Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства

Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства

Основний акцент МААНС — на виготовленні обладнання до с/г техніки за індивідуальними кресленнями, розробленими під наших клієнтів

20 років

Імпортуємо та продаємо с/г техніку

+150 чоловік

У компанії працює

9000 кв. м.

Виробничі потужності

+3000

одиниць сг техніки виготовлено та продано

+50

одиниць надсучасного обладнання

Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» є одним з найбільших українських виробників обладнаня та запчастин до с/г техніки.

Підприємство входить до групи компаній АВТОЛЕНД, яка понад 20 років імпортує та продає с/г техніку найвідоміших світових брендів, а також культивує зернові культури на площі 6000 га.

За свою недовгу історію ім’я компанії стало синонімом авторитету, надійності, професіоналізму та високої якості.

Сьогодні продукція компанії «МААНС» представлена жатками, візками до жаток, запасними частинами та витратними матеріалами до с/г техніки. Хоча основний акцент МААНС робить на виготовленні обладнання до с/г техніки, компанія може запропонувати й іншу продукцію, виготовлену за індивідуальними замовленнями наших клієнтів.

Виробничі потужності нашого підприємства розташовані на Заході України – місті Здолбунів, Рівненської обл. В даний час у компанії працює більше 150 чоловік.

МААНС має у своєму розпорядженні сучасні та функціональні виробничі приміщення площею 9000 кв. м.

Наш висококваліфікований інженерно-технічний персонал, а також сучасне обладнання для розкрою, гнуття, штампування, термообробки, фрезерування, зварювання та шліфування металу дозволяють нам задовольнити навіть найвибагливішого клієнта.

Компанія вбачає свою мету у виробництві виробів з незмінно високою якістю та розумною ціною. Як виробник, одним з основних принципів якого є взаємовигідне партнерство, ми гарантуємо конкурентоспроможні ціни. До кожного нашого клієнта ми ставимося як до VIP-клієнта. Такий підхід дозволив нам стати постійним і надійним партнером для усіх наших замовників.

Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства

Екологічне добриво ЯРОС

Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань

Містить весь комплекс мікро- та макроелементів

Знижує нітрати та нітрити

Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Покращує родючість ґрунту

Відновлює мікрофлору ґрунту

Покращує структуру ґрунту

Робить ґрунт пухким, підвищує вологоємкість

Забезпечує рослину поживними речовинами

Активізує процеси фіксації азоту, мобілізує фосфор, містить мікро- та макроелементи в легкодоступній формі

Нормалізує кислотність ґрунту

Відновлює мікрофлору ґрунту, роблячи її більш приємною для рослини

ЯРОС має природне походження

Допомагає екологічно відновлювати рослини і ґрунт

При виробництві не використовується хімічний синтез

При цьому він вміщує весь комплекс мікро- та макроелементів, які стимулюють ріст рослин

Ми створили ЯРОС для того, щоб допомагати людям вирішувати проблеми, які пов'язані з рослинами і ґрунтом

 • Усі
 • Орхідеї
 • Кімнатні рослини
 • Ландшафт
 • Сад
 • Город

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, поляризована вода.

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Рідина є повністю розчинною у воді.

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Напоювати через 10 — 14 днів 10 мл / 1 л / Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Проливання зі зволоженням крони 25 мл / 10 л /

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

 • Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.
 • Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 25 мл на 10 літрів води.
 • Після того, як насіння зійде ще раз пролити 25 мл на 10 літрів води.
 • Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 25 мл на 10 л води.

Обприскувачем 250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Поливати газон після кожного скошування 25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

24.12 — 26.12 15% на весь чек Встигни придбати При замовленні від 2 шт. доставкабезкоштовна Замовте ЯРОС оптом і отримайте знижку

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Доставка за 24 години по всій території України

Товар оплачуєте після його отримання на пошті

Неповернення коштів чи шахрайство?

Беручи кредит в банку, позичаючи гроші в знайомих, ніхто не застрахований від того, що рано чи пізно Ви отримаєте бонус у вигляді звинувачення у вчиненні шахрайських дій (шахрайство). І тут потрібно розуміти принципову різницю між звичним неповерненням коштів і шахрайством, бо відповідальність у цих двох випадках  не до порівняння.

Коли ж неповернення коштів буде шахрайством?

Приписи кримінального законодавства визначають, що шахрайські дії (шахрайство) можуть вчинятись шляхом обману або ж зловживання довірою жертви та полягають в заволодінні чужим майном (у тому числі грошовими коштами) або ж правом на таке майно.  Щоб такі дії були злочином, має бути в сукупності ряд факторів:

 • обов’язковий спосіб вчинення: обман чи зловживання довірою. Використовуючи обман, злочинець повідомляє жертві неправдиві обставини (потрібні гроші на лікування дитини; позичальник займається підприємницькою діяльністю і має з чого повернути борг тощо). При зловживанні довірою правопорушник користується довірливістю жертви: до прикладу чоловік признається в коханні жінці, приділяє увагу, а згодом позичає кошти нібито з бажанням якнайшвидше повернути, а насправді зникає. Такого роду побутових ситуацій тьма, але не у кожному випадку настає відповідальність за шахрайство.
 • умисел не повертати кошти чи майно. Це важливо, щоб в момент отримання майна вже була мета його не повертати, якщо це шахрайство. Коли особа бере кредит в банку і вже завідомо знає, що завтра виїде з країни і ніколи не повертатиме кредит, то можемо інкримінувати шахрайство (настає відповідальність за шахрайство).
 • добровільність передачі майна. Жертва має свідомо і за власною волею віддати майно, в іншому випадку дії будуть кваліфікуватись за наявності умов як інші правопорушення: крадіжка, грабіж тощо.
 • безпосередня участь потерпілого в передачі майна, а тому, якщо особа передає свої кошти і кошти іншої людини злочинцеві самостійно, то тільки вона й може бути потерпілим у кримінальному провадженні.

Для доведення всіх цих обставин повинна бути серйозна доказова база. Додатковим підтвердженням може бути те, що злочинець не визнає факту передання грошей, а таке насправді було і про це свідчать матеріали кримінального провадження.

Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства

Що може свідчити про те, що відносини є цивільними?

Перш за все, наявність розписки. Розписка служить способом підтвердження визнання боргу, а отже відсутності шахрайства.

Окрім цього, часткове повернення боргу – це теж аргумент на користь цивільних відносин. В такому випадку немає умислу на неповернення коштів.

Але таке повернення коштів має відбуватись до початку досудового розслідування, а не тоді, коли до Вас прийшли з підозрою у вчиненні шахрайства.

Підтвердженням може служити і те, що особа, яка заволоділа коштами, потрапила в скрутне матеріальне становище, а сума позики чи кредиту є значною і повернення вчасно є не підйомним для неї.

Конкретний перелік обставин, які потрібно доводити в кожному випадку, залежить від ситуації. Дехто може думати, що яка ж різниця, чи виконувати рішення суду у цивільній справі і повертати кошти, чи бути обвинуваченим у шахрайстві і теж повертати кошти? Різниця все ж таки є.

Читайте также:  Форма шлюбного договору

Окрім повернення коштів за вироком, у кримінальному провадженні отримуєш покарання у розумінні Кримінального кодексу (кримінальна відповідальність за шахрайство). Якщо сума боргу є невеликою, то й покарання теж – наприклад, до 850 гривень. Якщо злочинець заволодів коштами в особливо великому розмірі – позбавлення волі від 5 до 12 років і в додаток конфіскація майна.

Додатково до обвинувального вироку і покарання злочинець отримує судимість, яка є негативним явищем і обмеженням.

На сьогодні аналіз судової практики свідчить про безліч кримінальних справ такого роду. При цьому вироки від обвинувальних до виправдувальних. Виправдувальний вирок – у випадку, якщо вдалось довести відсутність складу шахрайства. При цьому, якщо було заявлено цивільний позов, а вирок виправдувальний – такий позов суддя повинен залишити без розгляду.

Немалу роль в постановленні виправдувального вироку або закритті кримінального провадження відіграє роль адвоката. Професійний захисник – це гарантія вашого майбутнього і спокійного сну.

Адвокат у кримінальному провадженні АО «Бачинський, Коломієць та партнери» Валерія Коломієць має чималий досвід у справах такого роду і знає, як захистити права і законні інтереси Клієнта.

Потрібно залучити надійного захисника ще на стадії слідства, тоді справу можуть закрити за відсутністю складу злочину і провадження не дійде до суду.

Якщо ж ви не правопорушник, а жертва шахрайства, потрібно теж вміло відстояти свої права в кримінальному провадженні. Для цього потрібно сприяти слідству, пред’явити цивільний позов до правопорушника, належно обґрунтувати свої вимоги. Тут теж не обійтись без професійного адвоката.

 • Якщо ви стали жертвою шахрайських дій, або ж навпаки потрапили в поле зору правоохоронних органів  як підозрюваний у вчиненні цього кримінального правопорушення, звертайтесь за кваліфікованою допомогою у АО «Бачинський, Коломієць та партнери» за телефонами:
 • + 38 096 002 01 00 +38 050 431 70 84
 • + 38 032 247 35 44

10 найпопулярніших сфер використання інтернету речей

Мабуть, багато хто чув про інтернет речей (IoT), а чи не задумувались ви над тим, де саме використовується ця технологія в реальному житті? Насправді її можна зустріти вже в багатьох сферах нашого життя. Дали ми приведемо декілька прикладів, де вже зараз застосовується інтернет речей.

Як нашого клієнта завод привласнили. У кращих традиціях українського рейдерства

Розумний будинок

Щоб детально розповісти про можливості IoT-пристроїв в будинку буде потрібно написати окрему статтю, бо їх доволі багато. Наприклад, існують розумні термостати, кондиціонери, колонки, навіть годівниці для тварин та інші повсякденні пристрої, які виконують звичайні домашні функції. Це одна з найпопулярніших та  сфер використання інтернету речей.

IoT-пристрої в агрокультурі

Розумні пристрої дуже активно використовуються в сільському господарстві як у фермерстві, так і у сфері розведення тварин. Серед найкращих IoT-пристроїв у цій сфері можна відзначити дрони та різноманітні інструменти для перевірки складу ґрунту, прогнозу кліматичних змін, для  стану здоров’я у домашніх  та відстеження місцеположення хворих тварин.

Інтернет речі у промисловості

В цій сфері використовується навіть спеціальний термін – промисловий інтернет речей або ж IIoT.

Якщо наводити приклади застосування IoT в промисловості, то можна згадати різноманітні сенсори, програмні системи та аналіз великих даних для розробки футуристичних дизайнів та точних підрахунків.

Розумні машини здатні покращити продуктивність та виправляють людські помилки, які пов’язані із контролем якості та екологічністю.

IoT в ритейлі

Розумні пристрої значно покращують досвід покупця, який зайшов у магазин. Найбажаніші товари та послуги з’являються прямо перед очима клієнта в потрібний момент.

Інтернет речей дозволяє якомога точніше налаштувати рекламу, покращити процес постачання та процес аналізу найпопулярніших товарів.

Якщо говорити про інтернет речей в торгівлі, то сюди ж можна віднести й безконтактну оплату та спеціальні додатки для здійснення покупок через інтернет.

Інтернет речей у сфері охорони здоров’я

В переліку найкращих сфер застосування технологій IoT, сфера охорони здоров’я займає одну з найважливіших ланок. Інтернет речей впливає безпосередньо на життя людей та показує важливість медицини, як сфери діяльності в сучасному суспільстві.

Саме завдяки IoT лікарі можуть допомагати людям через інтернет. За останні роки техніка пішла далі та вже медичні дрони готові прилетіти вам на допомогу з потрібними ліками.

В генетиці завдяки IoT робляться цілі відкриття! IoT дозволяє знайти підхід до кожного пацієнта окремо, проаналізувати стан його здоров’я та прорахувати індивідуальний метод лікування.

Розробка інтернет додатків на даний час все ще має деякі труднощі, особливо якщо брати до уваги інтернет речей та традиційну медицину. Але розвиток IoT у сфері охорони здоров’я розвивається дуже швидко.

Розумні автомобілі

Більшість людей, кому довелося вести розумну машину вважають, що авто – це найкращий варіант використання інтернету речей на практиці.

Світ, де таксі приїжджає без водія всередині – то ніби кадри з фантастичного фільму! Але це вже реальність. Безпілотні машини вже готові замінити звичайні авто.

І найголовніше – такі автомобілі ретельно прорахують маршрут та забезпечать вас комфортом та безпекою.

Вже зараз люди користуються машинами зі штучним інтелектом, які обладнані купою сенсорних кнопок та автоматично під’єднуються до інтернету. Також до прикладів використання IoT в автопромисловості можна віднести і віддалене керування вхідними дверми або температурою в гаражі. Це дуже зручно.

Пристрої, які носять на собі

До таких пристроїв можна віднести такі, які керуються за допомогою додатку на смартфоні та носяться людиною на тілі.

Такі гаджети тісно пов’язані з медичними IoT-пристроями, оскільки за допомогою них можна прослідковувати базові медичні показники здоров’я та покращувати їх за допомогою певної стратегії лікування.

Якщо брати до прикладу, то до таких гаджетів можна віднести продукцію компаній Apple, Samsung та Motorola. Вони розробляють фітнес-браслети, розумні імплантати,  GPS-пояски та інші IoT-пристрої.

Розумне місто

До IoT-технологій міста відносяться розумне паркування, карти шуму, розумне освітлення та дороги.

Хоча зараз ця сукупність пристроїв знаходиться на стадії планування та розробки, але вони мають доволі далекоглядні перспективи.

За допомогою IoT-технологій можна збільшити безпеку на міських дорогах, краще контролювати рух міського транспорту та забруднення великих індустріальних населених пунктів.

Інтернет речей та канал постачання

Інтернет речей у цій сфері дозволяють відстежувати товари, слідкувати за доставленням та вести відкритий обмін інформацією між ключовими учасниками ланцюжків постачання. IoT зменшує кількість робочих місць, що веде до зниження витрат та покращенню автоматизації праці.

IoT-технології в енергетиці

Розумна електромережа здатна автоматично збирати необхідні дані та моментально аналізувати циркуляцію напруги. Внаслідок, як клієнти, так і постачальники зможуть оптимізувати використання електрики.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Medium

Як купити конфіскат на аукціонах електронної системи Прозорро.Продажі

 Конфіскатом називають майно, вилучене правоохоронними органами на українській митниці – в першу чергу це контрабанда, яку незаконно намагаються перевезти через кордон. Це можуть бути автомобілі, телефони, побутова техніка, цигарки чи дорогий фірмовий одяг.

Роками подібне майно припадає пилом на складах, в той час як в Україні митний конфіскат може і повинен приносити прибуток.

Та зовсім скоро ситуація зміниться – у вересні 2019 року новопризначений голова Державної митної служби оголосив, що зовсім скоро абсолютно все конфісковане майно буде реалізовуватися на електронних майданчиках системи Прозорро.Продажі.

Раніше електронний аукціон митного конфіскату в Україні могло організувати лише одне підприємство, яке по суті являлося монополістом. Та навіть у цьому випадку знайти вилученим товарам нових власників досить складно.

Технічно вартість такого конфіскату не може бути нижчою за нараховані митницею стягнення, що у багатьох випадках складають значну суму. Зараз з’явився цілком реальний шанс зламати цю систему, адже продаж будь-якої державної власності, в тому числі і на публічних аукціонах конфіскату, через офіційні майданчики «Прозорро.

Продажі» дозволяє залучити набагато більше учасників та продати виставлені лоти за привабливою, ринковою ціною.

Наприклад, сьогодні найбільш популярною категорією конфіскату, купити який бажають чимало українців, являються імпортні автомобілі. Придбати їх у разі виставлення на публічний аукціон можна буде щонайменше на 30% дешевше, ніж у салоні. До того ж, пошкоджені авто затребувані на різноманітних СТО, де їх нерідко розбирають на запчастини.

Мобільні телефони – цей вид митного конфіскату в Україні неодмінно викликає підвищений інтерес. Чого вартує історія з вилученням на митниці партії новеньких одинадцятих айфонів.

Подібні товари неодмінно користуватимуться попитом, тож їх продаж стовідсотково стане ще однією статтею надходжень до держбюджету. Максим Нефьодов – ініціатор створення відкритих аукціонів ProZorro.

Читайте также:  Агрорейдерство-2022. Нові тенденції

Sale – вважає, що увесь митний конфіскат України має продаватися через підключені до системи електронні майданчики, на зразок sale.uub.com.ua.

Переваги проведення відкритих аукціонів конфіскату на ProZorro.Sale

Публічні торги, на яких учасники чесно та відкрито змагаються за обраний лот, швидко довели свою ефективність і завоювали довіру громадськості. За три роки у системі Прозорро.Продажі було проведено 241 тис.

аукціонів, на яких сумарно вдалося заробити більше 21 млрд. грн. Нерідко ціна за лот зростає в кілька разів, до того ж, кількість учасників на аукціоні конфіскату може сягати кількох десятків.

Особливо, якщо на торги виставляються елітні автомобілі чи новенькі iPhone, адже у магазинах подібні товари коштують набагато дорожче.

Механізм публічних аукціонів ДП «Прозорро.

Продажі», через який зовсім скоро можна буде купити конфіскат, влаштований таким чином, що при повторному проведенні торгів ціна лотів суттєво знижується – і ось тут між учасниками починає точитися запекла боротьба. У подібних випадках стартова ціна лоту деколи виростає в десятки разів, відповідно, конфісковані товари можна буде продати за їх реальною, ринковою вартістю.

Купити митний конфіскат на електронному майданчику sale.uub.com.ua

Взяти участь в аукціоні митного конфіскату в Україні всі бажаючі зможуть після реєстрації на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа» — офіційній онлайн-платформі, що має відповідну державну акредитацію та підключена до модуля Прозорро.Продажі.

Наші клієнти отримують найвищий рівень обслуговування – кваліфіковані оператори контакт-центру дадуть професійну консультацію, допоможуть зареєструватися та обрати серед конфіскату найцікавіші лоти. Також на майданчику sale.uub.com.

ua є багато навчальних матеріалів, завдяки яким ви швидко опануєте роботу з системою ProZorro.Sale. Регулярна Email-розсилка вчасно нагадає про актуальні аукціони конфіскату, а підписавшись на бот біржі у Telegram чи Viber, ви завжди будете в курсі актуальних новин.

Обирайте УУБ, робіть ставки та перемагайте в аукціонах!

Поліція нарахувала, що на запчастинах бронетанковому заводу привласнили половину грошей

Поліція підозрює посадовців ДП «Житомирський бронетанковий завод» у зловживанні службовим становищем під час закупівлі запчастин у ТОВ «Торговий дім «Кратос», що призвело до переплати 750 тис грн.

Про це стало відомо з ухвал Корольовського суду Житомира.

Слідство встановило, що в березні 2019 року «ЖБТЗ» провело два тендери на закупівлю партій запчастин для порізки металу на загальну суму 1,60 млн грн. Правоохоронці вважають, що самі тендери були проведені з порушенням Закону «Про захист економічної конкуренції» та Порядку закупівель, який для своїх підприємств затвердив концерн «Укроборонпром».

Слідчі вважають, що в тендерних пропозиціях «ТД «Кратос» ціни були завищені на 70% у порівнянні з ринковими та з цінами, що вказані на офіційному сайті підприємства. Завищена була і очікувана вартість.

Завищення цін у відділі матеріально-технічного забезпечення «ЖБТЗ» пояснили результатами останньої закупівлі, хоча така закупівля раніше заводом не проводилася.

Також на обох тендерах закупівля була оформлена одним лотом, що зменшувало конкуренцію на торгах. Замовник також прописав в вимогах конкретну країну виробника та рік, а також виставив короткі терміни поставки.

З судової ухвали відомо, що тендери  було проведено на майданчику smarttender.biz. В них участь взяли два підприємства «ТД Кратос» та ТОВ «Зварпромпостач». Пропозиція останнього була на 15 тис грн. дорожчою.

Переможцем обох торгів було визначено «ТД «Кратос».

Поліція встановила, що обоє фірм були пов’язані між собою, мали спільних працівників та одну ІР адресу, з якої «ТД «Кратос» для поставки на бронетанковий завод закупив товар у свого конкурента – «Зварпромпостач», за цінами, які були нижчими в 3-5 разів від ціни поставок. Після цього фірма ще оплатила своєму тендерному конкуренту майже 300 тис грн. за нібито інформаційні послуги.

Також слідство підозрює, що поставлена оборонному заводу продукція не відповідала тендерній документації, а сертифікат її походження міг бути підробленим.

Поліція підрахувала, що переплата заводу за запчастини сумнівної якості склала 750 тис грн.

Відомості про кримінальну справу внесені до ЄРДР за № 42019060360000297 від 06.11.2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Власником та директором «ТД Кратос» вказаний Юрій Невідомський. В «Прозорро» у фірми тільки одна угода з ПАТ «Сумихімпром» на 20 тис грн.

ТОВ «Зварпромпостач» записане на Савелія Юр’єва. З 2018 року фірма уклала угод на 24,88 млн грн. Всі вони з регіональними філіями «Укрзалізниці».

«ЖБТЗ» в березні 2019 року очолював Ігор Пшенічний. Нині підприємством керує Олексій Жуковець. Як повідомлялося, колишній начальник відділу матеріально-технічного забезпечення «ЖБТЗ» Юрій Шиганов 18 березня був призначений заступником директора філії «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця”.

Топ 3 способи: як продовжити термін перебування в україні іноземцям

 • Наші клієнти часто звертаються до нас з питанням “Що робити, якщо період перебування в Україні закінчується, а нам потрібно залишитися?”
 • Отже … Існує два основних випадки, коли громадянам інших держав необхідно продовжити право на перебування в Україні:
  ● закінчується термін туристичної візи (максимум 90 днів), але людині необхідно залишитися;
 • ● громадянин країни, у якої з Україною безвізовий режим, хоче залишитися більш ніж на 90 днів.

Пропонуємо розглянути кілька основних способів для продовження. З їх допомогою можна вирішити задачу – отримати законні підстави перебувати в країні набагато довше, ніж це було дозволено спочатку.

1. Екстрені випадки, передбачені законом

Можна виділити кілька найпоширеніших причини, які дозволяють іноземцям продовжити термін перебування:
● лікування, вагітність і пологи – підтверджуються медичною довідкою.

Не зловживайте довірою держави! Не варто купувати підроблені медичні документи на сумнівних сайтах, які пропонують їх за 500 грн. Це все обман і підробка. Таких документів за 500 грн. не буває.

Продовження Ви не отримаєте, а ось заборона в’їзду – гарантовано!

● оформлення спадщини – підтверджується заявою про прийняття спадщини.

Якщо оформленням спадщини займаються юристи компанії «Shablin Consulting», питання щодо продовження терміну перебування в Україні вони вирішать за вас. Наші фахівці допоможуть оформити всі необхідні для цього документи.

Переваги: виїжджати за межі України під час оформлення документів не потрібно.

Недоліки:
● всі факти повинні бути належним способом підтверджені;
● наявність приймаючої сторони.

Ця людина повинна підтвердити, що бере на себе всі витрати, пов’язані з перебуванням іноземного громадянина в Україні;
● необхідно підтвердити місце проживання іноземця в Україні.

Власник житла повинен пред’явити до органів державної міграційної служби письмовий дозвіл на проживання в його квартирі (будинку) іноземця.

● в період продовження перебування виїжджати з України забороняється, це загрожує його анулюванням.

2. Оформлення візи Д

Віза D відрізняється від туристичної візи. Вона видається лише при наявності визначених Законом підстав (наявність сім’ї в Україні, відкриття бізнесу, участь у волонтерському проекті та ін.)

У разі, коли таких підстав немає, краще звернутися до юристів компанії «Shablin Consulting», які допоможуть вирішити це питання.

Як це працює:
➔ Припустимо, Ви громадянин Великобританії (можете без візи перебувати в Україні 90 днів). Після закінчення цього терміну Ви повинні покинути Україну і протягом наступних 90 днів Ви не зможете повернутися назад. Що ж робити, якщо за цей час Ви не встигли зробити всі свої справи і Вам необхідно залишитися в Україні?

➔ Ми допоможемо Вам! Юристи компанії «Shablin Consulting», використовуючи підстави (бізнес, шлюб, волонтерство тощо), готують для Вас документи на оформлення візи Д.

➔ Ви виїжджаєте в будь-яку країну, де є консульство / посольство України, і подаєте там документи на оформлення візи Д. Стандартний термін – 10 днів, можна зробити за 1 день (необхідно доплатити).
➔ Після цього, Ви отримуєте візу Д і знову в’їжджаєте в Україну на 90 днів.

➔ Це дозволить Вам практично безперервно перебувати в Україні 180 днів.

Особливості оформлення:
громадяни США, Канади, Ізраїлю та Європейських країн можуть оформити візу Д в найближчому державі, для цього їм не потрібно повертатися в свою країну. Швидше за все процес оформлення візи Д проходить в Естонії, Латвії та Литві, Молдові та Італії. Це займає від 1 до 5 днів.

Переваги:
● легко створити підстави, що дозволяють оформити візу. Цим займається юридична компанія. Все, що від Вас потрібно – тільки скан копія закордонного паспорта;
● іноземні громадяни в період дії візи Д можуть без обмежень виїжджати за межі України;

● можливість в подальшому оформити право на тимчасове проживання на підставі отриманої візи Д.

Читайте также:  Можно ли обойти мораторий (запрет) на отчуждение земли

Недоліки:
● на період оформлення візи іноземець повинен покинути територію України;

● варіант з оформлення візи Д підходить не всім. Законодавством України не передбачено отримання візи типу Д громадянами Росії, Білорусії, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови, Узбекистану.

3. Подача документів на ПМП і продовження проживання

Цей варіант більше стосується жителів тих країн, які мають тісні зв’язки з Україною (Росії, Білорусії, Азербайджану, Вірменії, Грузії та Молдови). Для громадян цих країн легше підібрати підстави для оформлення ПМЖ.

Як це працює:
1. З’ясовуються підстави для ПМП (наявність близьких родичів в Україні, статусу “Закордонний українець” і т.д.).
2. Юристи компанії готують документи для отримання дозволу на імміграцію.

3. Після того, як документи на оформлення імміграції будуть прийняті міграційною службою, подається заява про продовження терміну перебування в Україні.

Багатьом ця процедура здається складною, але, як показує практика, наші юристи можуть зібрати весь необхідний пакет документів за 1 – 3 дні. Після цього, Ви гарантовано отримаєте можливість залишатися в Україні (не виїжджаючи).

 1. Переваги:
  ● для отримання дозволу на імміграцію і продовження перебування не потрібно виїжджати за межі України;
 2. ● можливість отримання права на постійне проживання в Україні.
 3. Недоліки:
  ● не можна виїжджати з України в період дії продовження;
 4. ● іноземний громадянин повинен мати місце проживання (заява власника квартири / будинку) і гарантії від приймаючої сторони (поручитель).

Продовження перебування в Україні іноземних громадян – складний процес. Сама процедура вимагає знань і досвіду. Довірте це завдання юристам компанії «Shablin Consulting», які як ніхто інший знають всі тонкощі і нюанси міграційного права.

Тисяча за вакцинацію – на що витрачають гроші українці | ВЕСТИ

«Вовину тисячу» отримали вже понад півмільйона українців. І багато хто з них одразу ж вирушив її витрачати.

Але, як виявилося, гроші за вакцинацію українці почали витрачати не лише на купівлю книг, квитків у кіно та придбання абонементів у спортклуби, а й куди їм заманеться. Зокрема й на алкоголь.

Отож маємо щонайменше —  нецільове використання коштів. І, як запевняють експерти, це передбачає кримінальну відповідальність.

Книгарні не витримали

Українці, які вже отримали 1000 грн за вакцинацію, найчастіше витрачають гроші на покупку книг та придбання квитків у кінотеатри. А найменше коштів витрачають на авіаперельоти. Таку статистику оприлюднили одразу у двох українських банках, клієнти яких першими отримали «Вовину тисячу».

Наприклад, за словами співзасновника Monobank Олега Гороховського, станом на 17 грудня у Monobank було відкрито 1,5 млн карток для отримання виплат за проектом «єПідтримка». «Гроші вже отримали 610 тис. клієнтів, на суму 610 млн грн. Вже відомо, що приблизно 30 млн грн, які надійшли на віртуальні картки українців до Monobank, витрачені«, — повідомив Гороховський.

За його статистикою, найбільше грошей із «Вовиної тисячі» українці витрачають на книги (44,57%), кіно (23,83%) та залізничні квитки (14,06%). Далі йдуть театри (8,98%), спортивні клуби (3,56%), концерти (3,81%), музеї (0,64%), а також авіаквитки (0,55%).

Окрім Monobank, як розповів віце-прем'єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, гроші на карткові рахунки «єПідтримка» почали переказувати Альфа-Банк та А-Банк. Клієнти решти фінустанов, які приєдналися до проекту, отримають гроші упродовж десяти днів. 

Цікаво, що книжкові інтернет-магазини, схоже, не бачили такого ажіотажу за всю свою історію, тому просто не були готові технічно до такого напливу. Через що сайти найбільших книгарень — Yakaboo, Книгарня «Є» та «Буква» —  періодично не завантажуються.

«Робота сайту Yakaboo тимчасово сповільнилася через різке збільшення кількості відвідувань — на 300%.

Кількість бажаючих придбати книги зросла через початок надходження на рахунки українців 1000 грн у рамках програми «єПідтримка», а також напередодні Дня святого Миколая на дитячу літературу, а ще на нон-фікшн та художню літературу”, — зазначають у Yakaboo.

«Не все гладко»

Друга за популярністю категорія — кінотеатри. Як розповіла «Вестям» генеральний директор мережі кінотеатрів «Планета Кіно» Наталія Байдан, їхні співробітники зараз працюють на межі можливостей. «Людям видали ці чудові гроші, але ніхто не пояснив, як ними користуватися.

Відповідно, у мене вже і касири, і кол-центр божеволіють. Люди дзвонять — намагаються дізнатися, як це все працює. А кол-центри банків за якоїсь причини відмовляються це коментувати, і переадресовують одразу на нас. Звісно, ця програма працює.

Це все, що я можу сказати«, — каже «Вестям» Байдан.

Також вона звертає увагу на недостатню роз'яснювальну роботу з боку держави. «Через це не завжди все гладко. Люди витрачають ці гроші, а потім розуміють, що хотіли витратити гроші на щось інше. Через що повернення у нас сьогодні у величезній кількості.

Плюс — дуже багато наших клієнтів чомусь вирішили, що сертифікати можна використовувати лише до 31 грудня 2021. Насправді сама програма діє чотири місяці, до того ж ми даємо можливість скористатися купленими за ці гроші сертифікатами до кінця 2022.

Але, мабуть, не було належної комунікації з людьми«, — каже «Вестям» Байдан, додавши, що зараз вивчають можливість преміювання свого лінійного персоналу. «На них впало дуже серйозне навантаження«, — сказала «Вестям» Байдан.

До того ж, за її словами, жодних обмежень щодо використання цих грошей законодавці для бізнесу не встановлювали.

А ось у театрах, попри наявність буфетів з міцнішими напоями, ажіотажу немає. «Було двоє клієнтів, цікавилися можливістю оплатити цією тисячею. Можливо, вони купують через наших партнерів, але на касах у нас ажіотажу немає«, — розповіла «Вестям» художній керівник театру «Колесо» Ірина Кліщевська.

«Вова, дякую за пивко!»

До речі, саме в кінотеатрах винахідливі українці за лічені дні знайшли найбільше застосувань “шарових” грошей. «Придумано, як можна витратити тисячу за вакцинацію. Все просто — прийшов у кіно, пішов на бар, купив пивка«, — поділився «лайфхаком» один із користувачів, прикріпивши фото двох пляшок пива, куплених за  картою «єПідтримка».

Як виявилося, справді, у кінотеатрах «Вовину тисячу» можна витратити на все, що завгодно — наприклад, на пиво, попкорн, пепсі, солодощі. «Всередині кінотеатру гроші можна витрачати на все, що хочете«, — підтвердили «Вестям» у Multiplex.

Втім, купувати подібне можна не в кожному кінотеатрі, а лише в тому, де бар зареєстрований на те саме підприємство.

Варто зазначити, що кінотеатри не одні, хто займається реалізацією сторонніх товарів за гроші від «єПідтримки». У тих же спортзалах та басейнах можна купити не тільки абонементи на заняття. Там продаються окуляри, шапочки для плавання, енергетики, мінералка та інші супутні товари. А на сайтах книгарень часто пропонують ще рюкзаки школярам, ​​іграшки та канцтовари.

Як зазначає експерт із кібербезпеки Микита Книш, в Україні існує кримінальна відповідальність за нецільове використання коштів.

«Якщо гроші виділяли умовно «на культуру», але створили водночас можливість покупки алкоголю і за фактом витратили на алкоголь — це і є нецільове використання коштів. У нормальній, світській країні Євросоюзу — це привід посадити якогось міністра, який таку можливість створив.

Вони говорили: ця тисяча гривень дасть можливість людям витратити гроші на культуру, освіту. А за фактом ці гроші витрачають на покупку “бухлішка” на Новий рік”, — зазначає Книш.

Схеми

Тим часом поки одні витрачають, інші шукають способи перевести в готівку тисячу гривень. «Купив три місця у ВІП по 300 грн за кожне, здав назад і перевів у готівку 1000 грн», — пише в соцмережах один з користувачів.

Але це не більше ніж фантазії. Адже, як запевняють у кінотеатрі «Планета Кіно», у разі повернення гроші повернуться на картку, з якою відбувалася оплата.

Не сплять і шахраї. На торговому майданчику OLX вже почали з'являтися пропозиції обміняти віртуальну тисячу на 200 і більше реальних гривень.

Але, як уже неодноразово попереджала служба ПриватБанку, найімовірніше, це можуть бути шахраї, які будь-якими шляхами намагаються у вас вивідати номер та секретний код вашої банківської картки.

Але вже не тієї, де лежить «Вовина тисяча», а тієї, якою ви користуєтеся зазвичай.

Матеріал опубліковано у газеті «Вести» від 21 грудня №234. Повний випуск газети «Вести» ви можете придбати у місцях розповсюдження преси або оформити онлайн-підписку

Ссылка на основную публикацию