ДТП з «евробляхою»: як гарантовано отримати компенсацію

Легалізація в Україні автомобілів на іноземних номерах була введена одночасно із затвердженням законів про розмитнення. Закони № 8487 і № 8488 про нові податки на розмитнення автомобілів, а також про штрафи почав діяти 25.11.18 р.

Самі закони, на жаль, не наділені подібними інструкціями для розмитнення, якими можуть скористатися власники машин з єврономерами. Ми допоможемо розібратися, куди слід звернутися, які документи потрібно зібрати і з чого потрібно починати розмитнення “евроблях”.

Як розмитнити “евробляху”?

УКРІНФОРМ України радить відвідати спочатку митницю і мати в наявності:

 • Техпаспорт ТЗ;
 • Документи, що підтверджують право володіння автомобілем (договір купівлі-продажу або генеральну довіреність);

Належна служба для мита, де податок розрахують, використовуючи особливу формулу. Цим законом передбачена 50% пільга на розмитнення “евробляхи” в рамках найближчих дев’яноста днів з того моменту, як документ набув чинності.

А саме, податкові поступки для автовласників, які розмитнили свої автомобілі за 2 місяці, складуть всього одну другу від загальної вартості. А водії, які будуть розмитнюватись через 3 місяці, повинні будуть сплатити за коефіцієнтом 0,75.

Оскільки практично неможливо встигнути в настільки обмежений час, власники єврономерів називають це насмішкою.

Поетапні дії для розмитнення євроавтомобілів

Етап 1. Для розмитнення на території України свого автомобіля, необхідно бути його власником. У разі відсутності документа, що підтверджує цей факт, автомобіль потрібно буде зняти з обліку, а зробити це необхідно в країні з якої автомобіль був пригнаний.

Трапляється таке, що не є можливо взяти такий документ, що підтверджує право володіння, але вирішити це питання, не покидаючи Україну, можливо, оскільки його можна запросити. Яким способом скористатися – ваше рішення, але роздобути документ буде потрібно в будь-якому випадку!

Етап 2. Далі слід в’їхати на територію України, надати відповідні папери і митну декларацію. Оформлення буде проведено на місці.

Етап 3. А що ж по оплаті? Спираючись на закон України № 2611 від 08.11.18 р розраховують суму, яку потрібно сплатити державі.

Відповідно до запиту митного кодексу потрібно сплатити 10% державного збору, а також, вираховується за формулою, акцизи і ПДВ. Внесені гроші зараховуються в рахунок передоплати.

Далі, після оформлення на митниці, ці кошти переводяться в державний бюджет.

Але це ще не кінець. Після розмитнення автомобіля на кордоні, вам треба буде розв’язати ще деякі нюанси.

Як діяти українцю з розмитненим автомобілем на кордоні:

 • Етап 1. Після легалізації автомобіля, вам будуть потрібні такі документи:
 • – документи, що свідчать, що машина розмитнена, а митний збір заплачено. Отримати їх можна у фіскальній і митній службі;
 • – сертифікат відповідності будови автомобіля. В Україні такий документ можна оформити в органах сертифікацій, якщо автомобіль Вам доставили без нього;(НА ТРАВЕНЬ 2019 р СЕРТЕФІКАТА ВЖЕ НЕ ПОТРІБНО)
 • – договір купівлі-продажу або довідка-рахунок;
 • – ІПН, паспорт автовласника і ТЗ для огляду фахівцем сервіс-центру.

Етап 2.

Далі необхідно до Пенсійного фонду внести проплату в сумі від 3 до 5% від ціни за виконану реєстрацію.

Що буде з водіями, які не захочуть легалізовувати

Недобросовісних власників єврономерів чекає покарання. Для порушників закону №8488 передбачено великі штрафи.

Наприклад, керуючи “евробляхою”, ввезену в транзитному режимі, ваш штраф складе 8500 грн. За повторне порушення ви заплатите 17000 грн і плюс вас позбавлять документів і вилучать ТЗ. А якщо вирішите передати автомобіль третій особі – заплатите 34000 грн.

Присутні тепер і штрафи за перевищення тривалості розмитнення:

 • запізнення на 1 день – 170 грн;
 • до 10 днів – 3400 грн;
 • до 20 днів – 8500 грн;
 • Запізнення на 1 місяць загрожує штрафом 85000 грн;
 • більше місяця – 170000 гривень або ж конфіскація автомобіля.

Для машин на єврономерах, що не змінили номери і не виїхали з України в призначені терміни, а перетинати кордон необхідно кожні 5 днів (раніше цей термін становив до 10 днів), вводяться такі штрафи:

 • до 3 діб – штраф складе 850 грн або попередження,
 • до 10 діб – 5100 грн,
 • 20 – 30 днів – 85000 грн,
 • на довший період – 170000 гривень або авто конфіскують.

Також з 03.01.2019 року власникам автомобілів з іноземною реєстрацією не буде потрібно очікувати рік щоб продати транспортний засіб після його розмитнення. Адже тепер немає необхідності проводити перереєстрацію машини для вилучення відмітки про заборону відчуження.

Чи можна повернути гроші за пригнаний автомобіль?

Генеральним директором ВААІД Олегом Назаренко було висунуто пропозицію повністю скасувати Закон №8487. Але, на жаль, це не є можливим, оскільки податки знову підвищаться. А тим, кому пригнали автомобіль з Європи, дав пораду звернутися в поліцію із заявою на них. За словами О. Назаренко, автовласники мають право повернути свої гроші, коли що-небудь пішло не правильно.

Від розмитнення евроблях було заплановано поповнити державний бюджет на 1 мільярд гривень.

Поліція

Як повідомляють Автоюрист, співробітникам поліції буде легко виявити не розмитнений автомобіль, оскільки в базі, яка їм надана, всі машини розмитнені.

Підбиваючи підсумки

Малоймовірно що відповідно до вимог нового закону автовласники масово почнуть міняти номери на євромашинах. Рано чи пізно поліція почне виписувати водіям штрафи і ось тоді багато просто будуть позбавлятися від своїх автомобілів.

Справедливо зазначити, що закон максимально лояльний до порушників, які привезли в Україну автомобіль на єврономері. Але люди все одно не задоволені. Чому? А тому, що їхня мрія – повністю усунути податок на пригнані автомобілі.

Читайте также:  Часто задаваємі питання по аліментам (отримайте відповідь на протязі 1хв.)

А це, на жаль не можливо.

Як пригнати авто зі США і максимально заощадити: ризики та особливості

Серед українців все частіше спостерігається тенденція втрати інтересу до «евроблях». У моді на сьогоднішній день «американки». Не дивно, адже привезти бите авто зі США коштує в рази дешевше, ніж купити б/у автомобіль у Європі чи на українському ринку.

Так, за перші два квартали 2020 року, згідно з митною статистикою, українці імпортували легкових авто на більш ніж 1,46 млрд доларів. При цьому найбільше транспортних засобів було доставлено саме зі США — на більш ніж 314 млн доларів.

Редакція APnews розповідає, чому цей ринок так популярний, як пригнати авто із США і що для цього потрібно. Також ми оцінили разом з експертами всі плюси, мінуси і ризики такої покупки.

Що з ринком авто зі США і чому «американки» популярні

Насправді б/у автомобілі з Америки привозять в Україну вже більше 5 років. Але особливо популярним вони стали останнім часом.

У США часто автомобілі віддають на утилізацію після ДТП, так як «тримати» їх в такому стані американцям економічно невигідно.

Після аварії власники віддають ключі від машин страховим компаніям, ті відшкодовують залишкову вартість і продають авто на аукціоні. І тут-то і «вступають в гру» українці.

Віддати перевагу «американці» можна, як мінімум, з трьох причин:

 1. Безпека. У США до питання безпеки ставляться більш ніж серйозно. Американці зобов'язані проходити регулярний ТО, міняти масло і т.д., що дозволяє тримати автомобіль в хорошому стані і попереджати поломки.
 2. Чесність покупки. Якщо простою мовою, в США є офіційна база, в яку сервіси та страхові фірми вносять всю інформацію про автомобілі — дати ТО, ДТП і пошкодження, пробіг та інші подробиці. А українці мають можливість цю базу перевірити по ВІН-коду і точно знати, чи не є ТЗ «потопельником», наприклад. В європейських авто же ймовірність зустріти «скручений» пробіг набагато вище.
 3. Більше економії. За ті ж гроші, за які ви могли б купити європейський автомобіль, ви зможете пригнати «американку» того ж класу, тільки дешевше, причому з меншим пробігом і кращим технічним станом автомобіля (але битий).

Як розповів директор компанії GT-Cars, яка займається перегоном авто з США в Україну, Ігор Копил, європейські авто дійсно славляться своїми скрученими пробігами.

«Німець не продаватиме свій автомобіль, який йому ще пару років може служити, за дешево. А американці, потрапляючи в ДТП, віддають їх в страхову. При цьому українцям простіше запросити й одержати чесну історію автомобіля саме з США», — сказав експерт.

Скільки вийде заощадити?

За словами Ігоря Копила, в середньому заощадити при покупці автомобіля з Америки, в порівнянні з тією ж «евробляхою», вийде від 30 до 40%.

«Якщо ж порівнювати з аналогічним американським автомобілем, який вже відремонтований пропонують на нашому ринку, то в середньому від 15 до 20 відсотків. У грошовому еквіваленті, якщо авто коштує 13-14 тисяч доларів, то на такому автомобілі вийде заощадити близько 2000 доларів», — розповів експерт.

А чи зможу я пригнати авто сам?

У теорії — так, але на практиці все складніше. Українські компанії, які офіційно займаються перегоном авто з США, беруть на себе дуже багато функцій і відповідальність за «патові» ситуації.

«Пересічний українець не зможе купити автомобіль на аукціоні. Щоб купити такий автомобіль, потрібно мати посередництво в США, або посередництво, оформлене на території України. Простіше кажучи, дозвіл торгувати на аукціоні. Для цього потрібен певний пакет документів, і це не так просто оформити», — сказав Ігор Копил.

Крім цього, компанії перевіряють авто в момент покупки в США, контролюють збереження автомобіля, щоб уже в Україні власник отримав його в такому стані, в якому купив його в Америці.

«При покупці автомобіля все одно є певні ризики, цього ніхто не приховує. Все одно при транспортуванні авто може отримати якісь додаткові пошкодження, можуть загубитися документи. І самостійно вирішити ці питання і знайти винних буде дуже складно, особливо з території України», — зазначив експерт.

По прибуттю в Україну компанія допомагає з транспортуванням з порту Одеси, розмитненням і так далі. А також може допомогти з ремонтом, умовно, надати послугу «під ключ».

Мінуси і ризики

І якщо ризики взяти авто в США зі скрученим пробігом або «потопельника» дуже малі, то певні факти все ж слід враховувати. І перше, це, звичайно ж, режим очікування.

В середньому автомобіль з Америки доводиться чекати близько 2-2,5 місяця з моменту покупки.

Також певний період часу піде на ремонт автомобіля, але тут вже все залежить від того, наскільки пошкодженим він до вас приїхав.

При цьому вам потрібно дуже добре оцінити всі нюанси, які для вас в пріоритеті: чи збираєтеся ставити газ на автомобіль і чи можна буде це зробити, скільки машина «їсть» бензину і який бензин для неї підходить та інше.

Радимо особливу увагу звернути на факт наявності деталей на наведене авто в Україні.

Наприклад, дуже популярний в США і доступний для українців (коштує близько 10000 доларів) автомобіль Chevrolet Malibu — рідкість в нашій країні, тому на нього немає деталей, замовляти їх теж доведеться, ймовірно, з Америки, при цьому чекати і платити за них дорожче, ніж хотілося б.

Читайте также:  Популизм мешает очищению судебной системы Украины?

Також фахівці радять заздалегідь забронювати для себе місце на ремонт. «Биті» авто, якими вони прибувають з Америки, вимагають витратного за часом відновлення. Це може бути реконструкція якоїсь частини машини, фарбування, установка нових деталей та інше.

При цьому не всі автосервіси готові робити такий обсяг робіт «тут і зараз». В основному на ремонт автомобілів великі черги, і щоб ви не зіткнулися з додатковим періодом очікування — забронюйте місце заздалегідь. Це також допоможе орієнтуватися в сумі грошей, яку потрібно буде віддати за ремонт.

Записавшись заздалегідь і показавши майстру обсяг робіт, він зможе вам виставити попередній кошторис, по якому ви будете орієнтуватися в сумі витрат.

Так, десь щось може перевищити встановлений раніше поріг, і тим не менш, це зменшить ймовірність того, що ви зіткнетеся з несподіваними витратами і непередбаченими термінами лагодження свого довгоочікуваного авто.

Також слід враховувати, що «американки» складні в перепродажу.

Умовно кажучи, при спробі перепродати автомобіль вже в Україні, вам навряд чи вдасться багато заробити, в кращому випадку — продати за ціною, за яку купили.

Так як всі прекрасно розуміють, за якими цінами реалізовуються автомобілі в США. Заробити зараз на перепродажі автомобілів навряд чи вийде. Купувати машину з Америки зараз варто для того, щоб на ній їздити.

І що найважливіше — залишайте при покупці грошовий запас (близько 1000, а краще 2000 доларів), так як в процесі транспортування і перегоні автомобіля, в ремонті і інших «колах пекла», які доведеться пройти при покупці «американки», вас можуть чекати витрати, на які ви не розраховували. Про всі витрати цієї процедури розповімо далі.

За що треба буде платити — повний перелік цін за послуги

Далі наводимо список послуг і їх орієнтовну вартість. Припустимо, ви купили автомобіль 2014 року (з об'ємом двигуна 2.5 л.) на аукціоні в США за 3000 доларів. Далі доведеться платити за наступне:

 • збір аукціону — близько 500-600 доларів
 • внутрішня доставка по США — 400 доларів (в залежності від місця розташування автомобіля в США)
 • доставка по морю — 800 доларів (в залежності від місця розташування порту відправлення)
 • портові збори — 350 доларів
 • послуги брокера — 400 доларів
 • митний платіж — 2300 доларів (ціна може відрізнятись, все залежить від року випуску вашого авто: чим молодше — тим дешевше)
 • стоянка авто в порту — близько 50 доларів
 • доставка до вашого міста (наприклад, до Києва) — 170 доларів
 • сертифікація — 270 доларів
 • дилерські США — 200 доларів
 • робота компанії — 300 доларів
 • постановка на облік — 200 доларів
 • ремонт — тут у кожного своє, але оптимально закладати близько 2000 доларів.

Таким чином підсумкова вартість наведеного авто складе майже 11000 доларів. Тут слід розуміти, що є компанії в Україні, у яких ціни на перераховані вище послуги вищі на 100-200 доларів.

При цьому різні компанії беруть за свої послуги від 500 до 1000 доларів (в суму входять дилерські США та робота компанії).

Ціни, які ми зазначили вище, це середній доступний поріг вартості перегону авто з США за допомогою компанії, який реально знайти в Україні на сьогоднішній день.

ТОП-5 "евроблях", на які слід звернути увагу українцям

Навіть бюджетні авто не розчарують своїх майбутніх власників

Цієї осені українські нардепи повинні визначити долю автомобілів на єврономерах. Доки можновладці у Верховній Раді та активісти поза нею готуються до баталій навколо «евроблях», ЗМІ визначили п'ятірку бюджетних авто вартістю не більше 2 тисяч доларів, на які варто звернути увагу майбутнім власникам.

Opel Omega B

Opel Omega B (див. фото вгорі) – дуже практичний автомобіль, особливо в кузові універсал. Які його переваги? Насамперед, плавність ходу, просторий салон і великий багажник.

Проста конструкція дозволяє економити на обслуговуванні.

Найкраще купувати рестайлінгову версію з 8-клапанним 2,0 л бензиновим двигуном, механічною коробкою передач, яку робили після 1999 року, адже у неї кузов оцинкований.

Старі неоцинковані автомобілі Opel відомі тим, що доводиться багато уваги приділяти захисту їхнього кузова.

Дуже надійний 2,0 л бензиновий двигун. Експерти рекомендують брати версію саме з таким агрегатом. Дизелі Omega відрізняються середньої надійністю.

Volkswagen Golf IV

Volkswagen Golf четвертого покоління можна вважати ще «класичним» «Гольфом». Його п'яте покоління отримало сучасні на той час технології, які йому, як відомо, «не пішли на користь», хоча й призвели до хороших продажів.

Мотористи рекомендують Golf IV з 1,6 л бензиновим двигуном або 1,9 л дизелем. Найкраще брати версію з механічною коробкою передач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

 • Польські механіки назвали найкращі старі авто на єврономерах

Mercedes-Benz E-class W210

Mercedes-Benz E-class W210 зараз можна придбати за відносно невеликі гроші. Але тут слід врахувати, що пробіг у нього буде досить великий. Продавець, напевно, скрутить десятки, якщо не сотні, кілометрів.

Купуючи культовий «мерин», зверніть увагу на стан його кузова. «Мерседеси» тих років мали не дуже добрий захист від корозії.

Мотористи рекомендують купувати версії з 2,0 або 2,3 л бензиновими двигунами. Бензинові мотори великих обсягів у «меринів» напевно «убиті», так само як і дизелі.

Читайте также:  Ідентифікаційний код для дитини

Chrysler Voyager

Мінівен Chrysler Voyager з'явився у Європі 1988 року. Це дуже практичний автомобіль з великим салоном і багажником. Ходова проста в ремонті і досить надійна. Врахуйте, що бензинові двигуни цього мінівена споживають багато палива, хоча вони спокійно переносять 92-й бензин.

Мотористи рекомендують версії з бензиновими двигунами, а не з дизелями, адже вони примхливші.

Купуючи Voyager, особливу увагу зверніть на кузов. На жаль. Американські моделі ніколи не мали гарного антикорозійного захисту.

Skoda Fabia

Компактна Skoda Fabia завжди користувалася популярністю в Україні. Вона доступна за ціною і недорога в обслуговуванні. Єдиний недолік – слабкий базовий 1,2 л бензиновий двигун. Мотористи рекомендують потужніші бензинові двигуни або 1,9 л дизель, які менше зношуються.

Нагадаємо, раніше називалися два способи отримати компенсацію під час ДТП з «евробляхою»
.

Також раніше повідомлялося, що власники «евроблях» опинилися під прицілом шахраїв
. Сайт «Сегодня» пояснив, як не потрапити на гачок, а юристи радять в будь-якому випадку залучати до вирішення проблеми поліцію.

Зеленський прирік всіх “євробляхерів”: новий закон про штрафи переполошив Україну, подробиці

22:16
Ілона Гвоздьова після від'їзду з України не витримала розлуки з чоловіком: «До всіх чортів…»

22:00
Нікітюк в ефектному міні і ботфортах зняли в компанії відомого красеня: «Пора розкрити таємницю…»

21:51
Молода дружина Павлика після сварки з чоловіком заговорила про свята: «Ніщо не завадить мені…»

21:36
Дружина Влада Ями з «Танців з зірками» підкорила видом на пляжі, чоловік не стримався: «Я з тобою…»

21:35
Чемпіонка Харлан у домашній піжамі показала, як щаслива з нареченим-іноземцем: зворушливе фото

21:30
Екс-ВІА Гра Мейхер полонила моложавим виглядом, показавши обличчя зблизька: «На висоті!»

21:27
Дорофєєва розсмішила українців, вперше спробувавши відкрити ігристе: «А що ви всі за камери відходите?»

21:17
Могилевська в сукні зі шлейфом вразила наповал розкішним виглядом: «Так ніжно»

21:17
Віталій Козловський після різкої зміни стилю вразив українок: «Ой, ну прям красень же!»

20:42
Дружина Ткача з «Квартал 95» довела, що може жартувати не гірше чоловіка: «Я вважаю, що нам…»

20:23
Суддя «Співають всі» Приходько засвітила чоловіка, якого рідко показує публіці: «Хочу сказати…»

20:07
Тіна Кароль в білосніжному костюмі-трійці вдало підкреслила фігурку: фото

20:04
Улюблениця Вакарчука Соловій у шкіряному корсеті розбурхала образом лиходійки з Гаррі Поттера: «Нереально»

19:43
Суддя «Україна має талант» Женя Кот здивував кадрами з красунею-дружиною: «Чому дівчина така сумна…»

19:39
Зірка «1+1» Падалко зворушила кадрами з чоловіком і трьома дітьми: «Сім'я, в якій живе…»

AutoUkraine

АВТО ДО 10 000$ НА АВТОМАТІ // Муки вибору…

2 години тому

Актуальні ціни на авто. Авторинок Києва. Грудень 2021

День тому

МОСКВИЧ 2141 с пробегом 50 000 км!!! Разбил коптер((

21 день тому

ПОЧАЛОСЬ?? «КОНФІСКАЦІЯ» АВТО ЗА ПОРУШЕННЯ ПДР???!!!

Місяць тому

Честный отзыв владельца Вольво В50

Місяць тому

RS из Octavia VRS ???? Сходка

Місяць тому

ГОТУЙТЕСЬ!!! ТЕХОГЛЯД ПОВЕРТАЄТЬСЯ!!! Уже відомо дату((

2 місяці тому

Ржавая, но молодежная Mazda 3 за 4900$

2 місяці тому

Fabia на 180 сил. Разочарование??

2 місяці тому

OPEL INSIGNIA за 7150$!!! Авторынок Столичный 2021 ч.2

2 місяці тому

АВТОМОБИЛИ С МИНИМАЛЬНЫМ ПРОБЕГОМ НА АВТОРЫНКЕ ЧАПАЕВКА 2021

2 місяці тому

Ціни на нові «бюджетні» авто і не тільки… Автосалон АІС

2 місяці тому

НОМЕР ДВИГУНА МАЄ ЗНАЧЕННЯ?!! Детально про ризики!!

3 місяці тому

3 місяці тому

Вторая жизнь батареи за недорого??? ЭТО РЕЛЬНО??!!!

3 місяці тому

Сброс сервисного интервала на Volvo V50

3 місяці тому

Ось чому приховують номер авто при продажі!!!

4 місяці тому

4 місяці тому

СТАРИЙ-НОВИЙ РОЗВОД ВІД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ!!!

4 місяці тому

Зустрів свій авто через рік після продажу ???? ЕВРОЖОПЕЛЬ

4 місяці тому

4 місяці тому

4 місяці тому

Печемо в Одесу ???? #shorts

4 місяці тому

Все про номерні знаки: перезакріплення ІНЗ та новий ДСТУ

4 місяці тому

СРОЧНО!!! НА ГРАНИЦЕ НАЧАЛАСЬ ЗАБАСТОВКА!!!

3 роки тому

БЛЯХАМ КОНЕЦ!!! ЗП 8487 и 8488 принято!

3 роки тому

КОНЕЦ СТАРЫМ АВТО НА УКР РЕГИСТРАЦИИ. Новые правки в ЗП 8487

3 роки тому

НОВЫЙ НАЛОГ НА АВТО!!! ГОТОВЬТЕСЬ!!!

2 роки тому

БЛЯХАМ ОСТАЛОСЬ 14 ДНЕЙ!!! СПАСИБО АЕС!!!

3 роки тому

БЛЯХАМ ДАДУТ ВТОРУЮ ЖИЗНЬ!!! Новый ЗП зарегистрировано!!!

2 роки тому

ВОДИТЕЛЬ ГОТОВЬСЯ!!! СЮРПРИЗ ОТ СЛУГ — ЗП 4098!!!

Рік тому

АВТОРЫНОК В ШОКЕ!!! ФЕВРАЛЬ. Чуть не убился(

2 роки тому

БЛЯХАМ ДАЛИ ВТОРУЮ ЖИЗНЬ!!! ЗАКОН ПРИНЯТО!!!

2 роки тому

СУДЬБА ЕВРОБЛЯХ РЕШЕНА!!! Что предлагает новый парламент?

2 роки тому

Как я попал с Renault Kangoo

3 роки тому

АВТОРЫНОК В ШОКЕ!!! ПОЛТАВА!!! Я ТОЖЕ В ШОКЕ))

2 роки тому

НОВЫЙ НАЛОГ НА ПРОДАЖУ АВТОМОБИЛЯ!!! Конец перекупам?

Рік тому

3 роки тому

КУПИЛ БЛЯХУ И СРАЗУ ПОПАЛ НА ДЕНЬГИ…

3 роки тому

ПОСТАВИЛ КПП ОТ ДИЗЕЛЯ И ОФИГЕЛ!!!

2 роки тому

АВТОРЫНОК В ШОКЕ!!! ОДЕССА. КУДА ДЕЛИСЬ БЛЯХИ??

2 роки тому

НЕ КУПУЙТЕ АВТО НА ЧЕРВОНИХ НОМЕРАХ!!! ЕвроЖопель2

8 місяців тому

РАСТАМОЖИЛ БЛЯХУ!!! Ситуация на границе!

3 роки тому

НАГЛЫЙ ДЕД (ЦЫГАН) РАЗВОДИТ ВОДИТЕЛЕЙ!!! НЕ ВЕДИТЕСЬ НА ОБМАН!!!

Рік тому

ГОТУЙТЕСЬ!!! ТЕХОГЛЯД ПОВЕРТАЄТЬСЯ!!! Уже відомо дату((

2 місяці тому

АВТОРЫНОК В ШОКЕ!!! ЛУЦК Ч.1!!! авто до 5000$

2 роки тому

РЕАЛЬНЫЙ ОТЗЫВ ВЛАДЕЛЬЦА Opel Astra H 100 Hp (74Kw)

2 роки тому

Растаможка бляхи без выезда с территории Украины

3 роки тому

НИ РАСТАМОЖКИ, НИ БАБЛА. ЕВРОЖОПЕЛЬ

3 роки тому

Ссылка на основную публикацию