Подати на розлучення

Людям, остаточно вирішили розірвати свій шлюб, доведеться зіткнутися з питанням про те, куди подавати заяву на розлучення. Спробуємо на нього відповісти.

Розлучитися через ЗАГС

Оформити документи можна в РАГСі, попередньовідстоявши чергу. Для цього ваше з чоловіком бажання розлучитися має бути обопільним, і ваші спільні діти повинні досягти повнолітнього віку.

Якщо обидва ці умови мають місце, то для оформлення документів на розлучення вам необхідно надати в ЗАГС спільно складене з чоловіком / дружиною заяву. Сама процедура реєстрації розлучення відбудеться тільки через місяць після подачі всіх необхідних паперів.

Таким чином, ви зможете ще раз ретельно обміркувати своє рішення.

Подати на розлучення

Розлучитися через суд

У разі якщо ваші спільні з чоловіком дітинеповнолітні або є майнові суперечки, процедура розлучення можлива тільки за участю світового суду. Для початку шлюборозлучного процесу необхідно скласти юридично грамотне позовну заяву про розірвання шлюбу.

Якщо суд визнає, що вона складена не за всіма правилами, то справу за цим позовом не отримає хід, і процедура може затягнутися не на один місяць. Тому найкраще все юридичні документи оформляти за допомогою фахівців.

До позовної заяви необхідно прикріпити ще деякі папери:

 • Справжнє свідоцтво про реєстрацію вашого шлюбу (копія не допускається).
 • Копії свідоцтв про народження ваших спільних з чоловіком дітей.Подати на розлучення
 • Довідки з відомостями про заробітну плату позивача та відповідача. Дані документи будуть необхідні для вирішення питання про дітей і при призначенні аліментів.
 • Квитанція за державне мито.
 • Заява про обопільної згоди на розлучення (маєбути завірено нотаріально і додається до загального пакету документів тільки в тому випадку, коли обидві сторони згодні на розлучення, але є спільні неповнолітні діти).

Суддя може призначити термін на примирення сторінтривалістю від одного до трьох місяців. Якщо всі документи зібрані і правильно оформлені, на саме засідання можна не приходити. Рішення суду буде винесено в будь-якому випадку, а свідоцтво про розірвання сімейних уз можна забрати, коли вам буде зручно.

Як подати на розлучення через інтернет

Подібний варіант зараз популярний. Сучасні технології дозволяють подати на розлучення через інтернет. Це дуже зручно в тих випадках, коли посварилась подружжя не хочуть зустрічатися особисто і відстоювати довгі черги в РАГСі.

Подати заяву на розлучення через інтернет допоможуть в бракоразводной компанії. Їх кількість дуже велика. Ви можете вибрати найбільш близьку по розташуванню до вас, а також порівняти ціни на дані послуги.

Співробітники шлюборозлучних фірм дадуть відповідь на всі виниклі у вас питання. Для того щоб подати на розлучення через інтернет і щоб цю процедуру курирували фахівці, вам необхідно буде оформити довіреність на компанію.

Цей документ дасть можливість співробітникам бракоразводной фірми оформляти подальші документи для розлучення і виступати від вашого обличчя в суді.

Подати на розлучення

державний портал

Також ви можете подати на розлучення через інтернет здопомогою державного порталу «держпослуги». Цей ресурс також курирує шлюборозлучний процес від початку до кінця, тому вам треба буде пройти реєстрацію на сайті, заповнити всі поля і надати деякі необхідні для розлучення документи.

В першу чергу потрібно отримати судове вирішення, якщо:

 • У вас з чоловіком є ​​спільні діти, які не досягли вісімнадцяти років.
 • Якщо у тих, хто поки перебуває у шлюбі, є невирішені майнові суперечки.
 • Один з разводящихся пропав без вісті.
 • Чоловік є недієздатним.
 • Чоловік (дружина) позбавлений (а) свободи мінімум на три роки.

Після того як дозвіл в суді отримано,необхідно приготувати його висновок (в тому випадку, якщо чоловік недієздатний, засуджений або пропав безвісти), СНІЛС, паспорт або будь-яке інше посвідчення особи, свідоцтво про реєстрацію шлюбу.

Подати на розлучення

деталі

Будьте дуже уважні, вибираючи шлюборозлучнийфірму, так як зараз у всесвітній мережі з'явилося дуже багато компаній-одноденок. Уважно вивчайте відгуки і порівнюйте ціни, так як прейскурант різних фахівців в юридичній галузі може відрізнятися на цілком пристойну суму.

Пам'ятайте, що розлучення через інтернет займеприблизно стільки ж часу, як і розірвання шлюбу судом або РАГСом. Процес може затягнутися до півроку в тому випадку, якщо одна зі сторін виступає проти розриву.

Якщо ж і позивач, і відповідач дійшли взаємної згоди, то шлюборозлучний процес займе близько 45 днів. Свідоцтво про розірвання ви отримаєте рекомендованим листом.

Всі питання, що виникли в процесі розлучення і збору документів, шлюборозлучний контора вирішуватиме з вами по телефону або повідомленнями в мережі.

Не довіряйте першому ліпшому сайту, що обіцяє розвести онлайн за рекордно короткі терміни. Таким чином ви заощадите час, гроші і власні нерви.

>

Як подати на розлучення, якщо є дитина?

Подати на розлучення

Вам знадобиться

 • Заява на розірвання шлюбу
 • Паспорт
 • Довідка про доходи

Інструкція

 • . 1
  Розлучення, на жаль, став настільки буденним в наш час, що вже нікого цим і не здивуєш. Ще вчора сімейні відносини палали пристрастю і романтикою, а сьогодні стали рутинними і нудними, і розрив стає неминучим. Тоді у подружжя може виникнути резонне питання, як розлучитися швидко і як можна менш безболісно для обох сторін? Якщо ні спільних неповнолітніх дітей і нажитого майна, то питання вирішене, потрібно просто подати заяву в ЗАГС. Але як подати на розлучення, якщо є дитина? Для початку, варто визначитися, чи дійсно проблема зайшла настільки далеко, що вимагає розриву відносин. Можливо, заради маленького чоловічка варто переглянути свої принципи і переконання. Якщо є сумніви, можна порадитися з психологом.
 • . 2
  Коли рішення про розлучення прийнято, варто невідкладно і відверто поговорити про все один з одним і постаратися знайти компроміс. Від цього залежатиме подальша процедура розлучення, то, наскільки швидко і яким чином вона відбуватиметься. Не варто забувати і про дітей. Для них розлучення батьків — є важкою психологічною травмою, яку потрібно заглядати всіма можливими способами, особливо участю, підтримкою і любов’ю. Слід пояснити їм, що вони все одно будуть часто бачитися, незважаючи на непросту ситуацію, що склалася.
 • . 3
  Якщо один з подружжя не згоден на розірвання шлюбу, у них є спільні неповнолітні діти і спільно нажите майно, то в цьому випадку, має місце бути розлучення через суд. Потрібно заздалегідь вирішити такі важливі питання між собою: з ким залишаться діти, коли відбуватиметься побачення з ними, хто буде платити аліменти, як поділити майно таким чином, щоб всі сторони були задоволені. Потрібні подати ці та інші необхідні документи, в тому числі довідку про доходи, і чекати повістки до суду приблизно через місяць. Цей же термін дається для примирення подружжя.
 • . 4
  Слід мати на увазі, наступні обставини, від яких залежатиме результат справи. Якщо дитині не виповнилося ще й року, то без згоди дружини, навіть через суд — не розведуть. Розлучення швидко і без судового розгляду можна здійснити в наступних випадках, коли один з подружжя перебуває у місцях позбавлення волі, визнаний недієздатним, вважається безвісти зниклим, або подружжя не проживають спільно тривалий період часу. Коли хто-небудь з них, за різними обставинами, не є на засідання суду тричі, то розірвання шлюбу буде здійснено навіть без їх згоди на це. Інші нюанси і подробиці можна дізнатися з сімейного кодексу, бажано, з коментарями юриста.
 • . 5
  Після розгляду справи, результат його може бути наступним і потрібно бути до цього готовим: розірвання шлюбу, відмова в задоволенні позовних вимог, зволікання справи. У першому випадку, свідоцтво про розірвання шлюбу видається через десять днів і набуває свою законну силу. За цей період, є ще останній шанс поміняти своє рішення і передумати. Документи про розлучення отримують в РАГСі. Зовні він трохи нагадує свідоцтво про укладення шлюбу, тільки вказується інформація, що стосується тих, між ким розірваний шлюб. Суд ще може відкласти розгляд справи приблизно на місяць, за цей час подружжя можуть подумати помірятися їм, чи, все ж, розлучитися.
 • . 6
  Розлучаючись зі своїм чоловіком або дружиною, важливо ще раз все ретельно зважити і обміркувати. Можливо, варто переглянути свою поведінку, піти на компроміс один одному, заради щастя маленького чоловічка. Діти та розлучення батьків — серйозна проблема. Часто, дитина може показувати свою агресивну поведінку, часто плачуть, для багатьох це стає серйозною психологічною травмою на все життя. Якщо ж, все таки, розставання неминуче, колишнім дружинам потрібно постаратися зберегти дружні відносини, не забороняти дитині бачитися з іншим батьком. Не потрібно забувати про те, що якщо розлучення було з чоловіком або з дружиною, а не з дітьми. Для щастя дитини та її повноцінного розвитку, потрібно турбота і участь обох батьків.
 • . 7
  Розлучення — це великий стрес і важкий період у житті кожної людини. Не варто зациклюватися на цьому етапі свого життєвого шляху, а потрібно просто зробити певні висновки, що не так було у відносинах, які помилки були допущені, і не дозволяти допускати їх більше надалі. Слід постаратися поставитися до цього питання філософськи, може бути просто не доля, і ця людина «не ваш». Але життя продовжується і це вже в минулому, а в майбутньому чекає довгий, щасливе майбутнє, повне насиченими і цікавими подіями. Головне, не потрібно забувати про дітей. Адже, якщо будуть щасливі батьки, то і дитина буде щасливий.
Читайте также:  Увеличение штрафов за несоблюдение трудового законодательства

Розлучення по-українськи: які документи потрібні і що варто знати | Народна Правда

Подати заяву на розлучення можна або через РАЦС, або через суд. Для цього вам знадобляться свідоцтво про шлюб та паспорта.

 • Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ICTV.
 • Сімейним кодексом України встановлено два способи розірвання шлюбу: за спільною заявою подружжя та за вимогою одного з подружжя.
 • В обох випадках заява може бути подана або до органів РАЦСу, або до суду.

Заява про розлучення подається до РАЦСу, якщо:

 • Подружжя прийняло спільне рішення про розлучення;
 • У них немає неповнолітніх дітей;
 • Якщо дружина не вагітна;
 • Якщо другий з подружжя визнаний безвісти зниклим або недієздатним.
 1. Як діяти:
 2. Подружжю слід звернутися до РАЦСу за місцем офіційної реєстрації (прописки) одного з них.
 3. Необхідно мати при собі такі документи: свідоцтво про шлюб, паспорти громадян України.

 4. Подати заяву, в якій кожна зі сторін повинна заповнити відповідну частину єдиного документа і цим підтвердивши свій намір розлучитися.
 5. З моменту подання заяви має сплинути 1 місяць, після чого шлюб може бути розірвано.

 6. Посадова особа призначить дату, коли подружжя має з’явитися до РАЦСу для реєстрації розлучення.
 7. Ті, хто прийняв рішення дати шлюбу другий шанс, можуть відкликати раніше подану заяву без жодних негативних наслідків.

 8. Якщо чоловік/дружина не має змоги з’явитися до РАЦСу?
 9. Необхідно підтвердити поважність причини неявки одного з подружжя документально.
 10. Для цього необхідно заздалегідь отримати формуляр заяви, заповнити свою частину (відповідну графу) та обов’язково завірити справжність підпису у нотаріуса.

 11. Друга сторона заповнює свою частину заяви та подає її в офіційний орган.
 12. Якщо чоловіка/дружину визнано недієздатним або безвісти відсутнім?
 13. В цьому випадку ви маєте можливість подати заяву до РАЦСу одноосібно.
 14. До заяви додається копія рішення суду (витяг з рішення суду) про визнання другого з подружжя безвісти відсутнім чи недієздатним.

Заява про розлучення подається до суду, якщо:

У сім’ї виховуються неповнолітні діти, а подружжя згодне розлучитися

Як діяти:

 • Подати спільну заяву, у якій описати причини розлучення.
 • Свідоцтво про шлюб – копія.
 • Свідоцтво про народження кожного зі спільних дітей – копія.
 • Паспорти подружжя.
 • Важливо: розриваючи шлюб, в якому народжені діти, потрібно надати суду договір про виховання та забезпечення дитини після розірвання шлюбу батьків.
 • Якщо один з подружжя не згоден на розлучення?
 • Незалежно від бажання другої сторони, ви маєте право самостійно ініціювати провадження.
 • У такій ситуації слід заручитися підтримкою досвідчених юристів, які допоможуть розділити майно, визначити місце проживання дитини, підготувати усі необхідні документи.
 • Важливо: через суд можна ініціювати розлучення і без надання угоди про участь у вихованні та матеріальне забезпечення дітей після розірвання шлюбу між батьками.
 • Договір не вимагається, якщо подружжя самостійно досягло згоди щодо всіх важливих питань.
 • Якщо ви не бажаєте, щоб процес розірвання затягувався – краще подати окремий позов про поділ майна.
 • Про що варто знати, ініціюючи процес розлучення:

Позов не може бути поданий до суду протягом періоду вагітності дружини і до закінчення 12-місячного строку після народження дитини! Винятком є випадки, коли розірвання шлюбу ініціюється стороною, яка потерпала від незаконних дій чи насильства з боку іншого з подружжя.

Підставою для розлучення може стати негативна поведінка по відношенню до дитини.

Вартість розлучення в Україні у 2017 році

Офіційно судовий збір за подання заяви про розірвання шлюбу становить 640 грн.

З урахуванням послуг юриста, який допоможе підготувати позовну заяву про розлучення, зібрати відповідні документи та представити інтереси в суді, вартість розлучення становитиме від 1 тис. до 4 тис. грн.

Розмір державного мита при розлученні через РАЦС – 8,50 грн.

Подати на розлучення

Нагадаємо, в Україні 21 тисяча пар одружилася, скориставшись впровадженою в минулому році послугою “Шлюб за добу”.

Також раніше психологи назвали кілька вагомих причин, чому  варто почекати до 30 років перш, ніж взяти шлюб.

До слова, 14 лютого – День закоханих – дуже популярна дата для молодят, щоб взяти шлюб. Тож цьогоріч  в цей день побралися близько двох тисяч пар закоханих.

Як подати на розлучення 2021

Подати на розлучення

Закон встановлює дві підстави для припинення шлюбу:

 • шлюб припиняється внаслідок смерті одного з подружжя чи оголошення його померлим;
 • шлюб припиняється внаслідок його розірвання.

Подружжя, яке не має дітей, має право подати до державного органу реєстрації актів цивільного стану заяву про розлучення. Державний орган реєстрації актів цивільного стану розриває шлюб після закінчення одного місяця від дня подання такої заяви. якщо вона не була відкликана. Шлюб розривається незалежно від наявності між подружжям майнового спору.

Шлюб розривається державним органом реєстрації актів цивільного стану за заявою одного з подружжя, якщо другий із подружжя визнаний безвісно відсутнім або недієздатним.

Іноді шлюб розривається не по-справжньому. В такому разі, якщо розірвання шлюбу здійснювалось органом державної реєстрації актів цивільного стану, за заявою одного з подружжя,або зацікавленої особи розірвання шлюбу може бути визнано судом фіктивним, якщо буде встановлено, що жінка та чоловік продовжували проживати однією сім’єю і не мали наміру припинити шлюбні відносини.

У разі, якщо подружжя, що має дітей, бажає розійтись мирно, процедура розлучення ускладнюється.

Подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них проживатимуть діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей.

Суд  ухвалює рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає справжній волі дружини та чоловіка і що після розірвання шлюбу не будуть порушені їхні особисті та майнові права, а також права їх дітей. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від дня подання заяви. До закінчення цього строку чоловік і дружина мають право відкликати заяву про розірвання шлюбу.

У тому разі, коли подружжя не бажає розійтись мирно, необхідно подавати позов про розірвання шлюбу. Позов про розірвання шлюбу не може бути пред’явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив щодо іншого чи дитину протиправну поведінку, яка має ознаки злочину.

Суд, звісно, вживає заходи для примирення подружжя.

Якщо примирити сторони не вдалось, суд починає розгляд справи по суті. Він з’ясовує фактичні взаємини подружжя, причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини-інваліда, та інші обставини життя подружжя.

 • Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде з’ясовано, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересах їхніх дітей, які мають істотне значення.
 • Особа, що змінила своє прізвище у зв’язку з реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу надалі іменуватись цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище.
 • Законом встановлено й більш м’які способи відпочинку подружжя одне  від одного.
 • Так, статтею 119 СК врегульовано встановлення режиму окремого проживання подружжя: за заявою подружжя чи позовом одного ж них суд може ухвалити рішення про встановлення для подружжя режиму окремого проживання в разі неможливості чи небажання дружини і (або) чоловіка проживати спільно.
 • Встановлення режиму окремого проживання не припиняє прав та обов’язків подружжя, які згідно з законом, дружина та чоловік мали для встановлення цього режиму, а також та обов’язків, встановлених шлюбним договором. Але в цьому разі:
 • 1) майно, набуте в майбутньому дружиною та чоловіком, не вважатиметься набутим у шлюбі;
 • 2) дитина, народжена дружиною після спливу 10 місяців, не вважатиметься такою, що походить від її чоловіка.
Читайте также:  Як мутує український вірус "рейдерство 2022"

Потрібна допомога адвоката? Не зволікайте з вирішенням проблем – записуйтесь на консультацію за тел. 096-203-18-51. Інформація про вартість консультації та інших послуг

Читайте більше про розлучення тут

Переглядів: 4910

Як правильно подати на розлучення: головні нюанси

Як подати на розлучення в Україні — документи, правила, нюанси розлучення онлайн

 • Іноді любов остигає, відносини псуються, і пари стикаються з необхідністю з'ясовувати, як правильно подати на розлучення: які потрібні документи, як подати на розлучення онлайн в умовах карантину, що робити, якщо є дитина або хтось із подружжя не згоден розривати відносини.
 • Як подати на розлучення в односторонньому порядку – тобто без згоди чоловіка, якщо чоловік або дружина проти розлучення – це взагалі окрема тема, на якій варто зупинитися докладніше.
 • Як подати заяву на розлучення й як оформити розлучення в Україні, якщо є діти чи немає згоди чоловіка — з'ясував Главред.

Як подати заяву на розлучення в РАЦС

Цей варіант підходить парам, у яких немає і не намічається дітей (тобто дружина не вагітна). Ще одна вимога — відсутність матеріальних претензій. Тобто якщо в буквальному сенсі подружжю нічого ділити.

Тут досить звернутися до РАЦСу за місцем прописки хоч дружини, хоч чоловіка – непринципово.

Які документи потрібні в РАЦС:

 • паспорт громадян України та свідоцтво про шлюб;
 • заява від кожної зі сторін про згоду розлучитися.

На те, щоб передумати – парі дається місяць: за цей час заяву можна відкликати без всяких наслідків і матеріальних втрат.

читайте такожЯк записатися до лікаря в helsi.me — реєстрація та покрокова інструкція

Як подати на розлучення через суд

Якщо чоловік або дружина проти розірвання шлюбу, то доведеться з'ясовувати, як подати на розлучення в односторонньому порядку. В цьому випадку оформляти розлучення доведеться через суд. Замість одного місяця процес затягнеться на кілька місяців. Затягнути або прискорити розлучення може зацікавлений у цьому сімейний юрист або адвокат.

читайте такожЩо таке накладений платіж, його ціна і навіщо він потрібен

Як подати на розлучення онлайн

Подавати документи можна й онлайн. Це особливо актуально в період карантину. Заява на розлучення в цьому випадку пишеться на сайті Звернення у сфері ДРАЦС.

Для цього потрібно:

 • авторизуватися;
 • вибрати потрібну послугу;
 • вказати місце і дату реєстрації.

До заяви доведеться прикріпити квитанцію про оплату або документ, який від цієї відплати звільняє.

Ці правила однакові і для жителів Києва, і для жителів Харкова, Дніпра – будь-якого міста України.

Як подати на розлучення, якщо є дитина/діти

Йдеться про неповнолітніх нащадків, само собою.

Тут також доведеться звертатися до суду. Пакет документів у цьому випадку поповнюється копією свідоцтва про народження дитини та письмовим договором, в якому прописано:

 • з ким із батьків після розлучення залишаються жити діти;
 • як, в якій мірі другий батько збирається забезпечувати умови життя дітей і їхнього виховання.

До речі, про оригінали та копії документів: свідоцтво про шлюб подається в оригіналі, паспорти та свідоцтва про народження – копії.

читайте такожЯкі аліменти в 2021 передбачені в Україні: що треба знати

Коли розлучення неможливе

Суд не розведе, якщо дружина вагітна. В цьому випадку подати заяву на розлучення можна буде лише за рік із дня народження дитини.

Винятки з цього правила:

 • протиправна поведінка щодо дружини чи чоловіка з боку другої сторони;
 • чоловік не записаний у свідоцтво про народження малюка як батько;
 • якщо встановлено, що батьком немовляти є інший мужчина.

Режим роздільного проживання подружжя

Це коли подружжя живе окремо, але розлучення вони не оформили. Режим окремого проживання оформляється окремою заявою: його подає до суду один із подружжя.

Після цього нове майно вже не вважається спільно нажитим і, відповідно, не підлягає поділу в разі розлучення. Діти, які народилися через десять місяців після оформлення роздільного проживання – за замовчуванням не вважаються дітьми чоловіка.

Переваги такого шлюбу швидше психологічні (немає побутових чвар і негараздів, відносини вільні), ніж матеріальні.

Подати на розлучення чи аліменти онлайн: як в Україні працює пілотний проєкт судочинства

Подати на аліменти, розлучення чи скаргу на поліцію просто у смартфоні та юридично вирішити спір без участі суддів.

Одеські суди запровадили в себе пілотні проєкти, згідно з якими більше не потрібно вистоювати довгі черги чи чекати по кілька місяців на розгляд формальної справи.

Усе, що знадобиться, – інтернет та готовність цивілізовано розв'язувати питання. Про онлайн-судочинство – як працює – розкаже журналістка «5-го» Ольга Дунська.

Вікторія показує документи про розірвання шлюбу. Аби подати на розлучення, розповідає, відпрошувалася з роботи. Коли від подруг дізналася вартість послуг адвоката, позов вирішила оформлювати самостійно.

«За позов щодо розлучення, і за стягнення аліментів: обійшлося б по 1500 на кожен позов. Якби за допомогою інтернету так само було б видно, що твою заяву вже прийняли, вона вже є в розгляді, тоді можливо і зручніше», – вважає Вікторія Ковальова.

З Нового року в Україні запрацювала онлайн-платформа «Пошук рішень». Тепер подати позов або скаргу можна самостійно, без допомоги адвоката з будь-якого гаджета та куточка світу.

«Шляхом заповнення певних форм сформувати позовну заяву, подати, сплатити судовий збір, надати необхідні докази і подати їх до будь-якого суду країни», – зазначив суддя-спікер Київського районного суду Володимир Петренко.

Поки що дистанційно звернутися можна з трьох питань – розлучення, аліменти на дитину та оскарження постанов поліції. Але до кінця року цей список планують розширити.

«ДТП, насилля в сім'ї, алкогольне сп'яніння під час водіння, наприклад встановлення фактів. До кінця 2021 року ми її випробуємо цю платформу і зможемо десь 10-15 категорій нових справ розглядати», – зауважив голова Київського районного суду Сергій Чванкін.

А от висловити свою позицію другій стороні на платформі – неможливо. Адже програма – ґрантова, запроваджували її за досвідом канадської судової системи, де обов'язковим є обмін доказами в межах процесу медіації – перемов сторін за участі професійного посередника. Він допомагає знайти вигідне для обох сторін рішення.

«Багато країн прийшли до того, що судовий розгляд, судовий процес доходить близько 25% справ. У процесі медіації дві сторони ухвалюють рішення, які їм зручні», – пояснює адвокат Олег Радіонов.

Разом з онлайн-судом в Україні з'явилися і перші кабінети медіації. В Одесі кабінет медіації поки що є лише у трьох судах. Звернутися можна на будь-якому етапі розгляду справи, щодо всіх питань, окрім домашнього насильства. Допомогу надають безкоштовно, сплачувати чималий судовий збір також не потрібно.

За бажання залучати можна власних адвокатів чи експертів.

«На певних стадіях є місце і для адвокатів, і для експертів, які можуть допомогти сторонам оцінити варіанти напрацьованого рішення», – каже президент української академії медіації Луїза Романадзе.

Головна перевага кабінету медіації – швидкість вирішення позову. Свого часу Вікторія на розлучення чекала довго.

«Через те, що велика навантаженість у суддів, моє прохання, мою заяву щодо розлучення, вона була розглянута десь через 4 місяці після моєї подачі», – розповіла Вікторія Ковальова.

Самі ж служителі Феміди сподіваються, що запровадження онлайн-суду разом із кабінетами розвантажать суди.

«Суд, я вам скажу, мабуть, завантажений найбільше в Україні, тільки близько 200 справ колегіально, якщо перейдемо на ту канадську систему, ви розумієте, 80% справ так вирішується», –  каже голова Приморського районного суду Сергій Кічмаренко.

 • Автори проєкту сподіваються: за рік платформою скористається кілька десятків тисяч людей.
 • Ольга Дунська, Сергій Іщенко, Одеса, «5 канал»
Читайте также:  Шлюбний договір у нотаріуса: вартість оформлення

Розлучення онлайн 2022 | Подати заяву на розірвання шлюбу онлайн

РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ ОНЛАЙН В УКРАЇНІ

 • Максимально швидко та зручно
 • Відповідаєте на запитання
 • Отримуєте готові документи на розлучення
 • Надсилаєте або подаєте до суду
 • Отримуєте рішення про розлучення

ЮРИСТ ПО СІМЕЙНИМ СПРАВАМ В УКРАЇНІ

Компанія «РОЗЛУЧЕННЯ ОНЛАЙН» спеціалізується в сфері цивільного та сімейного права з 2007 року. За цей час ми досягли висот професіоналізму і накопичили багатий практичний досвід у галузі сімейного права. Детально вивчаємо проблему, оцінюємо перспективи вирішення сімейного спору, ретельно готуємо документи і представляємо інтереси клієнта в суді без його участі та присутності.

ПОСЛУГИ ЮРИСТА ПО СІМЕЙНИМ СПОРАМ

“Розірвання шлюбу онлайн” – незамінний помічник у важких сімейних ситуаціях. Ми пропонуємо розірвання шлюбу онлайн-дистанціно в Україні, розірвання шлюбу з іноземцем, без Вашої присутності в суді!

Ми спеціалізуємося на розірвання шлюбу онлайн в Україні і працюємо дистанційно в Україні на результат.

Розірвання шлюбу онлайн

Наші адвокати по розірванню шлюбу онлайн надають юридичні послуги:

 • проводимо процедуру розлучення з мінімальними втратами в суді або органах РАГС;
 • готуємо документи і позовну заяву, представляємо інтереси клієнта без необхідності особистої присутності;
 • надаємо комплексні послуги, включаючи розділ майна, аліменти і суперечки про дітей.

Економія грошей та часу

Отримайте готові документи для розлучення. Без переплат та втрати часу

Час очікування

 1. Через Розлучення Онлайн
 2. Через адвоката
 3. Витрати
 4. Через Розлучення Онлайн
 5. Через адвоката
 • В середньому 1000 грн., а часом доходить до 2000-3000 грн

При використанні сервісу «Розлучення онлайн»:

Просто

 • Не потрібно вивчати тонкощі сімейного права та цивільного процесу. Все що Вам потрібно, це переслати фото необхідних документів.

Приватно

 • Не потрібно контактувати з державними органами і юристами, спілкуватися з відповідачем по справі та розповідати іншим особам подробиці свого сімейного життя.

Дешево

 • Сплачуєте реальну ціну на ринку юридичних послуг. Жодних зайвих фінансових витрат на особисті зустрічі з юристом, погодинну оплату чи оренду дорогого офісу. Усі процеси в сервісі «Розлучення онлайн» автоматизовані та оптимізовані.

Працюємо по всій території Україні та за кордоном

 • Отримуєте однаково високий рівень обслуговування в усіх регіонах України, оскільки сервіс «Розлучення онлайн» працює з усіма судами.

Чому процес розлучення відбувається у суді?

Згідно чинного законодавства України, якщо в подружжя є спільні неповнолітні діти або один із подружжя не згоден розлучатися, то рішення про розлучення повинен ухвалювати суд.

Які послуги та документи я отримую?

Скориставшись сервісом Розлучення Онлайн, ви отримаєте:

 • готову позовну заяву на розірвання шлюбу;
 • повний пакет документів для супроводу розірвання шлюбу;
 • детальну покрокову інструкцію по розлученню.

Які гарантії Ваших послуг?

Послугу надає адвокат Скрябіна Дар’я Сергіївна. З профайлом адвоката можна ознайомитись в реєстрі адвокатів України. Ми гарантуємо, що рішення суду буде на вашу користь! У випадку негативного результату ми повернемо вам сплачені кошти.

Які необхідні документи для розірвання шлюбу:

 • Оригінал свідоцтва про шлюб. Немає? Дублікат видає будь-який РАЦС
 • Копія або фотографія вашого паспорту.
 • Копія свідоцтва про народження, якщо є діти.

Вищезазначені документи надсилаєте на вайбер, ватсап, телеграм +38 (099) 219-22-94 і ми зв’яжемось з Вами для подальших дій.

Який строк розірвання шлюбу через суд?

На теперішній час справи про розірвання шлюбу розглядаються в спрощеному провадженні. Строк розірвання шлюбу через суд складає: 1,5-2 місяці, якщо ні кто не заперечує проти розірвання шлюбу.

Якщо згоди відповідача не має, то строк розірвання шлюбу може бути довший в залежності від обставин справи, строку для примирення, роботи суду та інше!

Але якщо Вам потрібна допомога по швидкому розлученню ми обов’язково допоможемо Вам.

У яких випадках необхідно звернутись до адвоката?

 • один із подружжя є громадянином іншої країни;
 • Ви знаходитесь за межами України і у Вас недостатньо документів для розлучення
 • є суперечки стосовно місця проживання дитини (дітей);
 • потрібно прискорити процес розлучення;
 • необхідно легалізувати рішення суду про розірвання шлюбу для використання таких документів за межами України;
 • потрібно зареєструвати рішення суду в ЗАГСі та отримати відповідний витяг з реєстру з відміткою про розірвання шлюбу та проставити на такому документі апостиль.

Юрист по аліментам онлайн

 • допомагаємо зробити встановлення і стягнення аліментів під ключ: від стадії мирного вирішення питання до подання позовної заяви та участі в судовому розгляді;
 • стягуємо аліменти в спрощеному порядку, надаємо допомогу при індексації невиплачених сум.

Збільшення або зменшення розміру аліментів онлайн

Перегляд розміру аліментів проводиться, якщо змінилися матеріальні обставини платника або одержувача. Надаємо послуги по збільшенню / зменшенню розміру аліментів у досудовому і судовому порядку. Супроводжуємо процес під ключ без участі клієнта.

Поділ майна подружжя онлайн

Допомагаємо провести поділ спільного майна подружжя, придбаного з моменту укладення шлюбу. Оцінюємо законність шлюбного контракту, врегулюємо суперечки шляхом мирних переговорів, захищаємо інтереси клієнта в суді з гарантією успіху.

Позбавлення батьківських прав онлайн

Обмеження / позбавлення прав батьків означає заборона займатися вихованням дитини. Допомагаємо в спілкуванні з органами опіки, збираємо необхідні докази, гарантовано захищаємо інтереси дітей у суді.

Визначення місця проживання дитини онлайн

Допомагаємо у врегулюванні суперечок про проживання дитини / дітей після розлучення батьків. Підготуємо пакет документів, зберемо характеристики і свідоцтва, уявімо інтереси клієнта в судовому розгляді

Порядок спілкування з дитиною онлайн

Проводимо процедуру розлучення з мінімальними емоційними і фінансовими втратами в суді або органах РАГС. Готуємо документи і позовну заяву, представляємо інтереси клієнта без необхідності особистої присутності. Надаємо комплексні послуги, включаючи розділ майна, аліменти і суперечки про дітей.

Встановлення батьківства онлайн

Надаємо повний комплекс послуг по встановленню материнства / батьківства: збір доказів, показань свідків і висновків експертів, підготовка та подання позовної заяви до суду.

Досвідчені юристи сервісу «Розлучення онлайн» допомагають врегулювати сімейні справи, пов’язані з розлученнями, майновими спорами, стягненням аліментів, опікунськими та батьківськими правами. Також сімейні юристи складають шлюбні контракти тощо.

ОСОБЛИВОСТІ ВЕДЕННЯ СІМЕЙНИХ СПРАВ У СУДІ

Основна особливість судового врегулювання суперечок між родичами – висока значимість морально-етичних чинників. Тому юрист з питань сімейного права, домагаючись потрібного клієнту рішення, виконує комплекс завдань:

 • досконально вивчає суть конфлікту, претензії сторін;
 • формує доказову базу – підтверджують правоту довірителя документи, відео- та фотоматеріали, показання свідків;
 • бере участь в засіданнях суду, будуючи свої виступи так, щоб не образити сторону відповідача, не завдати більшої шкоди родинним стосункам.

Адвокати спеціалізуються на сімейному праві, гарантують конфіденційність в рамках закону.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Професіоналізм

Всі юристи компанії володіють великими знаннями законодавства і багатою судовою практикою. Для нас є складні проблеми, але немає нерозв’язних.

Експертна

15 років ми цілеспрямовано займаємося сферою сімейного права, постійно підвищуючи кваліфікацію. Вивчаємо і застосовуємо всі новелли закону, аналізуємо судову практику.

Індивідуальний підхід

Підходимо до кожної справи ретельно і працюємо з повним зануренням. Нашим клієнтам гарантовані повна конфіденційність, увагу і підтримка на будь-якому етапі.

Нестандартні рішення

Вивчаємо проблему в деталях, звертаючи увагу на найдрібніші нюанси. Повністю контролюємо хід справи, обертаючи все помилки опонента на користь замовника.

Репутація

Ми дорожимо своїм добрим ім’ям і довірою клієнтів. Найкраще це підтверджує факт, що більше третини клієнтів звертаються до нас знову або рекомендують своїм знайомим.

Оптимальні строки

Працюємо швидко і якісно, оперативно вирішуючи всі питання, які безпосередньо залежать від нас. Тримаємо клієнта в курсі того, на якій стадії знаходиться справа.

Гнучкі ціни

Наші ціни доступні для людей з різним доходом. Питання вартості послуг вирішується індивідуально, з урахуванням всіх деталей і складності справи. Можлива часткова і поетапна оплата.

УЧАСТЬ ПРОФЕСІОНАЛІВ -ЦЕ УСПІШНІСТЬ РЕЗУЛЬТАТУ ВАШОЇ СПРАВИ

За 15 років юридичної практики ми отримали заслужене право називатися експертами в своїй справі, вирішуючи сімейні спори будь-якої складності. Це підтверджують:

 • 97% успішно завершених справ
 • 10-15 років середній стаж наших юристів
 • 245 дітей отримали аліменти на середню суму 5 тисhttps://erau.unba.org.ua/profile/66275. грн.
 • 750 подяк від наших клієнтів

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ

За телефонами:

 • +38 (099) 219-22-94
 • +38 (096) 002-02-05

Сервіс «Розлучення онлайн в Україні» створений адвокатом Скрябіною Дар’єю Сергіївною. Свідоцтво № 001937 Відомості за посиланням.

https://erau.unba.org.ua/profile/66275

Ссылка на основную публикацию