Розірвання шлюбу через суд: порядок оформлення 2022

Розлучення через суд оформлюється рішенням суду, яке вступає в силу через 30 днів після його винесення. При чому, в суд звертаються і подружні пари в яких є спільні неповнолітні діти, і подружжя в яких немає неповнолітніх дітей. Доволі часто, досягти домовленостей парам не вдається, а процес розлучення перетворюється на тяганину.

Зауважте, що є декілька способів звернення до суду з заявою про розірвання шлюбу. Так, можна звертатись як в порядку позовного так і в порядку окремого провадження. У всіх цих тонкощах розібратись самотужки доволі важко. Адвокат Олександр Кульчицький, засновник сервісу Розлучення онлайн, пояснює відмінності у цих процедурах.

Розірвання шлюбу в порядку окремого провадження

Законом передбачена окрема процедура розірвання шлюбу через суд подружжям яке має дітей за їх спільною заявою. Цей спосіб розлучення доволі швидкий, адже відбувається в порядку окремого провадження.

Термін розгляду справи про розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя становить 1 місяць. Проте, щоб суд прийняв таку спільну заяву до розгляду, до неї потрібно долучити Договір, укладений між батьками щодо здійснення батьківських прав та визначення місця проживання дитини. У такому Договорі можна прописати усі деталі щодо режиму побачень, розміру аліментів та інших нюансів.

Цей спосіб розірвання шлюбу найбільш швидкий, проте потребує комунікації між подружжям та свідомого підходу до процедури розлучення.

Якщо запитання ще залишились, то юристи Розлучення Онлайн, сформують та подадуть до суду усі необхідні документи, а також нададуть консультацію з будь-якого сімейного питання.

Розлучення через суд в порядку позовного провадження

Якщо ж подружжя не може дійти згоди у питаннях розірвання шлюбу, або в шлюбі є діти, одному з подружжя доведеться самостійно ініціювати процес розлучення в суді в порядку позовного провадження.

Так, на відміну від першого способу заява на розірвання шлюбу підписується лише одним з подружжя. Також не потрібно долучати договір, укладений між батьками щодо здійснення батьківських прав відносно дітей.

При зверненні до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу необхідно неухильно дотриматись усіх вимог процесуального законодавства.

Позовна заява про розірвання шлюбу складається в письмовій формі в трьох примірниках. Два примірники позову з усіма доданими документами, подаються до відповідного суду. До заяви потрібно долучити:

 • Оригінал свідоцтва про шлюб
 • Копію паспорта та ідентифікаційного коду позивача
 • Копію паспорта та коду відповідача
 • Копію свідоцтва про народження дітей (якщо є спільні неповнолітні діти)
 • Докази сплати судового збору

Якщо позовна заява сформована коректно, можна розраховувати на результат щодо її розгляду в середньому за 3-4  місяці.

Цей термін не є остаточним, адже судовий процес надзвичайно варіативний. Кількість засідань, період перерв між ними та інші етапи залежать, як від поведінки сторін по справі та й від інших факторів.

 • З метою спрощення процедури розлучення, у 2015 році адвокатом Кульчицьким Олександром було впроваджено таку юридичну послугу як Розлучення Онлайн, що значно спростило українцям процедуру розірвання шлюбу в Україні та за кордоном.
 • Розірвання шлюбу через суд: порядок оформлення 2022
 • Якщо ж у вас немає можливості самостійно займатись процесом розлучення та відвідувати судові засідання, юристи та адвокати з «Розлучення Онлайн», зроблять усе за Вас.
 • Вам не доведеться самостійно готувати документи та направляти їх в суд, Ви отримаєте гарантований результат у максимально стислі строки.

Як швидко розлучитись через суд. Перегляньте відео.

Адвокат з розлучень — Розірвання шлюбу через суд, послуги юриста Київ

Розірвання шлюбу через суд: порядок оформлення 2022

Замовити

Консультація та послуги адвоката при розлученні

Розірвання шлюбу (розлучення) – це завжди дуже важкий процес для подружжя, особливо, з психологічної точки зору. Прощаючись із колишнім життям, люди часто підвладні емоціям і не можуть мислити тверезо.

Це призводить до труднощів в процесі розлучення і до затягування термінів через те, що чоловік і жінка не можуть домовитися і висувають захмарні вимоги.

Щоб зробити процедуру розлучення цивілізованою та швидкою, необхідно звернутися до сімейного юриста.

Адвокат з розлучень – це не тільки гарант законності і справедливості в ході судового розгляду, а й ваш особистий психолог. Допомога адвоката при розлученні стане для вас емоційною підтримкою.

Юрист з розлучень направить ваші думки в правильне русло і допоможе оцінити ситуацію тверезо, незважаючи на образи до колишнього чоловіка. З ним ви однозначно будете почувати себе більш впевнено і захищено.

Особливо, це стосується складних випадків, наприклад, коли причиною розлучення є сімейне насильство.

Допомога адвоката при шлюборозлучному процесі з кожним роком стає все більш затребуваною послугою. Записавшись на консультацію, ви зможете правильно і чітко сформулювати вимоги і захистити свої інтереси в суді. Юрист з розлучень допоможе підкріпити все це законодавчо-нормативною базою.

При цьому ваше звернення до суду не буде підвладне емоціям і бажанням помститися, а сформульоване згідно сімейного кодексу України. У підсумку, ви отримаєте все, що вам належить за законом. Адже надто завищені вимоги з вашого боку можуть наштовхнути суддю на прийняття рішення на користь вашого колишнього чоловіка (колишньої дружини).

З хорошим адвокатом по розірванню шлюбу такого не станеться, адже він точно знає, на що ви і ваші діти, якщо вони є, можете претендувати.

Умови припинення шлюбу і процедура розлучення

Шлюборозлучний процес може проходити в 2 установах:

Шлюб може бути розірваний в ГОРАГС, якщо у пари є спільне бажання це зробити і відсутні діти. Для процедури подружжю потрібно лише разом подати заяву і почекати постанову про розлучення близько місяця.

Згідно сімейного кодексу, ГОРАГС може провести шлюборозлучний процес і в присутності одного з пари.

Наприклад, якщо чоловік (дружина) давно пропав, визнаний недієздатним або засуджений до в'язниці на 3 роки і більше.

Якщо подружжя має неповнолітніх дітей, то в разі розлучення потрібно звернутися в суд. Причому, шлюб може бути припинений, як за заявою одного члена сімейної пари, так і обох. В ході судового розгляду зазвичай з'ясовують:

Після засідання суду призначається місячний термін, протягом якого подружжя може передумати і забрати свою заяву. Якщо цього не станеться, то суд винесе свій вердикт і сповістить їх про нього.

Навіть якщо чоловік з дружиною не мають суперечок щодо шлюборозлучного процесу і його основних моментів (майна, опіки та іншого), вони все одно зобов'язані подати свою заяву до суду на розлучення. Але до нього подружжю необхідно додати договір, де узгоджені всі складові розірвання шлюбу, особливо ті, що стосуються дітей.

Якщо суддя вважатиме, що будь-які з пунктів протизаконні, порушують права дитини або не виконуватимуться, то він має право відмовити парі. У такому випадку потрібно доопрацювати договір і знову подати на розлучення.

Якщо вам потрібне розлучення адвокат зможе відокремити ваші образи від реальних обставин і висунути адекватні вимоги в суді, захистивши при цьому ваші законні права.

Скільки коштує розлучення в Україні

Багатьох хвилює питання про те, скільки коштує розлучення в Україні. Все залежить, в першу чергу, від того, чи звертаєтеся ви в РАГС або суд. Вартість розлучення в суді дорівнює збору в розмірі 20% від мінімальної зарплатні.

Якщо розірвання шлюбу відбувається в РАГСі, то подружжю необхідно заплатити держмито за реєстрацію акту цивільного стану, яка на сьогоднішній момент складає половину неоподатковуваного мінімального доходу.

Подати заяву в один з перерахованих вище органів можна тільки після сплати цих зборів.

Терміни проведення процесу розлучення

Терміни процесу розірвання шлюбу залежать від інстанції, в якій буде проводитися процедура. Найбільш швидкий варіант – подача заяви в РАГС на розлучення. При цьому процес розірвання шлюбу займе не більше 4 тижнів, але він вимагає спільної згоди подружжя.

У разі звернення до суду, процедура розлучення займає не більше 4 місяців. Спочатку позивач чекає пару тижнів, щоб розглянули його справу і призначили засідання, а потім від 30 до 90 днів приймається рішення щодо нього.

Ці тимчасові рамки підкріплені Сімейним кодексом України та дотримуються у всіх судах.

Щоб процес розлучення пройшов швидко, необхідно заздалегідь звернутися до юридичної компанії. Грамотні фахівці проконсультують вас щодо нюансів процесу, а також ваших прав.

Адвокат по розлученню підготує всі необхідні документи і складе позовні заяви для розірвання шлюбу, а також допоможе налаштуватися на майбутнє засідання, розповівши про те, що вас чекає і як правильно себе вести. При бажанні, сімейний адвокат може бути присутнім з вами в суді, щоб допомогти захистити ваші інтереси і додати вам впевненості.

Так як статистика розлучень в Україні досить висока, у нас є окремий адвокат зі шлюборозлучних справ, який допоможе провести розірвання шлюбу за всіма нормами і законами України, щоб у майбутньому рішення суду неможливо було оскаржити, або переглянути.

Стягнення аліментів після розлучення

Одним з найпоширеніших і складних моментів при розлученні є стягнення аліментів. Сума аліментів при встановленні щомісячного розміру завжди дуже спірна. Хоч з законодавчої точки зору все виглядає просто, існують деякі нюанси, які необхідно врахувати.

Якщо ви хочете переконатися у своєму праві на отримання аліментів, зверніться до наших юристів з сімейного права для отримання кваліфікованої консультації. Ретельно розглянувши матеріали вашої справи, адвокат зі шлюборозлучних справ зможе точно сказати, на що ви можете претендувати після розлучення.

Читайте также:  Divorce through the internet

Також, він з легкістю підготує необхідні документи для подачі в суд і захистить ваші інтереси на засіданні.

Розлучення через суд

Розірвання шлюбу через суд – це дуже неприємний і складний процес. Наша компанія готова запропонувати вам кваліфіковану допомогу адвокатів по розлученню. На консультації наші юристи прояснять всі ключові моменти процедури розірвання шлюбу і розкажуть про ваші права.

Досвідчені адвокати по сімейним справам допоможуть захистити ваші права в суді, навіть без вашої особистої присутності. Ми розробимо для вас позовні заяви про стягнення аліментів, поділ майна, опіки та інші, щоб грамотно представити їх на засіданні.

Якщо рішення судді вас не влаштує, то ми допоможемо його оскаржити в апеляційній чи касаційній інстанції. В кінцевому підсумку, ми зробимо все, щоб ви досягли поставлених цілей. Ви також можете звернутися до нас за підтримкою в ході досудового розгляду.

Це може допомогти досягти угоди з чоловіком чи дружиною, а також правильно сформулювати і представити свої вимоги.

Якщо ви хочете домогтися для себе справедливого рішення або вам потрібна консультація, то ви повинні звернутися до наших провідних юристів.

Позовні заяви і представництво в суді

Звернувшись до нас, ви можете не переживати про хід судового розгляду. Наш адвокат зі шлюборозлучних процесів має глибокі знання законів України та успішно практикує їх вже не один рік.

Ви можете бути впевнені, що підготовлені нами процесуальні документи відповідають усім чинним нормам.

Крім того, грамотні виступи наших адвокатів в ході суду дозволять максимально розкрити ваші вимоги, викладені в позові, і підкріпити їх законами України, що неодмінно приведе до бажаного результату.

Позовна заява про розірвання шлюбу

Якщо в ході шлюборозлучного процесу має відбутися поділ майна і визначення опіки над дітьми, то розлучення можливе тільки через суд, для якого необхідно підготувати позовну заяву про розірвання шлюбу.

Провести розлучення через суд часто навіть вигідно, адже можна об'єднати відразу кілька проблем. Мається на увазі, що вам дозволяється подати позов про розірвання шлюбу, включаючи права опіки і розподіл майна.

Всі ці питання можуть бути вирішені в ході одного судового розгляду.

Позовна заява про поділ спільного майна подружжя

Розділ спільного майна подружжя є одним з найскладніших і спірних моментів шлюборозлучного процесу. Особливо, якщо чоловік і дружина не можуть прийти до спільної думки до засідання в суді.

У таких ситуаціях просто незамінна буде допомога кваліфікованого юриста.

Він не тільки прояснить всі ключові моменти з точки зору законодавства України, але допоможе скласти позовну заяву про розподіл майна і представити її в залі суду.

Позовна заява про стягнення аліментів

Якщо подружжя має неповнолітніх дітей, то вони залишаються з одним з батьків за рішенням суду. Найчастіше опіка віддається матері, незалежно від рівня її доходів. При цьому розлучення не повинне позначитися на матеріальному добробуті дитини.

Саме тому суддя встановлює розмір аліментів, які щомісяця повинен буде виплачувати батько. Це не тільки допомагає забезпечити дитину всім необхідним, але привертає другого з батьків до турботи про нього.

Наші юристи по розлученню в Києві з легкістю можуть допомогти правильно скласти позовну заяву про стягнення аліментів на дитину і представити її в суді.

Позовна заява про зменшення розміру аліментів

Спочатку суд встановлює певний розмір аліментів. Але іноді через певний термін батьки можуть бути не здатні їх виплачувати в силу певних обставин. Наприклад, у зв'язку зі звільненням або проблемами зі здоров'ям.

У такій ситуації необхідно подати до суду позовну заяву про зменшення розміру аліментів. Це запобіжить утворенню заборгованості, яку в процесі буде важко погасити.

Порядок звернення, а також умови, при яких дана процедура проводиться, можна дізнатися з нормативних актів або проконсультувавшись з нашим юристом.

Позовна заява про позбавлення батьківських прав

Якщо подружжя має неповнолітніх дітей, то процес розірвання шлюбу завжди проходить складніше. Адже суду належить вирішити, з ким вони залишаться. Звичайно, в першу чергу, враховуються інтереси дитини.

Іноді, суд змушений позбавити прав обох батьків з метою захисту неповнолітніх дітей. Незважаючи на те, що цей метод досить жорсткий, у багатьох випадках він рятує дитині життя і дає шанс на краще майбутнє.

Рішення щодо позову про позбавлення батьківських прав приймається на основі показань представників органів опіки, психологів, вчителів і вихователів.

Послуги адвоката при розлученні

Юридичні послуги в ході шлюборозлучного процесу через суд в Києві пропонують багато компаній, але далеко не всі з них дійсно можуть грамотно захистити інтереси своїх клієнтів.

За довгі роки успішної практики наші юристи встигли зіткнутися з безліччю складних конфліктних сімейних ситуацій і вирішити їх законним шляхом. Все це тому, що наші адвокати мають багаторічний досвід і добре знають як оформити розлучення.

Вони постійно стежать за оновленнями законодавчо-нормативної бази України, так що, звертаючись до них, ви можете бути впевнені, що отримуєте тільки актуальну інформацію.

Зазвичай, до допомоги юриста при розлученні вдаються лише в складних ситуаціях. Консультація юриста по розлученню, коли справа стосується поділу майна або виплати аліментів, допоможе врегулювати законно всі моменти. Такі, місцями дуже заплутані, справи вимагають від юриста максимум зібраності і глибоких знань в законодавстві України.

Послуги адвоката при розлученні – це оперативний і грамотний правовий захист від провідних юристів в Києві, які нададуть детальну консультацію, підготують клієнта до звернення в суд і доб'ються для нього справедливого рішення. Адвокат по розірванню шлюбу в Києві готовий захищати інтереси клієнтів в будь-яких судових інстанціях.

Співпраця з нами здивує вас рівнем сервісу і підготовки наших працівників. Знання та досвід адвокатів дозволять вирішити навіть найскладнішу ситуацію по розлученню законним шляхом. Ви можете забути про переживання і нерви, адже наші юристи зроблять все можливе, щоб домогтися кращого результату в суді.

До того ж, вартість наших послуг дуже доступна і розрахована на людей з будь-яким рівнем доходу.

Розлучення онлайн 2022 | Подати заяву на розірвання шлюбу онлайн

РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ ОНЛАЙН В УКРАЇНІ

 • Максимально швидко та зручно
 • Відповідаєте на запитання
 • Отримуєте готові документи на розлучення
 • Надсилаєте або подаєте до суду
 • Отримуєте рішення про розлучення

ЮРИСТ ПО СІМЕЙНИМ СПРАВАМ В УКРАЇНІ

Компанія «РОЗЛУЧЕННЯ ОНЛАЙН» спеціалізується в сфері цивільного та сімейного права з 2007 року. За цей час ми досягли висот професіоналізму і накопичили багатий практичний досвід у галузі сімейного права. Детально вивчаємо проблему, оцінюємо перспективи вирішення сімейного спору, ретельно готуємо документи і представляємо інтереси клієнта в суді без його участі та присутності.

ПОСЛУГИ ЮРИСТА ПО СІМЕЙНИМ СПОРАМ

“Розірвання шлюбу онлайн” – незамінний помічник у важких сімейних ситуаціях. Ми пропонуємо розірвання шлюбу онлайн-дистанціно в Україні, розірвання шлюбу з іноземцем, без Вашої присутності в суді!

Ми спеціалізуємося на розірвання шлюбу онлайн в Україні і працюємо дистанційно в Україні на результат.

Розірвання шлюбу онлайн

Наші адвокати по розірванню шлюбу онлайн надають юридичні послуги:

 • проводимо процедуру розлучення з мінімальними втратами в суді або органах РАГС;
 • готуємо документи і позовну заяву, представляємо інтереси клієнта без необхідності особистої присутності;
 • надаємо комплексні послуги, включаючи розділ майна, аліменти і суперечки про дітей.

Економія грошей та часу

Отримайте готові документи для розлучення. Без переплат та втрати часу

Час очікування

 1. Через Розлучення Онлайн
 2. Через адвоката
 3. Витрати
 4. Через Розлучення Онлайн
 5. Через адвоката
 • В середньому 1000 грн., а часом доходить до 2000-3000 грн

При використанні сервісу «Розлучення онлайн»:

Просто

 • Не потрібно вивчати тонкощі сімейного права та цивільного процесу. Все що Вам потрібно, це переслати фото необхідних документів.

Приватно

 • Не потрібно контактувати з державними органами і юристами, спілкуватися з відповідачем по справі та розповідати іншим особам подробиці свого сімейного життя.

Дешево

 • Сплачуєте реальну ціну на ринку юридичних послуг. Жодних зайвих фінансових витрат на особисті зустрічі з юристом, погодинну оплату чи оренду дорогого офісу. Усі процеси в сервісі «Розлучення онлайн» автоматизовані та оптимізовані.

Працюємо по всій території Україні та за кордоном

 • Отримуєте однаково високий рівень обслуговування в усіх регіонах України, оскільки сервіс «Розлучення онлайн» працює з усіма судами.

Чому процес розлучення відбувається у суді?

Згідно чинного законодавства України, якщо в подружжя є спільні неповнолітні діти або один із подружжя не згоден розлучатися, то рішення про розлучення повинен ухвалювати суд.

Які послуги та документи я отримую?

Скориставшись сервісом Розлучення Онлайн, ви отримаєте:

 • готову позовну заяву на розірвання шлюбу;
 • повний пакет документів для супроводу розірвання шлюбу;
 • детальну покрокову інструкцію по розлученню.

Які гарантії Ваших послуг?

Послугу надає адвокат Скрябіна Дар’я Сергіївна. З профайлом адвоката можна ознайомитись в реєстрі адвокатів України. Ми гарантуємо, що рішення суду буде на вашу користь! У випадку негативного результату ми повернемо вам сплачені кошти.

Читайте также:  Екстрадиція з України: кого і чому можуть вислати в інші країни

Які необхідні документи для розірвання шлюбу:

 • Оригінал свідоцтва про шлюб. Немає? Дублікат видає будь-який РАЦС
 • Копія або фотографія вашого паспорту.
 • Копія свідоцтва про народження, якщо є діти.

Вищезазначені документи надсилаєте на вайбер, ватсап, телеграм +38 (099) 219-22-94 і ми зв’яжемось з Вами для подальших дій.

Який строк розірвання шлюбу через суд?

На теперішній час справи про розірвання шлюбу розглядаються в спрощеному провадженні. Строк розірвання шлюбу через суд складає: 1,5-2 місяці, якщо ні кто не заперечує проти розірвання шлюбу.

Якщо згоди відповідача не має, то строк розірвання шлюбу може бути довший в залежності від обставин справи, строку для примирення, роботи суду та інше!

Але якщо Вам потрібна допомога по швидкому розлученню ми обов’язково допоможемо Вам.

У яких випадках необхідно звернутись до адвоката?

 • один із подружжя є громадянином іншої країни;
 • Ви знаходитесь за межами України і у Вас недостатньо документів для розлучення
 • є суперечки стосовно місця проживання дитини (дітей);
 • потрібно прискорити процес розлучення;
 • необхідно легалізувати рішення суду про розірвання шлюбу для використання таких документів за межами України;
 • потрібно зареєструвати рішення суду в ЗАГСі та отримати відповідний витяг з реєстру з відміткою про розірвання шлюбу та проставити на такому документі апостиль.

Юрист по аліментам онлайн

 • допомагаємо зробити встановлення і стягнення аліментів під ключ: від стадії мирного вирішення питання до подання позовної заяви та участі в судовому розгляді;
 • стягуємо аліменти в спрощеному порядку, надаємо допомогу при індексації невиплачених сум.

Збільшення або зменшення розміру аліментів онлайн

Перегляд розміру аліментів проводиться, якщо змінилися матеріальні обставини платника або одержувача. Надаємо послуги по збільшенню / зменшенню розміру аліментів у досудовому і судовому порядку. Супроводжуємо процес під ключ без участі клієнта.

Поділ майна подружжя онлайн

Допомагаємо провести поділ спільного майна подружжя, придбаного з моменту укладення шлюбу. Оцінюємо законність шлюбного контракту, врегулюємо суперечки шляхом мирних переговорів, захищаємо інтереси клієнта в суді з гарантією успіху.

Позбавлення батьківських прав онлайн

Обмеження / позбавлення прав батьків означає заборона займатися вихованням дитини. Допомагаємо в спілкуванні з органами опіки, збираємо необхідні докази, гарантовано захищаємо інтереси дітей у суді.

Визначення місця проживання дитини онлайн

Допомагаємо у врегулюванні суперечок про проживання дитини / дітей після розлучення батьків. Підготуємо пакет документів, зберемо характеристики і свідоцтва, уявімо інтереси клієнта в судовому розгляді

Порядок спілкування з дитиною онлайн

Проводимо процедуру розлучення з мінімальними емоційними і фінансовими втратами в суді або органах РАГС. Готуємо документи і позовну заяву, представляємо інтереси клієнта без необхідності особистої присутності. Надаємо комплексні послуги, включаючи розділ майна, аліменти і суперечки про дітей.

Встановлення батьківства онлайн

Надаємо повний комплекс послуг по встановленню материнства / батьківства: збір доказів, показань свідків і висновків експертів, підготовка та подання позовної заяви до суду.

Досвідчені юристи сервісу «Розлучення онлайн» допомагають врегулювати сімейні справи, пов’язані з розлученнями, майновими спорами, стягненням аліментів, опікунськими та батьківськими правами. Також сімейні юристи складають шлюбні контракти тощо.

ОСОБЛИВОСТІ ВЕДЕННЯ СІМЕЙНИХ СПРАВ У СУДІ

Основна особливість судового врегулювання суперечок між родичами – висока значимість морально-етичних чинників. Тому юрист з питань сімейного права, домагаючись потрібного клієнту рішення, виконує комплекс завдань:

 • досконально вивчає суть конфлікту, претензії сторін;
 • формує доказову базу – підтверджують правоту довірителя документи, відео- та фотоматеріали, показання свідків;
 • бере участь в засіданнях суду, будуючи свої виступи так, щоб не образити сторону відповідача, не завдати більшої шкоди родинним стосункам.

Адвокати спеціалізуються на сімейному праві, гарантують конфіденційність в рамках закону.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Професіоналізм

Всі юристи компанії володіють великими знаннями законодавства і багатою судовою практикою. Для нас є складні проблеми, але немає нерозв’язних.

Експертна

15 років ми цілеспрямовано займаємося сферою сімейного права, постійно підвищуючи кваліфікацію. Вивчаємо і застосовуємо всі новелли закону, аналізуємо судову практику.

Індивідуальний підхід

Підходимо до кожної справи ретельно і працюємо з повним зануренням. Нашим клієнтам гарантовані повна конфіденційність, увагу і підтримка на будь-якому етапі.

Нестандартні рішення

Вивчаємо проблему в деталях, звертаючи увагу на найдрібніші нюанси. Повністю контролюємо хід справи, обертаючи все помилки опонента на користь замовника.

Репутація

Ми дорожимо своїм добрим ім’ям і довірою клієнтів. Найкраще це підтверджує факт, що більше третини клієнтів звертаються до нас знову або рекомендують своїм знайомим.

Оптимальні строки

Працюємо швидко і якісно, оперативно вирішуючи всі питання, які безпосередньо залежать від нас. Тримаємо клієнта в курсі того, на якій стадії знаходиться справа.

Гнучкі ціни

Наші ціни доступні для людей з різним доходом. Питання вартості послуг вирішується індивідуально, з урахуванням всіх деталей і складності справи. Можлива часткова і поетапна оплата.

УЧАСТЬ ПРОФЕСІОНАЛІВ -ЦЕ УСПІШНІСТЬ РЕЗУЛЬТАТУ ВАШОЇ СПРАВИ

За 15 років юридичної практики ми отримали заслужене право називатися експертами в своїй справі, вирішуючи сімейні спори будь-якої складності. Це підтверджують:

 • 97% успішно завершених справ
 • 10-15 років середній стаж наших юристів
 • 245 дітей отримали аліменти на середню суму 5 тисhttps://erau.unba.org.ua/profile/66275. грн.
 • 750 подяк від наших клієнтів

Запишіться на КОНСУЛЬТАЦІЮ

За телефонами:

 • +38 (099) 219-22-94
 • +38 (096) 002-02-05

Сервіс «Розлучення онлайн в Україні» створений адвокатом Скрябіною Дар’єю Сергіївною. Свідоцтво № 001937 Відомості за посиланням.

https://erau.unba.org.ua/profile/66275

РозірванняШлюбу.Online

У випадку, коли у сімейної пари є діти до 18 років або ж спільних дітей немає, але один з подружжя бажає розлучитися, а інший прагне зберегти шлюб, єдине можливе розлучення через суд (Сімейний Кодекс України).

За відсутності дітей позовна заява на розірвання шлюбу через суд подається до місцевого загального суду за місцем проживання чи перебування відповідача. Якщо подружжя має спільних дітей, які не досягли повнолітті, позов подається до суду за місцем реєстрації відповідача або позивача – на вибір останнього.

Позов про розлучення через суд з особою, яка тимчасово не проживає на території України або місце перебування якої невідоме, можна подати за місцем знаходження її майна або за останнім місцем проживання.

Важливо! Позов на розлучення через суд не може бути подано під час вагітності та допоки дитина не досягне однорічного віку. Однак можливі виключення, коли:

 • один з подружжя вчинив неправомірну дію по відношенню до іншого з подружжя або дитини
 • батьківство зачатої або народженої дитини визнане іншою особою
 • інформацію про батька дитини, виключено судом з активного запису про народження.

Що має містити позовна заява на розлучення через суд

 • назва суду
 • персональні дані позивача, відповідача та представника позивача (якщо заява подається через представника), а саме: прізвище, ім'я, по батькові, адреса проживання, номери телефонів, при умові, що такі відомі.
 • перелік позовних вимог та їх обґрунтування. Вказується дата та місце реєстрації шлюбу, період, з якого подружжя не проживає разом або не веде спільне господарство, причини розірвання шлюбу, вимоги щодо поділу набутого під час шлюбу майна та інші вимоги, які можуть бути розглянуті під час судового слухання.
 • докази, що підтверджують факти, вказані в позовній заяві на розлучення через суд. Як правило, пояснень позивача у справі достатньо інших документів чи доказів пред’являти не потрібно.

Якщо позов на розірвання шлюбу через суд подається через представника, до заяви на розлучення через суд має бути прикріплена нотаріально завірена довіреність, чи інший документ, що підтверджує його повноваження.

Перелік документів, які прикріплюються до заяви про розлучення через суд

До позовної заяви на розлучення через суд прикріплюються такі документи:

 • оригінал свідоцтва про шлюб
 • копія паспорта та ідентифікаційного коду позивача
 • копія свідоцтва про народження, якщо є дитина/діти
 • квитанція про сплату судового збору (оригінал)
 • копія позову на розірвання шлюбу через суд з додатками для відповідача

Онлайн заява на розлучення через суд

Спростити такий процес, як розлучення через суд — швидко сформувати потрібний пакет документів і отримати чек лист своїх дій можна за допомогою сервісу «Розірвання Браку Онлайн».

Для цього досить зайти на сайт, відповісти на поставлені питання і отримати готові документи для розірвання шлюбу через суд за все через 10-20 хвилин після подачі заявки.

Вам залишиться тільки відправити або подати їх до потрібного суду.

Перший крок до нового життя

Послугу надає Адвокатське бюро

Отримайте документи онлайн зі знижкою 50% за 499 грн 1000 грн

Подайте до суду Укрпоштою

Згода партнера необов’язкова

Розірвання шлюбу | Розлучення: допомога сімейного адвоката

Розірвання шлюбу – процедура офіційної державної реєстрації розірвання укладеного шлюбу. Внаслідок цього дії органом РАЦСу або судом виноситься запис про розірвання шлюбу.

Адвокати по сімейним справам пропонують послугу розірвання шлюбу в судовому порядку. Ціна за дану послугу вказана за повний пакет документів як для подання позовної заяви, так і для отримання рішення суду.

В результаті шлюборозлучний процес супроводжується нашими юристами з моменту подачі позову до суду до отримання рішення суду з печаткою суду. Ми впевнено рекомендуємо доручити оформлення розлучення досвідченому адвокату по сімейним справам.

У нас Ви можете вибрати необхідний для себе пакет послуг, від «Мінімального» який передбачає лише написання позову юристом, до «Максимального» в який входить повний супровід процесу, в тому числі і участь адвоката в судових засіданнях.

Читайте также:  Экстрадиция. Что это, кого и почему могут выслать в другие страны из Украины

Розлучення через РАЦС

Розірвання шлюбу здійснюється шляхом подачі заяви до органів РАГС подружжям (тобто обидва сторони повинні бажати розірвати шлюб і підписати про це заяву). При цьому у подружжя не повинно бути неповнолітніх дітей на момент подачі заяви про оформлення розлучення.

Для подачі заяви на розлучення, з документів при собі необхідно буде мати паспорти, свідоцтво про укладення шлюбу осіб, які бажають розлучитися.

У РАЦСі подається заява про реєстрацію розірвання шлюбу. Заява складається спільно подружжям в РАГСі, заздалегідь його складати не потрібно.

Якщо один з подружжя не може фізично з’явитися в ЗАГС для подачі заяви про розірвання шлюбу, він може запевнити цю заяву у нотаріуса і подати його через другого чоловіка. При цьому в заяві можна вказати про розгляд питання про оформлення розлучення без його участі.

Слід врахувати, що шлюб не може бути розірваний раніше одного місяця з дня подачі заяви в ЗАГС про розірвання шлюбу. Протягом даного місяця подружжя може помиритися, відновити відносини і відкликати заяву про розірвання шлюбу. При цьому відкликати заяву про розірвання шлюбу через РАГС може один з подружжя.

Якщо протягом місяця заяву про розірвання шлюбу не буде відкликано, шлюб буде розірваний органом ЗАГС

Також розірвати шлюб через ЗАГС можна в тому випадку, якщо один з подружжя визнаний безвісно відсутнім, недієздатним.

Розірвання шлюбу онлайн через інтернет

З 2015 року заяву на розірвання шлюбу через РАГС можна подати не виходячи з дому, по інтернету.

Процес подачі встановлений наказом Міністерства юстиції України «Про введення пілотного проекту щодо подання заяв в сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет» і «Порядком розгляду відділами державної реєстрації актів цивільного стану – учасниками пілотного проекту заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, поданих через мережу Інтернет».

Заява про розірвання шлюбу через інтернет подається тільки для тих випадків, як і для розірвання шлюбу через РАГС, про що було зазначено вище. Таку заяву про оформлення розлучення подають за місцем проживання одного з подружжя.

Для подачі заяви про розірвання шлюбу необхідно зареєструватися на веб-порталі Міністерства юстиції України «Звернення в сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Після реєстрації на порталі потрібно внести необхідні дані про подружжя, які збираються розірвати шлюб в електронну форму, докласти скан-копії документів, а саме:

 • паспорта подружжя;
 • документ про реєстрацію шлюбу (у тому випадку, якщо шлюб зареєстрований за межами України);
 • квитанції про оплату державного мита за розірвання шлюбу.

Після правильного оформлення заяви на розлучення, оригінали цих документів потрібно буде пред’явити в подальшому в РАЦСі.

Розірвання шлюбу через суд

Виключно в судовому порядку може бути розірваний шлюб в разі:

 1. наявності у подружжя неповнолітніх дітей
 2. один з подружжя проти розірвання шлюбу

Позов про розірвання шлюбу не може бути поданий до суду в разі вагітності дружини і до досягнення дитиною 1 року.

За підсумками розгляду поданого до суду заяви про розлучення (позову про розірвання шлюбу) суд виносить рішення. Рішення про розірвання шлюбу в ступає в силу через 30 днів після судового засідання, і надсилається судом до органів РАГСу.

Документальне оформлення розлучення (внесення запису до реєстру, паспорт) здійснюється на підставі рішення суду про розірвання шлюбу.

Порядок подання позову про розірвання шлюбу

На сьогодні існує два варіанти подання позовної заяви про розірвання шлюбу до суду: шляхом подачі спільної заяви подружжя або подачі позову одного з подружжя.

Позовні заяви про розлучення подаються до місцевих судів (районних судів).

Варіант подачі спільної заяви подружжя на практиці використовується рідко, так як для подачі такої заяви потрібно подати суду також договір «Про виховання і забезпеченні дитини після розірвання шлюбу батьків». Такий договір укладається між подружжям і завіряється нотаріусами.

 • Так як в Україні мало хто з нотаріусів засвідчував такі договори через відсутність відповідної практики, ми рекомендуємо варіант подачі позову в суд від одного з подружжя.
 • Позов про розірвання шлюбу за заявою одного з подружжя готується нашими юристами і подається за місцем проживання заявника (в тому випадку якщо з ним проживають неповнолітня дитина) або за місцем проживання відповідача.
 • У позові про розірвання шлюбу необхідно вказати про повернення дошлюбного прізвища, або залишити прізвище, яка була отримана під час укладання шлюбу.

Розірвання шлюбу з іноземцем

Процедура розірвання шлюбу з іноземцем відрізняється від процедури розірвання шлюбу між громадянами України.

Якщо шлюб був укладений в Україні, один з подружжя має право на звернення до місцевого суду із заявою про розлучення (позовом).

Розлучення при цьому буде зареєстрований РАГСом на підставі рішення суду.

Які документи додаються до позову про розірвання шлюбу

Для оформлення розлучення шляхом подачі позову необхідні наступні документи:

 1. паспорт позивача
 2. свідоцтво про укладення шлюбу
 3. свідоцтво про народження дитини (дітей)

За позов про розірвання шлюбу необхідно сплатити судовий збір в розмірі 0,4 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Позовна заява про розірвання шлюбу разом з оригіналом квитанції про оплату судового збору та завіреними копіями документів направляється в один із судів.

Для того, що б правильно оформити документи для розлучення, радимо звернутися до адвоката, який профільно займається сімейним правом.

Скільки часу триває справа про розірвання шлюбу

Слід розуміти те, що якщо позов про розірвання шлюбу буде оформлений неправильно, суд може його залишити без руху, або повернути, що значно затягне процес вирішення даного питання. У зв’язку з цим, рекомендується звернутися до адвокатів, які займаються практикою сімейного права для підготовки необхідних документів.

Після подачі заяви про розірвання шлюбу (позову) до суду, суд призначає судове засідання у справі через 3-4 тижні з моменту отримання позову. Даний строк середній для України.

Якщо подружжя являється в перше судове засідання і визнають позов, суд виносить рішення про розірвання шлюбу, яке вступає в законну силу в протягом 30 днів.

Той з подружжя, який заперечує проти розірвання шлюбу та хоче примиритися, має право звернутися до суду з клопотанням про надання термінів для примирення. Залежно від обставин справи і думки іншого з подружжя, суд може зупинити провадження у справі і дати сторонам строк для примирення, який не може перевищувати 6 місяців.

 1. У тому випадку, якщо відповідач не є на перше засідання, суд переносить засідання ще на 2-4 тижні, після чого приймає заочне рішення.
 2. Таким чином, строк розгляду справи з моменту подачі позову до суду до отримання рішення суду з відміткою про набрання ним чинності може становити від 2 до 8 місяців.
 3. Після отримання рішення суду про розірвання шлюбу, воно подається до органів РАГС, де виробляється реєстрації розірвання шлюбу в відповідних реєстрах.

Відмітка в паспорті про розірвання шлюбу за сьогоднішніми нормами не ставиться. На цій стадії оформлення розлучення буде вважатися завершеним.

Контроль справи про розлучення в суді, повідомлення сторін по смс

При подачі позову про розірвання шлюбу до суду ми також подаємо заяву про інформування сторін по смс. Це звільняє суд від необхідності направляти повістки поштою і прискорює призначення судових засідань у справі.

Також всі подані позови про розлучення відстежуються в системі Verdictum, що ставить справу на контроль, ми оперативно отримуємо інформацію про те, на кого розписана справа, чи були відкрито провадження і на коли призначено найближче судове засідання.

Подача заяви про згоду з розлученням з боку відповідача

У тому випадку, якщо відповідач не заперечує проти розірвання шлюбу, але на утриманні сім’ї знаходиться дитина, розірвання шлюбу можливо через суд.

Для того, що б розгляд справи про розірвання шлюбу було проведено в одне засідання, без участі сторін, нами готується заява про визнання позову, яке підписується особисто відповідачем і подається в суд.

Отримання рішення про розірвання шлюбу в канцелярії суду

Всі клопоти з отримання рішення суду про розлучення ми беремо на себе.

Для цього ми пишемо заяву, подаємо його в канцелярію суду, після чого отримуємо рішення з відміткою про його вступ в законну силу. Це звільняє клієнта від необхідності кількаразового відвідування суду для отримання документів.

Корисні матеріали сайту rozluchennya.com.ua:

 • адвокат по визначенню місця проживання дитини;
 • адвокат по розірванню шлюбу (юрист з розлучень);
 • адвокат по аліментам (стягнення аліментів);
 • усунення перешкод у спілкуванні з дитиною;
 • адвокат по позбавленню батьківських прав;
 • встановлення факту перебування в шлюбі;
 • адвокат по поділу майна подружжя;
 • адвокат по усиновленню;
 • виїзд дитини за кордон.
Ссылка на основную публикацию