягненню боргу;
 • розраховує суму боргу;
 • починає роботу по стягненню боргу.

Спочатку він надсилає боржнику повідомлення про відкриття провадження, повідомляє суму заборгованості і пропонує виконати свої зобов’язання добровільно. Одночасно з цим судовий пристав збирає інформацію про місце роботи, розміри доходів, відкриті банківські рахунки, наявне майно боржника.

Якщо боржник не сплачує борг добровільно, судовий виконавець вживає заходи для примусового стягнення боргу:

 • вимагає виплат суми боргу із зарплати за місцем роботи,
 • заарештовує банківські рахунки,
 • описує і накладає арешт на майно,
 • забороняє виїзд закордон, керування транспортними засобами та користування мисливською зброєю.

При цьому судовий виконавець здійснює контроль над процесом примусового стягнення боргу по аліментах.

Крім основної суми боргу одержувач аліментів має право стягнути і неустойку за несвоєчасну оплату аліментних платежів. Її розмір розраховується на основі суми боргу — 1% за кожний прострочений день.

Стягнення боргу по аліментах після 18 років через суд

Якщо існує спір про суму боргу по аліментах. Якщо є ризик ухилення боржника від оплати боргу. Якщо судові пристави не вживають необхідних заходів для примусового стягнення заборгованості. То одержувачу варто звернутися безпосередньо до суду.

В судовому порядку провадиться розрахунок і визнання суми боргу, а в судовому рішенні зазначаються необхідні заходи для погашення боргу, наприклад:

 • Накладення арешту на банківські рахунки боржника та утримання суми боргу;
 • Опис, арешт і реалізації на аукціоні майна боржника для виплати боргу;
 • Передача майна боржника дитині — в рахунок боргу по аліментах.

З набранням законної сили судовим рішенням необхідно йти до судових виконавців, які в установленому порядку будуть його виконувати.

Звільнення від заборгованості за аліментами

Боржник також має право звернутися до суду з проханням звільнити його від оплати аліментної заборгованості – якщо не цілком, то бодай частково. Звичайно, якщо несплата боргу була викликана поважними причинами: хворобою, важким матеріальним становищем, змінами в сімейному становищі.

Читайте также:  Розмір часток майна дружини та чоловіка при поділі майна, що є обьєктом права спільної сумісної власності подружжя

Якщо суд визнає ці причини поважними, а надані докази переконливими, він може піти боржнику назустріч. Судовим рішенням борг по аліментах буде повністю або частково списаний, а служба судових виконавців перерахує суму, яка підлягає примусовому стягненню.
[/column]

Ответы на часто задаваемые вопросы

 • Яка вартість лікування у Вашій клініці?

  Всі програми лікування складаються для наших пацієнтів суто індивідуально, після вивчення кожного конкретного випадку.
  Для відповіді на питання про вартість, нашим лікарям необхідно вивчити медичні документи пацієнта або історію його хвороби.
  Після цього ми складаємо індивідуальну програму, спрямовану на досягнення максимального результату саме в даному конкретному випадку і прораховуємо її вартість.
  Кожен пацієнт отримує докладну інформацію про фахівців, які будуть з ним працювати, вартості лікування, рекомендованого періоду перебування.

 • Чи можливе стаціонарне лікування у Вашій клініці?

  Стаціонарне лікування в нашій клініці можливе, але, як правило, рекомендації по стаціонарному лікуванню в Ізраїлі даються тільки в тому випадку, коли існує загроза з боку пацієнта для себе або оточуючих.

  Більшість захворювань психіки лікується амбулаторно, і в цьому є ряд незаперечних переваг.
  Насамперед, стаціонар, якими б ідеальними не були умови, залишається лікарняною палатою і часто перебування в стаціонарі саме по собі є стресогенним фактором.

  При амбулаторному лікуванні пацієнт живе в готелі або квартирі на березі моря і лікування більше нагадує відпустку.

  У кожному разі, рекомендації з амбулаторного або стаціонарного лікування дає лікар після огляду пацієнта, і без явної необхідності в стаціонар ми пацієнтів не оформляємо.

 • Чи лікуєте ви шизофренію?

  Хочемо підкреслити, що шизофренія в принципі не лікується. Але сучасна медицина дає можливість довести пацієнта до стану тривалої або повної ремісії.
  Для цього необхідно підібрати правильне і ефективне медикаментозне лікування, яке пацієнт повинен буде приймати протягом усього життя. Від цього залежить тривалість ремісії і самопочуття пацієнта.

 • Чим Ваша психіатрична клініка відрізняється від клінік в Росії і Україні?

  Наша клініка має найбільший досвід у сфері призначення ліків нового покоління, які мають мінімальну кількість побічних ефектів, надаючи при цьому максимальний терапевтичний ефект.
  Іншим нашим досягненням є лікарі клініки, які відмінно зарекомендували себе на висококонкурентному медичному ринку. Вони є фахівцями найвищого рівня, відомими далеко за межами Ізраїлю.

  Крім того, наші фахівці говорять російською мовою, а це дуже важливий факт в успішності лікування: адже тільки доброзичливий і довірливий контакт російськомовного пацієнта з лікарем може привести до позитивного результату.

 • 12 підступних питань на співбесіді та відповіді на них

  Часом на інтерв’ю мета роботодавця – не тільки дізнатися про вас та оцінити ваші ораторські здібності, але й поспостерігати за вашою реакцією на стресову ситуацію. Для цього вам можуть задавати дещо провокативні питання. Ми зібрали популярні «незручні» питання та сформулювали найкращі відповіді на них, аби наших читачів неможливо було заскочити зненацька!

  До кожної відповіді намагайтеся навести приклад з власного досвіду. Це – 50% гарантії успішної співбесіди.

  Як ви ставитеся до поразок та невдач?

  Неправильна відповідь: «Насправді – жахливо. Я дуже вразлива людина з хворобливою самооцінкою, тож я складно «відходжу». От наприклад, останнє місце роботи я лишила через невдалий проект. Хотіла просто почати все з чистого листа».

  Правильна відповідь: «Звичайно, як і будь-яка людина, я не радію невдачам. Проте я розумію, що це нормальна частина робочого процесу. Не помиляється тільки той, хто нічого не робить.

  Я намагаюся вчитися на своїх помилках, аналізувати, що саме я роблю не так, і уникати цього в майбутньому. Невдачі допомагають мені покращувати стратегію та вказують на сфери, де мені потрібна додаткова самоосвіта.

  Тож поразки мене не лякають, хоч я й намагаюся їх уникати».

  Як ви справляєтеся зі стресом?

  Неправильна відповідь: «Як усі. Намагаюся відіспатися на вихідних, ледь видираюся з ліжка у понеділок, а вечір п’ятниці проводжу у барі. Не пам’ятаю, коли востаннє нормально відпочивала».

  Правильна відповідь: «Насправді, невеликий стрес для мене – гарний мотиватор, аби дотримуватися дедлайнів та бути продуктивною. Та все ж, я намагаюся планувати час так, аби впевнено та спокійно працювати, не створюючи для себе стресових ситуацій.

  Коли ж такої уникати не вдається, бо вона, наприклад, виникла не з моєї вини, я концентруюся не на почутті знервованості та тривоги, а на тому, як вирішити проблему.

  До того ж, я уважно ставлюся до свого психологічного здоров’я і заздалегідь планую відпочинок, аби уникнути вигорання».

  Якби ви могли заново прожити останні 10 років життя, щоб ви змінили?

  Будьте обережні: на це питання дійсно не треба давати відвертої відповіді. Особливо небезпечно вдаватися у подробиці особистого життя або рефлексувати.

  Правильна відповідь: «За останні 10 років я пережила унікальний досвід, який привів мене сюди, до вас, зробив мене такою людиною, якою я є сьогодні. Я дуже вдячна долі за можливості, що я мала, та людей, що зустріла. Я нічого б не змінювала».

  Розкажіть про своє найбільше розчарування

  Неправильна відповідь: «Моє найбільше розчарування – мій колишній шеф. Я намагалася зробити усе, аби мене підвищили, але виявилося, що підвищення він вже давно пообіцяв своїй коханці».

  Правильна відповідь: «Колись я мріяла стати співачкою, але провалила вступні екзамени і пішла вчитися на юриста.

  Проте без цього я б не досягла того успіху, яким можу похвалитися сьогодні і навряд чи стільки б заробляла». Або: «Я забагато працював на четвертому курсі і не зміг вступити до магістратури.

  Проте той досвід роботи, який я отримав натомість, дозволив мені досягти висот у моїй професії, тож я більше не жалкую про це».

  Вам щастить?

  Неправильна відповідь: «Ні. Є люди, яким усе дістається просто, без жодних зусиль. Я не з таких».

  Правильна відповідь: «Вважаю, що мені дуже щастить на гарних людей, і взагалі – я завжди вдячна долі з все, що маю».

  Розкажіть про свої слабкі сторони

  Неправильна відповідь: «Я завжди запізнююся, так, наче мені пороблено. Мабуть, я навіть на свій похорон спізнюсь. Ха!» Або: «Я жахлива перфекціоністка. Не можу заснути, доки щось неідеально зроблено».

  Правильна відповідь: «Я помітила, що часто не дуже позитивно сприймаю критику на свою адресу. Проте я багато працювала над цим, тож зараз будь-яке зауваження я намагаюся перетворювати на матеріал, що допомагає мені працювати над собою. Або: «Раніше я дуже часто запізнювалася, проте я подолала цей недолік, вдосконаливши навички тайм-менеджменту».

  Який найбільший проступок зійшов вам з рук?

  Неправильна відповідь: «Одного разу я зірвала презентацію для іноземних колег, бо проспала. Проте мене не звільнили, бо я була донькою директора філіалу».

  Правильна відповідь: «Під час навчання я пів року працювала закордоном, а у деканат приніс підробну довідку про хворобу. У деканаті мене викрили, проте, на щастя, я гарно навчалася та успішно склала додаткові екзамени. Більше я так ніколи не ризикувала».

  За що вас часто критикують?

  Неправильна відповідь: «Я жахливо жартую. Дуже образливо, часом перетинаю особисті межі».

  Правильна відповідь: «Мені казали, що я намагаюся здаватися «ідеальною», наче в мене немає недоліків. Часто через це я здаюся дуже формальною, «холодною». Це відлякує. Проте я працюю над цим, бо розумію, що гарний керівник не боїться показувати, що він – звичайна людина зі своїми проблемами. Так він викликає більше довіри».

  Чому ви не працювали цілий рік?

  Неправильна відповідь: «У мене був нервовий зрив і я лікувалася».

  Правильна відповідь: «Мене звільнили через скорочення і я знайшла тимчасовий підробіток у кол-центрі. Проте робота була монотонною, хоч і добре оплачуваною. Я заощадила грошей, і пішла отримувати другу вищу освіту психолога, про що давно мріяла».

  Що вам не подобалося на минулому місці роботи?

  Неправильна відповідь: «Забагато понаднормової роботи та замала винагорода». Або: «Мені швидко набридло, бо я зараз у процесі пошуку себе і ще не дуже точно розумію, чого хочу».

  Правильна відповідь: «Насправді мені все подобалося, проте з часом я зрозуміла, що «переросла» посаду і робочі обов’язки, та хочу спробувати працювати на більш відповідальній роботі, вирішуючи складніші задачі. Люблю приймати виклики».

  Розкажіть про свого найкращого та найгіршого шефа

  Неправильна відповідь: «На попередньому робочому місці менеджер був занадто прискіпливий, завжди придирався до того, що я запізнювалася на 5 хвилин».

  Правильна відповідь: «Мій найкращий керівник – директор філіалу, у якого мені пощастило навчитися делегуванню обов’язків та трабл-шутингу. Він помітив у мені потенціал та своїм прикладом навчив, що немає неможливих задач – усе можна вирішити завдяки гарному плануванню та творчому підходу. Нажаль, це перший шеф, у якого я мала змогу повчитися цьому».

  Чому вас звільнили?

  Неправильна відповідь: «Бо я не витримувала навантаження і зрештою завалила проект». Або: «Мені так остогидла моя робота, що я почала працювати абияк, бо звільнитися мені не вистачало рішучості».

  Правильна відповідь: «Звільнення насправді стало дуже бажаним етапом моєї кар’єри. Я нарешті отримала можливість подумати над тим, яка робота більше пасуватиме моїм знанням і навичкам, та у якій я зможу більше себе реалізувати. Згідно з описом вакансії – ваша пропозиція – це саме те, що я шукаю».

  • Бажаємо успішної співбесіди!
  • Інші статті по темі:
  • Змовчати не можна казати: про що не варто говорити на співбесіді
  • Як провалити співбесіду: 10 шкідливих порад
  • Чому вас не запросять на другу співбесіду: 21 причина
  • Годі це робити: 13 офісних звичок, які розпечуть колег до білого жару
  • Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!
  Ссылка на основную публикацию