Розлучення без присутності в суді і рагсі

Розлучення без присутності в суді і РАГСі

Згідно Сімейного кодексту України процедура державної реєстрації розірвання шлюбу в органах ДРАЦС за вищезгаданим обставинам здійснюється відповідно до вимог Правил державної реєстрації актів цивільного стану.

Порядок здійснення розлучення здійснюється полягає в наступному:

 • Подача відповідної заяви чоловіком, бажаючим розірвати шлюб в орган РАЦС за місцем свого проживання або за місцем реєстрації шлюбу. При цьому така заява має затверджену законом форму.
 • Сплата держмита відповідно до вимог.
 • Пред’явлення додаткових документів. До таких документів належать – документи, які посвідчують особу заявника (тобто мова йде про паспорт), свідоцтво про шлюб, рішення суду про визнання особи безвісно відсутньою чи недієздатною.

Після подання до органу РАЦС вищеназваних документів, його співробітником призначається дата розлучення. При цьому, розлучення може бути здійснений не раніше ніж після закінчення одного місяця з дня подачі заяви та тільки в присутності сторін (заявника).

При отриманні відповідної заяви працівник органу РАЦС інформує про нього і про дату розлучення в триденний строк шляхом направлення повідомлення наступних осіб (в залежності від підстави):

 • опікуна (орган опіки та піклування) недієздатного чоловіка;
 • керуючого майном безвісно відсутнього.

У визначену дату реєстратор здійснює розірвання шлюбу і видає свідоцтво про розірвання шлюбу. Крім цього він також повертає свідоцтво про шлюб з відповідною відміткою (якщо воно є).

Розірвання шлюбу без присутності чоловіка в суді

Хочу розлучитися з чоловіком. Згоди він мені не дає, однак визнаний недієздатним, я його опікун. Чи потрібно оформляти розірвання шлюбу в судовому порядку?

У Вашому випадку відповідно до СК України можливе розірвання шлюбу в органах РАЦС, однак, якщо Ви будете бути і заявником і опікуном, то може виникнути конфлікт інтересів. У зв’язку з цим інтереси Вашого чоловіка повинні представляти органи опіки та піклування.

Розлучення без участі подружжя через суд

На закінчення розглянутого питання про можливість розірвання шлюбу без участі одного з подружжя хотілося б звернути увагу на наступні моменти:

 1. Перелік підстав для здійснення такого шлюборозлучного процесу є вичерпним.
 2. Заявник повинен мати у своєму розпорядженні необхідними додатковими документами, отриманими в установленому порядку, для підтвердження обставин, що стосуються «долі» коштів другої половини.
 3. Обов’язковість сплати держмита за вчинення реєстраційних дій.

Послуги адвоката по сімейним справам

Сімейний адвоката надасть Вам юридичну консультацію та допоможе скласти всі необхідні документи по розлученню в РАЦС без присутності подружжя.

 • Ми відповідаємо за якість виконання юридичних послуг та гарантуємо позитивний результат.
 • За допомогою послуг сімейного адвоката або юриста Ваша справа по розлученню в РАЦСі без присутності подружжя буде вирішена більш професіонально та швидко.
 • Звернувшись до нас Ви гарантовано отримуєте професійну юридичну допомогу по розлученню в РАЦСі без присутності подружжя.

Наш багаторічний досвід в юридичній сфері є гарантією Вашого успіху – це те, що потрібно Вам зараз для вирішення Вашої проблеми.

Ви заслуговуєте нашої професійної юридичної допомоги!

Зробіть перший крок до Вашої перемоги по юридичній справі по розлученню в РАГСі без присутності подружжя, подзвоніть або напишіть адвокату і Ви отримаєте відповіді на всі Ваші питання.

Сімейний адвокат в Україні

заява про розірвання шлюбу без присутності зразок розірвання шлюбу за заявою одного з подружжя розірвання шлюбу онлайн розірвання шлюбу в судовому порядку розірвання шлюбу через рацс однією з підстав розірвання шлюбу орацс за заявою одного із подружжя є: позовна заява про розірвання шлюбу з неповнолітніми дітьми 2020 зразок як розлучитися з чоловіком без його згоди

проверила Виктория Халимон 20.05.2021

 1. яндекс
 2. розлучення через загс без присутності 430 розлучення через загс без присутності чоловіка 352 розлучення + в загсі без присутності чоловіка 152 розлучення + в загсі без присутності + одного 64 розлучення без присутності чоловіка + в загсі 49 розлучення без присутності дружини + в загсі 25 розлучення через загс без присутності дружини 23 розлучення через загс без присутності чоловіка документи 12
 3. розлучення онлайн без присутності + в загсі

Добавила статистику Виктория 25.05.21

Розлучення без присутності в суді і РАГСі Розлучення без присутності в суді і РАГСі Розлучення без присутності в суді і РАГСі Розлучення без присутності в суді і РАГСі Розлучення без присутності в суді і РАГСі Розлучення без присутності в суді і РАГСі Розлучення без присутності в суді і РАГСі Розлучення без присутності в суді і РАГСі Розлучення без присутності в суді і РАГСі

 • Аліменти
 • Блог
 • Діти
 • Зразки документів
 • Майно
 • Місто
 • Послуги
 • Про нас
 • Розлучення

Розлучення без присутності в загсі і суді

Подружнє життя не завжди виявляється такою безхмарною і щасливою, якою здається на самому початку відносин. Буває, що сімейний союз не витримує випали випробувань і коли подружжя переконуються у відсутності перспектив їхнього шлюбу, вони приймають рішення про його розірвання.

Навіть за умови повної згоди чоловіка і дружини на розлучення іноді вони сподіваються уникнути цієї психологічно складної процедури і вирішують залучити фахівців для представлення своїх інтересів у суді. Розлучення без присутності однієї або обох сторін в залі суду із заміною професійними представниками — звичайна практика для зарубіжжя.

Чи можливо це в, і якщо так, то як розлучитися, не відвідуючи суду?

Розлучення без присутності в суді і РАГСі

Варто відразу зазначити, що якщо у подружжя немає спільних неповнолітніх дітей і майнових претензій, то справу про розлучення цілком можна вирішити і без суду.

Необхідно просто подати спільну заяву до відділу РАЦС і дочекатися закінчення строку, необхідного за законодавством для можливого примирення.

Якщо за цей час досягти миру не вдасться, потрібно разом з'явитися в ЗАГС, де і будуть оформлені документи про розірвання шлюбу з отриманням на руки свідоцтва про розлучення.

Що робити, якщо немає можливості з'явитися в ЗАГС?

Бувають випадки, коли подружжя роз'їжджаються ще до офіційного розірвання союзу по різних районах і містах. Відсутність вільного часу або грошей можуть стати причиною неможливості явки однієї зі сторін в ЗАГС, де шлюб укладався.

Закон «Про акти цивільного стану» передбачає вихід з такого скрутного становища у вигляді процедури розлучення в РАГСі без одного з подружжя. У ньому говориться, що реєстрація розірвання шлюбу повинна здійснюватися при явці одного боку.

Розлучення без присутності в суді і РАГСі

Крім цих обставин можливість розлучення без присутності чоловіка мається на увазі в таких випадках:

 • визнання одного боку зниклою безвісти;
 • визнання дружина недієздатним;
 • позбавлення волі на 3 роки і більше.

За таких умов наявність малолітніх дітей не має для відділу РАЦС значення.

Коли без суду не обійтися

Велика частина розлучень все ж оформляється через судові органи, так як розлучитися, обійшовшись тільки лише походом в ЗАГС, можна далеко не завжди. Розлучення через РАГС неможливий, якщо:

Розлучення без присутності в суді і РАГСі

 • один чоловік не згоден на розірвання шлюбу;
 • в родині є спільні діти, які не досягли 18 років;
 • між сторонами наявні невирішені суперечки про розділ майна.

У всіх перерахованих випадках в суді необхідно особисту участь подружжя або їх представників. Розлучення без присутності в суді можливий при належному оформленні всіх відповідних документів.

Згідно з порядком розірвання шлюбу через суд, встановленому статтями 21-25 Сімейного кодексу, на слуханні шлюборозлучного справи за відсутності однієї зі сторін її може замінити адвокат, що спеціалізується на цивільних процесах.

Доцільність розлучення без присутності подружжя має місце у випадку, коли позивач або відповідач не можуть бути в залі суду з поважної причини або просто не бажають відчувати негативні емоції через складнощі процесу розлучення.

Для того щоб адвокат міг представляти інтереси клієнта в суді, його повноваження мають бути підкріплені документально. Підставою для таких повноважень служить нотаріально завірена довіреність. Якщо вона оформлена у відповідності з усіма нормами законодавства, то учасник процесу може чекати результатів на місці, не будучи в суд.

Розлучення без присутності в суді і РАГСі

Розлучення автоматично

Сімейний кодекс передбачає автоматичне розірвання шлюбу. Справа в тому, що згідно із законодавством підставою для розлучення може послужити небажання перебувати у шлюбі одного з подружжя.

На це право одностороннього розлучення існують обмеження для чоловіків: чоловік не може розлучитися з дружиною, перебуває у стані вагітності, або при наявності дітей, яким не виповнилося одного року.

Читайте также:  Судебные и квазисудебные процедуры борьбы с рейдерством

Для жінки такого обмеження немає, і з її ініціативи розлучення через суд без присутності чоловіка може бути здійснений в будь-який час. Будучи при розлученні вагітної або маючи немовляти, дружина повністю бере на себе відповідальність за своє фінансове забезпечення.

Якщо спільні діти подружжя досягли віку 1 року, то неявка в суд може бути розцінена як свідоме перешкоджання шлюборозлучному процесу. З цієї причини суд може здійснити розлучення без присутності відповідача при його триразової неявці.

Причина відсутності в суді не впливає на процес розлучення, незалежно від того, чи навмисно відповідач не є на слухання або просто не знає про події.

Неявка може ускладнити тільки справа, в якому крім розлучення розглядаються майнові претензії.

Також складно вести процес розлучення без присутності сторін, якщо в сім'ї є неповнолітні діти, проте, судові органи розглядають подібні справи і виносять рішення незалежно від явки відповідача.

Бувають ситуації, коли правило про автоматичне розірвання шлюбу без присутності одного боку може бути використано на шкоду одному чоловікові.

Якщо при такому розлученні права одного з подружжя постраждали, наприклад, він не знав про процес або мали місце інші причини, він має право оскаржити рішення про розлучення в судовому порядку, вимагаючи відновлення колишнього сімейного стану або захисту своїх прав на дітей або частку спільно нажитого майна .

category Розлучення / Процедура розірвання шлюбу Увага, тільки СЬОГОДНІ! Які документи потрібні для розлучення

Зміст: Збір документів для розлученняДокументи для розлучення через судПоділ майна подружжяУкладання шлюбу є радісною подією. Подружжя дають обіцянку піклуватися один про одного протягом усього життя. Але багато пар порушують обітниці через всього…

Шлюборозлучний процес і його наслідки для дітей

Зміст: Ліквідація шлюбних уз в РАГСіПроцедура розірвання шлюбного союзу в судових органахНеобхідні документи для розлученняРозлучення за наявності дітейСімейне життя подружжя іноді стає неможливою і виникає бажання розірвати шлюбні узи.Процес…

Подача бланка заяви на розлучення в загс і суд

Зміст: Порядок розлученняПрипинення шлюбу через РАГСВимоги до позовної заявиПідстави для розлучення у судіРозлучення — це процедура розірвання шлюбного союзу. Щоб припинити сімейні відносини, подружжю недостатньо просто перестати спілкуватися і…

Які документи надати на розлучення: зразок

Зміст: Зразок форми на розірвання шлюбуДеякі нюанси такого процесуРозірвання шлюбу є одним з найпоширеніших юридичних процесів, для цього буде потрібно ряд певних документів, які дозволяють здійснити оформлення розлучення за всіма нормами…

Як правильно написати заяву на розлучення?

Зміст: Заяву на розлучення в ЗАГСНаписання позовної заявиРозірвання шлюбу в судіДокументи для розірвання шлюбуЗаочне рішення суду про розлученняДуже часто сімейні пари усвідомлюють, що їх подальше життя в шлюбі стала неможливою. Всі спроби зберегти…

Перелік необхідних документів для оформлення розлучення

Зміст: Розлучитися в РАГСі: що може бути простіше?Розрив сімейних відносин через ЗАГС одним з подружжяДокументація для розриву шлюбних відносин в судіКоли подружжя приймають нелегке рішення про розрив сімейних відносин, у них виникає питання: куди…

Документи і держмито для розлучення в Казахстані

Зміст: Розлучення в органах РАЦСДокументи, необхідні для розлучення в РАГСіРозірвання шлюбу в судіЗа статистикою, на 6 висновків шлюбу в Казахстані припадає 1 розлучення. Відповідно до закону держави «Про сім'ю і шлюб», прийнятим в 1998 р розірвання…

Як правильно подати заяву на розлучення в загс?

Зміст: Порядок розлучення в РАГСіЯк проводиться розірвання шлюбу за спільною заявою?Особливості розлучення за заявою одного з подружжяЯкщо подружжя більше не хочуть жити як одна сім'я, вони мають право оформити розлучення через ЗАГС або ж розірвати…

Де можна подати заяву на розлучення і як це правильно зробити?

Зміст: У якому порядку здійснюється розірвання шлюбу?Розлучення через РАЦС у випадку взаємної згоди сторінРозлучення через органи РАЦС за заявою одного з подружжяУ яких випадках потрібно розлучатися через суд?Порядок розірвання шлюбу через судДля…

Яка вартість розлучення в 2014 році

Зміст: Розірвання шлюбу в РАГСі і в судіА як в судовій інстанції?Скільки коштують послуги адвоката по розлученню?Готуємося до підвищення цінЗа правилами законодавства розірвання шлюбу може бути оформлено через органи РАГС або через суд. В обох…

Скільки коштує заплатити за розлучення в загсі?

Зміст: Ціна розлучення: скільки коштує розлучитися в РАГСі?Чому розлучення коштує дорожче укладення шлюбу?Коли сімейне життя не в радість, а в тягар, якщо емоції вщухли і зроблені висновки, подружжя подають на розлучення. Хтось заздалегідь починає…

Як швидко і ефективно розлучитися з чоловіком

Зміст: Як розлучитися в загсіЯк розлучитися в судіЯк відбувається процедура шлюборозлучного процесу?Що робити, якщо чоловік іноземець?Життя може скластися по-різному: хоча кожна дівчина і мріє про те, що вийде заміж один і єдиний раз, на ділі,…

Як правильно оформити розлучення

Зміст: В ЗАГС або до суду?З ким залишаться неповнолітні?Підготовчі процедуриОсновні моменти процедуриРозлучення — далеко не сама радісна процедура в житті. Тим не менше тисячі пар щодня розривають свої офіційно закріплені відповідно до чинного…

Як правильно розлучитися в суді і загсі

Зміст: Коли питання вирішує ЗАГСЧітко регламентована процедураПодача позовної заявиЩо ще треба надати?Знову треба йти в ЗАГСЗдавалося б, що простіше: люди вирішили розлучитися один з одним, попрямували в ЗАГС або судову інстанцію. Але шлюборозлучні…

Як відбувається процес розлучення в загсі і суді

Зміст: Процес розірвання шлюбуСудова процедураРозлучення без згоди однієї зі сторінАдвокатські послугиКоли люди одружуються, вони не думають про те, що в їхньому житті можуть виникнути неприємні моменти (сварки, скандали і т.д.), які можуть…

Особливості процесу розлучення без присутності одного боку

Зміст: Коли можливий розлучення без присутності одного боку?Розірвання шлюбу без одного чоловіка: процедура та наслідкиПрожити в шлюбі довго і щасливо вдається далеко не всім сімейним парам. Сьогодні кожен другий подружній союз в закінчується…

Як можна розлучитися без згоди дружини в судовому порядку

Зміст: Де проходить процес розлученняОбов'язкові документи для розлученняПроцес розірвання шлюбуЧому потрібно наймати адвоката при розірванні шлюбуВисновок, висновки, рекомендаціїПрактично кожен третій шлюб в нашій країні в результаті закінчується…

Процедура розлучення подружжя через суд

Зміст: Куди звертатися з приводу розлученняПравила звернення до судових органів для розірвання шлюбуПризначення дати і хід процесу розлученняПісля прийнятого подружжям рішення про розлучення необхідно оформити припинення сімейних відносин. Згідно із…

Процедура розлучення в односторонньому порядку

Зміст: Шлюборозлучний процес в Розірвання шлюбу за бажанням одного з подружжя через судНерідко в житті відбуваються ситуації, коли в родині виникає криза відносин. Хтось може впоратися з тимчасовими життєвими труднощами, інші з різних причин в силу…

Як подружжю оформити розлучення в загсі?

Зміст: Підстави та документація для розлучення через ЗАГСОсобливості процедури припинення шлюбуРозлучення в РАГСі по односторонній ініціативиВсі сім'ї народжуються в РАГСі. Гарне весільне плаття, квіти, щасливі посмішки на обличчях нареченого,…

У яких випадках можна оформити розлучення через загс?

Зміст: Винятки, коли присутність чоловіка необов'язковоУмови розгляду справиНеобхідні документи, щоб оформити розірвання шлюбу через РАГСПроцедура розгляду справиОформлення документів після шлюборозлучного процесу в судіВідносини між подружжям можна…

FAQs — Сімейний адвокат

Що потрібно для того, щоб скласти правильну заяву до суду на розлучення?
Для того, щоб скласти правильну заяву про розірвання шлюбу важливо отримати інформацію про те, як буде проходити процедура у адвоката з розлучень або в органах РАГС

Далі – визначити суд, в який потрібно буде подати складену заяву та сплатити судовий збір (40% прожиткового мінімуму) при подачі позову і зібрати пакет документів (особистих, про дітей і т.і.) та їх копій.

Для того, щоб скоротити час, який необхіден на проведення кожного із заходів і позбутися сумнівів в правильності своїх дій — довірте розірвання шлюбу професіоналу.

Читайте также:  Кирилл ФЕСИК промодерировал секцию "Уголовная ответственность" на МСПФ 2022

Це також позбавить Вас «головного болю», якщо ваша ситуація нетипова і виникають такі проблеми як незгода чоловіка на розлучення, поділ майна, встановлення порядку спілкування і виховання дітей і т.і.

До якого суду слід подавати заяву на розлучення?
Подати позовну заяву про розірвання шлюбу потрібно в суд за місцем проживання відповідача.

Документи на розлучення через суд:
До позовної заяви додаються свідоцтво про шлюб, документ про оплату судового збору, копії свідоцтв про народження на неповнолітніх дітей і копія позовної заяви про розірвання шлюбу для відповідача.

Суддя перевіряє, чи правильно позивач виконав всі рекомендації і якщо відповідь на це питання позитивна — приймає заяву і призначає судове засідання. В іншому випадку заява про розірвання шлюбу буде повернута заявнику або залишена без руху.

Процедура розлучення через суд
Коли справу буде розглянуто, позивач отримає повідомлення поштою, по телефону, електронною поштою або повідомлений особисто. Для отримання повідомлення по СМС або електронною поштою можна оформити відповідне клопотання.

У судовому засіданні суд з'ясовує причини розірвання шлюбу, чи підтримує позивач свої вимоги, чи згоден відповідач на розлучення, чи можливе примирення сторін. За наявності підстав суддя дає час для примирення на строк від 1 до 6 місяців.

Куди подати заяву на розлучення?
Існує всього 2 варіанти:

 1. Подача заяви в РАГС на розлучення.
 2. Подача заяви на розлучення в суд.

Провести процедуру розірвання шлюбу в РАГСі набагато простіше, але не у всіх випадках можливо. Щоб розлучитися через суд, потрібно подати документи в судові органи влади. Згідно Сімейного Кодексу України, шлюборозлучний процес через суд можливий тільки за наступних обставин:

 • Один з подружжя не дає свою згоду на розірвання шлюбу в РАГСі;
 • Один з подружжя ухиляється від розірвання шлюбу в РАГСі і не сприяє законному оформленню розлучення;
 • У подружжя є спільна неповнолітня дитина;

У таких випадках шлюборозлучна процедура проводиться в судовому порядку.
Розірвання шлюбу – непростий процес, що вимагає моральних сил на збір необхідної документації, походи в уповноважені інстанції, переговори з колишнім чоловіком/дружиною. Наші сімейні адвокати візьмуть на себе вирішення процедурних питань.

Паперова тяганина – не Ваша турбота. Ми надаємо повний спектр послуг з розірвання шлюбу, в тому числі питання, пов'язані з дітьми, а також розірванням шлюбу і розділом майна: зберемо, оформимо і відправимо всі необхідні довідки, заяви і клопотання без вашої участі. Не варто витрачати свій час на те, чим повинні займатися професіонали.

 • Коли відбуваються сімейні драми, подружжю здається, що вони готові воювати один з одним і перекреслити все добре, що було між ними.
 • Навіщо вплутуватися у війну, якщо можна вирішити всі спірні моменти мирним способом? Адвокат з розлучення завжди запропонує своїм клієнтам альтернативу: часто ми відмовляємо подружжя від безглуздої витрати часу, грошей і нервів в суді.
 • Наші сімейні юристи завжди проводять повний аналіз ситуації, готують докази, шукають підходи навіть до найагресивніше налаштованих людей і неприступним інстанціям. Ми вміємо домагатися повного компромісу з опонентами і завершувати спори в самі стислі терміни зі 100% урахуванням Ваших інтересів!
 • У переговорах, звичайно, не можна поспішати. Однак такий шлях виявляється більш коротким. Вирішити проблеми розлучення мирним шляхом можна за 2 тижні.
 • Підтримка фахівця-краще рішення!

Документи на розлучення через суд:
Для розлучення через суд потрібно зібрати пакет документів. Список документів, необхідних для того, щоб розірвати шлюб в суді з дітьми представлений нижче:

Як написати заяву на розлучення?
Заява, складається позивачем відповідно до положень Цивільного процесуального Кодексу України. У заяві про розлучення повинні бути вкази наступні дані:

 • Повне найменування судового органу;
 • Відомості про позивача (ПІБ, місце і дата народження, адреса проживання та реєстрації, паспортні дані);
 • Відомості про відповідача (ПІБ, місце і дата народження, адреса проживання та реєстрації, паспортні дані);
 • Місце і час укладення шлюбу (обов'язково вкажіть реквізити свідоцтва про укладення шлюбу);
 • Відомості про спільних дітей, номер свідоцтва про народження;
 • Дані про спроби мирного врегулювання питання про розірвання шлюбу та інших спірних ситуацій, пов'язаних з цією процедурою;
 • Повний список документації, яка була прикладена громадянином до позовної заяви.

Документи для подачі заяви на розлучення:

 1. Паспорт позивача;
 2. Квитанція про сплату судового збору;
 3. Свідоцтво про укладення шлюбу;
 4. Свідоцтво про народження дитини;
 5. Документ, що підтверджує проживання дитини разом з позивачем;
 6. Шлюбний контракт (при його наявності);
 7. Заява про згоду чоловіка оформити розлучення, в якому вказується наступне:
 • ПІБ;
 • Дата і місце народження;
 • Місце проживання;
 • Згода на розлучення;
 • Інформація про місце і час укладення шлюбу;
 • Реквізити свідоцтва про укладення шлюбу;
 • Відомості про дружину;
 • Інформація про майнові претензії;
 • Дата;
 • Особистий підпис.

Як подати заяву на розлучення, якщо є неповнолітні діти?
Дитяче питання завжди ускладнює шлюборозлучний процес. Порядок розгляду справ про розірвання шлюбу такий: суд приймає сторону дитини і вимагає від батьків зібрати і оформити величезний пакет доказів та документів.

Розірвання шлюбу і визначення місця проживання дітей — один з ключових напрямків роботи нашої компанії. Наш адвокат зробить за Вас всю паперову роботу: візьмемо довідки та характеристику з роботи, виписку з житлової книжки та інші необхідні документи. Для нас немає нічого неможливого.

Робити помилки на підготовчому етапі, коли справа стосується дітей, непробачно. Довірте свої турботи професіоналам прямо зараз.

Згідно Сімейного кодексу України, громадяни мають право подавати на розлучення в односторонньому порядку. Зробити це можна двома способами:

Причини оформлення розлучення в суді без згоди чоловіка:
Розлучення через суд можливе в тих випадках, коли чоловік не має можливості з'явитися на процес або не дає згоду на розлучення. Суд відмовить в розірванні шлюбу в тих випадках, коли жінка вагітна або має дитину віком до року.

Розлучення через РАГС без згоди чоловіка можливе в наступних випадках:

 • Надано нотаріально завірену згоду відсутнього чоловіка (зразок заяви про розірвання шлюбу можна отримати у відділенні РАЦС);
 • Чоловік засуджений (вирок суду про позбавлення волі);
 • Чоловік визнаний безвісно відсутнім (заява з ОВС про термін давності і письмове повідомлення від поліції про безуспішні пошуки зниклого);
 • Чоловік визнаний недієздатним (результати психіатричної експертизи).

Якщо не надати докази, то шлюб не буде розірвано.

Наші адвокати з розірвання шлюбу вирішать будь-які проблеми з документацією по шлюборозлучному процесу. Розірвати шлюб без згоди чоловіка, якщо його місце проживання невідомо можливо. Ми забезпечимо 100% захист Ваших інтересів в самі стислі терміни. Зверніться до професіоналів прямо зараз!

Якщо після розриву ваш чоловік зник в невідомому напрямку — не впадайте у відчай. Оформити розлучення буде, звичайно, непросто (тобто довго), але можливо.

Розлучення через суд без присутності чоловіка

 • Для того, щоб розлучитися без присутності колишнього коханого треба скласти позов і звернутися з ним до суду. У позові можна вказати нинішнє місце проживання чоловіка або місце його реєстрації.
 • Суд направить повістку, що запрошує на засідання за місцем реєстрації. Але якщо він там не живе, то і повістку не отримає, а значить, на суд не з'явиться.

Процедура розлучення після визнання людини безвісти зниклою

Для того, щоб знайти чоловіка можна спробувати скористатися допомогою друзів, звернутися за місцем роботи, до батьків і, якщо всі ці заходи увінчаються успіхом – повідомити місце його знаходження суду.

Якщо місце проживання не з'ясовується протягом року – сміливо звертайтеся до суду за своїм місцем проживання.

В позовній заяві необхідно вказати причину його подачі, обставини, що підтверджують безвісну відсутність (довідка з роботи, повернення кореспонденції тощо).

Після того, як в ході судового засідання буде винесено ухвалу про визнання громадянина безвісно відсутнім і воно набуде чинності, можна звертатися в РАГС, де за Вашою заявою шлюб буде розірвано остаточно.

Якщо після рішення органів РАГСу чоловік з'явиться і почне претендувати на майно, потрібно пам'ятати, що відновлення шлюбу можливе тільки за взаємною згодою подружжя – тобто без Вас нічого не станеться.

Читайте также:  Все, що ви хотіли знати про білокомірцеву злочинність та міжнародний розшук, розповість Дмитро Коноваленко

Захотілося пробігти цей чудовий марафон? Нам теж здається, що ні. Тому краще просто зателефонуйте адвокату з розлучення, опишіть Вашу ситуацію і займайтеся більш приємними справами. Ми самі все владнаємо.

Форма заяви на розлучення в РАГС
Один з подружжя для розірвання шлюбу повинен звернутися в РАГС за місцем проживання із заявою. Якщо подружжя дійшло згоди по всіх пунктах розлучення, то вони заповнюють одну форму на двох, в якій вказують:

 • ПІБ кожного з подружжя, дату народження, місце проживання, громадянство і національність.
 • Паспортні дані.
 • Номер свідоцтва про укладення шлюбу.
 • Назва реєстраційного органу.
 • Дату складання.
 • Дату процедури розлучення.
 • Номер і дату запису про розірвання шлюбу.
 • Прізвища подружжя після розлучення.
 • Підпис.

Порядок подачі заяви на розлучення в ЗАГС одним з подружжя
Якщо заяву подає один з подружжя, то в бланку вказує наступну інформацію:

 • ПІБ, дату народження, місце проживання, громадянство і національність обох подружжя;
 • Свої паспортні дані;
 • Номер свідоцтва про укладення шлюбу;
 • Назва реєстраційного органу;
 • Дату складання;
 • Дату процедури розлучення;
 • Номер і дату запису про розірвання шлюбу;
 • Прізвище після розлучення;
 • Підстави для розлучення;
 • Підпис.

Перелік документів для розлучення в РАГСі
Разом із заявою про розлучення необхідно подавати наступний пакет документів:

 • Паспорт;
 • Свідоцтво про укладення шлюбу;
 • Квитанцію про оплату держмита;
 • Судові акти.

Розлучення в односторонньому порядку в органах РАГС без згоди і присутності (нотаріальної згоди) обох подружжя неможливий.

Кожен може припуститися помилки в подачі документів, але наші адвокати з розлучення — професіонали своєї справи з багаторічним досвідом. Ми знаємо роботу зсередини, тому навіть будь-яка дрібна помилка — не допускається.

Звернутися до сімейних юристів потрібно на самому початку шлюборозлучного процесу, щоб уникнути всіх підводних каменів і захистити себе від зайвих внутрішніх переживань.

Розлучення з донецькою пропискою

Ви проживаєте в Луганську чи Донецьку і хотіли б розірвати шлюб? Живете в місці, яке знаходиться за межами контролю України і не знаєте, як правильно оформити документи на розлучення? Ви є внутрішньо переміщеним особою і бажаєте розлучитися з чоловіком, які проживають там же? Ви з чоловіком вирішили про мирне розлучення без претензій, але на території вашого міста більше не працює РАГС?

РОЗЛУЧЕННЯ ЯКЩО ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА ТЕРИТОРІЇ ДОНЕЦЬКА І ЛУГАНСЬКА
Якщо ви твердо мають намір розлучитися і просувається в цьому напрямку, то краще ознайомитися з прайсом на послуги юристів нашої компанії. Адвокат з розлучень надасть широкий спектр послуг та супроводить вас на кожному етапі процесу розлучення.

ЯК ОФОРМИТИ РОЗЛУЧЕННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ІЗ ЗОНИ АТО
У житті двох подружжя можуть відбутися як масштабні так і дрібні конфлікти. Чоловік має вибір: прийти до компромісу або розлучитися назавжди, починаючи нове життя з ким-небудь.

Зазвичай, розлучення є досить травмуючим і драматичним подією, де всі рішення приймаються на емоціях. У такі моменти ніхто не думає раціонально. Фахівці нашої організації не спеціалізуються на сімейній психології і не беруться надавати психологічну допомогу.

Ми ніколи не беремося за невластиві нашій кваліфікації завдання. Коли шлюб знаходиться на стадії кризи, то фахівці можуть проконсультувати вас і зорієнтувати в подальших діях. Ми допомогли багатьом людям відновити справедливість. З 2001 року більшість людей отримали правову допомогу.

Професіонали нашої компанії допоможуть матері отримати солідні аліменти на дитину, а також позбавити батьківських прав того, хто буде ухилятися від своїх обов’язків.

Важливо! Якщо у подружжя немає неповнолітніх дітей, то розлучитися можна в РАГС.
Якщо у подружньої пари є неповнолітня дитина, або один з подружжя навідріз відмовляється розривати шлюб, то необхідно звертатися до суду. У разі, якщо дружина вагітна або у пари є піврічна дитина, то суд не стане розглядати заяву про розлучення.

Можна вирушати в суд, коли малюкові буде рік. Якщо піти на хитрість і не показувати вагітну дружину, то суд звичайно визнає вас розведеними. Коли все з’ясується, то це рішення цілком може бути оскаржене та скасоване. Навіть в тому випадку, якщо вас розвели вже давно, рішення можуть змінити. Не варто йти на обман, адже все таємне завжди спливає.

ЧИ МОЖНА ЖИТЕЛЯМ ДОНЕЦЬКА АБО ЛУГАНСЬКА розлучитися без присутності В СУДІ?
За особистими обставинами, люди не можуть фізично бути присутнім на суді у справі розлучення.

В даний час, стали поширеними звернення до адвоката по сімейних справах, коли подружжя не бажають бути присутніми на суді у справі розлучення. Для звернення до суду, необхідно оформити заяву про розлучення. Правильно скласти і сформулювати всі коректно допоможе адвокат у сімейних справах.

Також, фахівець перерахує всі потрібні документи для того, щоб надати їх суду. Звернувшись до нас, ви зможете заручитися підтримкою професіонала.

КРІМ ЗАЯВИ ПРО Розлучення з донецькою пропискою НЕОБХІДНІ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:
Ксерокопії паспорта обох подружжя;
Свідоцтво про укладення шлюбу;
Копії ідентифікаційного коду;

Документ оп оплаті судового збору.

У разі, якщо ви не в змозі надати всі необхідні документи, це не означає відмову в розлученні. Юрист по сімейним справам зможе отримати всі необхідні дублікати актів, які настільки важливі в шлюборозлучному процесі.

ВАЖЛИВО! Потрібно звертатися до суду лише по одній справі за один раз. Якщо ви плануєте розлучитися, то не варто намагатися вирішити ще і питання про стягнення аліментів.

Коли ви плануєте позбавити недбайливого батька прав на дитину, то варто звернутися до суду з окремою заявою.

Кваліфікована допомога в ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ Розлучення з донецькою пропискою
ДОПОМОГА В ОФОРМЛЕННІ ДОКУМЕНТІВ НА РОЗЛУЧЕННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ДОНБАСУ І ЛУГАНСЬКА
Коли вам хочеться змінити прізвище після того, як ви розлучитеся з чоловіком, то можна взяти дівоче. Також, можна і залишити прізвище чоловіка. Якщо чоловік захоче, щоб дружина поміняла прізвище, то це потрібно вказати в позовній заяві. Людям, які проживають на території, яка є непідконтрольною Україні, буде проблематично змінити прізвище. Спілкування з такими громадянами є непростим через труднощі з переміщенням по лінію фронту. Не варто діяти імпульсивно. Добре продумайте, навіщо саме ви хочете змінити прізвище і вимагає це стількох зусиль.

Можна звернутися в органи місцевого суду. Пам’ятайте, що будь-яке рішення, прийняте в місцевому суді не матиме юридичної сили. На території Росії, це буде сприйматися незаконним. Оптимальним виходом, який зажадає мінімальних моральних і фізичних витрат, є вирішення питань розлучення на території України. Тільки таким чином можна законно розібратися у всіх нюансах. 

СУПРОВІД В ПРОЦЕСІ СУДУ У КИЄВІ ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПРОПИСКОЮ в ДНР І ЛНР
Ми зацікавлені в тому, щоб клієнт домігся рішення про розірвання шлюбу, яке будуть визнавати у всіх країнах.

Якщо чоловік прийме рішення про розлучення і зробить це на території Луганська, то така подія не буде вважатися законним в Україні. Цей шлюб, як і раніше буде дійсний, незважаючи на зусилля і розтрати звернувся до місцевих органів влади.

Якщо така людина захоче одружитися знову, то такий крок буде розцінюватися, як двоєженство. Як вчинити в такій ситуації?

Послуги адвоката з розлучень з успішним досвідом роботи більше 10 років. Телефонуйте і замовляйте зараз послуги адвоката в Києві і області!

Замовте Адвоката по розлученням зараз

Сімейний адвокат Київ. Для замовлення послуги Адвокат по розлученню звертайтеся 380443830676 або +380932002011.

Нам довіряють:

Ссылка на основную публикацию