Сторінка — дякую

Сторінка - Дякую Сторінка - Дякую Сторінка - Дякую Сторінка - Дякую Сторінка - Дякую Сторінка - Дякую Сторінка - Дякую Сторінка - Дякую Сторінка - Дякую Сторінка - Дякую

Історія слова дякую та картинки з ним

На цій сторінці ви знайшли багато гарних та яскравих картинок зі словом дякую. Звичайно інтернет не дозволяє передавати на відстань всі свої почуття та емоції, але іноді буває так, що можливості висловити слова подяки при зустрічі не існує, тоді у нагоді стануть картинки зі словами подяки, які краще зможуть донести ваше побажання добра до адресата.

День слова «дякую»

За ініціативою ООН та ЮНЕСКО 11 січня святкується день «слів подяки». Кожна мова, звичайно, має свої слова для того, щоб висловити свою вдячність, за їх допомогою можна повернути часточку добра, яку ви отримали. Часто ми вимовляємо їх автоматично, не замислюючись, але свою чарівну дію від того вони не втрачають.

Українською мовою в якості слів подяки використовуються «дякую» та «спасибі». Якщо з походженням слова спасибі все більш-менш зрозуміло, то над етимологією слова дякую варто замислитись.

Через часте вживання фраза «спаси вас Бог» скоротилася і перетворилася на спасибі. Насправді сталося подібне злиття відносно недавно.

Слово спасибі зустрічається в історичних джерелах приблизно з XVI століття.

Дякую знайоме всім

Слово дякую має більш складне походження. Деякі лінгвісти стверджують, що воно походить від слова «danke» — німецького слова подяки.

Від danke через польське dziękuję до українського дякую — саме такий шлях перетворень на думку цих мовознавців пройшло це слово, що виглядає не дуже переконливим.

По-перше однокорінні слова розпосюджені дуже широко — «danke» в Німеччині, «dank» в Голандії, «thank» в Англії, «tak» та «takk» на Скандинавському півострові, та у слов’янських мовах «děkuji» в чеській, «dziękuję» в польській та «ďakujem» в словацькій, а також «дзякуй» в білоруській.

Звичайно спорідненість цих слів не завжди очевидна, наприклад danke та thank вимовляються по-різному, але написання дуже подібне. Різниця фактично лише між глухим та дзвінким звуком д та т. Якщо ж німецьке danke порівняти з польським dziękuję, то сумніви у подібності цих слів зникають, адже «ę» вимовляється за допомогою носового звуку, схожого на [en].

Отже, навіть поверхневий аналіз дає зрозуміти, що всі ці слова подяки в різних мовах мають єдиний спільний корінь за прадавньої мови. Варто також припустити, що українське слово «дати» походить від  санскритського «да», що якраз і означає давати або дарувати.

 1. Отже неважливо яким саме словом і якою мовою ви висловите свою вдячність, якщо воно щире, то зможе передати часточку добра людині, яка зробила вам щось добре.
 2. Читайте також:
 3. Картинки Доброго ранку!
 4. Картинки Гарного дня!
 5. Картинки з Днем ЯнголаКартинки Надобраніч
 6. Картинки Солодких снів 

GLOBAL CHRISTIAN SUPPORT

 • Сторінка - Дякую
 • Сторінка - Дякую
 • Сторінка - Дякую
 • Сторінка - Дякую
 • Сторінка - Дякую
 • Сторінка - Дякую Зі зміною місця служби (перевівся у Командування Сухопутних військ) отримав від Бога новий фронт служіння — командному складу ЗСУ. Спроба служити календарями на 2022 рік була вдалою. Усі вже знають, що в командуванні є капелан. Потребую мессенджери для служіння!
  25 нояб., 2021 Сторінка - Дякую 276 Сторінка - Дякую 0
 • Сторінка - Дякую Прошу помочь, у нас 4 маленьких детей. Передвигаться семьей становится все сложнее,  а личного транспорта у нас нет,  как и возможности его приобрести.  По всем вопросам обращайтесь 0636781359 (viber)
  24 нояб., 2021 Сторінка - Дякую 418 0
 • Здравствуйте! Нужна срочно Ваша помощь! Дочь заразилась ковидом и она заразила нас, сейчас нас посадили на 14 дневный карантин, нужна финансовая помощь,на продукты, лекарства,и оплатить жильё так как мы живём в съемной квартире, (это только за жильё 10т.р,и за следующий месяц тоже 10т.р)так как смотря какие будут последствия,но лучше без них. Не будьте безразличны к чужой беде ведь любой человек может попасть в такую ситуацию. Мы будем рады любой сумме,на лекарства,и продукты. Мы Вам будем очень благодарны! Raiffeisen bank 5379 6530 1481 1952
  14 нояб., 2021 286 0
 • Дорогие Братья и Сестры! Наша церковь нуждается в своем собственном здании для для полноценного служения Господу и проповеди Евангелия. На данный момент мы снимаем небольшое помещение, где очень мало мест для прихожан. Это не дает нам приводить новых людей и проводить евангелиционные служения в нашем городе. Что препятствует для пополнения церкви и обращение неверующих ко Христу. У нас есть мечта построить собственный храм для церкви. Но у нас недостаточно средств для этого. Только совместными усилиями мы можем сделать это для Господа. Каждый из нас может внести свой вклад и оказать помощь в осуществлении Божьей работы. Мы будем молиться за каждого человека, кто сделает пожертвования для построения Божьего Храма и выражаем большую благодарность от всех нас. Мы находимся в Казахстане, город Павлодар. Пожертвание можно произвести по карте Сбербанка Казахстана: 4263 4333 3100 9750 DMITRIY TIHONOV (в разделе перевод за рубеж). Любовь Бога Отца, Благодать Иисуса Христа и общение Святого Духа да прибудет со всеми вами. Аминь.
  27 сент., 2021 709 0
 • Слава Ісусу Христу! Ми, команда служінння «Промінь Любові,» в 2020 році розпочала будівництво Благодійного Центру для соціального служіння в нашій місцевості та проведення літніх таборів. Але ми також вбачаємо важливість, щоб зробити центр перепочинку служителів, де вони зможуть приїхати і провести свій час в молитві з Богом і читанні слова Божого, або приїхати з власною церковною командою і провести разом час в плануванні служіння та прославленні Бога. Ми звертаємось до Вас про допомогу, а саме: 1. Молитись за будівництво, за пошуки коштів, за людей, які зможуть допомогти фізично. Багато молитви — багато сили, мало молитви — мало сили і тому ми переконані, що молитва відіграє важливу роль. 2. Допомогти матеріально для закупівлі будівельних матеріалів, або ви можете допомогти нам будівельними матеріалами. Нехай Господь вас благословить і сповнить всі наміри вашого серця!
    Просимо у вас долучитись до будівництва благодійного центру « Промінь Любові» який буде використовуватись для проведення літніх таборів та соціальної роботи в нашій місцевості. 4149499155527094 приват банк 5375414126672384 монобанк З поміткою «будівництво» Більш інформації можна отримати за телефоном:0961809107 Білоус Максим (Керівник будівництва)
  29 авг., 2021 815 0
 • Добра и мира вам, люди! И пусть десятикратно умножится то, что вы даруете! Посмотрел я тут плач людей и подумал: да мое и никто не прочитает, затеряется в потоке… Ну да Бог в помощь. Если есть богатый Человек всей душой желающий помочь — ему дано будет прочитать. Из-за пандемии работу потерял. Новую найти оказалось сложно: 51 год + список хронических болезней. Биржа труда платит 1500р месяц. Их я трачу на покупку свечей, чтобы о каждом больном или попавшем в сложное положение — возжечь и прочитать молитву. О многих необходимо молиться и по 40 дней. И о животных больных обязательно. Слышу в городе разговоры людей имена запоминаю, к инвалидам подойду и имя спрошу, умер у кого кто — узнаю и за упокой читаю, чтобы Душа прощена была. Кому о них молиться то? И так десятилетиями. А на что сейчас живу? Да кто что даст. Бывают голодные дни, бывают богатые. А тут беда: задолжал 151.000 за квартиру. И суды устраивали и выезд из страны запретили. Запретить выезд тому, у кого даже загранпаспорта не было и нет! Смешно.  Если останусь без жилья, куда я пойду? Мой дом — моя церковь. Иконы на всех стенах, подсвечники, тысячи свечей (покупаю оптом по 4кг), лампады, бумаги на полу с именами людей. Куда я пойду? Я не бомж, я чист и наглажен и каждый день должна быть чистая рубашка и начищенные ботинки. Только Бог спасает! Досрочный выход на пенсию, говорят, не полагается. Попытался инвалидность получить — при всех врожденных пороках сердца, легких, грудной клетки и прочих 27 нездоровий — оказалось мало заболеваний. А Бог не оставляет и не оставит! Заболел в 2016, умирал, из последних сил поехал купить все для погребения, чтобы не досаждать людям своими проблемами. Собрал все списки с пола, сил то нет, уперся головой в стену, голоса нет, так одними губами вымаливал для людей здоровье, нельзя было их бросить. И тут знакомые приехали, меня под мышки в Оптину пустынь на соборование. 5 часов шла служба, 5 часов держали меня чтобы не упал. А на утро проснулся и пошел к врачу, забежал через две ступени на третий этаж. Диагноз сняли. Да сколько раз Сама Богородица выручала! Сколько раз святые в городе встречались и помогали. Книгу можно написать. Ну да ладно и так хорошо о себе похвастался. Хватит. Если есть у кого возможность хоть чем-то помочь, помогите. Я буду молиться о вас до конца. Тех, кто помочь не может, и вас храни Господь, береги, дай силы. Дай крепости вам и близким вашим.
  23 июль, 2021 626 0
 • нужны плера 20 штук для служения слабо видящим . отчеты сделаем . 0671412429 телефон кантактрый . благодарю.  
  16 июль, 2021 962 0
 • Помогите мп3 плеерами для развития служения мп3 плеерами.    
  08 июль, 2021 704 0
 • анализы на дому, внутримышечный укол на дому, выведение из запоя на дому, вызов аллерголога на дом, вызов врача на дом, вызов гастроэнтеролога на дом, вызов дерматолога на дом, вызов детского врача на дом, вызов инфекциониста на дом, вызов кардиолога на дом, вызов лора на дом, вызов медсестры на дом, вызов нарколога на дом, вызов невролога на дом, вызов онколога на дом, вызов психиатра на дом, вызов психотерапевта на дом, вызов терапевта на дом, вызов травматолога на дом, вызов хирурга на дом, капельница на дому, медицинская справка на дому, реабилитация на дому, укол внутривенно на дому, ЭКГ на дому
  15 апр., 2021 1826 0
 • Для обслуживания христианские ребцентров или частных хозяйств отдам даром ручную соломорезку в хорошем состоянии,  и прицеп — самосвал для тяжелого мотоблока. Самовывоз.  Тел.  для связи 0686986879 Сергей. 
  16 нояб., 2020 2137 0
 • Спецпредложение по ценам издательства для церквей, служений и евангелизационных проектов!  Вы уже думали о подарках на Новый год и Рождество для ваших родных и соседей, для ваших церквей и служений, с которыми вы связаны? Христианские календари с цитатами из Библии с хорошим дизайном и качеством могут стать таким хорошим подарком. Календарь целый год может приносить пользу, а также согревать душу теплом и светом Божьего Слова. Среди производителей полиграфической продукции хочется отметить христианское издательство «Благобукс», которое предлагает в ассортименте разнообразную продукцию христианской тематики. Христианские календари на 2021 год от «Благобукс»: — большой перекидной календарь на пружине «Благословения с небес» — настольный перекидной календарь «Путь мудрости» — детский перекидной календарь «Твой лучший Друг» — Вдохновляющий перекидной календарь «Жизнь нежданная» — Женский календарь «Дочери Небесного отца» — а также большой выбор плакатных, карманных календарей, на магнитах и т.д. Доставка продукции осуществляется преимущественно по Украине (Новая почта, Укрпочта, Деливери и др.). Для церквей, христианских миссий, евангелизационных проектов, для оптовых покупателей существуют особенные ценовые предложения. Сайт издательства, на котором можно посмотреть дизайн всех календарей, а также сделать заказ: http://blagobooks.com/ Телефон менеджера издательства: +38 (097) 924-0282 Обращайтесь сейчас, пока продукция есть в наличии!
  11 нояб., 2020 3076 0
 • Дорогие братья и сестры. ВНИМАНИЕ!!! нужды христиан разные и их не мало. В связи с этим создана чат-группа, где каждый брат или сестра могут опубликовать свое объявление: благословить, отдать даром, посеять, оказать услуги или поиск услуг, снять квартиру или сдать, продать по сниженной цене то или иное, что есть: вещи, мебель, бытовую технику, деньги, продукты, оказание разных услуг. Группа только для Христиан Москвы. Часто, дорогие, вы не знаете куда обратиться или найти то, что ищут из потребностей земных. Эта группа для всех нас, дорогие. Публикуйте объявления (фото, номер телефона)!!! Может именно вы будете благословением для ближнего! Дорогие, кто в чем нуждается, смотрите объявления, созванивайтесь и решайте вопрос! Чат -группа переписки не ведет. Все четко и понятно: объявление, фото и обязательно номер телефона!! Соискатели, дорогие, звоните напрямую по телефону!! В ЧАТЕ НЕ ОБЩАЕМСЯ. Дорогие, все очень просто и доступно, и верю, что этот чат поможет в потребностях. Бог да восполнит все нужды. Будем делать добро, ОСОБЕННО СВОИМ ПО ВЕРЕ. Поэтому прошу, драгоценные, прочитайте правила, они понятные и доступные! По всем вопросам, прошу лично писать АДМИНУ!!! 8 917 544 01 11, этот же номер и для добавления в группу! Прошу вас, братья и сестры, максимально распространить данную группу помощи Христиан!!! Делая добро, да не унываем, ибо в свое время пожнем, если не ослабеем! Мир вам, братья и сестры!!! Данная группа не является чатом, ДЛЯ ССЫЛОК, БИЗНЕС ПЛАТФОРМ И СЕТЕВОГО МАРКЕТИНГА!!! все объявления несут личные потребности: либо вы предлагаете, либо вы соискатель!! Благодарю заранее, за помощь в развитии группы. Благословений вам, дорогие!!!
  02 сент., 2020 2546 0
Читайте также:  Власник повернув своє право на завод: судова боротьба з рейдерством завершена перемогою.

Сторінка "Дякуємо за покупку" в інтернет-магазині

Сторінка - Дякую

Часто буває так, що власники інтернет-магазинів і навіть фахівці з інтернет-маркетингу, акцентують всю увагу виключно на конверсії у вигляді продажу. Вони роблять все від них залежне, щоб відвідувач сайту став покупцем, при цьому, абсолютно забуваючи про те, що ж відбувається далі, після того, як було зроблене замовлення. І багато хто не зовсім добре уявляє, наскільки важливою є сторінка подяки за покупку в інтернет-магазині.

Людина тільки що витратила свій час на заповнення форми замовлення і оплатила вам за товар своїми кровно заробленими грошима. А що ви йому у відповідь? «Спасибі, що залишили нам свої гроші, бувайте!».

Можна ж придумати щось цікавіше в плані оформлення, і в повній мірі використовувати сторінку подяки за покупку, як інструмент не тільки для завершення продажі, але і як спосіб стимулювання клієнта до здійснення інших транзакцій. Ось вам декілька порад, як отримати максимум з сторінки «Дякуємо за покупку». Ніщо не заважає вам в повній мірі використати їх і для свого інтернет-магазину.

Така інформація зазвичай включена в лист подяки за покупку і підтвердження замовлення, але, не зайвим буде продублювати її і на сторінці, яка показується покупцеві після оформлення замовлення. Наприклад, в такому вигляді:

Сторінка - Дякую

Клієнт може перевірити коректність інформації, а завдяки вказаному номеру замовлення, при необхідності, обговорити з менеджером деталі. SMS-повідомлення і обіцянка дзвінка зі сторони менеджера – ще один приємний бонус, який можна реалізувати, якщо є така можливість.

Соціальні кнопки і підписка на email-розсилку

Акаунти у соціальних мережах будуть корисні для будь-якого інтернет-магазину, якщо ви тільки не торгуєте чимось вже дуже специфічним. Можна вивести на сторінці «Спасибі за покупку» посилання на акаунти магазину в соціальних мережах і форму для підписки на email-розсилку, з проханням підписатися. Приклад:

Сторінка - Дякую

Акцентуйте увагу покупця на те, що, таким чином, він зможе отримувати цікаві пропозиції, інформацію про новинки, акції та інші цікаві заходи. Так ви втягуєте клієнта в подальшу взаємодію з сайтом, підвищуючи шанси на розширення аудиторії постійних покупців.

Товарні рекомендації (крос-продажі)

Цікава пропозиція клієнту, який вже зробив у вас покупку – хороший спосіб підвищення середнього чека. Наприклад, якщо людина купила у вас фотоапарат, можна вивести на сторінці рекомендації додаткових аксесуарів, таких як сумка, штатив, комплект для чищення оптики і т. п.

Сторінка - Дякую

Правда варто відзначити, що підходити до формування таких рекомендацій потрібно акуратно, щоб пропонувати дійсно корисні речі і не бути нав’язливим, інакше ефекту не буде. Існують спеціальні автоматизовані системи, які формують потрібні зв’язки на основі аналізу поведінки покупців і просто відвідувачів сайту.

Зворотній зв’язок

Про що ваш клієнт думав в процесі покупки? Безсумнівно, відповідь на це питання цікавить будь-якого власника інтернет-магазину. Досить додати просте текстове поле на сторінці підтвердження замовлення, попросивши клієнта поділитися своєю думкою.

Спробуйте поекспериментувати з декількома варіантами заголовків, наприклад, у вигляді питання («Вам все сподобалося? Що ми можемо зробити, щоб покращити обслуговування?») Або заклику до дії («Поділіться своєю думкою про наш магазин»). Цілком можливо, що саме таким чином, ви зможете отримати цінну інформацію, яка допоможе вам збільшити продажі в майбутньому.

Стимулюйте повторні продажі

Є декілька варіантів подальшого розвитку сторінки подяки за покупку в цьому напрямку:

 • Знижка в обмін на рекомендацію друзям. Причому, якщо товар з хорошою маржинальністю, можна запропонувати знижку як клієнтові, за посиланням якого зареєструвалися або зробили замовлення його друзі, так і тим людям, з якими він цим посиланням поділитися. Хороша мотивація для всіх;
 • Збільшення середнього чека. Створіть додаткову цінність, щоб підштовхнути клієнта до ще однієї покупки. Наприклад, запропонуйте знижку або безкоштовну доставку, у разі, якщо він замовить ще один такий же товар;
 • Розширена пропозиція. У деяких нішах добре працює пропозицію додаткових послуг або розширеної гарантії. Наприклад, при замовленні телевізора з гарантією 1 рік за замовчуванням, можна запропонувати покупцеві доплатити певну суму і отримати додатково ще кілька років гарантії.

Ось як це реалізовано на сайті Amazon.com:

Сторінка - Дякую

Підводимо підсумки

 • Як відомо, багато що краще сприймається в порівнянні. Ось як виглядає сторінка «Дякуємо за покупку» в більшості інтернет-магазинів:
 • Сторінка - Дякую
 • А ось як вона може виглядати, якщо врахувати поради з цієї статті і докласти трохи зусиль:
 • Сторінка - Дякую

Різниця величезна, чи не так? Таким чином, ми отримуємо повноцінний інструмент-маркетингу, і можливість не тільки збільшити власні продажі, але і принести більше користі своїм клієнтам. Поза всяким сумнівом, в такому випадку, вас точно запам’ятають з хорошого боку.

Дякуємо за покупку ❤️ Як сказати дякую за покупку в вашому інтернет магазині| HOROSHOP

При роботі з клієнтами важливо домогтися від них лояльності, щоб вони поверталися для повторних замовлень. Один із способів зробити це — висловлювати подяку за покупку в інтернет магазині. У цій статті ми розповімо чому важливо дякувати покупців, як скласти текст листа з подякою та подивимося на приклади листів від відомих магазинів.

Як обрати правильні слова вдячності клієнту за покупку

За даними платформи Klaviyo, у листів з подякою Open Rate на 352% вище, ніж у звичайної розсилки, а Click-Through Rate — на 329%. Секрет успіху подячних листів в тому, що користувачі чекають на них. Для клієнтів лист служить підтвердженням замовлення, містить цінну інформацію про покупку і показує відношення інтернет-магазину.

Будьте лаконічними

Лист має передавати тільки найважливіші думки, без зайвих епітетів та зворотів. При виборі стилістики відштовхуйтесь від вашого спілкування з клієнтами до цього і своєї публічній комунікації, наприклад, в соцмережах.

Якщо ви раніше спілкувалися в легкій, злегка веселій формі і не продаєте люксові товари, то не потрібно писати «Від імені всього нашого магазину дякуємо вам за замовлення». Це недоречно і нудно, а така пафосність змусить клієнта засумніватися у вашій щирості. Пишіть поважно, але не химерно, офіційно, але без штампів. Наприклад, «Відмінний вибір! Дякуємо за замовлення!».

Читайте также:  Загальні засади регулювання сімейних відносин

Не перетворюйте лист на рекламу

При складанні листа важливо не перетворити його в рекламну розсилку. Принаймні, в її класичному вигляді. Вашою рекламою повинен бути рівень обслуговування, а не яскраві акційні пропозиції. Покупець оцінить, що інтернет-магазин вдячний за замовлення та намагається про все інформувати.

Знайте як звертатися до клієнтів

Найкраще звертатися до клієнта по імені — так лист стає довірчим і фрази не виглядають загальними. Якщо такої можливості немає, то бажано зробити текст гендерно-нейтральним. Як цього добитися? Звертатися до покупця на ви.

Деякі інтернет-магазини прагнуть до невимушеного спілкування та переходять в розсилці на «ти». Текст їхніх листів виглядає як «Дякуємо, що оформив(-ла) у нас замовлення». По-перше, для клієнтів це може бути неввічливим, по-друге — дужки показують, що магазин не знає з ким спілкується, а лист відправлено для галочки. Та й виглядають вони дивно.

Робіть лист інформативним

Пам’ятайте, що ви пишете не «Лист Тетяни до Онєгіна», а лист подяки клієнту. Ви маєте сказати дякую, а для цього достатньо однієї фрази. Про що ж тоді писати? Про замовлення. Лист клієнту з подякою за покупку — це хороший привід резюмувати замовлення і нагадати про всі його деталі.

Вкажіть в листі суму покупки, список товарів, умови доставки тощо. Можливо, покупець помітить, що десь помилився та повідомить про це. А якщо ж все в порядку, то він переконається, що зробив правильну покупку.

Використовуйте всі можливості онлайн бізнесу. Створіть інтернет-магазин на платформі Хорошоп. Тестуйте безкоштовно 14 днів. Залишити заявку

Як оформити текст вдячності за покупку

Тема листа

Тема повинна відображати зміст листа, але не повністю переказувати його. Хоч це подячний лист, не потрібно говорити про це в темі. Текст по типу «Ви оформили замовлення №1234 в “Назва інтернет-магазину»» цілком підійде. Клієнт чекає на лист, щоб переконатися в замовленні, тому обов’язково його відкриє, а вашу подяку знайде всередині.

Дані відправника

Якщо замовлення оформлене в інтернет-магазині «Журавель», а лист надсилає якийсь Іван Іванов з незрозумілої електронної адреси — це збентежить клієнта. Зареєструйте пошту на поштовому домені з назвою інтернет-магазину і робіть з неї розсилку. Клієнт подивиться на відправника і відразу зрозуміє хто йому пише.

No-reply пошта

Поштові адреси з no-reply в назві використовуються, щоб сказати користувачам «не потрібно відповідати на цей лист». Така адреса перериває комунікацію, хоча одна з функцій подячного листа — налагодити зв’язок з клієнтами.

Відсутність no-reply в адресі не означає, що покупці будуть засипати вас листами. Можливо, взагалі ніхто не відповість на лист. Але краще, щоб така можливість була, або інтернет-магазин буде виглядати закритим для спілкування.

Залишайте контакти інтернет-магазину

Пропонуйте клієнту кілька способів зв’язатися з вами. Крім відповіді на лист, це повинні бути номер телефону та клікабельний URL інтернет-магазину. У клієнтів можуть виникнути різні питання, навіть після оформлення замовлення, і треба бути готовими на них відповісти.

Деталі замовлення

Деталі замовлення мають займати основну частину листа та йти після слів подяки. У листі потрібно продублювати інформацію, яку користувач бачив на сайті. Часто покупці не реєструються перед покупкою і потім не можуть дивитися інформацію про замовлення в особистому кабінеті. Лист їм допоможе.

Банери та реклама

Користувачі відкривають листи з подякою, бо знають — це важливий документ, а не чергова промоакція. З цієї причини, частка реклами і банерів в листі має бути обмеженою. Інакше інтернет-магазин буде зловживати довірою користувачів.

Сервіси для розсилки листів з подякою за покупку

Для відправки листів з подякою за покупку краще використовувати спеціалізовані сервіси розсилки. У них є готові шаблони листів, які ви можете кастомізувати під свій інтернет-магазин. Серед таких сервісів — UniSender, Sendpulse, Mailchimp. За допомогою API-конекторів Zapier та ApixDrive, ви можете підключити інтеграцію з сервісами розсилки для свого сайту на Хорошопе.

Приклади листів з подякою від інтернет-магазину

На прикладі відомих інтернет-магазинів розглянемо, як вони дякують клієнтів за покупку. Спойлер: це роблять не всі. Наприклад, інтернет-магазин подарунків bodo. У лист вони додали всі деталі замовлення та красиву вступну фразу, але забули написати «Спасибі». Інший недолік — адреса з no-reply. Чому не слід так робити ми вже говорили. 

Сторінка - Дякую Приклад листа від bodo

Відсутність подяки в листі від bodo дивує, тому що раніше вони навіть клали листівку в коробку з подарунком. Використання символічної листівки дякую за покупку не часто зустрінеш в інтернет-магазинах, хоча вона додає позитиву. Ви можете взяти на озброєння цей прийом, але про подячний лист забувати не можна.

Інтернет-магазин Gepur надіслав інформативний лист, зі зверненням по імені, в якому сказав дякую. Лист був би майже ідеальним, якби не тема — в ній магазин вказав тільки номер замовлення. Покупець може не звернути увагу на лист, тому що тема дуже стиснута. Краще написати розгорнуто — «Ваше замовлення №1111 оформлено». 

Сторінка - Дякую Інтернет-магазини зловживають no-reply адресами

Як ненав’язливо вставити рекламний банер в лист показала Kasta. Після слів подяки, інформації про замовлення і контактних даних, в самому кінці листа, вони додали банер. Таке розташування не відволікає від змісту, при цьому залишає можливість повторного залучення клієнта. 

Сторінка - Дякую Приклад листа від Kasta

Подячний лист в якому немає нічого зайвого прислала Rozetka. Всередині листа: подяка, основна та додаткова інформація щодо замовлення, нуль реклами, зрозуміла тема та адреса без no-reply. Лист доводить, що не потрібно винаходити щось екзотичне, коли дякуєш клієнту. Достатньо дотримуватися канонів. 

Сторінка - Дякую Приклад листа від Rozetka

Висновок

Лист з вдячністю про покупку підвищує лояльність покупця до інтернет-магазину, але над його складанням потрібно попрацювати. Робіть текст листа лаконічним та інформативним, пам’ятаючи про те, що це не реклама. Виберіть сервіс для розсилок з яким вам буде зручніше працювати та під час оформлення листа приділяйте увагу кожній деталі — від теми і поштової адреси до банерів

Красиві слова подяки у прозі

Я щиро дякую за віддані сили, витрачений час і чесні старання. Ні на секунду не було сумнівів, що мета одна — це перемога. Дякуємо за успішну роботу. Такий відмінний результат надовго порадує всіх нас.

Нехай ваша душа багатіє добрими справами, а зовнішність розквітає і сяє, як і ваші вчинки. Прийміть мою вдячність за увагу і участь. Нехай на вашому шляху зустрічаються люди, гідні вашої людяності, такі ж щирі і надійні як ви.

Спасибі вам, мої рідні, кохані і незамінні друзі, за вашу дружбу. Ви як промінчики сонця, робите моє життя яскравим та веселим. Ви завжди поруч, що б не трапилося. Ви моя опора, підтримка і жилетка, в яку можна поплакатися, коли зовсім погано. Я вас дуже люблю і ціную!

Словами мені не передати всю вдячність за увагу, участь і розуміння!

Висловлюю подяку вам від усього серця! Щиро сподіваюся, що у вас в житті буде багато успіхів, а всі труднощі зможете з гідністю подолати! Бажаю вірної дороги життя, багато сил і впевненості, щоб не збитися з неї, і багато благ на цьому шляху! Всього найкращого вам і вашим близьким!

Дякую за старання і Ваш чесна праця. Бажаю по обраному шляху домогтися фінансових висот і визнання. З-за Вашого безцінного досвіду, результати роботи виходять чудовими. Працюйте і далі на відмінно, Ваша праця буде відзначений премією пристойною.

Хочеться принести вам свої щирі слова подяки. Без вашої допомоги все б склалося точно не так добре, як є зараз. Для мене ви стали ніби спаситель. Спасибі, за те що ви такий добрий і чуйний чоловік. У нашому світі таких одиниці.

Величезне спасибі за привітання. Від душі зворушена глибиною і щирістю сказаних побажань. Дуже рада, що в моєму житті є справжні друзі, які мене люблять і цінують. Дякую і завжди пам’ятаю. Ці слова залишаться в моєму серці на довгі роки.

Тільки з вдячною теплотою і ніжністю в серці я кажу, згадуючи вас, класний керівник. Нехай щодня відкриваються вам кращі сторони життя, змушуючи тільки дивуватися і пишатися, пізнавати нове і ділитися цими знаннями з учнями.

Не вистачає слів, щоб висловити мою подяку тобі за те, що ти є! Моя душа наповнюється ніжністю і спокоєм, коли ти поруч! Завдяки тобі мої дні здаються барвистими і безтурботними! Всередині мене переповнює любов! Я ніколи не втомлюся повторювати тобі це!

В цьому складному світі так мало людей, які здатні зрозуміти. Хочу висловити подяку за Ваше розуміння і побажати залишатися таким же чудовим людиною, щоб ніщо і ніколи не збивало Вас з цього вірного шляху, а навколишні тільки надихали.

У нашому світі не всім дано розуміти один одного, а коли це стає можливим, — немає нічого прекраснішого. Від усієї душі дякую за розуміння і підтримку. Сподіваюся на подальшу співпрацю, добрі людські стосунки і дружбу.

Спасибі Вам за терпіння. Чуйність, з якою Ви увійшли в моє становище, захоплює мене. Ви, як ніхто інший, зрозуміли і підтримали мене.

Жінки – дивні істоти, чуйні та уважні. Від всієї душі хочеться подякувати Вас за це найдорогоцінніше увагу, витрачений час, який Ви приділили, побажати, щоб Вас цінували, обожнювали, кохали щиро, а саме-саме головне – поважали.

Читайте также:  With which parent is the child left after the divorce?

Спасибі тобі, люба, за підтримку і турботу. За те, що ти поруч — і від цього стає легше на душі і світло в серці. Ти, немов чарівний птах, взяла мене під своє крильце і огорнула своїм теплом.

Дорога моя, кохана! Хочу від усього серця подякувати тобі за увагу до мене: так ніжно і дбайливо до мене ніхто ще ніколи не ставився. Твою увагу допомагає мені зрозуміти те, що я потрібен тобі, а це так важливо відчувати, що ти потрібен. Спасибі тобі!

Дорога! Ми вдячні Вам за те, що стараєтесь, як бджілка! Безцінні Ваші терпіння, працю, ерудиція, як турбота, тепло і надія, якими Ви нас оточили. Низький уклін Вам і подяка від усієї душі!

Незрівнянна! Побачене вражає! Така ретельність гідна поклоніння. Хвилювання охоплює свідомість, намагається підібрати вартісне вираз. Захоплюють деталі зробленого! Продуманість найскладніших нюансів! Приголомшливий професійний підхід!!!

Немає нічого, що було б важливіше такої дружби, як наша. Спасибі за тепло і допомогу, за веселість і підтримку, за те, що ви є!

Спасибі, що підтримали мене у важкий час. Для мене було безцінне вашу увагу та допомогу! Приємно знати, що є добрі люди, які знайдуть бажання і час допомогти! І я бажаю, щоб вам в житті траплялися такі чуйні люди, як ви!

Сьогодні я хочу висловити Вам свою подяку за відмінну роботу! Я багато що побачив(-а) у своєму житті, але такої чіткої, злагодженої та якісної роботи не бачив(-а) давно. В наш час дуже мало людей, які готові з повною відповідальністю підійти до своєї роботи, нічого не відкладати і виконати її на рівні. А Вам це вдалося.

Думаю, Ваша робота стане прикладом для наслідування для інших, тих, хто до роботи ставиться так, ніби вона завжди була і завжди буде. У будь-якій роботі, особливо такий, як наша, потрібно старатися. І Ви це розумієте. Ваша робота буде визнана кращою і, сподіваюся, ми побачимо ще багато таких же неперевершених робіт від Вас.

Величезне Вам спасибі, що повернули віру в якість і важливість нашої роботи для всього суспільства!

Дорогі гості, висловлюємо величезну подяку за вашу присутність в такий важливий і значимий для нас день! Спасибі Вам за теплі привітання, за ваші щирі посмішки і яскраві емоції. Наша сім’я бажає вам добра і благополуччя!

Ми так раді, що ви прийшли розділити з нами цей прекрасний і дуже важливий у нашому житті день — одруження. Ми дуже вдячні вам за вашу підтримку, теплі слова та щирі посмішки. Величезне спасибі вам за те, що ви сьогодні з нами. Ми вас дуже любимо!

Спасибі, що розділили з нами наш перший сімейне свято. Спасибі за ваші посмішки, побажання і тепло, що подарували нам. Ми хочемо побажати кожному, хто тут присутній, зберегти в пам’яті це почуття щастя і нести його протягом усього життя. Ми щиро сподіваємося, що ви відпочили душею і наповнили свої серця святом!

Спасибі, що розділили нашу радість, що вам не байдужа доля нової сім’ї!

Я дуже рада, що мені дісталися саме такі друзі, як ви. Спасибі величезне за підтримку у важкий час. Без вас я б не впоралася. Ви ті, на кого я можу розраховувати завжди. Дякую за те, що ви є в моєму житті. Ви — справжній подарунок долі!

Дякуємо за очікувано чудовий результат! Трудових успіхів і більше подяк!

Спасибі за вчасну, якісну роботу і впевнений професійний підхід до вирішення завдання. Завдяки вашій працьовитості і старанності результат виявився найкращим і перевершив всі очікування. Приємно мати справу з таким фахівцем!

Хочу сказати Вам спасибі! За працю, за доброту, старанність і акуратність. Працювати з Вами так приємно! Бажаю ще більше успіхів у роботі та сподіваюся на подальшу співпрацю.

Дякую, дякую, писати сьогодні не втомлюся. Як добре,що є такий чоловік на світі, як Ви! Спасибі Вам 100, немає 1000 разів. Сьогодні нехай все буде для Вас і сонце, і місяць, і небо, і земля. Адже немає більше таких людей у всій всесвіту. Спасибі Вам ще 1000 разів!

Милий мій друг, спасибі тобі за всі ці роки дружби. Ти для мене один з найважливіших людей. Ти моя підтримка і опора. Такого друга, як ти потрібно ще пошукати. Скільки всього нас пов’язує, починаючи від жартів закінчуючи таємницями. Хочу просто висловити свою подяку тобі.

Хочу подякувати за надану допомогу. У самий відповідальний момент ти простягнув руку допомоги і дав можливість зробити все як треба. Дякуємо за розуміння і чуйність. Нехай багато разів повернеться тобі твоє добро, співчутливість і благодушність!

Дякую за теплі і щирі слова, за ваші вітання та світлі побажання. Мені дуже приємно, сподіваюся, що доля буде прихильною і все виконає. Хай Вам Бог пошле міцного здоров’я, радості і щастя, благополуччя і достатку.

Величезне спасибі вам за таке тепле та приємне привітання! Мені було дуже приємно читати ваші щирі слова, я назавжди запам’ятаю їх своїм серцем. Ви максимально підняли мені настрій, дякую!

Ми щиро хочемо подякувати вас за своєчасно надану нам допомогу! Ми в боргу перед вами, дякую вам від щирого серця. Без вас у нас нічого не вийшло б, ви виручили нас!

Величезне спасибі за надану допомогу. Ти завжди мене выручаешь і підтримуєш, ти моя опора і самий дорогий чоловічок. Дякую і вічно буду пам’ятати, що ти для мене зробила. Я дуже це ціную і ніколи не забуду, що б не сталося в моєму житті. Спасибі!

Спасибі Вам, мої дорогі і улюблені друзі, за те, що ви є такі в моєму житті. Ви мій надійний тил і опора, завжди зі мною в будь-якій життєвій ситуації. За довгі роки дружби ви не раз підтвердили статус найкращих і надійних людей. За це і дякую.

Спасибі, мої вірні друзі, за те, що ви завжди зі мною! Ви ніколи не залишали у важкі часи і завжди були і є невід’ємною частиною мого життя! Ви кращі люди, ви мені стали як рідні, я поважаю вас і дякую за все, що робили для мене!…

Без ваших славних привітань мій свято не було б дивно веселим, а настрій не відрізнявся б позитивністю. Спасибі за чуйне увагу, добрі слова, приємні побажання та чудовий заряд радості!

Дякую за велику теплоту і увагу, які так зворушливо були висловлені на мою адресу. Ваші щирі побажання і турбота є воістину безцінними для мене.

Дорогі мої друзі, хочу сказати всім Вам величезне спасибі за те, що ви є в моєму житті. Вас ніхто і ніколи не зможе замінити. Ви ніколи не кинете в скрутну хвилину. Ви зі мною поділяєте і горе і радість. Я не уявляю життя без Вас. Ви найкращі.

Привіт! З одним як ти, ніколи не пропадеш від нудьги. Знаходити пригоди на п’яту точку з тобою одне задоволення, та й взагалі гроші для тебе не головне! Адже і друзі які з тобою ,тільки коли ти при грошах, а без капусти вже не з тобою – це не друзі!

Хочу подякувати тобі за допомогу і підтримку, яку ти зробив(а) мені. Я навіть не можу уявити, що було б, якби поруч тебе.

Мої найкращі друзі! Спасибі вам за такі зворушливі поздоровлення! Мені дуже приємно бути з вами, дякую за вашу увагу, любов та турботу. Ви завжди займаєте особливе місце в моєму серці, люблю вас!

Я дуже вдячний Вам за допомогу. Таких людей як ви-дуже мало. Ви ніколи не відмовляли, а навпаки пропонували свою допомогу і підтримку. Мені це дуже приємно. Я в свою чергу готовий допомогти Вам у будь-якій ситуації. Спасибі Вам велике, я ніколи цього не забуду.

Шановні друзі, щиро дякую вам за щирі привітання, які залишаться в моєму серці. Дякую за теплі слова, які на кілька хвилин подарували посмішку. Дорогі мої, ваша увага дорожче всяких коштовностей і грошей. Спасибі вам.

Друзі мої, дорогі, рідні та близькі! Я щасливий, що ви відгукнулися на моє запрошення і прийшли. Ваші привітання в тостах, листівках, віршах і простих словах зворушили мене до глибини душі. Низький уклін вам і велике людське спасибі!

Глибину моєї вдячності, теплоту моїх відповідних почуттів, глибину моїх слів я посилаю в якості подяки вам, мої друзі! Адже ваша доброта досягла моєї душі, вона знайшли в ній відгук і відгукнулася мириадой відповідних струнок.

Дякуємо гостей, які прийшли привітати нас настільки важливий і знаменний день! Бачити Вас, чути теплі слова і відчувати Вашу підтримку – дуже цінне і значуще для нас. Цей перший сімейне свято не міг би стати настільки яскравим і незабутнім, якщо б не ви. Спасибі!

Дорогі друзі та рідні!
Спасибі, що прийшли на свято народження нашої сім’ї і принесли стільки радості і веселощів! Ви завжди будете бажаними гостями у нашому домі!

Ссылка на основную публикацию