Згода з розсилкою

Згода з розсилкою

Також ви погоджуєтеся з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

1) З Вашої згоди: У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам наша Компанія зобов'язується отримати Ваше явне підтвердження. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну пропозицію або конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою стороною.

2) Компаніям, працюючим від нашого обличчя: Ми співпрацюємо з іншими компаніями, які виконують від нашого обличчя функції бізнес підтримки, у зв'язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита.

Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам в ситуаціях, відмінних від випадків, коли це викликано необхідністю надання обумовлених послуг.

Приклади функцій бізнес підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг.

3) Дочірнім та спільним підприємствам: Під дочірнім або спільним підприємством розуміється організація, не менше 50% пайової участі якої належить Компанії.

При передачі Вашої інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству наша Компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам у маркетингових цілях і не використовувати Вашу інформацію будь-яким шляхом, що суперечить Вашим вибором.

Якщо Ви вказали, що не хочете отримувати від нашої Компанії які-небудь маркетингові матеріали, то ми не будемо передавати Вашу інформацію своїм партнерам по дочірнім та спільним підприємствам для маркетингових цілей.

4) На спільно позиціонуючих або партнерських сторінках: Наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції і заходи щодо просування товару на спільно позиціонуючих сторінках нашого сайту. При запиті анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію згідно з власним повідомленням про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.

5) При передачі контролю над підприємством: Наша Компанія залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані у зв'язку з повною або частковою продажею або трансфертом нашого підприємства або його активів.

При продажу або трансферті бізнесу наша Компанія надасть Вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе.

У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати Вам послуги або продукти, раніше надані нашою Компанією.

6) Правоохоронним органам: Наша Компанія може без Вашої на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам по будь-якій з наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь в урядових розслідуваннях; допомога в запобіганні шахрайства; а також зміцнення або захист прав Компанії або її дочірніх підприємств.

Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю вилучена з нашої бази з Вашого запиту. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовую контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо Ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яка розміщується в кінці кожного листа.

Згода з розсилкою — Аква Тепло

Згода з розсилкою

Заповнюючи форму підписки на сайті Aqua-teplo.com.ua, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності проекту, а також з іншими положеннями:

 1. Підписник дає безстрокову згоду на обробку всіх персональних даних, наданих Aqua-teplo.com.ua.
 2. Підписник не заперечує проти отримання e-mail повідомлень від Aqua-teplo.com.ua
 3. Підписник не заперечує проти отримання e-mail повідомлень рекламного характеру про майбутні акції, зміни на проекті, інших подій, що представляють можливий інтерес для Підписника. Кожен лист буде містити гіперпосилання, що дає можливість відписки від підписки у будь-який час за бажанням Підписника.
 4. Всі конфіденційні дані, які будуть передані Вами для реєстрації на нашому сайті, можуть бути змінені в будь-який момент або ж вилучені за Вашим запитом. Вам всього лише потрібно буде з нами зв'язатися, будь-яким доступним та зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, яка розміщена у спеціальному розділі на нашому сайті. Ви без проблем можете зробити відмову від нашої регулярної розсилки і регулярного одержання листів. В кінці всіх листів розміщено посилання для відмови, ви можете її використовувати в будь-який момент.

З якою метою збираються ці дані?

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам розсилок листів, акцій, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Як ці дані захищаються?

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, що включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони знайомі з нашою Політикою конфіденційності, нормами та інструкціями. Тим не менш, незважаючи на те, що ми прагнемо захистити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам приймати всі можливі заходи безпеки під час перебування в Інтернеті. Організований нами веб-сайт Aqua-teplo.com.

ua передбачає заходи із захисту від несанкціонованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо.

Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки запобіжать незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики Згоди з розсилками ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці.

Згода з розсилкою

Якщо ви заповнюєте реєстраційну форму на нашому сайті — це означає угоду з нашою політикою конфіденційності. Крім цього, ви даєте згоду на те, що ми можемо розголосити вашу персональну інформацію в зазначених нижче випадках.

1) В разі вашого особистої згоди: в інших випадках перед тим, як Наша компанія передасть Вашу конфіденційну інформацію третім особам, Ми повинні отримати Вашу особисту згоду. Наприклад, третя сторона пропонує співпрацю з Нашою компанією або конкурс, тоді ми будемо робити запит на Ваш дозвіл на користування Вашими особистими даними.

2) Компаніям, які працюють від імені Нашої компанії: Ваші персональні дані можуть бути частково розкриті компанії, яка виконує функції бізнес підтримки від нашого особи.

В наші вимоги входить, щоб така компанія використовувала дані виключно з метою надання послуг відповідно до договору; їм заборонено передавати Ваші конфіденційні дані іншим сторонам в ситуаціях, але в ситуаціях, коли це необхідно для надання обумовлених послуг передачі особистої інформації їм дозволяється.

Виконання замовлень, реалізація заявок, нагородження бонусами і призами, управління інформаційними системами і організація опитувань поміж клієнтів — все це функції бізнес підтримки. Також передбачено розкриття узагальнених не персоніфікованих даних у випадку вибору постачальника послуг.

3) Спільним і дочірнім підприємствам: Спільне або дочірнє підприємство — це компанія, в якої не менше 50% пайової участі належить Компанії.

В процесі передачі Ваших конфіденційних даних партнеру по спільному або дочірньому підприємству ми вимагаємо не поширювати дані іншим сторонам в рекламних цілях і не користуватися Ваші дані будь-яким шляхом, який буде суперечити Вашому вибору.

Ми не передаватимемо Ваші конфіденційні дані своїм партнерам по спільним і дочірнім компаніям для рекламних цілей, в разі якщо Ви вкажете, що не бажаєте отримувати маркетингові матеріали від нашої Компанії.

4) На спільних партнерських або позиціоних сторінках: в договорі передбачено, що у нашої Компанії є право поширювати дані компаніям-партнерам, спільно з якими ми займаємося реалізацією спеціальних заходів і пропозицій щодо просування товару на спільних позиціоних сторінках сайту. На таких сторінках Ви будете попереджені про передачу особистих даних. Перед наданням особистих даних ви зможете ознайомитися з повідомленням про конфіденційність, згідно з яким партнер буде використовувати дані, які Ви надаєте.

5) В разі передачі контролю над підприємством: ми маємо право передати Вашу конфіденційну інформацію у випадку з трансфертом, повного або часткового продажу наших активів або підприємства в цілому.

У вас є повне право відмовитися від передачі даних про себе.

Це буде означати, що у нової організації не буде прав і можливості далі забезпечувати Вас продуктами і послугами, які раніше надавалися нашою Компанією.

6) Правоохоронним органам: Ми можемо без Вашої згоди розкрити Вашу конфіденційну інформацію третім сторонам через наступних причин: захист або зміцнення прав дочірніх підприємств Компанії або власне прав самої Компанії; допомога в разі запобігання шахрайства; постанов суду, щоб уникнути порушення закону або нормативно — правових актів.

Всі конфіденційні дані, які будуть Вами передані для реєстрації на нашому сайті, можуть бути змінені в будь-який момент або ж видалені за Вашим запитом. Вам всього лише потрібно буде з нами зв'язатися, будь-яким доступним і зручним для Вас способом використавши контактну інформацію, яка розміщена в спеціальному розділі на нашому сайті.

Ви без проблем можете зробити відмову від нашої регулярної розсилки і регулярного отримання листів. В кінці всіх листів розміщено посилання для відмови, ви можете її використовувати в будь-який момент.

Лазерная вазотомия нижних носовых раковин у больных медикаментозным ринитом

Авторы: Л.Ю.Свириденко, О.Г.Гарюк, А.Б.Бобрусь
Медицинский центр “Лоридан”, г. Харьков, Кафедра отоларингологии и детской отоларингологии (зав. каф. – проф. Г.И. Гарюк) ХМАПО (ректор – проф. А.Н. Хвисюк).

За последнее десятилетие количество людей злоупотребляющих сосудосуживающими каплями неуклонно растет, что приводит к развитию у данной категории больных медикаментозного ринита.

Причинами распространения данной патологии являются следующие факторы: доступность данного вида лекарственных препаратов, возможность приобрести капли без рецепта, огромное количество пациентов, самостоятельно занимающихся своим лечением. Зачастую это и отсутствие контроля со стороны лечащего врача.

Читайте также:  Мистецтво переговорів або як змусити повернути борг злісного боржника

Недостатком данных препаратов является то, что в начале наступает реактивная гиперемия, которая проявляется усилением кровотока в слизистой носа, а со временем наступают и стойкие нарушения кровообращения, которые в дальнейшем ведут к морфологической перестройке сосудистого русла.

Предложено и внедрено в практику огромное количество методик, воздействия на слизистую нижних носовых раковин, которые обладают как своими преимуществами, так и недостатками, но их количество говорит о том, что оптимальный метод воздействия не найден.

К данным методикам относятся: подслизистая вазотомия, электрокоагуляция слизистой, криодеструкция нижних носовых раковин (аппликационная или внутрислизистая), ультразвуковая дезинтеграция, радиоволновое воздействие.

Основой для создания нашей методики воздействия послужили предложенные ранее. Это методика подслизистой вазотомии использующая особенности кровоснабжения нижних носовых раковин, впервые предложенная Г.З. Пискуновым и С.З. Пискуновым.

Техника данного вмешательства проста и заключается в пересечении сосудов, идущих из костной основы носовой раковины в собственный слой слизистой оболочки, где они принимают участие в образовании артерио-венозных анастомозов.

Особенностью является то, что данный метод максимально щадит основные функциональные структуры слизистой оболочки: мерцательный эпителий, собственный слой с содержащимися в нем железами и венозными сплетениями. А также методика с применением воздействия полупроводникового лазера при хронических формах ринита предложенная М.С. Плужниковым.

Автор рекомендует производить точечное лазерное воздействие на рефлексогенные зоны слизистой оболочки полости носа. Данные зоны представляют собой сплетения волокон симпатического, парасимпатического и тройничного нервов преимущественно в области передних и задних отделов нижней и средней носовых раковин.

Когда это не приводит к ожидаемому результату, то предлагает произвести коагуляцию вдоль всей носовой раковины, начиная с ее задних отделов и медленно продвигаясь к передним. Данная методика обладает высокой эффективностью, основное преимущество ее проведения это бескровность, хотя нельзя избежать травмирующего воздействия на поверхностные слои слизистой оболочки. По сути предложенная нами методика является их синтезом, способна сохранить преимущества и нивелировать недостатки.

Для проведения вмешательства по предложенной нами методике хирургического лечения медикаментозного ринита используется импульсно- периодический полупроводниковый лазер “Лика-хирург” производства Фотоника Плюс (г. Черкассы).

Данная лазерная установка обладает следующими характеристиками: длина волны 980 нм, длина волны лазера-пилота 650 нм, регулируемая мощность на выходе световода до 10 Вт, возможность работы в непрерывном и импульсно-периодическом режимах.

Данная методика позволяет производить вмешательство в амбулаторных условиях.

Критериями включения пациентов для проведения лазерного воздействия на слизистую носовых раковин являлись следующие: попеременное отсутствие носового дыхания то одной то другой половиной носа, либо его полное отсутствие с двух сторон, невозможность самостоятельного отказа пациента от применения деконгестантов, использование сосудосуживающих препаратов сроком от одного и более лет, неэффективность ранее проведенных курсов консервативной терапии медикаментозного ринита.

За 30 минут до вмешательства больным проводилась примедикация с целью купирования болевых ощущений в ходе воздействия и уменьшения реактивных воспалительных явлений в раннем послеоперационном периоде. Обычно для достижения этой цели использовалось внутримышечное введение кетопрофена (кетонал) в дозе 100 мг и дексаметазона в дозе 4 мг.

Вмешательство проводится в положении пациента лежа на спине, с незначительным смещением головы больного от средней линии по направлению к оператору, что улучшает обзор и в отличие от положения сидя является более удобным для хирурга.

Воздействие проводится под местной аппликационно-инфильтрационной анестезией. В начале выполняется аппликационная анестезия ватными тампонами, обильно смоченными раствором артикаина гидрохлорида с эпинефрином (ультракаин), которые при помощи штыкообразного пинцета вводятся в общие носовые ходы пациента с двух сторон на три минуты, а затем удаляются.

После чего попеременно с каждой стороны, производится инфильтрационная анестезия раствором артикаина гидрохлорида разведенным до 10 миллилитров в физиологическом растворе натрия хлорида. Инъекция производится в передние концы нижних носовых раковин, для чего игла шприца, погружается до кости, проходя собственно слизистую оболочку и ее подслизистый слой.

Инфильтрацию желательно производить из одной точки, тем самым, достигается гидросепаровка слизистой от кости. Производить анестезию из нескольких точек технически не верно, так как это ведет к неизбежному истечению анестетика в полость носа.

Анестезия наступает через три минуты, о ее достаточности и правильности выполнения можно судить по чувству онемения верхних резцов пациента.

Перед вмешательством необходимо попросить пациента по возможности не производить движений головой, так как это может привести к травмированию слизистой оболочки полости носа.

Вдох осуществлять через рот, что позволяет предотвратить попадание дыма, образующегося в ходе работы лазера, в нижние дыхательные пути. Выдох просят производить через нос, это способствует удалению дыма из полости носа и улучшает обзор операционного поля для хирурга.

О своих ощущениях в ходе вмешательства больной сообщает оператору исключительно голосом.

В некоторых случаях в силу проявлений основного процесса (медикаментозный ринит), а также под действием инфильтрационной анестезии, слизистая носовых раковин бледная, обесцвеченная, затрудняется взаимодействие лазерного излучения с тканью.

Связано это с тем, что изменяются оптические свойства слизистой, а это способствует отражению, уменьшает поглощение и трансформацию энергии в тепловую. Для решения этой проблемы нами предложено окрашивание слизистой передних концов нижних носовых раковин раствором метиленового синего (водный раствор пиоктанина).

Нанесение на слизистую осуществляется зондом после анестезии непосредственно перед воздействием. Это позволяет избежать “цветовой зависимости”, характерной для лазеров работающих в “ближнем инфракрасном диапазоне”.

Вмешательство производится кварцевым волокном световода, контактным способом. Устанавливаются следующие параметры: мощность на выходе 8 Вт, режим импульсно-периодический с интервалами импульса и межимпульсной паузы в четверть секунды, что позволяет минимизировать тепловое воздействие на окружающие ткани.

В ходе вмешательства в подслизистом слое, чему способствует предварительная гидросепаровка слизистой, поочередно формируем от трех до четырех каналов. Воздействие производится параллельно на всю длину от переднего конца нижней носовой раковины к заднему.

Каналы проходят по верхнему, медиальному, и нижнему краю раковины, а при некоторых вариантах анатомического строения и под ней. Возможно, формирование дополнительного канала по нижнему краю средней носовой раковины.

Волокно продвигается внутри подслизистого слоя со скоростью 1 сантиметр в секунду, задерживаясь на несколько секунд у точек входа с целью гемостаза, что в дальнейшем позволяет не тампонировать полость носа.

Гибкость кварцевого волокна позволяет повторить анатомию нижних носовых раковин. Вмешательство проводится под контролем зрения с помощью ригидного эндоскопа.

Это позволяет вовремя заметить возможный выход световода за пределы слизистой в полость носа, а в некоторых случаях и предотвратить его.

Важным в этом случае является возможность контроля в задних отделах полости носа и предупреждение нежелательного воздействия лазерного излучения в области глоточных устий слуховых труб.

После вмешательства в течение тридцати минут за пациентом ведется динамическое наблюдение. Производится передняя риноскопия, орофарингоскопия, при необходимости повторяется эндоскопическое исследование. При отсутствии признаков кровотечения пациента просят подняться и занять вертикальное положение. После чего больной может быть отпущен домой.

На протяжении трех дней пациенту рекомендуется избегать физических нагрузок, посещения бани, приема алкоголя. Применение деконгестантов в послеоперационном периоде строго воспрещается, а уход за полостью носа осуществляется с помощью масляных капель, что способствует быстрому восстановлению слизистой оболочки.

Повторный осмотр назначают на следующий день, иногда в ходе него выполняется уход за полостью носа. Обычно образование корок незначительное, а сроки восстановления трудоспособности минимальны. За период с 2006 по 2009 год по данной методике нами пролечено 174 пациента с медикаментозным ринитом. В ближайшем и отдаленном периодах получены положительные результаты, эффективность составила 96,8 %.

Предложенный нами метод может выполняться как самостоятельно, так и дополнять вмешательства на перегородке носа и придаточных пазухах.

Данная методика воздействия позволяет значительно уменьшить объем нижних носовых раковин, что обеспечивает достаточное носовое дыхание. Важным является то, что передний край нижней носовой раковины участвует в формировании клапана носа, а вмешательство за счет его расширения способствует преобразованию инспираторного воздушного потока из ламинарного в турбулентный.

Сохраняется мерцательный эпителий, который находится на поверхности, так как каналы формируются в подслизистом слое, что положительно влияет на функцию мукоцилиарного транспорта.

Щадящим, по отношению к окружающим тканям, является использование импульсно-периодического режима, что значительно уменьшает воспалительные явления в послеоперационном периоде, способствует быстрой регенерации ткани.

Метод воздействия является патогенетически обоснованным, так как разрушаются кавернозные сплетения подслизистого слоя. Это дает возможность пациенту достаточно легко отказаться от деконгестантов.

Предложенное нами окрашивание слизистой позволило увеличить поглощение тканью лазерного излучения, за счет уменьшения отражения.

Наибольшее количество лазерной энергии преобразовать в тепловую, что облегчает вхождение волокна в подслизистый слой передних отделов носовой раковины.

Нами была изучена двигательная активность мерцательного эпителия в группах больных. В первую группу, контрольную вошли 21 пациент с медикаментозным ринитом, которым было произведена вазотомия нижних носовых раковин. Вторая группа представлена 15 пациентами основной группы, которым произведена лазерная вазотомия нижних носовых раковин. Сравнение проводили с группой здоровых людей.

Таблица 1.
Динамика транспортной активности мерцательного эпителия в группах.

 • Степень нарушения
 • транспортной активности
 • мерцательного эпителия

Примечание: *** достоверное отличие от контроля (р

Згода з розсилкою

Заполняя регистрационную форму на нашем сайте, вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности. Также вы соглашаетесь с тем, что мы имеем право разглашать ваши личные данные в следующих случаях:

По Вашему согласию: Во всех остальных случаях перед передачей информации о Вас третьим сторонам наша Компания обязуется получить Ваше явное согласие. Например, наша Компания может реализовывать совместное предложение или конкурс с третьей стороной, тогда мы попросим у Вас разрешение на совместное использование Вашей личной информации с третьей стороной.

Компаниям, работающим от нашего лица: Мы сотрудничаем с другими компаниями, выполняющими от нашего лица функции бизнес поддержки, в связи с чем Ваша личная информация может быть частично раскрыта.

Читайте также:  Лица должников. Спектакль в трех актах

Мы требуем, чтобы такие компании использовали информацию только в целях предоставления услуг по договору; им запрещается передавать данную информацию другим сторонам в ситуациях, отличных от случаев, когда это вызвано необходимостью предоставления оговоренных услуг.

Примеры функций бизнес поддержки: выполнение заказов, реализация заявок, выдача призов и бонусов, проведение опросов среди клиентов и управление информационными системами. Мы также раскрываем обобщенную неперсонифицированную информацию при выборе поставщиков услуг.

Дочерним и совместным предприятиям: Под дочерним или совместным предприятием понимается организация, не менее 50% долевого участия которой принадлежит Компании.

При передаче Вашей информации партнеру по дочернему или совместному предприятию наша Компания требует не разглашать данную информацию другим сторонам в маркетинговых целях и не использовать Вашу информацию каким-либо путем, противоречащим Вашему выбору.

Если Вы указали, что не хотите получать от нашей Компании какие-либо маркетинговые материалы, то мы не будем передавать Вашу информацию своим партнерам по дочерним и совместным предприятиям для маркетинговых целей.

На партнерских или совместно позиционируемых страницах: Наша Компания может делиться информацией с компаниями-партнерами, вместе с которыми реализует специальные предложения и мероприятия по продвижению товара на совместно позиционируемых страницах нашего сайта.

При запросе анкетных данных на таких страницах Вы получите предупреждение о передаче информации. Партнер использует любую предоставленную Вами информацию согласно собственному уведомлению о конфиденциальности, с которым Вы можете ознакомиться перед предоставлением информации о себе.

При передаче контроля над предприятием: Наша Компания оставляет за собой право передавать Ваши анкетные данные в связи с полной или частичной продажей или трансфертом нашего предприятия или его активов.

При продаже или трансферте бизнеса наша Компания предоставит Вам возможность отказаться от передачи информации о себе.

В некоторых случаях это может означать, что новая организация не сможет далее предоставлять Вам услуги или продукты, ранее предоставляемые нашей Компанией.

Правоохранительным органам: Наша Компания может без Вашего на то согласия раскрывать персональную информацию третьим сторонам по любой из следующих причин: во избежание нарушений закона, нормативных правовых актов или постановлений суда; участие в правительственных расследованиях; помощь в предотвращении мошенничества; а также укрепление или защита прав Компании или ее дочерних предприятий.

Вся личная информация, которая передана Вами для регистрации на нашем сайте, может быть в любой момент изменена либо полностью удалена из нашей базы по Вашему запросу. Для этого Вам необходимо связаться с нами любым удобным для Вас способом, использую контактную информацию, размещенную в специальном разделе нашего сайта.

Если Вы захотите отказаться от получения писем нашей рассылки, вы можете это сделать в любой момент с помощью специальной ссылки, которая размещается в конце каждого письма.

Згода з розсилкою

Заповнюючи форму на нашому сайті lavla.com.ua, ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності, а також з тим, що фізична особа-підприємець Максименко Євгенія Сергіївна (далі — компанія) має право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

У всіх інших випадках перед тим, як передати інформацію про вас третім особам, наша компанія зобов'язується отримати вашу згоду. Наприклад, наша компанія може реалізовувати спільну пропозицію або проводити конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо вашого дозволу на спільне використання вашої особистої інформації з третьою особою.

Ми співпрацюємо з іншими компаніями, які виконують від нашої особи функції бізнес-підтримки, у зв'язку з чим ваша особиста інформація може бути частково розкрита.

Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам в ситуаціях, відмінних від випадків, коли це обумовлено необхідністю надання обумовлених послуг.

Приклади функцій бізнес-підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг.

Під дочірніми та спільними підприємствами мається на увазі організація, не менше 50% частки якої належить компанії.

При передачі вашої інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству наша компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам в маркетингових цілях і не використовувати її будь-яким шляхом, який суперечить вашому вибору.

Якщо ви вказали, що не хочете отримувати від нашої компанії будь-які маркетингові матеріали, то ми не будемо передавати вашу інформацію своїм партнерам по дочірнім і спільним підприємствам в маркетингових цілях.

Наша компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції та заходи з просування товарів на сторінках нашого сайту, позиціонуються як загальні.

При запиті особистих даних на таких сторінках ви отримаєте попередження про передачу інформації.

Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію відповідно до власного повідомлення про конфіденційність, з яким ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.

Наша компанія залишає за собою право передавати ваші анкетні дані у зв'язку з повним або частковим продажем, трансфером нашого підприємства або його активів.

При продажу або трансфері бізнесу — наша компанія надасть вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе.

У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе надалі надавати вам послуги або продукти, які раніше надавалися нашою компанією.

Наша компанія може без вашої на те згоди розкрити персональну інформацію з наступних причин: щоб уникнути порушення закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь в урядових розслідуваннях, допомога в запобіганні шахрайства, а також зміцнення або захист прав компанії або її дочірніх підприємств.

Будь-яка особиста інформація, передана вами для реєстрації на нашому сайті, за вашим запитом може бути в будь-який момент змінена або повністю видалена з нашої бази.

Для цього вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо ви хочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яка розміщується в кінці кожного листа.

Згода на розсилку

Проходячи авторизацію на цьому web-сайті, Ви приймаєте умови політики конфіденційності. Після чого може відбуватись розсилка листів від майстерні ікон під старовину «Ікона». Крім цього, підтверджуєте за нами право поширювати Вашу особисту інформацію та контакти в таких випадках:

1) Наша організація може передати третім особам Ваші анкетні дані після персональної згоди. Так, наприклад, за запитом третьої сторони на спільну з Нашою компанією роботу або проведення конкурсів, ми посилаємо Вам запит на електронну скриньку з метою отримати дозвіл на використання та передачу персональних відомостей.

2) Надані Вами анкетні дані можуть використовуватись організаціями, що в даний період часу виконують функцію бізнес допомоги від імені майстерні.

Останнє включає в себе оформлення та виконання замовлень, присудження нагород, нарахування бонусів, організацію маркетингових опитувань та інше.

Компанії не можуть застосовувати конфіденційні відомості про Вас у всіх випадках, крім деяких обумовлених в договорі. За нами також залишається право розкривати загальні неперсоналізовані дані під час пошуку постачальника.

3) Організації, які мають не менше 50% акцій нашої Компанії, можуть частково користуватись наданими Вами відомостями.

Вони зобов'язуються не розповсюджувати та не розголошувати отриману від нас інформацію третім особам, а також не використовувати їх проти Вас.

Якщо ви відмовляєтесь отримувати маркетингову розсилку від нас та наших дочірніх підприємств, просто вкажіть про це в своєму листі.

4) Відомості обробляються партнерськими та позиціонуючими сторінками. Умовами договору передбачено право за Нашою компанією, що дає нам можливість ділитися відомостями про наших клієнтів з партнерами.

Останні беруть участь у підготовці та реалізації унікальних пропозицій, що сприяють просуванню розміщеного на спільних сторінках web-ресурсу товару. При їх відвідуванні Ви будете сповіщені про збір особистих даних.

Ви свідомо можете вивчити умови конфіденційності, відповідно до яких фірма-партнер має право скористатись наданою клієнтом конфіденційною інформацією.

5) В результаті часткового або повного переходу Нашої компанії під керівництво іншої організації, ми маємо право передавати особисті дані наших клієнтів. Якщо ви відмовляєтесь від поширення персональних відомостей новому власнику, Ви можете вказати це в своєму листі. В цьому випадку, компанія не зможе в подальшому інформувати Вас про нові продукти та послуги.

6) Наша організація залишає за собою право ділитись персональними даними про Вас з третіми особами через декілька причин:

 • захист від шахрайства;
 • захист прав інтернет сайту або дочірніх підприємств;
 • в результаті судової ухвали, щоб не порушувати законодавчі та правові акти.

У будь-який момент, за бажанням або з необхідності, Ви можете вносити корективи в свої анкетні дані, зазначені під час авторизації на нашому сайті, або ж видалити їх повністю. Все що потрібно – написати нам, використовуючи контактні дані, розміщені в спеціальному блоці на сторінці ресурсу.

Згода з розсилкою Майстерні ікон під старовину забезпечує збереження цінної інформації в корисних цілях. За бажанням, маєте можливість відписатись від постійної розсилки на поштову скриньку. Для цього просто перейдіть за посиланням, що знаходиться в кінці кожного нашого листа.

Згода з розсилкою

Залиште заявку

На безкоштовний прорахунок

 • Накопичувальна система знижок

 • Післягарантійнеобслуговування

Якщо ви заповнюєте реєстраційну форму на нашому сайті — це означає угоду з нашою політикою конфіденційності. Крім цього, ви даєте згоду на те, що ми можемо розголосити вашу персональну інформацію в описаних нижче випадках.

 1. У разі вашої особистої згоди: в інших випадках перед тим, як Наша компанія передасть Вашу конфіденційну інформацію третім особам, Ми повинні отримати Вашу особисту згоду. Наприклад, третя сторона пропонує співпрацю з Нашою компанією або конкурс, тоді ми будемо робити запит на Ваш дозвіл на користування Вашими особистими даними.

 2. Компаніям, які працюють від імені Нашої компанії: Ваші персональні дані можуть бути частково розкриті компанії, яка виконує функції бізнес підтримки від нашої особи. В наші вимоги входить, щоб така компанія використовувала дані виключно з метою надання послуг відповідно до договору; їм заборонено передавати ваші конфіденційні дані іншим сторонам.

  Але в ситуаціях, коли це необхідно для надання обумовлених послуг, передача особистої інформації їм дозволяється. Виконання замовлень, реалізація заявок, нагородження бонусами і призами, управління інформаційними системами і організації опитувань серед клієнтів — все це функції бізнес підтримки.

  Також передбачено розкриття узагальнених не персоніфікованих даних в разі вибору постачальника послуг.

 3. Спільним і дочірнім підприємствам: Спільне або дочірнє підприємство — це компанія, в якої не менше 50% пайової участі належить Компанії.

  В процесі передачі ваших конфіденційних даних партнеру по спільному або дочірньому підприємству ми вимагаємо не поширювати дані іншим сторонам в рекламних цілях і не користуватися Вашими даними будь-яким шляхом, який буде суперечити Вашому вибору.

  Ми не будемо передавати ваші конфіденційні дані своїм партнерам по спільним і дочірнім компаніям для рекламних цілей, в разі якщо ви вкажете, що не бажаєте отримувати маркетингові матеріали від нашої Компанії.

 4. На спільно партнерських або позиціонованих сторінках: в договорі передбачено, що у нашої Компанії є право поширювати дані компаніям-партнерам, спільно з якими ми займаємося реалізацією спеціальних заходів і пропозицій щодо просування товару на спільно позиціонованих сторінках сайту. На таких сторінках Ви будете попереджені про передачу особистих даних. Перед наданням особистих даних Ви зможете ознайомитися з повідомленням про конфіденційність, згідно з яким партнер буде використовувати дані, які Ви надаєте.

 5. У разі передачі контролю над підприємством: ми маємо право передати вашу конфіденційну інформацію у випадку з трансфертом, повним або частковим продажем наших активів або підприємства в цілому.

  У Вас є повне право відмовитися від передачі даних про себе.

  Це буде означати, що у нової організації не буде прав і можливості далі забезпечувати Вас продуктами і послугами, які раніше надавалися нашою Компанією.

 6. Правоохоронним органам: Ми можемо без Вашої згоди розкрити Вашу конфіденційну інформацію третім сторонам через наступні причини: захист або зміцнення прав дочірніх підприємств Компанії або власне прав самої Компанії; допомога в разі запобігання шахрайства; постанов суду, щоб уникнути порушення закону або нормативно-правових актів.

Читайте также:  Как выписать бывшего мужа?

Всі конфіденційні дані, які будуть Вами передані для реєстрації на нашому сайті, можуть бути змінені в будь-який момент або ж вилучені по Вашому запиту. Вам всього лише потрібно буде з нами зв'язатися будь-яким доступним і зручним для Вас способом, використавши контактну інформацію, яка розміщена в спеціальному розділі на нашому сайті.

Ви без проблем можете зробити відмову від нашої регулярної розсилки і регулярного отримання листів. В кінці всіх листів розміщено посилання для відмови, Ви можете її використовувати в будь-який момент. 

5 вправ, які допоможуть дитині сконцентруватися

Як допомогти дитині зосередитися: дитячий психолог DEC life school Оксана Зайкина розповідає про п’ять вправах, які допоможуть дітям сконцентруватися на уроках або на іншій корисній справі.

Уміння дитини сконцентрувати свою увагу на об’єкті, явище чи завданню – це дуже важлива складова розвитку його уважності і усвідомленості в цілому. Вона вкрай значуща для успіху дитини в навчанні і подальшому розвитку.

Ми помітили, що багатьом учням, які прийшли в нашу школу, як і багатьом сучасним дітям цифрової епохи, потрібна допомога дорослих у розвитку цього вміння. Ми використовуємо у своїй роботі кілька вправ, які допомагають дітям сконцентруватися перед початком уроків, перед самостійною роботою над виконанням домашніх завдань і в інших життєвих ситуаціях.

Ділимося з вами п’ятьма практиками, в ефективності яких ми переконалися на власному досвіді роботи з учнями нашої школи.

1. Практика «Хвилина тиші»

Це одна з найбільш ефективних практик для концентрації уваги дитини. Ми рекомендуємо проводити її як ритуал в школі, перед початком будь-якої навчальної діяльності і вдома, перед виконанням домашніх завдань і перед сном. Коли ваша дитина її освоїть, він завжди зможе самостійно налаштуватися в будь-якій життєвій ситуації.

Отже, запропонуйте дитині не говорити хвилину, після того як він зручно сів і розслабився. Протягом цієї хвилини дитині важливо зосередити свій погляд на якомусь конкретному візуальному об’єкті: на пісковому годиннику, на полум’я свічки або на пляшці з рідиною і осідають в ній блискітками (сувенірному кульці з пластівцями).

Ми в школі використовуємо саме такі «пляшечки» і «кульки», тому що додатково можемо дати дитині таке важливе посил:

ДИВИСЬ, КОЛИ МИ НЕ ЗОСЕРЕДЖЕНІ, НАШІ ДУМКИ І ЕМОЦІЇ Рухаються В ГОЛОВІ У ТАКОМУ Ж БЕЗЛАДІ, А КОЛИ Вони заспокоюють і осідає, ЧЕРЕЗ СКЛО МИ МОЖЕМО ПОБАЧИТИ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ НАВКОЛО. ТАКОЖ МОЖУТЬ сконцентруватися на циферблаті годинника, настільні або настінні.

Крім розвитку вміння концентруватися, він вчиться відчувати час, починає розуміти швидкість його течії. Деяким дітям доросліші більш комфортно під час цієї практики сидіти, закривши очі. Їм ми пропонуємо сконцентруватися на своїх внутрішніх відчуттях. Навчити дитину цієї варіації «хвилини тиші» найлегше, запропонувавши йому сфокусуватися на своєму диханні.

Хоча практика і називається «Хвилина тиші», її можна проводити і 2-3 хвилини.

2. Практика «Топ-Хлоп»

Батьки можуть допомогти дитині налаштуватися на урок або виконання домашніх завдань за допомогою цієї простої ігрової практики. Попросіть дитину тупнути, якщо фраза, яку ви скажете, буде абсурдною або неправдивою, і грюкнути – якщо вона буде відповідати реальності, буде правдивою.

Наприклад, ви говорите: «На березі ростуть гриби» або «Влітку завжди йде сніг» – і дитина тупотить. А коли говорите: «Огірки ростуть в городі» або «Морозиво на смак – солодке і холодне» – він плескає.

П’яти-шести питань дитині достатньо, щоб зорієнтуватися в правилах «гри». Ще 15-20 питань в рамках цієї вправи досить, щоб «включити» дитини і налаштувати його на більш рутинну діяльність, що вимагає високої швидкості.

3. Практика «Озирнись навколо»

Попросіть дитину оглянути кімнату або клас, і назвати якомога більше предметів з певною ознакою – за кольором або за формою. Ця практика працює не тільки для швидкої мобілізації концентрації, а й розширює його обсяг уваги.

Наприклад, дитина семи років повинен вміти одночасно утримувати в полі своєї уваги 3-7 об’єктів – це хороший «обсяг». Більш просунутою варіацією цієї практики є «Свідомий прогулянки». Вони також не тільки розвивають концентрацію, а й обсяг уваги у дітей.

На прогулянці по вашому звичайному маршруту запропонуйте дитині помітити те, що раніше він і ви не помічали. Скажіть йому, що ви будете п’ять хвилин гуляти, намагаючись запам’ятовувати якомога найбільше навколо, а потім порівняйте ваші результати.

Або так: ви будете йти одну хвилину в повній тиші, помічати по дорозі все звуки і візуальні об’єкти, і потім порівняйте свої «знахідки». Ігровий елемент завжди більше зацікавить дитини: скажіть йому, що він – «спайдермен», і його зір, нюх і слух – такі ж гострі, як і у улюбленого супергероя. Це краще замотівірует його на гру-практику.

4. Практика «Слухаю уважно»

Ви читаєте уривок тексту для дитини вголос і просите його про себе порахувати і сказати, скільки він почув слів, які починалися, наприклад, на звук «М».

5. Практика «Не зіб’юся»

Попросіть дитину порахувати до 30-ти, і числа, які містять «3» або закінчуються на «5» – не називати. Це відмінна і проста практика для концентрації уваги перед початком навчальної діяльності.

Батькам дуже важливо розуміти, коли емоції дитини вийшли з рівноваги, його здатність до концентрації і уважність падають автоматично. Тому ми використовуємо у своїй практиці і рекомендуємо батькам такі нескладні прийоми як гри з водою або сипучими предметами.

Запропонуйте дитині переливати воду в різні судини або пересипати крупи, змішайте крупи або намистини різних форм і кольорів, і попросіть дитину їх перебрати. Ці прості ігри дуже заспокоюють емоційний стан у дітей і повертають їм можливість концентруватися. Вони найбільш ефективно працюють для дітей у віці 3-8 років.

Всі дихальні практики покращують концентрацію, уважність і, як результат, успіхи в навчанні дітей – ми реально бачимо це на нашій практиці в школі. Щоб допомогти дітям тримати свій емоційний фон в рівновазі ми пропонуємо їм прийом «Подих з приятелем».

Дитина лягає на підлогу, на живіт ми ставимо йому його улюблену іграшку і просимо дитину просто дихати і спостерігати за тим, як його друг плавно піднімається і опускається.

Також іноді ми пропонуємо дітям «Музичні подорожі»: протягом 30 секунд з дитиною, закривши очі, ми слухаємо записи приємних мелодійних звуків (дзвіночка або співає чаші) і просимо його відстежувати свої почуття в тілі – побігли мурашки по шкірі, поколює в пальчиках ніг і т.п.

МИ ПОМІТИЛИ, ЩО, ПІД ЧАС ЦІЄЇ ПРАКТИКИ ДІТИ ІНОДІ МОЖУТЬ СКАРЖИТИСЯ НА Дискомфорт ВІД ЗВУКУ, АЛЕ ВОНА ЧУДОВО РОЗВИВАЄ ТАКІ ДОДАТКОВІ АСПЕКТИ УВАЖНОСТІ, ЯК терпляче і ВИТЯГ.

На закінчення хочу нагадати вам про трьох універсальних простих домашніх «тренажерах» для розвитку концентрації і уваги у дитини. Це спільне приготування їжі (дозвольте малюкам допомогти вам помити овочі, а дітям старшого віку – наприклад, порізати їх).

Друге – це допомога по дому, що вимагає певної зосередженості і акуратності (кращий варіант – попросіть дитину протерти листя квітки в вазоні).

І третій – це ліплення (всього: від тесту і до глини). Вона прекрасно допомагає розвивати концентрацію і уважність не тільки малюкам, але і дітям підліткового віку.

Тепер ви знаєте найефективніші практики, які допомагають дитині сконцентруватися.

Джерело: www.uaua.info

 • альтернативное образование
 • воспитание
 • поради психолога
 • советы
Ссылка на основную публикацию