Підводні камені договору страхування: чому ви можете залишитися без грошей

Підводні камені договору страхування: чому ви можете залишитися без грошей

Кредитування в Україні розвивається семимильними кроками, і це – позитивний показник розвитку економіки, при якому наявні вільні кошти і відбувається активний оборот капіталу. Еволюція системи пов’язана зі змінами, які час від часу підносять нам – потенційним позичальникам – сюрпризи, приємні і не дуже.

Ще 10-15 років тому ми й припустити не могли, що, завітавши до банку за кредитом, заберемо звідти ще й страховку, інакше ризикуємо залишитися ні з чим. А сьогодні нам доводиться миритися з цим симбіозом або ж шукати обхідні шляхи, щоб відмовитися від не завжди доречної послуги.

Експерти Brobank.уа розбиралися, наскільки правомочні нав’язування банками страховки всім без винятку клієнтам, чи можна уникнути зайвих витрат і в яких випадках без цієї послуги не обійтися.

Основні положення кредитування

 • Зворотність. Банк повинен отримати назад видані в тимчасове користування гроші – це аксіома.
 • Платність. Відсотки – це законний заробіток кредитора на наданні клієнту позикових коштів.
 • Терміновість. Термін користування позикою обмежується строком, прописаним у договорі.
 • Забезпеченість. Банк буде мати справу тільки з тим претендентом, який доведе свою платоспроможність.

Кожен з цих постулатів знаходиться в хиткому становищі з вини позичальників, які раз у раз порушують умови договору.

Оскільки фінустанови не є благодійними організаціями, безоплатно роздають гроші направо і наліво, вони всіма силами намагаються захистити себе від банкрутства, а страхування тут відіграє важливу роль в якості методу покриття ймовірних збитків.

Кредити онлайн →

Страховка по кредиту

Комплекс заходів, покликаний відшкодувати банку фінансові втрати від неповернення позики клієнтом, називається кредитним страхуванням.

Підводні камені договору страхування: чому ви можете залишитися без грошей

Забезпечувати компенсацію може безпосередньо сама фінустанова або стороння профільна компанія. Тут на першому місці стоять інтереси банку, так як предметом страхування виступає повна сума позики – тіло кредиту і всі належні відсотки.

Страховий поліс – найпоширеніша додаткова послуга, яка активно просувається кредитною організацією та при оформленні позики особливо не афішується. Крім того, оплата праці страховика цілком лягає на позичальника.

Незважаючи на те, що процедура повинна бути добровільною з боку клієнта, при підписанні договору на вас буде чинитися тиск, а у разі відмови від страховки банк може не схвалити кредит або підвищити розмір ставки.

Крім того, позичальника обмежують у праві самостійного вибору страхової компанії.

Види страхування

 • Заставне майно. Обов’язковий тип страхування при оформленні іпотеки або автокредиту, оплата якого зазвичай завчасно закладається в суму позики. В результаті позичальник отримує гарантований захист на випадок псування або знищення свого майна. У такій ситуації страховик погасить заборгованість, відштовхуючись від оціночної вартості застави.
 • Життя, здоров’я, працездатність. Ця страховка може пропонуватися як самостійна послуга, а також йти в ансамблі з іншими продуктами: споживчим або беззаставним готівковим кредитами. При настанні страхового випадку можливе покриття 90% від загальної суми боргу.
 • Підводні камені договору страхування: чому ви можете залишитися без грошей

 • Ризик непогашення кредиту. Тут об’єктом страхування є власне банківська позика, яку в разі неповернення тим чи іншим позичальником зобов’язана покрити страхова компанія. Незважаючи на те, що ця послуга не відноситься до категорії обов’язкових, її активно нав’язують не лише банки, а й кредитні компанії при видачі онлайн-позик. Причини підвищеної популярності цієї страховки:
  – повна гарантія повернення всіх грошей з відсотками;
  – спільна діяльність зі страховою компанією приносить банку прибуток, що досягає 30% доходу від кожного полісу.
 • Відповідальність позичальника за неповернення кредиту. Угода поширюється на весь період кредитування, про страховий випадок клієнт інформує компанію, і та відшкодовує банківській організації збитки фактично в повному обсязі.

Підводні камені договору страхування: чому ви можете залишитися без грошей

Макс. сума: 500 000 грн.
Ставка: Від 36,99%
Термін кредиту: До 5 років
Мін. сума: 1 000 грн.

Що говорить закон

Банки, як правило, намагаються внести пункт про обов’язкове страхування в договори, що укладаються на всі без винятку типи позик. У наявності їх прагнення до фінансової вигоди і захисту від ризиків.

Але кожен клієнт повинен знати, що оформлення страховки неминуче тільки в двох випадках: при отриманні автокредиту або іпотеки, підтвердженням чого є закон «Про страхування» (ст. 7, п. 35).

Іншими словами, предмет застави повинен бути неодмінно застрахований.

У всіх інших випадках не існує правових підстав для нав’язування додаткових послуг, при цьому страхування життя, здоров’я, втрати прав власності (т. зв. особисте і титульне) відбувається тільки на добровільних засадах. Клієнт має повне право на відмову від такого пункту в договорі, як і від пропонованого переліку акредитованих страховиків.

Підводні камені договору страхування: чому ви можете залишитися без грошей

Заборона на примус до оформлення добровільних типів страхування прямо прописана в українському законодавстві:

 • Цивільний кодекс України – стаття 581;
 • Закони України «Про страхування» (ст. 6), «Про банки і банківську діяльність» (ст. 55).

Варіанти відмови від страховки

 • До отримання позики. Знайомство з кредитним договором не повинно бути формальним. Тільки ретельне вивчення всіх пунктів допоможе виявити підводні камені у вигляді прихованих додаткових послуг, платежів і відсотків. Виявивши страховку, що не цікавить вас, напишіть заяву-відмову. За законом банк зобов’язаний піти вам назустріч, про що і повідомить офіційно в письмовій формі.
 • Після отримання кредиту. Безболісно вирішити питання не вдасться, все буде залежати від умов вашого договору.
  – За наявності двох підписаних угод (з банком і страховою компанією) слід звернутися до страховика із заявкою про розірвання. Страховка анулюється в день підписання документа, але гроші, які ви встигли виплатити, не повертаються.
  – Якщо страховка включена в кредитний договір, заяву потрібно направляти банківській організації. Можна сміливо розраховувати на позитивне рішення, але в разі відмови доведеться звертатися до суду.
 • При достроковому погашенні позики. Закон дозволяє відмовитися від страховки не пізніше, ніж за 30 днів до закінчення терміну дії договору, при цьому можливе повернення коштів за повний термін кредитування. Також страховик поверне всю суму, якщо з його вини були порушені умови договору.

Підводні камені договору страхування: чому ви можете залишитися без грошей

Макс. сума: 500 000 грн.
Ставка: Від 9,99%
Термін кредиту: До 5 років
Мін. сума: 1 000 грн.

Чим загрожує відмова

Якщо ви категорично проти подібного роду «добровільного» страхування і обмеження власних прав в питанні вибору страховика, будьте готові до відповідної реакції банку:

 • рішуча відмова у видачі позики;
 • повний перегляд умов;
 • скорочення терміну або суми кредиту;
 • підвищення процентної ставки.

Зіткнувшись з нерозумінням з боку кредитора, не поспішайте погоджуватися на його умови, можливо, варто пошукати іншу установу з більш лояльним ставленням до клієнта.

Кредити під найнижчий відсоток →

Підводні камені договору страхування: чому ви можете залишитися без грошей

Переваги страховки

Незважаючи на те, що ставлення українців до страхування кредитів переважно негативне, воно все-таки таїть у собі чималі переваги.

 • Погашення заборгованості у разі форс-мажорних обставин, коли клієнт не в змозі зробити це сам.
 • Істотне підвищення шансів на схвалення позики.
 • При достроковому погашенні кредиту страховка продовжує діяти і захищати інтереси клієнта, його життя і здоров’я.

Таким чином, за винятком іпотеки та автокредитування, страхування не є обов’язковим, від нього можна відмовитися на будь-якому етапі дії договору, так само, як і повернути внески. А якщо врахувати, що куплена страховка – це той самий продукт, то ви маєте право повернути його протягом 14 днів відповідно до закону, що захищає права споживачів.

Що дає пакет послуг повне КАСКО на автомобіль: нюанси, які відразу непомітні у страхуванні КАСКО

Поліс страхування КАСКО є необов'язковим. Він захищає транспортні засоби та їх власників від будь-яких нещасних випадків, що відбуваються на дорозі, а також за її межами:

 • злочинні дії з боку третіх осіб;
 • природні катастрофи;
 • розкрадання;
 • підпал;
 • вибухи.

Особливо часто до такого страхування прибігають:

 • автовласники без досвіду або з невеликим стажем водіння;
 • розсудливі люди, не готові залишитися наодинці з проблемами авто;
 • водії, що оформили авто під запоруку кредитування;
 • за відсутності закритого паркінгу чи особистого гаража.

Вартість страхування КАСКО

Сьогодні на дорогах величезна кількість пригод, не зважаючи на те, що за статистикою Державтоінспекції їх число істотно зменшилося. Немає нікого, хто б міг похвастати страховкою від неприємних випадків на дорозі, навіть невеликі зіткнення можуть пошкодити автомобіль.

Страховий поліс, окрім дорожніх аварій, захищає від таких неприємностей як, наприклад, пожежа або викрадення, та від багатьох інших подій. Механізм роботи поліса налагоджений на відмінно. Ніхто не сперечатиметься з тим, що мати таку перевагу у вигляді полісу, означає позбавити себе великої кількості плутанини та сум'яття.

Головне, чітко визначати різницю між полісами ОСЦПВ та КАСКО, звичайно, автострахування другим на порядок дорожче, але воно гарантує автолюбителеві вирішення усіх колотнеч стосовно авто. Тим часом ОСЦПВ може обіцяти відшкодування втрати третім особам, постраждалим під час ДТП, а власникам полісів така страховка нічого не компенсує.

Як самостійно розрахувати ціну на КАСКО за умов нового або вживаного авто онлайн в Україні (Києві, Одесі, Харкові та інших містах) і яка приблизна вартість полісу цього року дізнаємося з цієї статті.

Довідка! Річний платіж, якщо вірити даним, сягає 4-5% від загальної ціни на машину.

Чи обов'язково оформляти КАСКО, купуючи авто

Якщо ознайомитися із законними актами, то стає зрозуміло, що це необов'язковий вид розширеного страхування, для більшості передбачених ситуацій. Можна трохи заощадити та вибрати обов'язковий поліс ОСЦПВ, в тому випадку, якщо є власний гараж, і ви рідко сідаєте за кермо. Але важливо пам'ятати, що передбачити все не представляється реальним, тому є сенс перестрахуватися.

Читайте также:  Подать заявление на развод

Варіанти поліса КАСКО

Існує два види поліса, що відрізняються за обсягом:

 1. Повне. Програма стандартного набору ризиків, що оберігає від всіляких ситуацій, прописаних в договорі, у тому числі зіткнення з тваринами, обвал ґрунту, природні катаклізми, техногенні аварії. Повне КАСКО є вельми дорогим, але він сповна окупається на ділі.
 2. Часткове. Виходячи з назви зрозуміло, що в цей пакет страхування можна вибрати неповний перелік подій, спираючись на свої бажання. Наприклад, від підпалу і викрадення. Популярними є пакети «Лайт» і «Економ», в них не включені найменш вірогідні випадки, у зв'язку з цим їх вартість є досить бюджетною.

Що може вплинути на кінцеву вартість поліса

На вартість поліса впливають вказані нижче чинники:

 • об'єм двигуна автівки;
 • показник викрадення і престижність авто;
 • водійський стаж (розумно, що перший рік стажу є найдорожчим);
 • клас автомобіля (люкс, бізнес, економ);
 • рідкісні або ретро автомобілі;
 • місце реєстрації (провінція оцінюється дешевше, у порівнянні з великими містами чи столицею);
 • вік і зношеність авто (вік понад 7 років додає до вартості).

Розрахунок вартості полісу з мінімальним стажем для нового авто

Важливо розуміти, що вартість страхування КАСКО для недосвідченого водія з новим автомобілем, оформленим в автокредит, і для водія зі стажем глобально відрізняється.

Пов'язано це з тим, що шанси недосвідченого водія потрапити в ДТП апріорі вище. За однакових умов купівлі водій з дворічним стажем заплатить менше, ніж водій зі стажем один місяць.

Заздалегідь розрахувати ціну полісу КАСКО на авто, яка буде складена індивідуально виходячи з ваших даних, навіть не виходячи з дому, заповнивши анкету на сайті страхової компанії. Застосувавши онлайн-калькулятор, ви зможете дізнатися про попередню ціну страховки КАСКО в Україні.

Важливо не забувати, що кожна компанія-страховик встановлює свої тарифи на пакети страхувань. Тому слід спочатку порівняти різні компанії, їх рейтинг і вартості послуг, зробити це можна через інтернет або проконсультуватися особисто в різних відділеннях страхування. Потім вже робити свій вибір вигіднішого саме для вас страховика.

Вартість поліса КАСКО при оформленні автомобіля в кредит

Вартість поліса на авто в заставі істотно більша, ніж за таке ж авто не в кредиті. Банківські організації зберігають цінність предмету застави. За таких умов спокійно і банку, і автовласникові. КАСКО є обов'язковою умовою при оформленні транспортного засобу в автокредит.

Важливо! Таким чином, мінімальна ціна поліса при автокредиті в Україні варіюється в межах 7000 гривень, максимальна – близько 25000. Ці суми пораховані з розрахунку купівлі в автокредит легкового авто, середнього класу в Києві.

Вартість поліса КАСКО при оформленні на вживаний автомобіль

На вживану машину оформити поліс набагато складніше, тим більше якщо вік авто понад десять років. З кожним роком знос запчастин і самого авто посилюється, збільшується кількість зламів.

У таких випадках перед оформленням поліса проводиться техогляд, в якому оцінюється стан автомобіля, це і буде ключовим чинником в утворенні вартості полісу.

Отже, мінімальна вартість страховки у 2019 році для б/в машин варіюється від 3000 до 4000 гривень.

Як показує практика, вартість КАСКО також підвищують різні страхові випадки, у разі доведеної вашої провини. В іншому випадку можна оскаржити та добитися скасування надбавки.

Як можна знизити вартість поліса КАСКО

Спочатку необхідно порівняти вартість у різних страховиків на різних порталах. А потім можна скористатися деякими хитрощами, які дозволять знизити вартість поліса:

 • наявність дитини в сім'ї гарантує обережне та акуратне водіння;
 • обрати частковий пакет страхування;
 • надати довідку, якщо встановлена сигналізація;
 • використання франшизи допоможе знизити ціну;
 • при зміні страхової компанії можна скористатися зниженням ставки.

Бракує засобів на КАСКО

Ви розрахували вартість поліса, але ваш бюджет не дозволяє купити страховку? Не треба ущемляти себе, сім'ю та економити, адже завжди є можливість оформити кредит в одній з багатьох МФО УКраїни, що видають мікрокредити для усіх бажаючих. На оформлення заявки ви витратите всього 15 хвилин і гроші будуть у вас. До того ж немає жодної необхідності їхати до відділення МФО, анкету можна заповнити онлайн.

А також абсолютно нема потреби надавати довідки про доходи, місце роботи, стаж, трудову книжку та інші документи, не потрібні і поручителі. Внесіть дані свого паспорта, ІПН і номер вашого рахунку в банку і побачите, як це зручно. Більш того, клієнтам таких організацій надаються різні переваги:

 • швидке погодження заявок;
 • пільгові процентні ставки;
 • збільшеня кредитного ліміту;
 • розігрування подарунків.

Яким чином оформити поліс страхування КАСКО

Для придбання поліса необхідно прийти до відділення страхування або за допомогою нашого онлайн-сервісу. З його допомогою ви зможете:

 1. Отримати вичерпну інформацію про поліси КАСКО в Україні.
 2. За допомогою онлайн-калькулятора дізнатися вартість поліса на автомобіль.
 3. Можете порівнювати умови та ціну різних страхових компаній України.
 4. Вибравши відповідний поліс, заповнити анкету онлайн і оформити поліс не виходячи з дому.

Підводні камені договорів поліса КАСКО

Страхувальники украй зацікавлені відмовити у виплаті грошових коштів, або якнайдалі посунути термін розрахунку виплат. Наприклад, ніхто не стане виплачувати за викрадену машину, якщо не порушено кримінальну справу. Навіть порушена справа не дає 100% гарантії, що виплата відбудеться.

Деякі страхові компанії прописують в договорі, що у них передбачена виплата частинами: спочатку, після порушення справи про викрадення 30%, інша сума лише після закриття справи слідством.

Законом визначено, що термін для проведення попередніх слідчих дій не може перевищувати два місяці, але на практиці справу можуть закрити й після півроку, а то і пізніше.

Маючи це на увазі, укладайте договір з тією компанією, в якої прописано, що виплата відбувається вся і відразу.

Осторожно! До підписання договору зі СК слід з'ясувати, яку долю і в які терміни вона виплачує у разі ДТП.

Треба пам'ятати, що не буде зроблено ніяких страхових виплат за полісом ОСЦПВ, якщо клієнт, який оформив поліс, сів за кермо в нетверезому стані, потрапив в аварію або сховався.

А коли саме авто застраховане в КАСКО, тоді водієві належить компенсація, навіть якщо він потрапив в дорожню пригоду, знаходячись в алкогольному сп'янінні.

Але не виключені й такі ситуації, коли страховики дають відмову на виплату збитку водіям в нетверезому стані навіть по страховці КАСКО. Необхідно, щоб цей нюанс був вказаний в документах, щоб уникнути можливих спірних моментів в майбутньому.

Також неприємним сюрпризом може виявитися розрахована вартість авто з урахуванням зносу. У договорі також повинно бути вказано і це, автомобіль страхується з оцінкою зносу деталей (вартість знижується) або без оцінки (вартість підвищується).

Фахівець за оцінкою авто від страхової компанії може налічити навіть до 40% на перший рік вартості поліса, хоча наказ Мін'юсту говорить нам про 20%. Таким чином, ціна транспорту і гіпотетична виплата по ньому відчутно сповзає вниз.

На жаль, на практиці автовласники не звертають уваги на такі нюанси та не вичитують договір, загострюючи свою увагу лише на дешевих тарифах.

Увага! Важливим є те, який підрахунок амортизації машини використовується при страхуванні за недорогим пакетом, що враховує знос деталей. Це один з ключових показників при розрахунку страхових виплат.

Існують зовсім нечесні страховики, які при укладенні договору страхування на автомобіль відразу накручують 30% зносу, навіть якщо придбане нове авто, з салону.

Слід нагадати, що до таких методів прибігають ті страховики, які значно занижують вартість поліса і мають франшизи (франшиза – частина суми, що не підлягає відшкодуванню при ДТП страховою компанією). У цьому полягає хитрість дешевих тарифів, щоб добрати заощаджену вартість полісу.

Страховка квартири та будинку, розрахувати та купити онлайн за найкращою ціною | Страхова компанія «Місто»

38122

Вагітних та породіль

24167

Власників транспортних засобів

2851

Власників будинків і квартир

Зробив страховку як не резедент України. Ціна, швидкість, зручність все добре! Границя, без зайвих питань. Дякую.

Купил страховку для нахождения иностранных граждан в Украине! Цена по сравнению с остальными компаниями, приемлемая! Пропустят ли с этой страховкой на границе не знаю но думаю что да, в ней указано что от COVID-19!

Мій син застрахований від школи. І так, як він спортсмен, травми в нього часто. Тому в страхову «Місто» я звертаюся не перший раз, на жаль. Але, не можу не відмітити приємне обслуговування в цій страховій.

Представники компанії надзвичайно ввічливі і професійні, вони швидко все оформили, підсказали про можливі варіанти страхування для моєї сім'ї і вже через декілька днів надійшли виплати.

Рекомендую дану страхову!

Хорошая компания, и отзывчивые сотрудники, всегда на связи, наступил страховой случай, компенсировали средства потраченные на лечение в полном объеме и в короткий срок. Довольна, спасибо большое.

Чудова можливість отримати страховий поліс, не виходячи з дому. Страхування можна оформити за багатьма напрямками, в тому числі і покриття лікування від Covid-19, при перетині кордону з-за меж України, коли подорожує громадян до нашої країни. Поліс приходить на електронну адресу, що швидко та зручно.

Читайте также:  Підтримка - зразок клопотання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження

Приємні професійні працівники Відповідальна страхова компанія. Приємно мати справу

Рекомендую усім

Дуже класний зворотній зв'язок. Залишив заявку і менеджер відразу мене набрав. Також пізно ввечері мені допомогли вирішити питання. В інших страхових робив страховки, враження такі собі. Тепер повністю перейшов на Місто і всім рекомендую.

Приємне обслуговування. Представниця компанії Влада виявилася надзвичайно приємною і помічливою.Завдяки їй я буду рекомендувати ту страхову аґенцію моїм знайомим. Дякую щиро, Влада.

Рекомендую саме цю страхову компанію.Привабливі адекватні ціни і ввічливі,витримані працівники які завжди готові вам допомогти…

Большое спасибо за помощь в оформлении страхового полиса ! Лично хочу поблагодарить вашего агента , ее зовут Люся . Я обращалась к ней уже несколько раз и всегда она подсказывала как все надо оформить . Хочу отметить ее профессионализм и доброжелательность . Я рекомендую всем пользоваться услугами страховой компании МIСТО .

Отличная страховая компания. Жаль не знаю имени, сотрудника который со мной был на связи, но выше всяких похвал. Оформляла страховку в электронном виде, сделала ошибку, мне всё исправили очень оперативно, отвечали на все мои вопросы, так как я никак не могла разобраться в некоторых вопросах. Спасибо огромное.

Дуже гарно дякую фірмі, що організували роботу онлайн. Я заказала страховку. Все вийшло в мене находячись далеко за кордоном. І ціна за страховку розумна. Мене це влаштувало. Саме тому застрахувалася в цій фірмі. Ще раз дякую. Рекомендую саме цю страхову компані. В інших ціни захмарні…

Данной компанией воспользовались первый раз. Страховку оформляла для сестры, для приезда в Украину из Израиля. Оформление очень быстро, не выходя из дома.

И даже при случившейся ситуации (неправильно оформили и уплатили больше срок страховки) компания отнеслась с большим пониманием. Договор быстро переделали и вернули деньги буквально в течении суток. Операторы внимательны, профессионалы.

И общение и работа персонала на высоком уровне. Очень доступные цены по сравнению с другими фирмами. Рекомендую.

Добрый день! Хочется поблагодарить данную компанию за предоставленные качественные услуги. и за грамотную консультацию и быстрое решение проблемы. Рады, что обратились в эту компанию. Будучи в другой стране это очень важно. Привет из солнечной Армении! РЕКОМЕНДУЕМ

При покупці авто в м.Вінниця 5 років назад скористались послугами СК Місто в особі страхового агента Мироненко Анна.

Приємно вразила за 5 років співпраці професіоналізм, оперативність та пунктуальність цього працівника. Для компанії велика вдача мати таких професіоналів.

Таких працівників треба всіляко мотивувать та заохочувати, в тому числі матеріально. Сподіваюсь співпрацювати з нею ще не один рік.

Користуюся страховкою цієї компанії не перший раз і дуже задоволена робою цієї фірми. Сторінка зрозуміла, доступна і легка в заповненні. Оплата проходить швидко і поліс одразу приходить на ел.почту.

Теж користувалася допомогою та підтримкою фірми через ватсап і працівники фірми професійного рівня , допомогли розібратися досконало. На кордоні в аеропортах і в перетині границі автотранспортом страховий поліс ніяких питань у прикордонної служби не викликав.

Рекомендую користатися послугами компанії і моя подяка персоналу та послугам фірми.

Персонал ответственно подходит к своей работе. Была проблема с оформлением заказа онлайн — мой российский оператор не принимал смс для подписи онлайн договора. Но ребята со мной оперативно связались, не пожалев времени на поиски способа связи, и передали мне код для подтверждения. Более чем доволен услугами и сервисом. Ставлю 5 звёзд!

Большое спасибо! Неожиданно порадовали: и сумма страховки (отдельное спасибо), и быстрота оформления договора, и минимум временных затрат на подписание и оплату!

Было очень удобно всё оформить заранее, в электронном виде. Вы лучшие !!!

Отличная компания, сотрудники вежливые и отзывчивые. На возникшие вопросы отвечают быстрой поддержкой. Со страховыми случаями не устраивают бюрократических бумажных волокит. Работа организована на отлично. Спасибо всем сотрудникам и руководству компании!

Спасибо, большое…в случае, если что-то не совсем понятно сотрудники быстро и понятно объясняют и помогают оформить соответствующий документ…Будучи в другой стране это важно.

Доброго дня, второй год пользуемся услугами по страхованию вашей компании, нравится взаимодействие и доступность, также приятно обслуживают и доступно излагают, плюс быстрота, буду рекомендовать своим знакомым, всем хорошей работы и благодарных клиентов, здоровья и успехов.

Сегодня оформляла страховку на сайте компании. Очень удобно, доступно, быстро и понятно. Это важно для простого обывателя. В нужный момент специалисты оперативно пришли на помощь. В считанные секунды вопрос был решен. Благодарю вас за качественный сервис и доступные цены! Рекомендую!!

Користувалася вже декілька раз послугами цієї страхової компанії. Дешевшої ціни на страхування іноземців від Covid19 не знаходила ніде в Україні. Все зрозуміло, легко, просто і швидко. Якісне обслуговування. При зверненні оперативно відреагували і допомогли вирішити проблему. Рекомендую!!!!!!!!

Самая классная страховая компания Мicто. МНЕ ее посоветовали знакомые,срочно нужна была страховка от ковида, все быстро, четко, понятно, всегда на связи, подскажут, помогут. Обращалась два раза, и все на высшем уровне. УДАЧИ ВАМ, и побольше хороших клиентов вам, реально суперская страховая компания, ВСЕМ СОВЕТУЮ. Обращайтесь не пожалеете.

Очень довольна работой компании,быстро и качественно .Спасибо

Дуже сподобалось обслуговування ???? Mužů jen doporučit vše vyřízeno do 10 minut????

Очень хорошая страховая компания . Я благодарна девушке, которая мне помогла сделать страховку. Все быстро и качественно

Я очень дотошный, много перебираю. И в декабре 2020-го года я наткнулся на эту страховую компанию. Считаю, что сейчас это ЛУЧШАЯ СТРАХОВАЯ КОМПАНИЯ в Украине! Не верите? УБЕДИТЕСЬ САМИ, оформив тут страховку!.. Спасибо сотрудникам! И дай, Бог, им здоровья! С уважением, Евгений.

Находясь за пределами нашей Родины, но всегда возвращаясь в её объятия, по причине всемирного хаоса с COVID19 — без страховки от этой беды в Украину не пускают. Вот и воспользовался этой организацией находясь за рубежом .

Профессионализм, личное участие в получении страховки и огромное добродушие коллектива — сделали мой выбор именно в этой компании. Огромное Вам спасибо за Вашу работу! Лучше Вас в Украине нет никого!!! Так держать. Если страховка — то только у Вас.

Всем советую…поверьте, не подалеете.

Задоволена даною компанією на 100%. Уважні! Приділяють достатньо часу.

Все виплачують дуже швидко.

Хочу подякувати страховій компанії «Місто» за допомогу по медичному страхувані. Так сталось, що потрапила у лікарню на операцію апендецит.

Коштів пішло багато, та на щастя страхова компанія ;Місто» оплатила всі витрати на медикаменти, без проблем .На протязі 10 днів, після здачі всіх документів в офіс, я получила на карточку всю суму, яка була вказана в заяві.

На слідуючий рік обовязково продлю страховку в них же. .Лікар координатор теж завжди був на звязку.

Працівник Вінницяоблводоканал

Дякую вам ви найкраща страхова компанія

Оформляла страховку у випадку травм, Пicля того як отримала травму в громадському транспортi- забiй пальця правоi кистi, звернулась на швидку в травмпункт, в той ж день зiдзвонилась з агентом. Отримала компенсацiю на карту через 10 днiв- дуже доречна фiнансова допомогла, так як процес лikyвання та вiдновлення тканин затягнеться на пiвроку.

Четвертий рік ми страхуємо всіх дітей нашої Вороновицької громади, а це майже півтори тисячі діток. Кожна дитина отримує страховий сертифікат та дисконтну картку.

Протягом цих років, що ми страхуємо дітей, ще ні в одному нещасному випадку не було відмовлено. На наступний рік будемо думати над розширенням страховки, щоб були не лише нещасні випадки, а й деякі хвороби, якими найчастіше хворіють діти.

Звичайно, я бажаю Вам, щоб діти не хворіли і ці страховки не знадобилися.

Я їздив до Німеччини на декілька місяців. Раптово прихопив апендицит. Треба було діяти дуже швидко, хвилини вирішували все. Там клініки такі, що не роблять безкоштовно, потрібна передплата.

Ми передплатили всі послуги, з клініки зібрали весь пакет документів, які занесли в страхову компанію «Місто» і нам всі ці гроші повернули. 4 тис євро! Це для нас не підйомна сума.

Дякую, що страхова компанія «Місто» на своєму місці.

Відпочивали в Болгарії з хлопцем. Він чимось отруївся. Перший день я його годувала своєю аптечкою, потім зрозуміла, що треба їхати в лікарню. Подзвонила на номер Вайбер з полісу і через 20 хвилин до нас приїхав лікар і призначив нормальні ліки. Спасибі, що так швидко спрацювали і залишок нашої відпустки ми провели на позитиві. Приємно, що нам надали допомогу і ми ні копійки не заплатили.

«Місто» — хороша компанія, я купував страховку для відпочинку декілька разів. Приємно, що у Вінниці є такого масштабу страхова компанія. Ціна найдешевша, умови страхування найкращі. Тому, коди я їду відпочивати, завжди телефоную в «Місто».

Стаття 9. Страхова сума, страхова виплата, страхове відшкодування і франшиза

 • Страхова сума — грошова сума, в межах якої страховик відповідно до умов страхування зобов’язаний провести виплату при настанні страхового випадку.
 • Страхова виплата — грошова сума, яка виплачується страховиком відповідно до умов договору страхування при настанні страхового випадку.
 • Страхові виплати за договором страхування життя здійснюються в розмірі страхової суми (її частини) та (або) у вигляді регулярних, послідовних виплат обумовлених у договорі страхування сум (ануїтету).
 • Розмір страхової суми та (або) розміри страхових виплат визначаються за домовленістю між страховиком та страхувальником під час укладання договору страхування або внесення змін до договору страхування, або у випадках, передбачених чинним законодавством.
 • Страхова сума може бути встановлена по окремому страховому випадку, групі страхових випадків, договору страхування у цілому.
 • Страхова сума не встановлюється для страхового випадку, у разі настання якого здійснюються регулярні, послідовні страхові виплати у вигляді ануїтету.
 • Зазначена у договорі страхування життя величина інвестиційного доходу не повинна перевищувати чотирьох відсотків річних.
 • Договором страхування життя обов’язково передбачається збільшення розміру страхової суми та (або) розміру страхових виплат на суми (бонуси), які визначаються страховиком один раз на рік за результатами отриманого інвестиційного доходу від розміщення коштів резервів із страхування життя за вирахуванням витрат страховика на ведення справи у розмірі до 15 відсотків отриманого інвестиційного доходу та обов’язкового відрахування в математичні резерви частки інвестиційного доходу, що відповідає розміру інвестиційного доходу, який застосовується для розрахунку страхового тарифу за цим договором страхування та у разі індексації розміру страхової суми та (або) розміру страхових виплат за офіційним індексом інфляції, відрахування в математичні резерви частки інвестиційного доходу, що відповідає такій індексації.
 • Договором страхування життя також може бути передбачено збільшення розміру страхової суми та (або) розміру страхових виплат на суми (бонуси), які визначаються страховиком один раз на рік за іншими фінансовими результатами його діяльності (участь у прибутках страховика).
 • Прийняті страховиком додаткові страхові зобов’язання повідомляються страхувальнику письмово і не можуть бути у подальшому зменшені в односторонньому порядку.
 • У разі несплати страхувальником чергового страхового внеску в розмірі та у строки, передбачені правилами та договором страхування життя, таким договором може бути передбачено право страховика в односторонньому порядку зменшити (редукувати) розмір страхової суми та (або) страхових виплат.
Читайте также:  Усиновлення дітей: як усиновити дитину в україні

Договором страхування життя може бути передбачено індексацію (зміну) за офіційним індексом інфляції розміру страхової суми та (або) страхових виплат протягом дії договору страхування життя за умови відповідної індексації (зміни) розміру страхового платежу (страхового внеску, страхової премії). Порядок та умови індексації визначаються правилами та договором страхування.

Страхові виплати за договорами особистого страхування здійснюються незалежно від суми, яку має отримати одержувач за державним соціальним страхуванням та соціальним забезпеченням, і суми, що має бути йому сплачена як відшкодування збитків.

Розмір страхової суми визначається договором страхування або чинним законодавством під час укладання договору страхування чи зміни договору страхування. У разі якщо при настанні страхового випадку передбачаються послідовні довічні страхові виплати, у договорі страхування визначаються розміри таких послідовних довічних страхових виплат, а страхова сума по цих випадках не встановлюється.

При страхуванні майна страхова сума встановлюється в межах вартості майна за цінами і тарифами, що діють на момент укладання договору, якщо інше не передбачено договором страхування або законом.

Страхове відшкодування — страхова виплата, яка здійснюється страховиком у межах страхової суми за договорами майнового страхування і страхування відповідальності при настанні страхового випадку.

Страхове відшкодування не може перевищувати розміру прямого збитку, якого зазнав страхувальник. Непрямі збитки вважаються застрахованими, якщо це передбачено договором страхування.

У разі коли страхова сума становить певну частку вартості застрахованого предмета договору страхування, страхове відшкодування виплачується у такій же частці від визначених по страховій події збитків, якщо інше не передбачено умовами страхування.

Франшиза — частина збитків, що не відшкодовується страховиком згідно з договором страхування.

Якщо майно застраховане у кількох страховиків і загальна страхова сума перевищує дійсну вартість майна, то страхове відшкодування, що виплачується усіма страховиками, не може перевищувати дійсної вартості майна. При цьому кожний страховик здійснює виплату пропорційно розміру страхової суми за укладеним ним договором страхування.

Вигода та підводні камені накопичувального страхування життя

Накопичувальне страхування життя призначене для тих, хто хоче “сколотити” капітал на старість і при цьому подбати, щоб в разі непередбачених обставин рідні і близькі не залишилися біля розбитого корита.

Такі договори укладаються в середньому на термін від 10 до 30 років. Протягом цього часу страхувальник вносить платежі, накопичуючи капітал, і отримує захист на випадок смерті.

Вона зводиться до того, що, якщо страхувальник помре, стане інвалідом або серйозно захворіє, компанія виплатить його спадкоємцям або родичам суму, яку він накопичив би за час дії договору (незалежно від того, скільки внесків було внесено).

Багато страхових компаній подвоюють суму виплати, якщо страхувальник загинув в результаті нещасного випадку, і навіть потроюють, якщо це був нещасний випадок на транспорті. Якщо ж страхувальник благополучно дотягнув до закінчення терміну договору, страховик знову-таки виплатить йому всю страхову суму та інвестиційний дохід, отриманий за той час, поки гроші знаходилися в компанії.

Бонуси накопичувального страхування

Крім накопичення суми майбутньої виплати і захисту, страхувальник отримує ще й джерело доходу, причому не один. Головний дохід, інвестиційний, буде виплачений разом з основною сумою після закінчення терміну дії поліса. Це буде як мінімум гарантовані законом 4% річних, а може і вище, від 6 до 20% в залежності від заробітку страхової компанії.

Майбутнє для дітей

Окремі накопичувальні програми страхові компанії пропонують для діток. Батьки купують їх для того, щоб забезпечити світле майбутнє своїх чад. При цьому страхувальником є ​​один з дорослих членів сім’ї, а вигодонабувачем (тобто майбутнім отримувачем грошей) – дитина.

Особливість цієї програми в тому, що вона містить ще й страховий захист одного з батьків як гарантію виконання дитячої програми. Це означає, що страхова сума буде виплачена дитині після закінчення дії договору страхування в будь-якому випадку, навіть в разі смерті батька.

Такі договори можуть бути приурочені практично до будь-якого знаменної події в житті спадкоємців – повноліття, вступ до вузу, весілля або перший внесок по кредиту на житло. Прибутковість дитячих накопичувальних програм недитяча, точніше, така ж як і у дорослих – 6-20% доходу.

Головний “мінус” лайфового страхування

Складнощі в достроковому вилученні грошей з накопичувальної страхової програми і навіть неможливість повернути гроші в разі такої необхідності. Розірвавши договір, страхувальник зможе повернути лише частину грошей – викупну суму (сума накопичень за вирахуванням витрат компанії).

У перші два роки викупна сума практично у всіх страхових компаній дорівнює нулю, тобто незалежно від того, скільки ви вклали в компанію в перші роки виходити з поліса не має сенсу. У наступні роки розмір викупної суми збільшується і в середині терміну дії поліса з накопичення можна забрати до 50-60% грошей.

В кінці терміну дії поліса достроково можна вилучити лише до 85% від накопичених грошей.

Страховики не люблять самогубців

Спадкоємці застрахованого не отримають ні копійки, якщо той зробить самогубство протягом 3-х років після укладення договору накопичувального страхування життя або 3-х років з моменту відновлення такого договору.

Таке виключення компанії вводять для того, щоб захистити себе від шахрайства.

Досвід страховиків показує, що люблячі батьки часто готові на все, щоб забезпечити щасливе життя своїх чад і рідних, – іноді навіть пожертвувати життям.

Страховка для пацифістів

Страхова компанія не виплатить відшкодування, якщо застрахований загинув при настанні форс-мажорних обставин (воєнних дій, участі у військових навчаннях, збройні інциденти, революції і т.д.). Виняток можуть становити лише випадки, коли застрахована особа загинула при виконанні своїх службових обов’язків.

Алкоголікам і злочинцям не виплатять гроші

Страховики однозначно не виплатять гроші, якщо їх клієнт постраждав (або загинув), перебуваючи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. А також якщо застрахований приймав ліки без призначення лікаря.

Виплата не призначена і в тому випадку, якщо застрахований керував автомобілем в нетверезому стані або перебуваючи під дією наркотиків.

Відмова у виплаті піде і в тому випадку, якщо застрахований вчинив протиправні дії, і правоохоронні органи зафіксували склад злочину і вину застрахованого.

Накопичувальне страхування для здорових людей

Страхові компанії дуже підозріло ставляться до хворобливих клієнтам. Зазвичай вони не виплачують страхову суму в тих випадках, якщо людина захворіла протягом трьох місяців з моменту підписання договору або трьох місяців після того, як страхова сума за договором була збільшена.

Крім того, якщо укладати договір на велику суму (від $ 100 тисяч і більше), страхова компанія змусить клієнта пройти медогляд (при невеликих сумах мова зазвичай йде тільки про заповнення спеціальної анкети, де клієнту доведеться відзвітувати про стан здоров’я, шкідливі звички і т.д.).

По-перше, це впливає на розрахунок тарифу – чим болючіше клієнт, тим більша частина його платежу буде направлена ​​на оплату ризиків по страховці і тим менше піде на накопичення.

По-друге, підозрілий страховик таким чином перевіряє, а чи не хоче серйозно хворий клієнт нажитися на страховці.

У разі виявлення серйозних захворювань страховик може навіть відмовити в укладенні договору страхування.

Я застрахував своє життя на 20 років і Вам рекомендую! Звертайтеся, допоможу оформити накопичувальне страхування життя!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

7 переваг накопичувального страхування життя

Ссылка на основную публикацию