Скільки коштує заява про розлучення в україні в 2018 році?

 • По рейтингу
 • Дешевые
 • Дорогие

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

от 100 грн.

Юрист Полтава, весь спектр юридичних послуг

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

300 грн.

Позовна заява Полтава

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

от 300 грн.

Розірвання шлюбу Полтава, оформлення розлучення

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

от 300 грн.

Позовна заява про поділ майна подружжя, поділ майна під час розлучення

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

от 300 грн.

Адвокат в сімейних справах

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

от 300 грн.

Юридичні (процесуальні) документи онлайн

Доставка из Винницкая область

Нет отзывов. Добавить

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

от 300 грн.

Позовна заява Полтава, складання позовних заяв

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

300 грн.

Актуальні питання прикладної цивілістики у сфері складання процесуальних документів Науково-практичний посібн

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

от 300 грн.

Актуальні питання прикладної цивілістики у сфері складання процесуальних документів Науково-практичний посібн

Розлучення подружжя в Україні в 2019 році які документи потрібні, опис процедури

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році? Шлюборозлучний процес, з точки зору законодавства, набагато серйозніше, ніж укладання шлюбу. Потрібно врахувати не тільки всі юридичні аспекти, а й інтереси обох сторін. Згідно зі світовим законодавством, розірвання шлюбу має здійснюватися в тій самій державі, в якому і був зареєстрований даний союз. Статистика розлучень в Україні робить цю країну, як і РФ, одним з лідерів за кількістю розривів уз Гіменея. В середньому це відбувається через 5-7 років після весілля. У цей момент подружні пари встають перед дилемою, як оформити розлучення в Україні.

Дане питання регламентується сімейним кодексом України главою 11 «Припинення шлюбу». Згідно з ним, що розлучаються, повинні звернутися в РАГС (ЗАГС) — орган державної реєстрації актів цивільного стану і написати заяву про свій намір. Хоча процедура розлучення в Україні вважається досить легкою в порівнянні з іншими країнами, існує ряд моментів, які передбачають обов'язкове рішення суду про розлучення. Судом також регулюються майнові суперечки і питання, що стосуються дітей та аліментів.

Які документи потрібні в Україні для оформлення розлучення

Перед тим як почати процес, необхідно підготувати всі папери. Найпростіший випадок розлучення через ЗАГС України передбачено для пар, у яких немає дітей. При взаємній згоді сторін розлучитися, необхідно з'явитися разом в орган державної реєстрації з такими документами:

 • заяву про волевиявлення розірвати шлюб;
 • обидва паспорти;
 • свідоцтво про реєстрацію шлюбу;
 • шлюбний контракт (якщо він був своєчасно складений).

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

Бланк заяви про розлучення можна попередньо завантажити на офіційному сайті і заповнити в зручній обстановці, або ж в самому ЗАГСі, де є зразки заповнених бланків для прикладу. Там же співробітники знімуть необхідні копії з документів заявників.

Розлучається буде призначений термін в 1 місяць для вирішення розбіжностей. Це час має на увазі можливість подружжю врегулювати конфлікт і зберегти сімейну осередок. Якщо після закінчення цього часу вони все ж мають намір рішуче розірвати союз, парі необхідно знову з'явитися в РАГС і підтвердити своє бажання.

Після цього їм потрібно буде заплатити держмито в банку і пред'явити чек про оплату працівникові РАЦС. Потім фахівець оформить всі необхідні документи, і шлюб буде офіційно розірваний, про що видається свідоцтво про розлучення. Кожному члену вже колишньої сім'ї поставлять штамп в паспорт. На цьому юридично процедура вважається закінченою.

Якщо раптом хтось із подружжя заздалегідь знає, що через місяць не зможе бути присутнім в РАЦСі особисто з поважної причини, то другий чоловік повинен надати нотаріально завірений документ. Поважною причиною вважається хвороба позивача або його знаходження далеко від місця розгляду заяви, обумовлене вимушеними обставинами. Тоді шлюб розривається в присутності одного учасника.

Тут важливо знати, що ніяких майнових питань РАГС не вирішує і житло він не ділить! Якщо у подружжя виникають суперечки про подальше володінні рухомого і нерухомого капіталу, розподіл кредиту або іпотеки при розлученні, то їм потрібно подавати позов до суду.

Такий вид розлучення найпростіший і триває недовго. Головне його умова — бажання обох подружжя розірвати союз. Найбільш поширений випадок — це коли тільки один чоловік бажає розірвати недоречний для нього шлюб, а інший не хоче, щоб розлучення відбулося. Тоді бажає стороні доводиться подавати до суду.

Кого розведе РАГС в односторонньому порядку

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

Сімейне право України передбачає всього лише 2 обставини, при яких це можна зробити в органі реєстрації актів цивільного стану без особистої присутності другої сторони:

 1. Коли інша сторона визнана недієздатною.
 2. Коли інша сторона визнана безвісти зниклою.

У такій ситуації разом з основним переліком документів потрібно буде ще надати постанову суду, яке підтверджує недієздатність або зникнення коштів другої половини.

Тоді РАГС видасть документ про розлучення заявнику. Державне мито в подібних прецедентів становить 0,5% від мінімальної заробітної плати в Україні.

Тут також не має значення наявність майнових суперечок, чи є у пари під опікою неповнолітні діти або їх немає.

Навіть коли безвісти зниклий чоловік знайдеться і його особистість буде встановлена ​​судом, анулювання розірвання шлюбу можливе тільки за заявою сторін.

Слід знати, що в Україні заяву на розлучення в односторонньому порядку подається до суду, якщо інший член подружжя засуджений на будь-який термін і відбуває покарання у в'язниці. Можливості спрощеного порядку припинення шлюбу з засудженим без його згоди через РАГС України немає.

Після розлучення особистість, яка змінила прізвище в шлюбі, самостійно повинна визначитися: чи залишить вона це прізвище або поверне собі колишню.

Куди подавати заяву на розлучення, коли є діти

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році? При наявності неповнолітньої дитини батьки повинні подавати заяву в суд. Перебіг судового процесу залежить від того, наскільки мирно подружжя врегулюють всі питання подальшого виховання дітей. Коли обидві сторони згодні розлучитися, вони подають спільну прохання в судовий орган за місцем проживання. Якщо вже до цього моменту пара домовилася між собою про дітей, то до переліку обов'язкових документів потрібно прикласти нотаріально завірений письмовий договір, в якому чітко розписані такі моменти:

 • з яким батьком будуть жити діти;
 • місце проживання;
 • як буде забезпечувати умови життя другий з батьків;
 • як будуть реалізовані права окремо проживаючого батька на особисте виховання дітей;
 • розмір аліментів і терміни виплат.

Питання розмірів аліментів може бути встановлений нотаріусом.

При розгляді справи в суді суддя повинен переконатися, що умови договору не порушують права дитини, а також в тому, що обоє батьків дійсно бажають розлучитися.

Неодмінно визначається термін в 1 календарний місяць для того, щоб чоловік і жінка ще раз подумали про зваженість свого рішення. Стандартна схема процедури складається з трьох засідань.

Якщо протягом цього періоду жоден з них не відкликав подану заяву, шлюб розривається.

Як бути, якщо одна сторона не бажає розлучатися

Дуже часто одна зі сторін зі своїх причин не бажає розлучатися. Тоді чоловік, який є ініціатором, подає позов до суду на розлучення. Це необхідно робити за місцем проживання другого з подружжя. Призначається засідання суду, де будуть вислухані обидві сторони.

На підставі їхніх аргументів суддя винесе рішення — розірвати шлюб або можливо його зберегти. Державний орган влади зобов'язаний визначити розмір аліментів, якщо мова йде про пару з дітьми, які не досягли повноліття.

Одностороннє позовну заяву може бути не прийнято з таких причин:

 1. Дружина вагітна.
 2. Пара виховує дитину віком до року.

Але якщо хтось із батьків вчинив протиправні дії по відношенню до дитини або іншого члена подружжя, ці обмеження знімаються, і суд не вправі відмовити в позові. Те ж саме, якщо відомо, що дружина чекає поповнення немає від законного чоловіка, і є відповідна постанова суду.

Рішення суду про переривання шлюбу надсилається в РАГС для внесення даних до Державного реєстру України.

Як нараховуються аліменти на дітей

 • діти у віці до 6 років — 1426 грн;
 • діти у віці від 6 до 18 років — +1777 грн.

На підставі цих мінімумів суд призначить аліменти для дитини до 6 років не менше 427,80 гривень, а для дитини від 6 до 18 років не менше 533,10 гривень.

Якщо колишнім дружинам потрібно визначитися з аліментами на кількох дітей, тоді нараховується єдиний внесок до моменту досягнення найстаршою дитиною повноліття. У тому випадку, коли аліментник не має постійного джерела доходу, суддя має право призначити фіксовану суму виплат.

Якщо ця сума є меншою за мінімальну, то різницю зобов'язується виплачувати держава. До речі, можна подати на аліменти без розлучення.

Якщо відповідач навмисно не з'являється до суду, тим самим затягує процес, то суддя має право прийняти рішення про призначення аліментів і без присутності чоловіка.

З плином часу в зв'язку зі зміною обставин будь-яка зі сторін може подати на оскарження рішення про суму аліментів. В такому випадку згідно поданої заяви знову призначаються слухання. І якщо суддя вважатиме аргументи достатніми, він анулює попередню постанову і визначить виплати за новим умові.

Порядок вирішення майнових питань при розлученні

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

В Україні почати розділ майна після розлучення досить непросто, тому треба враховувати всі перелічені нижче нюанси.

Найбільш часто зустрічається проблемою є спільна нерухомість. Тут головним чинником можна назвати, чи була оформлена приватизація. Приватизована квартира при розлученні ділиться між подружжям навпіл двома способами: або вона продається, і виручені гроші діляться, або той, хто залишається в ній жити, відшкодовує половину вартості квартири.

Якщо житлоплощу не приватизована, то вона не підлягає поділу, і в ній залишається жити той, на кого вона оформлена.

Дуже часто виникає питання, чи ділиться дарча при розлученні. Українське законодавство регламентує, що майно, яке перебуває в будь-чиєї приватної власності, не є предметом розгляду. До такого майна відноситься:

 1. Придбане перед вступом у шлюб.
 2. Придбане в шлюбі на особисті гроші.
 3. Виплати страховки.
 4. Іменні нагороди і премії.
 5. Дорогі предмети особистого використання, придбані на спільні гроші.
 6. Предмети дарування, нотаріально завірені.

Судова практика не передбачає при розлученні в Україні встановлення частки дітей в розділі майна.

Звернутися до суду слід, щоб вирішити питання, як розділити бізнес при розлученні.

Хто буде виплачувати кредити, іпотеки, позики

Суд визначить, з якою метою бралися фінансові зобов'язання і для кого призначалася вигода ще до розірвання союзу. Якщо для обох, то сума кредиту, позики або іпотеки при розлученні ділиться навпіл. При цьому вносяться відповідні зміни в банківський договір.

Скільки коштуватиме розірвання шлюбу

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році? Перш ніж подати на розлучення, кожен стурбований питанням, у скільки це йому обійдеться. Адже за анулювання шлюбного союзу обов'язково потрібно заплатити мито, встановлену державою. Скільки коштує розлучення в Україні — залежить від багатьох факторів. Якщо процедура оформлена через РАГС, то це обійдеться в кілька сотень гривень. Коли доведеться звернутися в суд, то судові витрати збільшать суму витрат. Залучення до процесу адвокатів і оплата послуг нотаріусів стають серйозним випробуванням для гаманця. Тому найкраще домовитися з чоловіком, обговорити всі умови і прийти до компромісу, особливо коли потрібно розділити майно. Це істотно знизить тривалість процедури і ціну.

Україна, як і всі цивілізовані країни, дає можливість молодим передбачити ймовірність того, що все-таки їм доведеться оформляти заяву на розлучення. Тому ще до початку спільного життя у пар є можливість укласти шлюбний контракт, в якому, зокрема, є сенс визначитися, як ділиться майно, чи можна розраховувати одному з подружжя на аліменти, і багато інших аспектів розставання. Краще витратити гроші на адвоката до весілля і тим самим убезпечити свої права в майбутньому, при цьому істотно заощадити нерви і гроші. І тоді не буде стояти питання про розподіл майна при розлученні.

Увага! У зв'язку з останніми змінами в законодавстві, юридична інформація в даній статті могла застаріти! Наш юрист може безкоштовно Вас проконсультувати — напишіть питання в формі нижче:

Схожі статті

Розлучення онлайн в Україні

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?Зміст:
Як подати заяву про розлучення онлайн через Інтернет
Що це дає і як це працює

Внаслідок непростої економічної ситуації, істотного падіння росту добробуту населення та інших кризових явищ, в Україні спостерігається тенденція до збільшення кількості розлучень.

Згідно зі статистичними даними за 2016 рік, 56% від загальної кількості укладених шлюбів було розірвано.

А з урахуванням розриву офіційно не оформлених стосунків, картина стає зовсім сумною — у двох випадках з трьох, створені сімейні союзи розпадаються.

Читайте также:  Як отримати рішення суду про розірвання шлюбу (без згоди чоловіка)

На фоні найвищого в Європі рівня розлучень значною мірою зростає навантаження в роботі вітчизняних відділів РАЦС. Для того, щоб хоча б якось зменшити інтенсивність документообігу при проведенні реєстрації актів цивільного стану, з 2015 року в Україні введена можливість оформити розлучення онлайн.

Як подати заяву про розлучення онлайн через Інтернет

Для того, щоб скористатися запропонованою послугою онлайн розлучення, потрібно через мережу Інтернет зайти на офіційний веб-портал Міністерства Юстиції dracs.minjust.gov.ua для звернень громадян у галузі реєстрації актів цивільного стану.

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

Процес подачі заяви на розлучення онлайн умовно можна розділити на кілька етапів:

  • 1. Первинна реєстрація на порталі. При реєстрації, окрім своїх анкетних даних, необхідно вказати адресу електронної пошти для отримання пароля доступу на портал.
  • 2. Вибір виду заяви про розірвання шлюбу. На момент подачі заяви про розлучення через Інтернет необхідно чітко розуміти вихідні дані, які визначатимуть подальший хід шлюборозлучного процесу. Залежно від цього пропонуються 3 види заяв:
    • за згодою подружжя на розлучення та за відсутності в них неповнолітніх дітей;
    • за наявності рішення суду про розірвання шлюбу;
    • при визнанні в судовому порядку одного з подружжя недієздатним або безвісно відсутнім.

   З указаних трьох варіантів необхідно буде обрати саме той, який відповідає ситуації заявника.

  • 3. Вхід до системи за допомогою BankID або цифрового підпису. Безумовно, простіше використовувати банківські картки. При цьому вид картки та банк, що її видав, не мають значення. На запити системи необхідно буде вказати реквізити наявної банківської картки заявника. На жаль, такий спосіб верифікації не є безпечним, оскільки не виключена можливість того, що конфіденційною інформацією можуть протиправно заволодіти треті особи. За бажанням можна використовувати електронний цифровий підпис. Оформлення цифрового підпису здійснюється в установленому законом порядку впродовж кількох днів. Строк, протягом якого цифровий підпис можна використовувати, складає 2 дні.
  • 4. Вибір відділу РАЦС, в якому оформлюватиметься розлучення.
   При виборі відділу РАЦС для подачі документів на розірвання шлюбу треба виходити з місця реєстрації (прописки) хоча б одного з подружжя.
  • 5. Запис на прийом.

Заявник особисто обирає зручний для нього час відвідання РАЦСу, виходячи із запропонованих системою варіантів.

 • 6. Прикріплення до заяви просканованих копій потрібних документів.
   Перед безпосереднім заповненням заяви необхідно просканувати в будь-якому форматі наступні документи:

  • свідоцтво про шлюб;
  • документ, що підтверджує звільнення від сплати держмита (за наявності);
  • копія відповідного рішення суду (за наявності).

Що це дає і як це працює

Попри всю прогресивність процедури онлайн розлучення, розлучитися через Інтернет без особистої присутності у відділі РАЦС подружжю все одно поки ще не вдасться. Річ у тім, що надані при подачі через веб-портал скановані копії документів потрібно буде підтверджувати оригіналами під час особистого відвідування РАЦСу.

Подача заяви на розлучення через Інтернет надає певну можливість заощадити час та прискорити початок шлюборозлучного процесу. Крім того, використання онлайн реєстрації дозволяє запобігти принизливих черг під час оформлення цього малоприємного заходу. Адже прийти на прийом до відділу РАЦС можна буде у заздалегідь обумовлені дату та час.

На жаль, на сьогодні з технічних причин, далеко не всі відділи РАЦС мають можливість запропонувати електронний варіант запису на прийом. Поки цією послугою можна скористатися тільки в Києві, обласних центрах, а також деяких інших великих містах України. Усім іншим громадянам подачу заяви про розірвання шлюбу доведеться здійснювати традиційним способом.

Очевидно, що повноцінне розлучення через Інтернет повинно передбачати можливість повного звільнення подружжя від відвідання РАЦСу. Але сьогодні ні законодавча база України, ані технічні можливості Міністерства юстиції не дають підстав очікувати можливості проведення такої процедури розірвання шлюбу онлайн у найближчій перспективі. А чи потрібно це взагалі?

Принаймні, щоб уникнути усіх клопіт щодо шлюборозлучного процесу, можна просто найняти адвоката з розлучень, уповноважуючи його на підписання всіх документів та довіривши йому представляти інтереси клієнта з конкретної справи.

Досвідчені юристи “Альянсу Сімейних Адвокатів” готові прийти на допомогу, якщо виникли проблеми з розірванням шлюбу.

Для отримання чітких та зрозумілих відповідей на питання щодо шлюборозлучного процесу, або як позбавити батьківських прав несумлінного батька тощо, звертайтеся до нас за телефоном, залиште заявку або запитайте в чаті. Вам завжди допоможуть вирішити проблемну ситуацію.

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році? Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році? Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

Кількість переглядів: 14,665

Розлучення в Україні: які потрібні документи, правила і процес розірвання шлюбу

Шлюборозлучний процес — питання складне й делікатне. Якщо вже ви зважилися на цей крок і не бажаєте зберігати сім'ю, дізнайтеся, які правила розірвання шлюбу? Скільки коштує процедура розлучення 2019? І які терміни оформлення? Дізнайтеся статистичні дані. На жаль, статистика розлучень невтішна: від весілля до розлуки — всього один крок.

Статистика розлучень в Україні свідчить про те, що шлюбів у нас стало набагато менше, а розлучаються українці все більше й частіше. Наприклад, у 2018-му році розпис у РАЦСі зареєстрували 229 тис. пар. Ця цифра на 20 тис. менша, ніж у позаминулому, 2017-му році.

У 2018 році зафіксовано 54 тис. шлюборозлучних процесів. Розірвання шлюбів у 2017-му році: розлучитися побажали 33 тис. сімейних пар. Таким чином, статистика Міністерства юстиції свідчить про те, що кількість розлучень в Україні набагато збільшилася.

Причому, тут ще не враховані розлучення через суд, а тільки ті, які були оформлені в РАЦСах. Україна лідирує у Європі зі шлюборозлучних процесів. І займає третю позицію після Росії та Білорусії. Реєстр статистики із розлучень 2019 України кричущий: у нас розпадаються до 40% шлюбів.

Розірвання шлюбів — це, безумовно, стресові ситуації. Особливо страждають від цього діти, якщо подружжя встигло ними обзавестися. Основні причини розриву відносин — фінансові питання.

Популярні новини зараз Показати ще

Часом батьки розлучаються із обопільної згоди й мирно вирішують питання. Але іноді мова заходить про поділ майна, виникають різні спірні питання. Якщо є дитина, трапляється, що батько не хоче платити аліменти, через що також виникають суперечки і розбіжності стосовно розлучення.

Так із чого ж потрібно почати? Як діяти? Давайте поговоримо про розірвання шлюбів при наявності дітей та їх відсутності. Як правильно робити? Куди звертатися? Як усе відбувається?

На жаль, цілком можливо, що зовсім недавно ви були щасливою подружньою парою, але раптом романтика залишилася у минулому, тому що сімейні чвари привели до бурхливих емоційних сплесків, конфліктів і постійної напруги.

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

Які документи потрібні для розлучення?

Ця стаття для тих, хто так і не зміг знайти компроміс. Ми допоможемо вам у всьому розібратися. І детально розкажемо про те, у які органи необхідно звертатися, яку заяву писати? І як розлучення оформити?

Згідно зі статистичними даними Мін'юсту, заява на розлучення подається переважно дружинами. Як правило, саме жінки ініціюють розрив стосунків.

Матеріальні проблеми та відсутність власного житла — ось два основних фактори, що впливають на розлучення. Серед інших причин розриву відносин: зради, шкідливі звички, азартні ігри, жорстке поводження, насильство, розчарування…

Як подати на розлучення? Зразок заяви, бланк

Якщо остаточне рішення прийнято, насамперед необхідно звернутися до РАЦСу. Пропонуємо зразок заяви. Цей бланк (ви можете завантажити його онлайн) необхідно оформити у разі, якщо у дружини з чоловіком немає дітей або один із них не може з'явитися до держоргану із будь-якої поважної причини.

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

Зразок заяви на розлучення, бланк

Заяву можна подати до суду навіть без згоди одного із батьків. Це відбувається, коли у пари є дитина або діти, і один із подружжя не бажає оформляти шлюборозлучний процес. Найпростіший варіант розлучення і подачі документів у пари без дітей.

Якщо не виходить запобігти розлученню, доведеться розірвати стосунки. Процедура розлучення із обопільної згоди одна із найбільш простих. Загальним вважається майно, яке було придбано і нажито під час спільного проживання.

При обопільній згоді сторін подружжя повинно вдвох написати заяву до РАЦСу за місцем проживання. Держорган надає парі 1 місяць на роздуми. Чоловік та дружина, які передумали, можуть відкликати свою заяву. Часом трапляється, що пара досягає компромісу і зберігає сім'ю.

Якщо розрив стосунків для них — остаточне й безповоротне рішення, то у призначений день подружжя повинне з'явитися до органів РАЦСу, щоб розірвати шлюб. Часом трапляється, що будь-хто із подружжя не може з'явитися на розлучення. У разі, якщо один із подружжя відсутній, документи на розлучення може подати одна сторона.

Для цього необхідно заздалегідь написати заяву до РАЦСу із формулюванням про згоду на розірвання шлюбу при відсутності однієї тоони та присутності іншої. Щоправда, у такому випадку відсутня особа повинна надати відповідну заяву, засвідчену у нотаріуса.

Якщо на горизонті ваших сімейних стосунків — суцільні конфлікти або справа зовсім доходить до бійок, тут однозначно не варто вкорочувати собі життя сімейними чварами. У такому випадку краще вже розлучитися і налагодити своє особисте життя. Адже якщо шлюб пригнічує і вбиває, то це вже не життя, а суцільні муки.

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

Які документи потрібні для розлучення?

Той, хто розлучений, має отримати свідоцтво про розірвання шлюбних уз. Зважаючи на відсутність на шлюборозлучному процесі цей документ видають за місцем реєстрації.

Якщо обидва не можуть з'явитися у держорган на розлучення у зазначений час, то повинні написати до РАЦСу відповідну заяву із проханням перенести дату розлучення.

Із моменту подачі заяви терміни розриву відносин не можуть перевищувати більше року.

Депресивний стан і постійна нервова напруга — це ті сполучники, які повинні підштовхнути прийняти рішення розірвати стосунки, тому що постійні негативні емоції до добра не приведуть. Часом розлучення навіть потрібне для того, щоб врятувати своє життя та дитини.

Якщо один із подружжя офіційно пропав безвісти або його визнали недієздатним, то можна подати на розлучення у односторонньому порядку. Позовну заяву до суду складають при розлученні тільки, коли є спільна неповнолітня дитина або діти, або чоловік чи дружина не дають своєї згоди на розлучення.

І не варто сумніватися у питанні: чи варто розривати сімейні стосунки, якщо є діти? Коли у сім'ї немає мінімального рівня довіри, відсутні нормальні людські відносини, пристрасті весь час розпалюються, такий шлюб краще розірвати. Не потрібно думати із жахом про те: як жити далі однією з дітьми?

Купа виправдань тільки вкорочують життя. Яскравішою її роблять позитив та оптимізм. Краще жити надією налагодити своє нове життя. Почавши із чистого аркуша, приступіть до будівництва новогонормального життя без скандалів та докорів.

Якщо вам треба дізнатися вартість держмита та які документи у разі розлучення подаються, читайте статтю далі. Ми вам детально розкажемо про те, чи можливе розлучення, якщо у сім'ї є дитина до року або мама вагітна.

Шлюборозлучний процес онлайн в Україні

Сьогодні цілком резонно відправити документи для шлюборозлучного процесу онлайн. Для цього необхідно зайти на веб-портал Мінюстиції. Щоб ініціювати процедуру розлучення, необхідно зареєструватися на сайті у інтернеті.

Після введення особистих даних користувач отримає пароль від аккаунта на електронну пошту. Віртуально подати документи можуть на розлучення пари при обопільній згоді на розірвання шлюбу, якщо інший член сім'ї офіційно визнаний недієздатним або зниклим безвісти.

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

Які документи потрібні для розлучення?

Онлайн доведеться заповнити 3 вкладки: загальну, чоловіка та дружини. У першому вікні потрібно обрати зручну дату та час для надання до держоргану оригіналів необхідних документів. У 2-му і 3-му вікнах заповнюється інформація про подружжя.

Після цього прикріплюються скани необхідних документів і відправляються онлайн. Користувачам системи потрібно використовувати електронний підпис або BankID. Мінімальний термін шлюборозлучного процесу за допомогою подачі документів онлайн — 30 днів.

Після закінчення належного для роздуму терміну для примирення подружжя, у паспорті ставиться відповідний штамп. І подружжя, що подавало заяву, тепер може з'явитися до РАЦСу, щоб забрати свідоцтво про розлучення. Тільки після цього процес вважається повністю завершеним.

Які документи потрібні для розлучення?

Подача заяви на розлучення повинна супроводжуватися необхідним пакетом документів. Із собою потрібно принести паспорти, ІПН (ідентифікаційні податкові номери) та шлюбні свідоцтва. Реєстрація на розлучення не займе багато часу.

Читайте также:  Як стягнути аліменти на дитину після 18 років?

Для матеріального забезпечення дитини варто скласти заяву і звернутися до суду. Позовна заява складається і тоді, коли батьки не розлучилися і разом не живуть.

Якщо чоловік або дружина не хочуть розлучатися, ініціатор розлучення може звернутися до суду зі відповідною позовною заявою про відкликання. Крім паспортів батьків, знадобляться свідоцтва про шлюб та народження дитини або дітей.

У разі, якщо дружина вагітна, і пара вирішила розлучитися, український Сімейний Кодекс (ст. 110) забороняє це. Немає можливості подачі заяви на розлучення і у разі виховання малюка до року.

Виняток становить обопільне рішення подружжя, скоєний злочин, що вплинуло на життя і стан дитини або іншого із батьків. А також у разі, коли батьком ненародженої дитини визнано іншого чоловіка.

Розлучення в Україні: яка вартість шлюборозлучного процесу?

У позаминулому році офіційний збір за подачу шлюборозлучного заяви становив 640 грн. У 2018-му році ця вартість була переглянута і зросла до 704 грн. 80 коп.

У 2019 подача судового позову кошує 768 грн. 40 коп. З урахуванням банківських комісій виходить майже 800 грн. Держмито у разі розлучення у РАЦСі — 8 грн. 50 коп.

Якщо доведеться користуватися послугами професійного юриста, то це буде коштувати від 1 тис. грн. до 5-ти тисяч. Сума зростатиме у залежності від складності шлюборозлучного справи.

Розлучення в Україні з оформленням аліментів — важливе питання для однієї сторони: у плані суми та термінів виплати, для іншої — цілеспрямованості коштів на дитину або дітей. Діти, яким на момент розлучення вже є 14 років, можуть самі приймати рішення щодо того, з ким із батьків залишатися.

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

Які документи потрібні для розлучення?

Тим, хто все ж таки передумав розлучатися, доведеться з'явитися до РАЦСу та подати заяву на відмову про розлучення із зазначенням причини такого рішення. Головна вимога — вкластися у місячний термін проведення заходу із відкликання заяви про розлучення.

Незважаючи на можливі конфлікти, хочеться все ж таки побажати знаходити швидко компроміси, миритися та жити у злагоді. Радості кожній родині, миру, любові та взаєморозуміння! Нехай більшість шлюбів будуть благополучними, довгими та щасливими!

Сколько стоят услуги ЗАГСа?

Окрім великої кількості дуже важливих пунктів вашого весільного плану, в процесі підготовки до весілля необхідно пам”ятати про таку статтю витрат, як вартість реєстрації шлюбу.

Сьогодні бажання одружитися може обійтись закоханій парі у кругленьку суму, яка залежить від терміновості, масштабів церемонії, місця її проведення та інших побажань наречених.

Якщо ви вже визначились з датою весілля, обрали місце для святкування, склали список гостей, і готові почати основні приготування до події, зверніться до місцевого РАГСу, щоб дізнатися, яку суму слід відкласти для церемонії та реєстрації шлюбу. Зверніть увагу на те, що ціни на послуги РАГСу постійно змінюються, та залежать також від його розташування.

Наприклад, у столиці України вартість може бути вищою, ніж в інших містах.

Тому на етапі складання бюджету перед тим, як ви домовитесь з флористом, ведучим на весілля, музичною групою та іншими підрядниками, визначте, яку саме церемонію ви хочете організувати, та порахуйте, скільки потрібно за неї заплатити, використовуючи інформацію з нашої статті. Ми вказали актуальні на момент створення матеріалу ціни, і вони допоможуть підрахувати вартість реєстрації вашого шлюбу.

Ви вже знаєте, які документи потрібні для того, щоб подати заяву в РАГС. Тепер ознайомимося з вартістю послуг: скільки коштує подати заяву в ЗАГС, скільки коштує розпис у РАГСі та у скільки обійдуться інші, не менш важливі й потрібні послуги.

В кожному місті, а тим більше РАГСі, ціни та послуги різні, за винятком держмита. Все ж ми спробуємо зорієнтувати Вас, хоча тарифи на реєстрацію шлюбу можуть змінюватися протягом року.

Декрет Кабінету Міністрів України “Про державне мито” визначає чітку суму за реєстрацію шлюбу. На сьогодні вона не змінилася і складає 85 копійок.

У вас обов’язково повинна бути квитанція про оплату держмита. Послуги РАГСу оплачуються окремо, і ця сума різна в кожному регіоні.

Щоб її уточнити, потрібно зателефонувати до відділення РАГСу, де ви збираєтеся розписуватися, і запитати про це консультанта.

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

Стандартні послуги – заповнення бланку заяви (сьогодні це можна зробити онлайн), консультації юриста.

Скільки коштує реєстрація шлюбу:

 1. Консультація юриста з питань сімейного та цивільного законодавства – від 80 грн.
 2. Оформлення заяви – від 36,00 грн.
 3. Стандартна реєстрація шлюбу – від 155-160 грн., урочиста реєстрація шлюбу – від 304-310 грн.
 4. Свідоцтво про реєстрацію шлюбу: видача – безкоштовно, ламінація – від 10 грн.

Зверніть увагу: якщо наречений або наречена – громадяни іншої країни, уточніть окремо вартість пакета документів, який потрібен для реєстрації вашого шлюбу. Окремо поцікавтеся, скільки коштує церемонія в РАГСі. Зареєструвати шлюб з іноземцем або іноземкою можна в будь-якому Палаці одружень країни.

Додаткові послуги оплачуються окремо. Їх перелік залежить від побажань нареченого і нареченої, вони не обов’язкові.

 • підготовка залу до церемонії – від 100 грн;
 • скорочений обряд церемонії одруження (на церемонії присутні тільки молодята) – в середньому 150-200 грн;
 • повний обряд церемонії одруження (включає в себе: урочисту промову распорядительницы РАГСу, з такими атрибутами як рушник, коровай і тд.) – не менше 300 грн;
 • ювілейний обряд церемонії одруження (повторний обряд, який найчастіше замовляють на 25-річну річницю весілля або на “золотий” ювілей) – від 200 грн;
 • музичний супровід обряду – не менше 100 грн;
 • “жива” музика – від 300 грн;
 • міні-банкет після церемонії одруження – від 500 грн
 • запуск голубів після церемонії одруження – від 200 грн
 • виїзна церемонія одруження, яка може проходити як на природі, так і в банкетному залі – від 1000 грн.

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

Експрес-шлюб

В Україні з літа 2015 року діють пілотні проекти Кабінету Міністрів, які передбачають подачу заяви онлайн і експрес-шлюби. Наприклад, в Одесі є спеціальна “Хата одружень”, де можна швидко розписатися, не чекаючи потрібного місяця після подання заяви.

Правда, такі послуги коштують набагато дорожче за звичайний розпис.

Яка ж вартість подачі заяви в РАГС онлайн? Ціна офіційного одруження в будні дні становить від 1000 гривень, а якщо молодята хочуть розписатися в “високий сезон” – на вихідні, у свята або у нічний час, слід сплатити за експрес-шлюб від 1700 грн., і 2500 грн за термінову виїзну церемонію.

Скільки коштує шлюб онлайн

З 20 липня 2015 року Міністерство Юстиції України затвердило нормативно-правові акти, що дозволяють реєструвати шлюби онлайн. Пілотними містами стали Одеса, Дніпро, Харків. З цього моменту можна подавати заяву про реєстрацію шлюбу через інтернет. Для цього достатньо подати скани паспортів, кодів, квитанцію про оплату державного мита та квитанцію оплати реєстрації шлюбу.

Оригінали цих документів ви пред’явите під час розпису. Вартість розпису в РАЦСі онлайн така ж, як і при розпису в звичайному відділенні. Будьте у всеозброєнні, перш ніж підете до РАЦСУ подавати заяву.

Читайте також: Що обов’язково брати з собою в РАГС?

Розлучення по-українськи: які документи потрібні і що варто знати | Народна Правда

Хочете читати новини в іншому форматі?Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА

Підписатись можна ТУТ

Подати заяву на розлучення можна або через РАЦС, або через суд. Для цього вам знадобляться свідоцтво про шлюб та паспорта.

 • Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ICTV.
 • Сімейним кодексом України встановлено два способи розірвання шлюбу: за спільною заявою подружжя та за вимогою одного з подружжя.
 • В обох випадках заява може бути подана або до органів РАЦСу, або до суду.

Заява про розлучення подається до РАЦСу, якщо:

 • Подружжя прийняло спільне рішення про розлучення;
 • У них немає неповнолітніх дітей;
 • Якщо дружина не вагітна;
 • Якщо другий з подружжя визнаний безвісти зниклим або недієздатним.
 1. Як діяти:
 2. Подружжю слід звернутися до РАЦСу за місцем офіційної реєстрації (прописки) одного з них.
 3. Необхідно мати при собі такі документи: свідоцтво про шлюб, паспорти громадян України.

 4. Подати заяву, в якій кожна зі сторін повинна заповнити відповідну частину єдиного документа і цим підтвердивши свій намір розлучитися.
 5. З моменту подання заяви має сплинути 1 місяць, після чого шлюб може бути розірвано.

 6. Посадова особа призначить дату, коли подружжя має з’явитися до РАЦСу для реєстрації розлучення.
 7. Ті, хто прийняв рішення дати шлюбу другий шанс, можуть відкликати раніше подану заяву без жодних негативних наслідків.

 8. Якщо чоловік/дружина не має змоги з’явитися до РАЦСу?
 9. Необхідно підтвердити поважність причини неявки одного з подружжя документально.
 10. Для цього необхідно заздалегідь отримати формуляр заяви, заповнити свою частину (відповідну графу) та обов’язково завірити справжність підпису у нотаріуса.

 11. Друга сторона заповнює свою частину заяви та подає її в офіційний орган.
 12. Якщо чоловіка/дружину визнано недієздатним або безвісти відсутнім?
 13. В цьому випадку ви маєте можливість подати заяву до РАЦСу одноосібно.
 14. До заяви додається копія рішення суду (витяг з рішення суду) про визнання другого з подружжя безвісти відсутнім чи недієздатним.

Заява про розлучення подається до суду, якщо:

У сім’ї виховуються неповнолітні діти, а подружжя згодне розлучитися

Як діяти:

 • Подати спільну заяву, у якій описати причини розлучення.
 • Свідоцтво про шлюб – копія.
 • Свідоцтво про народження кожного зі спільних дітей – копія.
 • Паспорти подружжя.
 • Важливо: розриваючи шлюб, в якому народжені діти, потрібно надати суду договір про виховання та забезпечення дитини після розірвання шлюбу батьків.
 • Якщо один з подружжя не згоден на розлучення?
 • Незалежно від бажання другої сторони, ви маєте право самостійно ініціювати провадження.
 • У такій ситуації слід заручитися підтримкою досвідчених юристів, які допоможуть розділити майно, визначити місце проживання дитини, підготувати усі необхідні документи.
 • Важливо: через суд можна ініціювати розлучення і без надання угоди про участь у вихованні та матеріальне забезпечення дітей після розірвання шлюбу між батьками.
 • Договір не вимагається, якщо подружжя самостійно досягло згоди щодо всіх важливих питань.
 • Якщо ви не бажаєте, щоб процес розірвання затягувався – краще подати окремий позов про поділ майна.
 • Про що варто знати, ініціюючи процес розлучення:

Позов не може бути поданий до суду протягом періоду вагітності дружини і до закінчення 12-місячного строку після народження дитини! Винятком є випадки, коли розірвання шлюбу ініціюється стороною, яка потерпала від незаконних дій чи насильства з боку іншого з подружжя.

Підставою для розлучення може стати негативна поведінка по відношенню до дитини.

Вартість розлучення в Україні у 2017 році

Офіційно судовий збір за подання заяви про розірвання шлюбу становить 640 грн.

З урахуванням послуг юриста, який допоможе підготувати позовну заяву про розлучення, зібрати відповідні документи та представити інтереси в суді, вартість розлучення становитиме від 1 тис. до 4 тис. грн.

Розмір державного мита при розлученні через РАЦС – 8,50 грн.

Скільки коштує заява про розлучення в Україні в 2018 році?

Нагадаємо, в Україні 21 тисяча пар одружилася, скориставшись впровадженою в минулому році послугою “Шлюб за добу”.

Також раніше психологи назвали кілька вагомих причин, чому  варто почекати до 30 років перш, ніж взяти шлюб.

До слова, 14 лютого – День закоханих – дуже популярна дата для молодят, щоб взяти шлюб. Тож цьогоріч  в цей день побралися близько двох тисяч пар закоханих.

Вартість розлучення в Україні — Вартість розлучення через Суд і через ЗАГС

Наважуючись подати на розлучення, багатьох зупиняє невідомість вартості розлучення в Україні. Невідомість фінансових витрат змушує нас відкладати момент розлучення в «довгий ящик». Насправді вартість розлучення, принаймні в нашому адвокатському об'єднанні, досить невелика, так що практично будь-який клієнт може дозволити собі найняти адвоката і розірвати шлюб через суд.

Давайте складемо цифри.

Вартість інших послуг Адвоката:

Написання заперечень (відзиву) на позов
Представництво в суді (за 1 засідання)
Комплексне ведення справи в суді першої інстанції
Написання позову про розлучення
Написання апеляційної скарги

Через загс можна розлучитися тільки в разі, якщо у подружньої пари немає дітей і обоє з подружжя згодні на розлучення. У всіх інших випадках потрібно розлучатися через суд. З розлученням через ЗАГС все зрозуміло, ви вдвох приходите в ЗАГС, заповнюєте заяви, платите державне мито 8 грн.  50 коп., і через місяць ви вже чужі люди.

Читайте также:  Приватні виконавці – як працюють, скільки стоять їх послуги?

Разом: Вартість розлучення через ЗАГС — 8 грн.  50 коп.

Розлучення через суд в Україні є обов'язковим у разі наявності у подружжя дітей, або в разі незгоди одного з подружжя на розлучення. Розірвання шлюбу відбувається судовим рішенням.

Для розлучення необхідно підготувати позовну заяву до суду, в якій описати причини неможливості подальшого збереження шлюбу і підстави для розлучення. З 2019 року представництво інтересів сторін у всіх судах здійснюється тільки адвокатом.

Ми, є професійними адвокатами, які займаються справами про розірвання шлюбу, а також іншими цивільними і кримінальними справами. Написання у нас позовної заяви до суду про розлучення буде коштувати — 2000 грн. (Ціна може змінюватися в залежності від складності справи). Судовий збір — 704 грн.  80 коп.

На судові засідання ви можете ходити або самостійно, або залучити нашого адвоката. Вартість представництва інтересів в суді нашим адвокатом — 2500 грн. Ми рекомендуємо крім вимог про розірвання шлюбу, також заявляти вимогу про встановлення місця проживання дитини з матір'ю (в разі наявності дітей).

Вартість написання позову про розірвання шлюбу плюс визначення місця проживання дитини з матір'ю у нас становить — 2500 грн. Судовий збір — 1409 грн.  60 коп. Якщо потрібно представництво в суді нашим адвокатом, то плюс ще 2500 грн.

Разом:
Вартість розлучення через суд при самостійному представництві інтересів в суді (2000 грн. + 704 грн. 80 коп.) — 2704 грн.  80 коп.

Вартість розлучення через суд, плюс представництво інтересів в суді нашим адвокатом (2000 грн. + 704 грн. 80 коп. + 2500 грн.) — 5204 грн.  80 коп.

Вартість розлучення через суд, плюс визначення місця проживання дитини з матір'ю при самостійному представництві інтересів в суді (2500 грн. + 1409 грн. 60 коп.) — 3909 грн.  60 коп.

Вартість розлучення через суд, плюс представництво в суді нашим адвокатом (2500 грн. + 1409 грн. 60 коп. + 2500 грн.) — 6409 грн.  60 коп.

Розлучення по-новоград-волинськи: які документи потрібні і що слід знати

Новоград-волинці, як і більшість українців поспішають оформити шлюб, не маючи житла, роботи, не вивчивши свою «половинку», а тому шлюб часто виявляється бракованим.

Але найголовнішим драйвером, вважають експерти, який привів Україну до трійки лідерів країн за кількістю розлучень, стали поспішність і легковажність, з яким українці йдуть до РАГС оформляти стосунки.

Справа в тому, що модель цивільного шлюбу ще не так популярна в Україні як в країнах ЄС, а за статистикою, до 95% пар, що проживають в цивільному шлюбі, не витримують випробування на міцність і розпадаються.

Сайт Новограда-Волинського 04141.com.ua детально вивчив дане питання й пропонує своїм читачам. 

Отже, в Україні існує два способи розірвання шлюбу: через ЗАГС і через суд.

Для того, щоб почати процедуру розлучення необхідно подати відповідну заяву в РАГС, або через суд. Однак не варто забувати, що потрібно взяти з собою два документи: свідоцтво про шлюб і паспорта.

 • Сімейний кодекс України передбачає 2 способи розірвання шлюбу: за заявою обох подружжя, а також за запитом одного з подружжя.
 • При подачі заяви про розлучення в ЗАГС парі необхідно врахувати кілька фактів:
 • — Подружжя прийняли спільне рішення про розлучення;
 • — У них немає неповнолітніх дітей;
 • — Якщо дружина не вагітна;
 • — Якщо другий з подружжя визнаний безвісно відсутнім або недієздатним.
 • Подається заява за місцем офіційної реєстрації одного з подружжя, а сам шлюб буде розірваний через місяць після подачі заяви.
 • Також можна розірвати шлюб через суд, але це робиться тільки тоді, коли в родині виховуються неповнолітні діти.

В цьому випадку необхідно подати спільну заяву, в якій детально описати причину розлучення. Крім цього, необхідно мати при собі копії свідоцтва про шлюб та про народження кожного із спільних дітей.

 1. Якщо один з подружжя не згоден на розлучення?
 2. Незалежно від бажання іншої сторони, ви маєте право самостійно ініціювати провадження.
 3. У такій ситуації слід заручитися підтримкою досвідчених юристів, які допоможуть розділити майно, визначити місце проживання дитини, підготувати всі необхідні документи.
 4. Важливо: Якщо ви не хочете, щоб процес розірвання затягувався — краще подати окремий позов про розподіл майна.
 5. Про що слід знати, ініціюючи процес розлучення:

Позов не може бути поданий до суду в період вагітності дружини і до закінчення 12-місячного терміну після народження дитини! Винятком є ​​випадки, коли розірвання шлюбу ініціюється стороною, яка страждала від незаконних дій або насильства з боку другого з подружжя.

 • Підставою для розлучення може стати негативна поведінка по відношенню до дитини.
 • Скільки коштує розлучення через суд в Україні?
 • Вартість розірвання шлюбу в судовому порядку в Україні складається з:
 • судового збору, який потрібно оплатити до звернення до суду (по старому — «держмито»);

юридичних послуг адвоката (або юриста). Варто враховувати, що з 01.01.2018 року тільки адвокат зможе представляти інтереси в суді апеляційної та касаційної інстанцій. Юристи позбавляються такого права.

Таким чином, — звернення до суду, — завжди до витрат. Навіть якщо Ви розраховуєте виграти спір в суді, — все одно спочатку потрібно буде витратитися, на судовий збір, як мінімум.

У 2018 році судовий збір за розгляд судом справи про розірвання шлюбу (про розлучення) складає 704,8 грн.

(У 2017 році розірвання шлюбу через суд обходилося в 640 гривень судового збору).

Супровід процесів щодо розлучення — Law firm "Viktor Reshetov & Partners"

Як подати на розлучення?

Хочете ініціювати процес розірвання шлюбу в судовому порядку або вам потрібна кваліфікована юридична допомога адвоката в інших сімейних питаннях? Не знаєте, які документи потрібні для розлучення у вашому конкретному випадку? Ласкаво просимо в нашу юридичну фірму.

Значний практичний досвід наших сімейних адвокатів та юристів дозволить вам максимально швидко розірвати шлюб з чоловіком (дружиною), а також звільнитися від важкого психологічного навантаження на період проведення судового розгляду.

Процес розлучення через суд.

З правової точки зору, процедура розлучення і порядок розлучення прості. Програти таку справу практично неможливо. Якщо ви правильно склали позовну заяву про розірвання шлюбу, оплатили судовий збір та надали всі необхідні документи, рано чи пізно ви отримаєте потрібне вам рішення суду про розлучення.

 • Найгірше, що може бути, — це затягування процесу вашим чоловіком (дружиною) або надання судом часу для примирення сторін (від одного до шести місяців, як правило).
 • Звичайно ж, звернувшись за допомогою в нашу юридичну фірму, ви будете впевнені в тому, що ваша позовна заява буде складена і подана процесуально правильно, що значно спростить і скоротить час розлучення через суд.
 • Наші адвокати мають значний досвід у вирішенні сімейних спорів в судах будь-якого ступеня складності і успішно отримують судові рішення про розлучення в Україні, навіть у тих ситуаціях, коли:
 • місце проживання одного з подружжя невідомо;
 • подружжя є громадянами України, але проживають за кордоном;
 • розірвання шлюбу з іноземцем в Україні;
 • шлюб зареєстрований за межами України;
 • чоловік або дружина ухиляються від участі в судовому процесі. 

Які документи потрібні для розлучення?

Процедура розлучення розпочинається при наявності таких документів:

 • Свідоцтво про шлюб (оригінал).
 • Свідоцтво про народження дітей (копія).
 • Інші докази або документи, які підтверджують неможливість подальшого спільного проживання в шлюбі (за наявності).
 • Документи, що підтверджують місце проживання відповідача (за наявності): копія паспорту, довідка з ЖРЕПу тощо.

Скільки коштує розлучення через суд якщо є діти?

За умови стандартної ситуації, коли шлюб зареєстрований в Україні, а відповідач або обидві сторони шлюборозлучного процесу знаходяться на території країни, вартість підготовки позовної заяви юристами нашої юридичної фірми складе всього 600 грн.

, а сама процедура займе не більше години.

У більш складних випадках, коли здійснюється розлучення через суд без участі сторін, шлюб зареєстрований за межами України, необхідно скласти позовну заяву про розірвання шлюбу та стягнення аліментів тощо, вартість послуг — інша.

Ціна наших послуг «під ключ» зазначена в кінції цієї статті.

В ціну послуг не входить участь наших адвокатів у судових засіданнях, оскільки в цьому немає нагальної потреби, особливо коли наш клієнт є ініціатором розірвання шлюбу.

У разі, якщо клієнт наполягає на участі адвоката в судах, то можемо домовитись про таку участь, за окрему плату. При цьому участь клієнта в судовому засіданнях також не потрібна.

Ми маємо можливість вести справи про розірвання шлюбу по всій Україні.

Як подати на розлучення?

Процедура розлучення через суд складається з таких етапів:1. Подання заяви до суду. Заява має відповідати нормам Цивільного процесуального кодексу (ЦПК) та оплачена судовим збором. До позовної заяви слід обов’язково додати оригінал свідоцтва про одруження.2.

Прийняття позовної заяви судом до розгляду та призначення попереднього або судового засідання. Позовна заява може бути залишена судом без руху, якщо вона складена з недоліками: не відповідає вимогам ЦПК, не оплачена судовим збором, відсутні докази обставин, які викладені в позовній заяві тощо.

Крім того, позов може бути повернутий без розгляду, якщо поданий не до того суду.3. Судовий розгляд. Тривалість судового розгляду залежить від багатьох факторів: завантаженість суду судовими справами, згода відповідача тощо.4. Винесення судом рішення по справі та набрання ним законної сили. 5.

Направлення судом рішення до Державної реєстраційної служби (РАЦС). 6. Отримання свідоцтва про розірвання шлюбу (витягу з реєстру).

 Допомога адвоката по розлученню.

Юристи нашої юридичної фірми швидко і грамотно:

 • проконсультують вас з усіх аспектів сімейного права, а також пояснять, які документи потрібні для розлучення, перед тим як подати позовну заяву в суд;
 • визначать підвідомчість і підсудність справ про розірвання шлюбу та оплатять судовий збір;
 • проінформують вас про поточний стан процедури розлучення по телефону;
 • складуть позовну заяву на розлучення в Україні відповідно до чинних норм законодавства;
 • контролюватимуть хід справи про розлучення в телефонному режимі;
 • візьмуть безпосередню участь у судових баталіях без участі сторін або у їх супроводі, в тому числі, в тих випадках, коли потрібно провести розлучення з іноземцем в Україні;
 • отримають готове судове рішення або свідоцтво про розлучення;
 • заощадять ваші нерви і час, виконавши все, що потрібно для розлучення.

Чи можна розлучитися без присутності чоловіка або дружини?У разі неявки в суд вашого чоловіка/дружини процедура розлучення може затягнутися.Суд відкладе 2-3 рази судове засідання і в разі неявки відповідача винесе рішення про розлучення.У разі неявки чоловіка (дружини), суд може винести так зване «заочне рішення».

Чи є обов'язковою присутність клієнта в суді?

Якщо ви скористаєтеся нашими послугами, ваша присутність в суді буде необов'язковою.За допомогою відповідних клопотань нам, як правило, вдається домогтися рішення суду без вашої присутності.Слід зауважити, що в деяких судах наполягають на обов'язковій присутності заявника (позивача) на судовому засіданні.

Процесуальне законодавство дозволяє вам не бути присутнім на суді, але в таких випадках, з метою прискорення судового процесу, ми рекомендуємо нашим клієнтам по можливості з'явитися до суду.

 1. Почніть нове життя із правильного рішення — довірте своє розлучення в Україні досвідченим адвокатам, які максимально ефективно захистять ваші права та інтереси в суді і доб'ються для вас кращих умов при розділі спільно нажитого майна.
 2.  Дзвоніть:
 3. Tel./Telegram: +380506020175
 4. Tel.

  /Viber/WhatsApp: +380982115829 

 5. Скільки коштує розлучення?

Ціна юридичних послуг щодо розірвання шлюбу, в т.ч. якщо є діти, «під ключ»: 2600 грн + витрати: судовий збір (840,80 грн), банківські комісії, а також нотаріальні послуги та переклади (за необхідності).

Ця ціна стосується розлучення між громадянами України, які зареєстрували шлюб в Україні, та мають зареєстровані місце проживання в Україні. Вартість розлучення з іноземцем або розірвання шлюбу, укладеного закордоном, вказана тут.

 • Читайте також:
 • Розлучення з іноземцем в Україні
 • Розлучення і опіка над дитиною, коли батьки живуть в різних країнах.
 • Розірвання шлюбу при вагітності і при наявності дитини до одного року
 • Аліменти на дитину в Україні: мінімальний та максимальний розмір, порядок стягнення.
 • Вивіз дитини за кордон
 • Визначення місця проживання дитини
Ссылка на основную публикацию